Dodaj do ulubionych

Kwiecień!!!

01.04.05, 22:38
Dzisiejszy dzień nie nastraja optymistycznie,chciałoby się,by to był jedynie prima aprilis...
Zaczynam listę w minorowym nastroju.
Obserwuj wątek
    • toja50 Re: Kwiecień!!! 01.04.05, 22:58
      Mysmy juz zaczeli pod prima aprillisem, ale mozemy wlasciwie tutaj, kwiecien to
      kwiecien a dzisiejszy dzien jest szczegolny. Odchodzi jedyny nieskompromitowany
      WIELKI POLAK.

Parkosiu! tego scigania sie stacji tv tez nie cierpie, szczegolnie w tak
      powaznym temacie. Umiaru, po prostu umiaru zycze nam wszystkim. Pozdrawiam
      smutno.
    • toja50 Re: Kwiecień!!! 08.04.05, 21:19
      Witam wieczorowa pora. Piekna uroczystosc na Rynku byla o 10,00, chociaz
      grudziadzan garstka, a byl nawet telebim przygotowany. No coz Grudziadz to nie
      Krakow, nie mowiac o Warszawie. Za to na wieczornej mszy, chociaz pada, duzo
      wiecej ludzi sie zjawilo na zakonczenie uroczystosci pogrzebowych.
    • toja50 Re: Kwiecień!!! 14.04.05, 09:50
      dzisiaj piekny dzien sie szykuje, wiosna i tyle. Ale prosze zapinac pasy w
      samochodach, bo akcja w calej Polsce, nawet w G. Ot!!! sie przypomnialo,
      tydzien dwa i wroci do normy hehe, te nasze zrywy i akcje, to nasza specjalnosc.
        • naata Re: Kwiecień!!! 15.04.05, 09:24
          Helloł piątkowo - łyk-end-to i owo...;D Piękna wiosna u mnie, zaprawdę
          powiadam, ze nie odpuszczę i idę w plener, czego i Wam życzę ;-)))
          Pozdrawiam słonecznie!
          • toja50 Re: Kwiecień!!! 15.04.05, 11:29
            Ja czekam na burze, zbiera sie od rana, teraz ciut sloneczko i juz nie wiadomo
            co, i tak sie czuje, przeczekam to jakos a potem na spacer musowy:-(
                • toja50 Re: Kwiecień!!! 16.04.05, 19:33
                  Hehe, bylam chwile,dla mnie za duuuzy ruch, potem wyjazd za miasto, pogoda
                  piekna az zyc sie chce! Ciekawe jak dlugo? Pozdrawiam optymistycznie.
                      • anaiss Re: Kwiecień!!! 17.04.05, 20:31
                        No właśnie, ja zawsze zastanawiałam się co znaczą te napisy "Zawisza Pany", ale to chyba jakiś młodzieżowy slang. Pana to jest przebita opona, ale to nie za bardzo pasuje to tego kontekstu.

P.S. A tak w ogóle, to witajcie foremki :-))
                        • toja50 Re: Kwiecień!!! 17.04.05, 22:10
                          Witam pozno niedzielnie. Usmialam sie od ucha do ucha, hehe, nie ma to jak An i
                          Jej trzezwe spojrzenie. Z tymi "panami" to ci sie udalo. Zobaczymy jakie
                          beda "pany" na koniec sezonu, a z Bydzią na swoim torze coz to za wyczyn hehehe
                          Pozdrawiam mlodziezowo:-)
                            • chetor Re: Kwiecień!!! 18.04.05, 09:57
                              Witam, jak się okazuje, Panowo.
                              An bardzo fajnie to sobie przypomniałaś. Tak mówiono kiedyś, potem po prostu
                              guma. ToJu - uważasz, że to nic wielkiego?! Faktycznie z tak lichą drużyną to
                              nie wyczyn, bardzo kiepska drużyna, a marzyło im sie już nawet pudło. Trzeba
                              marzycieli ściągnąć na ziemię.
                              Pozdrawiam
                              • naata Re: Kwiecień!!! 18.04.05, 10:51
                                Dzień dobry! kwietniowo, już się martwię, że bedzie parę dni chłodno, a nawet
                                zimno.. ale wiadomo, kwiecień-plecień...No to do..lata! ;-) Pozdrawiam Fanów
                                żużla i całą Resztę ;)
                                  • anaiss Re: Kwiecień!!! 18.04.05, 21:17
                                    Nic mi się nie rozjaśniło. "Pany" to jest w końcu pozytywne określenie, czy wręcz odwrotnie? Pogubiłam się już w tym. A może "Pany" to jakaś nieudolna forma słowa "Panowie"? ;-) Będę wdzięczna za wyjaśnienie mi tej kwestii.
                                    Cmokam, oczywiście i uśmiecham się promiennie :-)
                                    anaiss
                                    • naata Re: Kwiecień!!! 18.04.05, 21:43
                                      An, ja chcę tylko powiedzieć...- na mnie nie licz, nie wiem!! ;-)))
                                      Osobiście, widziałam takie toto napisy i nie wiem o co piszacym biega? "Pany"
                                      to chyba "my"(!)"Q-a tu rządzim" - akurat pod tym mostem (opisanym
                                      właśnie),albo pod tym tu garażem,piwnicą, śmietnikiem..takoż zaznaczonym.. a
                                      więc, dalej pozostaje dla mnie zagadką, o jakie "Pany" chodzi...?? A może,
                                      chodzi tu o "punki" dzisiejsze(?) zacofane do pierwowzoru? Ale, jak tak siebie
                                      mianują pewnie coś jest na rzeczy??? ...;-)))
    • toja50 Re: Kwiecień!!! 18.04.05, 22:04
      Hahaha, ale se kobitki o "panach" rozprawiaja, pany to pany i juz. An! to nie
      jest negatywne znaczenie, ani pozytywne, to najwazniejsze osobniki,tu rzadza i
      nikomu nic do tego, zaraz widac ich zadowolenie, po prostu.:-) Dokladnie to nam
      pewnie Chetor jutro wyjasni, bo On tez do nich nalezy, szczegolnie po wygranym
      meczu:-))) Pozdrawiam śmiejąco!
        • naata Re: Kwiecień!!! 19.04.05, 09:43
          Witam kwietniowo! ;-)
          Dziś tzymam kciuki za młodą, sąsiadeczkę, maturzystkę...jak ten czas leci! Nie
          tak dawno, tak jaby wczoraj, jej mama zdawała maturę ;-) Starzeją się ci
          młodzi ;p
          Cmoki! ;)
          • chetor Re: Kwiecień!!! 19.04.05, 13:02
            Witam bezsłonecznie z miasta G.
            Zarobiny dziesiaj jestem więc niekoniecznie coś więcej nastukam.
            Pozdrawiam

PS. Parkoś, żyjesz Ojcze Forumowy Marnotrawny? ;)
          • naata Re: Kwiecień!!! 20.04.05, 13:30
            Witam! Kochani! ;-) No, żal mi Was, u mnie ciepło choć trochę zachmurzono...
            ale juz zielono, coraz bardziej zielono.. niedługo zakwitną kasztany ;-)
            Pozdrówy z Południa!
            • naata Re: Kwiecień!!! 21.04.05, 09:36
              Dzień dobry, "Gaduły" he he he.. coś nierozmowne ostatnimi czasy.. ja ma jeszcze problemiki z kompem, ale u Was wszystko gra ;-)))
              Pozdrawiam bardzo serdecznie!
              • chetor Re: Kwiecień!!! 21.04.05, 09:56
                Witam, witam o zdrowie kompa nie pytam. Naatka, wzięłaś sprawy w swoje ręce i
                co, nic ni chodzi, czy znowu się zaraziłaś?! ;-)
                Pozdrawiam pochmurnie acz serdecznie
                • naata Re: Kwiecień!!! 21.04.05, 10:00
                  Chetorku nie ma dźwięku nie potrafię skonfigurować poczty, trzęsie się mi obraz /monitor?/ i w ogóle trza mi ręki magika od tych "klocków" ;D
                  Może jakiś wątek o komputerach, dobrych wypróbowanych programach, itp.. ? Co?
                  Wiem, że Ty wiesz! ;-))
                  • chetor Re: Kwiecień!!! 21.04.05, 10:06
                    Bierz ten złom i przyjeźdżaj, pokombinujemy :)
                    Żeby był dzwięk muszą być podłączone i włączone głośniki. Muszą być sterowniki
                    do karty dzwiękowej itd. Być może monitor też potrzebuje jakichś sterowników. W
                    Outlooku expresie należy powpisyać swoje adresy w odpowiednie miejsca:
                    "narzędzia_>konta".
                    Ciężko tak na odległość podpowiadać jak dokładnienie wiadomo o chodzi :(
                    • toja50 Re: Kwiecień!!! 21.04.05, 10:50
                      Hehe fajnie tak podsluchiwac a Ty sie Naata ciesz, ze Ci sie rece nie trzesa
                      jeno monitor. Ja sie wczoraj tez trzeslam, ale z nerwow, nie moglam zapalic
                      autka, a to bylo taakie proste, az mi wstyd/ nic z benzynka,jak podejrzewacie:)/
      • naata Re: Kwiecień!!! 23.04.05, 15:22
        Witajcie! Kochani! Ja też czuję chłód, ale to jeszcze kwiecień jest ;)
        Ja też kwiatki, ale na balkonie, jest już pierwszy kwiatuszek u mich poziomek, śliczny widok! no to pozdrówy wiosenne ślę!;-)
      • chetor Re: Kwiecień!!! 30.04.05, 09:33
        Witam łikendowe z miateczka(G) ;-)) Plany trochę uległy zmianom, ale i tak
        będzie fajnie, trochę tu i tam itd :D

Dotarły do mnie pozdrowienia z Lijang, u podnóża Tybetu. Jakieś wycieeczki
        rowerowe są zapowiedziane i wszystko gra.

Pozdrawiam słonecznie i ciepło
      • naata Re: Kwiecień!!! 30.04.05, 09:41
        Szczęśliwie w zdrowiu i komplecie,żegnamy dziś kapryśny kwiecień,
        i on nas żegna, słońcem i chmurą, w sadach zostawia, już, bujne kwiecie,
        odchodzi se na dłuuuugi łikend,a dokąd? - nie powie, tylko wciąż, plecie! ;-))))

No to witajcie łikendowo, wesoło, bo to zdrowo!

Pozdrawiaaam ;D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka