Dodaj do ulubionych

Wiadomość nie została wysłana...

30.01.05, 19:43
powód: post powtórzony.
To chyba jakiś nowy młot Gazety na spamerów :-)

P.S. Widzicie mój post w wątku: "Ten wątek ma wpisów...", bo ja go nie widzę...
Obserwuj wątek
      • chetor Re: Przeczytajcie... 31.01.05, 11:42
        Zdarza się, że ostatnio wpisany post "widać" dopiero po jakiejś chwili, aż się
        wszytsko "odświeży". An, Twój post też tam jest.
        Link, który podałaś - zgadzam się z decyzja GW-Forum. Niektóre wpisy są po
        prostu wstrętne, poniżej godności. Należy takie usuwać.
              • naata Re: Przeczytajcie... 04.02.05, 21:52
                Przepraszam, ale chyba nie zaskoczyłam, czy to odnośnie listy? czy też ogólnie,
                jacy jesteśmy??? Bo jeśli o liste idzie, to juz widzimy cyrk, mówiłam, ze
                brzytwa dla małpy to niedobra zabawka, ale cóż, większość współbraci lubi
                babrać się w cudzych g*** .. sprawa gustu, mnie nie rusza, można było sobie
                dopowiedzieć, jak to było w PeReLu i dlaczego, myślących nie dziwi zatem, że
                wyszło, jak wyszło...Nie mam nic więcej do powiedzenia, choć adrenalina sie
                podnosi, i np. Olbrychski, delikatnie mówiąc sie ośmieszył, to nie zmienia
                faktu, ze zawsze go lubiłam, nie za jego przekonania polityczne, ale za talent
                i wspaniałe, moim zdaniem kreacje filmowe, i dostarczane wrażenia, kiedy wrażeń
                być nie powinno! A więc lubiłam go i nadal zamierzam go lubić, a pierd***ca
                maamy po lekku wszystcy,a czy inaczej z resztą w państwie "małp z brzytwami"
                może być??? ...

Co do netu, to przyznaje rację, ale całe szczęście, że my się juz jako tako ;)
                znamy :-)
                Buziaczki, od Alex też...
                ...wgrywamy zdjęcia ;)))
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka