Dodaj do ulubionych

Co z tą Polską - nowy sezon.

08.09.05, 11:37
Dzisiaj 22:20 - Tusk - cimoszenko. Jestem ciekawy siły spokoju Donalda i
opanowania arogancji WC?!
Jutro pogadamy.
Obserwuj wątek
    • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 08.09.05, 11:46
      W poprzednim T.byl az za bardzo spokojny, troche przypraw musi byc,ale licze na
      kulture, no i pogadamy:-)
      • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 09.09.05, 12:58
        Ciekawam Waszych opini. Dla mnie było baaardzo kuRtularnie ;-)
      • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 09.09.05, 12:59
        wiiim, Chetorku, opinii winno być ;)
    • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 09.09.05, 13:24
      Jestem smutna,troszke zawiedziona nijaka atmosfera, chociaz bylo kulturalnie:-)
      ale bezbarwnie:-(
      • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 09.09.05, 14:31
        Większość spodziewała się więcej adrenaliny, a tu rąsia, prawie buźka i w
        rozgawory kulturalne. Jednak DT był dla mnie bardziej przekonywujący, WC gadał
        socjalistycznymi frazesami. I jeszcze mu Kwachu, pijący poklepywacz, wzorem
        prezydenta. WuCetowi i tak nie udało się ukryć buty i pogardy dla przeciwnika,
        widać było ten wzrok i minę w zbliżeniach, chociaż cham hamował się mocno.
        • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 13.09.05, 13:21
          Czekamy na ten czwartek? moze byc wyrazisciej? Ja wprawdzie wiem na kogo
          glosowac, ale posluchac mozna:-)
          • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 15.09.05, 10:04
            Dziś miał być cimoszenko z Kaczorem. Kto będzie?! Tusk mówił wczoraj, że nie da
            rady z dnia na dzień zmienić planów. oze Lis da Kaczorowi do podziobania
            jakiegoś innego kandydata?!
            • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 15.09.05, 15:26
              A moze sam bedzie dziobal? Ostatnio wkurza mnie Kurski, Jacek oczywiscie, teraz
              strzela do Tuska :-( styl rezygnacji Cimoszewicza:-((( szkoda mi tylko
              Nalecza:-)
              30 lat uprawiac brudna polityke i dopiero teraz zauwazyc i takie swiete
              oburzenie? Kuriozalne
              • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 15.09.05, 15:41
                Kurski, ostatnio(?) - dawno mnie wkurza niemożebnie. To "przekręt myśłowy"
                jakich niewielu.
                Nałęcz już nie wie co ma gadać, aby uratować resztę twarzy, oplutej własną śliną.
                • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 16.09.05, 09:55
                  Brak oponenta spowodował, że Kaczor nie stroszył za bardzo piór. Coraz większym
                  problemem przyszłych kaoalicjantów są podatki. Jednak wydaje mi się, ze wreszcie
                  prawica zrozumiala, że trzeba się porozumieć, a nie kłócić.
                  Nałęcz jest już całkowicie niewiarygodnym facetem. Czy taki ktoś powinien
                  nauczać innych?!
                  • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 16.09.05, 10:30
                    Moze zrozumiala,moze przetrawia,moze, jeszcze nie jestem pewna, takie tam
                    dogryzania nie robia dobrej atmosfery. Nalecza zrobilo mi sie zal:-) Ale
                    giertychowa tesciowa przebila wszystko, takiego postepowania nie rozumiem:-(
                    • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 17.09.05, 13:29
                      Co powiecie o nowej aferze z Wachowskim?

No i ta zachlannosc.. 65 zl to dla nich za duzo za godzine nauki angielskiego..
                      (placic za nauke nie chca???) nie ma to jak darmowa zupa. A fe!
                      Centus -Rokita ma to juz w genach, widocznie..
                      Co to bedzie jak on premierem zostanie? ;(
                      • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 19.09.05, 22:00
                        Kaczory mieszaja dalej, z rydzykowa pomoca ,ffee. Trzymam kciuki za piatkowa
                        debate.
                        • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 20.09.05, 19:50
                          Piątek w zawieszeniu - zdecyduje PKW. Nie dziwię się, że pozostali się wkurzyli.
                          Jutro u Lisa powinno być ciekawie, Rokita, JKaczor, MGiertych i ...? zapomniałem
    • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 21.09.05, 16:05
      No i wyjatkowa aktywnosc pisu z pomoca Wrzodaka i Borusewicza daje rezultaty.
      Oszolomstwo gora:-(
      • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 22.09.05, 12:24
        U Lisa będą 3 premiery i 1 prezydent. JMR+J.Kaczor+R.Giertych oraz eMulat.
        Czuję, że będzie zbyt gadatliwie, a nie rzeczowo.
        • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 23.09.05, 09:35
          Małżeństwo z rozsądku i na siłe?! Tak mi to wygląda, byle rozsądku nie zabrakło
          po obu stronach.
          • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 23.09.05, 10:32
            Nie wiem, może jestem przewrażliwiona, ale rozsądku w tych zakamuflowanych
            twarzyczkach nie widziałam. Maria mnie przeraża, tak samo jak udawana
            dyplomacja panaK. Z tatką od radyja musi być coś na rzeczy i nie mam złudzeń,
            że ta koalicja poza dalszą biedą dostarczy nam tylko emocji, złych emocji.
            Zastanawia mnie jeszcze jeden fakt. Jak to jest, że coraz biedniejsze rzesze
            społeczeństwa aż w ponad 50% chcą głosować na sprawców (POPiS była AWS UW itd)
            ich nędzy? Przypominam sobie rządy św. Suchockiej i Rokity, jak to obcięto
            emerytury. Mój rodziciel po 45 latach pracy otrzymywał 1400 zł, po
            ich "miłośći" do ludu 400 mu zabrano. Złotousty Rokita znowu mami emerytów i
            nie tylko.
            Ale co się nie robi dla zdobycia WŁADZY!
            Czarno to widzę....
            • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 23.09.05, 11:05
              Od wczoraj znowu nie wiem, obrzydli mi liderzy, rozsadku nie widze, tylko chec
              wladzy, chyba wiec demokraci.p
              • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 26.09.05, 18:49
                Sama chęć władzy nie jest zła. Złe jest wykorzystywanie zdobytej władzy do
                niecnych celów.
                Dzisiaj debata, która może dać komuś wiekszą lub mniejszą przewagę. Nie wydaje
                mi się natomiast, że zmieni układ sił.
                • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 26.09.05, 19:25
                  Też jestem bardzo ciekawa debaty. Tak naprawdę, to żal mi Tuska, jeśli zostanie
                  prezydentem. On chyba nie jest do końca świadomy co mu grozi..Małżeństwo z
                  rosądku nie potrwa długo. A i w łonie PO nie brak liberałów-betonu. No i to
                  całowanie się, jakoś tak dziwnie coś przypomina, ale jak to w "rodzinie", nie
                  warto się wtrącać.
                  • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 26.09.05, 19:36
                    Naata! co Ty! nie lubisz cmokow? Kaczynski J. caluje po rekach kogo dopadnie,
                    juz raz prawie sie pomylil co do plci:-)))i tak jakos ciagnie ta reke do gory,
                    bidne te kobitki. Ale powaznie, obawiam sie mocno, nie jestem juz pewna:-(nawet
                    jeden Kurski wystarczy do brodnej roboty, szefostwo moze sobie pozwolic na
                    lagodnosc. Obluda i tyle. Chetor, ze Ty na Pis, no trudno:-)
                    • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 26.09.05, 20:01
                      Tojuś! Nasze całuski, cmoki i buziaczki, to jak najbardziej poprawna forma
                      komunikowania się rodaków, obojętnie jakiej proweniencj politycznej ;P
                      Gdyby tak POPiS - i cała partyjna reszta - się cmokał i kochał, jak my, byłoby
                      suuuper, a kraj byłby mlekiem i miodem płynący ;D

Cmoki Wielkie ;-))
                      • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 27.09.05, 08:31
                        Jakie wrażenia po debacie? Dla mnie remis, ze wskazaniem na DT. Naata, Tobie
                        szczególnie powinna jednak podobać się ostatnia wypowiedź LK.

A propos całowania naszego. Kiedy będzie jakaś okazja?! ;P

• parkowy a może... 27.09.05, 08:39
                          ... dla bardziej zapracowanych,bardziej szczegółowo omówilibyście wypowiedzi debaty?:) Jak na razie znam Wasze subiektywne wrażenia.:( chyba pozostaje mi dalej czytać wpisy i nic nie wpisywać.:(
                          • chetor Re: a może... 27.09.05, 08:46
                            Proszę bardzo:

wybory2005.wp.pl/wiadomosc.html?kat=39950&wid=7985989&rfbawp=1127803541.030&ticaid=1428
                            • parkowy Re: a może... 27.09.05, 08:51
                              Dzięki:)
                              • toja50 Re: a może... 27.09.05, 11:51
                                Dla mnie remis, ze wskazaniem na Lecha niestety wwwrrr
                                • naata Re: a może... 27.09.05, 13:55
                                  już gdzies to napisałam; miód-malina... z ukrytym jadzikiem... No jakże mogło
                                  byc inaczej? Tak po prawdzie bardziej mi odpowiada Tusk. Jest w nim cos z
                                  faceta z...I dobrze. Kaczorek, ma się na baczności, nie chce zrazić do siebie
                                  elektoratu, ale trudno mu wytrzymać.
                                  Widzę, że bardzo przeżywacie wybory. Proponuję wrzucić na luzik, poobserwujemy,
                                  zobaczymy, może jednak? Niech żywi nie tracą nadziei, może będzie gorzej, ale
                                  weselej? ;P
                                  Pozdrówki
                                  • chetor Re: a może... 28.09.05, 09:40
                                    Docinki były świetne z obu stron. Dotychczas nie próbowałem patrzeć na obu z
                                    pozycji kobiety, ale uderzyło mnie Twoje, że Tusk to facet z ... :D Wiesz, że
                                    chyba masz rację, Kaczorki są trochę takie bezpłciowe, no może raczej
                                    bezjajeczne. Może mają z tym kłopot bo są z jednego jaja ;-))
                                    • naata Re: a może... 28.09.05, 10:13
                                      ... no i jakoś tak nie urośli ;-)))

Jak, to mawiał imć Wołodyjowski? Jak jesteś mały i nie chcesz by się z ciebie
                                      śmieli, to muszą się ciebie bać.. ;P
                                      • chetor Re: a może... 28.09.05, 10:52
                                        Świetny cytat Sienkiewicza ;) Ciekawe, gdzie pochowali szabelki?!
                                        • chetor Re: a może... 30.09.05, 08:16
                                          Wczoraj ciąg dalszy tego o było po południu w sejmie. Musimy wziąć na wstrzymanie.
                                          • naata Re: a może... 30.09.05, 09:30
                                            .. do twarzy Tomkowi w tych kolorkach, wypadł bardzo dobrze ;-))

Chetorku, Twoja wyrozumiałość nie zana granic, ale tak trzymaj, bo i ja wymagam
                                            czasem "cierpliwości" ;-)))
                                            • chetor Re: a może... 30.09.05, 09:34
                                              To nie wyrozumiałość, ale polityka :)
                                              • toja50 Re: a może... 30.09.05, 15:31
                                                Znowu byl Jazgot, Lis chyba nie umie prowadzic rozmowy w wiekszym gronie.
                                                • toja50 Re: a może... 06.10.05, 17:09
                                                  Dzisiaj jest debata na tvn, potem loza prasowa, ktora sie naklada na Lisa,
                                                  trzeba bedzie skakac po kanalach, to co ogladamy?
                                                  • chetor Re: a może... 07.10.05, 09:13
                                                    Było trochę chaosu, jak to przy takich "namiętnych" dyskusjach. Zgadzam się
                                                    Lisem, ta kampania wcale nie jest brutalna, czasami tylko zadawane są mocniejsze
                                                    ciosy. Może nie wszyscy to akceptują, bo woleliby "wersal". Wtedy jedna innym
                                                    byłoby nudno.
    • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 07.10.05, 19:52
      Paskudna jest ta kampania, ktorej styl narzucil sztab Kaczorow, wbrew temu co
      mowi Lis przyzwyczajony do amerykanskiej, u nas jeszcze nie ameryka, troche
      obiektywizmu. Tusk zaczal przyzwoicie, ale prowokowany nie wytrzymal i wcale mu
      sie nie dziwie. Kurski i Wrzodak na aut, bo zasmiecaja,brrrrrwwwwrrr
      • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 08.10.05, 10:07
        A ja juz prawie nie słuchałam gadaniny... Przyglądałam się za to panom,
        szczególnie ich łapkom, którymi wymachiwali, jak przekupy. Jeśli prawdą jest,
        że rysy twarzy; oczy, nosy, kształt ust - swiadczą o charakterze i
        predyspozycjach ich właścicieli, to mamy "ciakawy" zestaw, przyszłych i juz
        obecnych, zawodowych kłótników. Jeśli tak wyglądało preludium, to dopiero
        będzie koncert!
        Lisek, przekonuje, że nie jest tak źle. Pewnie, nigdy nie jest tak źle, by
        gorzej byc nie mogło. Być może w przyszłości, sam będzie prowadził podobną
        walkę? ;o

• chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 13.10.05, 10:19
          Dzisiaj mamy kolejną debatę u Lisa. Skoczą do gardeł, czy będzie wersalowo i
          nijako?!
          • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 13.10.05, 10:27
            Będzie nijako w tym samym mniej więcej tonie. Nie chcą zrazić przecież
            wrażliwego elektoratu, szczególnie z Samobrony ;-)
            • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 13.10.05, 13:02
              Bedzie nijako jak zawsze u Lisa, no moze troche za glosno:-)
              • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 14.10.05, 11:32
                Nijako nie było. Lis napuścił ich na siebie. Troche popyskowali, każdy trochę
                miał rację w kilku sprawach. Zaczynam mieć coraz gorsze zdanie o Tusku, który
                mówi jak nakręcony, mało konkretnie i coraz bardziej upodabnia się do "gadania
                na okrągło" jak Kwach. Zaczyna to mnie drażnić.
                • mmk9 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 14.10.05, 15:02
                  Szkoda, psiamać. Miało być inaczej. Rodzina z Warszawki ostrzega przed
                  Kaczyńskim. Tyż wiedza, co mowią, sądzę.
                  • parkowy Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 14.10.05, 20:21
                    Pewnie jesteś już odpowiednio nastawiony,stąd taki a nie inny odbiór,Chetor.Moim zdaniem to właśnie Tusk mówił do rzeczy,natomiast Kaczyński,swym odpychającym sposobem,wiecznie naburmuszonym,mówi po prostu bzdury.Nie dziwię się Tuskowi,który woli dmuchać na zimne,by znów nie powtórzyła się sytuacja jak przed wyborami parlamentarnymi,kiedy dostawał kopa i nadstawiał drugi policzek.
                    • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 14.10.05, 21:54
                      Coraz blizej mi do Parkowych wnoskow. Tusk jest bez przerwy napadany, atakowany
                      przez pana K. i musi sie ciagle bronic, zamiast mowic do rzeczy musi sie
                      tlumaczyc z dziadka, to jest obled jakis, to jest chore, ze spoleczenstwu
                      trzeba tlumaczyc jak bylo podczas wojny na Pomorzu, Slasku, jakis ten narod
                      niedouczony i sie dziwi, i oburza i profesorow roznych wzywa do wyjasnien, nie
                      chce sie w takim kraju mieszkac i do tego doprowadzil jeden maly czlowiek,
                      zamiast rozmawiac o przyszlosci bleblamy o przeszlosci i tak trzymac i glosowac
                      na Kaczynskiego i tak bedziemy mieli, odpowiedzialnosc zbiorowa, rodzinna, to
                      juz przerabialismy, i jeszcze?
                      • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 15.10.05, 08:22
                        Parkoś to TY jesteś bardziej nastawiony ode mnie, stąd taki odbiór. Widzisz
                        wszystko można przekęcić i tłumaczyć po swojemu. Po prostu ja ma swoje zdanie, a
                        Ty swoje. Wydaje mi się jednak, że moje jest bardziej obiektywne, moje jest
                        bardziej mojsze ;-))

Jednak dzidek Tuska był w Wehrmachcie.
                        1. Tusk wiedział ale nie powiedział?!
                        2. Tusk nie wiedział i niepowiedział?!

A mi to naprawdę obojętne, ale jeśli pkt.1 to kłamczuszek z takiego historyka.
                        • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 15.10.05, 14:57
                          A mnie nie jest obojetne, ze tak nami manipuluja, czuje sie z tym zle i nie ide
                          glosowac, niech sie bawia sami razem z ojcem dyrektorem, chlopaczki:-(
                          • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 15.10.05, 21:02
                            Jestem coraz bliższy takiej samej decyzji. Co za dużo to niezdrowo.
                            • parkowy Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 16.10.05, 20:36
                              Jeżeli dwie osoby na tym forum mają podobny odbiór wspomianego programu,no cóż,pozostawię bez komentarza.:)Toja ma rację pisząc o niedouczonych masach,nie znających realiów dotykających ludzi pod niemiecką okupacją.W jednym się zgadzam z Chetorem,nieznajomość wojennych losów własnego dziadka jest,przynajmniej dla mnie,niezrozumiała.Istnieje też zasadnicza róznica między faktem byćia w wermachcie,a pójściem na ochotnika.To kolejny przykład na to,że wystarczy chlapnąć,a brud przylepi się i nie pomoże słowo przepraszam.Nawet nie rozważam nie pójścia na drugą turę.Po prostu tak mnie wychowano,w duchu obywatelskim.:)
                              • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 16.10.05, 22:21
                                No, no Parkosiu! dales mi do myslenia, bede sie zastanawiac:-) Zobacze jaki
                                bedzie ten tydzien.
                                • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 17.10.05, 11:22
                                  W obawie przed narodowym socjalizmem pójdę jednak zagłosować, choć i z PO mi
                                  nie po drodze, ale co nam PiS da?
                                  • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 17.10.05, 11:55
                                    Bronic sie musimy przed ideowcem, ktory chce nam wprowadzac w zycie model
                                    moherowego panstwa. Obsmialam sie przy tym przepraszaniu Kwasniewskiej przez
                                    Wassermana, ale zaklamanie, matki, zony, corki, nie ruszac, tylko dziadkow:-))
                                    Ot co nam szykuja:-(
                                    • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 18.10.05, 10:07
                                      Wczoraj u pospieszalskiego była ciekawa dyskusja...
                                      Ależ on się wyrobił w tej TVP!
                                      Obawiam się Toju, że model moherowców zaczyna być jedynym poprawnym i
                                      obowiązującym...
                                      • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 18.10.05, 11:00
                                        Nie zgodze sie na to i bede walczyc do upadlego. Idziemy wiec na wybory i
                                        glosujemy odpowiednio. Mohery wypad do Torunia.
                                        A co do Pospieszalskiego:-( juz od jakiegos czasu ma jedynie sluszna racje,
                                        chociaz dawniej bywalo bardzo inaczej:-) jak to sie te chopy zmieniaja na
                                        starosc:-)
                                        • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 18.10.05, 11:04
                                          :-)))

..idziemy, idziemy Toju, choć i u Donka nie brak beretów może nie do końca
                                          moherowych, ale trza im się przyglądać ;-)
                                          • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 18.10.05, 11:19
                                            Zdecydowanie mniej i bez wystajacych klaczkow, jak ja nie cierpie beretow, a
                                            nosze cale prawie zycie:-) moze dlategowlasnie?
                                            • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 18.10.05, 14:11
                                              Kiedyś moherowe berety były bardzo modne, szczególnie te z prawdziwego moheru
                                              po 2$ za maleńki(2g)kłębuszek :-) Oryginał, wiadomo, musiał być drogi. Teraz
                                              tyle podrób, ze gdzie tam szlachetny moherek szukać? . W erze "erzaców" żyjemy.
                                              Wszystko niby naj-naj, tak jak z naszą demo-kracją.
                                              Z tym, że moda się zmienia, nadzieja więc na normalność...?
    • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 20.10.05, 12:10
      Dzisiaj zestaw: Ziobro+Kamiński <=> Niesiołowski+Protasiewicz

Kamiński z Niesiołowki sobie pokrzyczą. Jutro ostatnia debata w Jedynce i
      wreszccie koniec.
    • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 20.10.05, 15:36
      Ten zestaw juz byl, Ziobro i Kaminski nie dadza dojsc nikomu do glosu i bedzie
      jeden jazgot. Raczej obejrze debate w TVN a potm loze prasowa. Lis jest dla
      mnie ostatnio do niczego, nie panuje tylko plotkuje:-(
      • sto100 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 20.10.05, 17:03
        W ogóle nie obejrzę, nic
        • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 21.10.05, 12:08
          Było jak przewidywała Toja, jazgot przemądrzałych nibypolityków!
          • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 21.10.05, 14:37
            Nie ogladalam, i jak widze, nic nie stracilam.
            • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 24.10.05, 19:55
              Ciekawe jak będzie teraz; co z tą (IV) Nową Polską?
    • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 26.10.05, 10:43
      Kto ogladal Warto rozmawiac? alez ten W. jest nawiedzony, nie da sie z nim
      rozmawiac, niestety:-(
      • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 26.10.05, 10:59
        Nie oglądałam, ale oglądała wywiad z Pierwszą Parą... Jeśli oglądałś to
        ciekawe, czy i tym razem mamy podobne odczucia? :-)
        • baabeczka Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 26.10.05, 15:40
          Tego nawet szkoda mi komentowac, popisywanie sie prowadzacych i seplenienie
          pierwszej pary. Do tego jakas obluda mi sie platala po ekranie:-(
          • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 27.10.05, 10:24
            Prowadzący sięgają dna, komedianci, nie dziennikarze. Pierwsza Para - oooooj
            dużo pracy czeka speców nad wizerunkiem, szczególnie Damy(?), która co chwila,
            przerywała i podpowiadała Prezydentowi.
            • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 27.10.05, 10:39
              Naata! lepiej nic nie powiem na temat tego programu, lagodnie zaznaczyli to moi
              przedmowcy powyzej, nic dodac nic ujac a moze cos dodac:-)
              • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 27.10.05, 11:25
                Dodaj, wal śiało, byle nie urodzie, bo to wszyscy widzą ;-)
                • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 27.10.05, 14:21
                  Hi.. pal licho urodę;) serce się liczy.. A tego u naszej kaczuszki naczalnej
                  nie widać, oj nie widać.. Widać za to jak traktuje swoją ślubną. To tak jak
                  więszość biorąca przykład z klechostanu. Baba, bachory i do garów.. A nie na
                  forum i do polityki he he he
                  Ale, ale, ON ładną ma rzeczniczkę w swej kancelarii.. no no no ;D

A pierwsza? Może jednak jakaś plastyczna by sie przydała? W końcu
                  przedstawicielką naszą przez 5 lat(?) będzie ...A królową angielską, niestety,
                  nie jest :P
                  Reszta jest milczeniem ;)

• chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 27.10.05, 18:12
      Dzisiaj Dorn+Romaszwski kontra Rokita+Niesiołowski.
      • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 27.10.05, 18:19
        Tych chrypiatych z obu stron pewnie nie da sie sluchac. Po co ten Rokita i
        Niesiolowski chca rozmawiac z tymi przekretami. Oni i tak w mediach mowia co
        innego i co innego robia. Golabek pokoju, czyli Lepper juz zaczyna miec
        roszczenia, jeszze troche i bedzie widac wszystko jak na dloni. To przeciez nic
        nowego, prawdaz? Dziwie sie Marcinkiewiczowi, ze to firmuje, nawet jest
        przekonywujacy:-( Pozdrawiam nawroconych!/mam nadzieje/:-)
        • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 28.10.05, 10:45
          W sumie nic nowego nie było, jedni i drudzy powtarzali swoje argumenty, które
          nie przekonują ani jednych, ani drugich.
          Marcinkiewicz powtarza jak zaklęcie, że będą rozmowy, trochę dziwny facet.
          • anaiss Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 28.10.05, 10:49
            może sam siebie próbuje przekonać ;))

TV nie oglądam, więc nic pewnego na ten temat powiedzieć nie mogę
            • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 28.10.05, 11:27
              Hehe, albo taki tepy albo tak ma byc, bo sie do tego nadaje, on zaprasza do
              rozmow a reszta goni:-( Ciekawe, ale sie wyda, juz niedlugo:-)
              • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 28.10.05, 13:35
                Oglądałam, ale Lisa i jego miny.. przenikliwy wzrok, przyszłego prezia? he he
                he
                Dałby im popalić ale nie bardzo pasowało,jako gospodarzowi... ;)
    • baabeczka Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 03.11.05, 20:10
      Ciekawe kto dzisiaj bedzie krzyczal i kto komu nie da dojsc do glosu?
      A swoja droga mysle, ze PO dobrze zrobila zajmujac stanowisko nie wchodzenia
      do koalicji, inna sprawa, czy powinna poprzec rzad p.M., ja uwazam, ze tak,
      niech rzadza, to sie predzej skonczy ta farsa.
      • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 03.11.05, 21:52
        "farsa" ma potężne narzędzia w rękach.. no i zaplecze o wielkich
        możliwościach..A naród jeszcze ślepy..
        Nawet nie mam ochoty na słuchanie i ogladanie.
        Ciemność widzę!
        • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 04.11.05, 10:52
          Rokita ogłosił, że Mulat jest bardziej ynteligenty od niego - to było niezłe.
          Buraczysko wychodzi z pana wicemarszałka na każdym kroku. Nawet Giertych się
          taktownie nabijał, a Rokita ani razu nie użył zwrotu "pan marszałek".
          • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 05.11.05, 14:09
            Co, by tu powiedzieć...? O Take Polske My K.. Walczyli... :(
            • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 05.11.05, 15:05
              No...nie moge sie na razie pozbierac, tym gorzej dla mnie, ze spodziewalam
              normalnosci, a co mamy widac. Szkoda. Stracilam wiare w ludzi:-(
    • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 09.11.05, 22:45
      Nikt nie wie kto jutro bedzie? dajcie znac, moze byc ciekawie, bedzie juz po
      glosowaniu w sejmie.
      • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 12.11.05, 08:56
        No byli, pogadali, jak zwykle.. A my i tak swoje wiemy
    • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 16.11.05, 18:11
      Moze bedzie Walesa, Wyszkowski i Walentynowicz? ciekawe by to bylo.
      • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 17.11.05, 11:58
        Dziś pyskówki pewne: Kurski, Kamiński, Śpiewak, Niesiołowski, Urbański
        • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 17.11.05, 15:32
          Biedny Niesiowski w takim towarzystwie, on zmadrzal a tamci zbrutalnieli.
          Spiewk zas zupelnie z innej bajki, mysle.
          • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 18.11.05, 10:32
            Program robi się ciężkostrawny, goście i prowadzący też. Bulterier-sobaka
            jeszcze wszystkim pokaże swoją prawdziwą twarz wściekłego psa.
            • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 18.11.05, 16:47
              To byl paskudny program a druga czesc z paskudnym facetem. Nadpobudliwy
              Urbanski i upajajacy sie swoja gadka Kaminski, szkoda gadac:-(
    • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 02.12.05, 13:58
      Po wczorajszym programie stwierdzam, ze zaproszeni goscie nie umieja
      dyskutowac. Tylko Komorowski spokojnie, rzeczowo, na temat, reszta jakas
      srewolucyjna, walczaca, zacieta, glosna, jarmarczna, jazgocaca i miedzy nimi
      Lis:-)
      Osobny temat to posel Pilka,czy to odosobniony przypadek???
      • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 03.12.05, 11:16
        Na tle tego towarzystwa Tomciu jawił się jako jedyny rasowy polityk :-)
    • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 07.12.05, 12:03
      Ciekawe czy juto bedzie taki sam jazgot jak wczoraj w teraz my, niesamowiete co
      za ludzie co za poziom bleeeee
      • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 07.12.05, 14:09
        szczególnie "poziom" cymańskiego i giertycha.. powalający
        Jarek W. zmówił różnaiec.. he he he he
        Ja chyba zaczne tez sięmodlić, tylko do kogo należy by było skutecznie?
        Bo Boga w tym bagnie nigdzie nie widać...
        • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 07.12.05, 14:11
          Właśnie dlatego możesz się modlić do Niego, nie ma Go w bagnie, tylko się
          przygląda oszołomom.
          • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 07.12.05, 15:11
            Ale nie grzmi, a powinien, mysle, a Cymanski to taki cymes, emmmm miodzio,
            ktory wiek? no i ciagle o mamusi, jeszcze nie wyrosl?dorosl?
            • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 07.12.05, 21:30
              Przykład cymesów i podłuznopodobnych dowodzi, że PonBucek nie ma wpływu na
              swoje DZIEŁO!
              • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 09.12.05, 09:55
                Cymański przypomina mi Kurskiego, odwracanie kota ogonem. Wierzejski to przykład
                nawiedzonego fanatyzmu - takich powinno się izolować, ale kto to zrobi?!
                • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 09.12.05, 14:42
                  Chyba wszyscy zwolennicy tego radyja odwracaja kota ogonem, nie odpowiedza na
                  zadne pytanie, tylko nawijaja, nawijaja i nie ma dyskusji, zadnej, jest tylko
                  jedna prawda po ich stronie, nie znam chyba nikogo z Pisu, ktory mowilby
                  normalnie, na temat. Co jest? czy to taka taktyka? Lis powinien zaprosic kogos
                  innego, a nie ciagle ci sami jazgotacze nawiedzeni.
                  • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 09.12.05, 21:20
                    Panienka co to ją Tomciu przepytywał to pewnie ta studentka która po skończeniu
                    edukacji marzy o pozostaniu w domu i wychowywaniu dzieci? Trendi :+>

Lis powinien zastanowić się nad zmiana nazwy swego programu.
                    "Berety kontra normalni" albo cóś koło tego..
                    A swoją droga, Chetorek mas rację, izolować to się powinno. Nie idzie ani
                    słuchac ani oglądać.
                    • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 10.12.05, 15:33
                      Ta panienka to jest dyzurny przedstawiciel LPR i ma bardzo duzo do powiedzenia
                      na kazdy temat, zdolna bestia:-)
                      • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 16.12.05, 10:20
                        Wczoraj było baaardzo elegancko ;-)

Czy nie uważacie, ze Tomciu lepiej pasowałby do pałacu prezydenckiego niż
                        wiadomy kurdupelek? :)
                        • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 16.12.05, 19:22
                          Nie uważam, naprawdę wolę LK niż TL w pałacu. Ten drugi musi jeszcze "dorosnąć".
    • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 16.12.05, 23:16
      Zadowolony z siebie ,szczesliwy nableblal przed Lisem, czyli jak zwykle
      gladko,okraglo i dobrze.
      • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 14.01.06, 10:50
        W ostatnim programie w przeprowadzonym sondażu 68% społeczeństwa chce ponownych
        wyborów.
    • trawolta Kobiety 18.01.06, 08:41
      Zauważyliście, że Lis nie zaprasza kobiet do programu?
      • chetor Re: Kobiety 18.01.06, 10:36
        Widać nie oglądałeś wszystkich, była kiedyś Gronkiewicz-Walz.
        Czy to, że jest tam mało kobiet świadczy gorzej o Lisie, czy o kobietach?
        • trawolta Re: Kobiety 18.01.06, 10:57
          > Widać nie oglądałeś wszystkich, była kiedyś Gronkiewicz-Walz.
          Rzeczywiście, nie ogladałem.
          > Czy to, że jest tam mało kobiet świadczy gorzej o Lisie, czy o kobietach?
          No nie wiem właśnie, może jakieś Panie się wypowiedzą.
        • toja50 Re: Kobiety 18.01.06, 10:58
          Tez sie zastanawialam, kiedys byla Gilowska i Walzowa a teraz juz chyba tylko
          Begerowa i Hojarska zostala, Ale cos w tym jest, widac nie przepada za
          kobitkami.
          • chetor Re: Kobiety 18.01.06, 11:01
            Niekoniecznie nie przepada. Może brak więcej ciekawych politycznie kobitek,
            oczywiście poza naszym forum ;-)
            • toja50 Re: Kobiety 20.01.06, 18:59
              Wczoraj byla minister Sroda rowniez zauwazyla, ze u Lisa kobitek nie
              uswiadczysz. Powody podala zupelnie inne od naszych hehe panowie lekcewaza
              panie poiltyczki, widac wie co mowi.
              We wczorajszym Lisie rozbawil mnie sztabowy Kurski, nawet autostrady ma juz
              gotowe/ na papierze/
    • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 26.01.06, 14:11
      Dzisiaj może być, i ciekawie, i ostro.
      Nadprezydent-Nadpremier-Prezes J. będzie u Lisa. Coś mi się wydaje, że JK będzie
      górą, nie da się obgryzać Lisowi.
      • sto100 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 26.01.06, 20:07
        a miało być tak pięęęknie!
        • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 27.01.06, 15:15
          Było interesująco, bardzo merytorycznie, wiele delikatnych i na poziomie
          uszczypliwości. Wg mnie remis ze wsakazaniem jednak na prezesa JK, co nie
          znaczy, ze mu wierzę.
          Nawiasem mówiąc, "pro publico bono" - w ustach prezesa JK było często używane.
          Może on jest, mimo wzrostu, jednak wielki?! ;-)
          • sto100 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 27.01.06, 16:53
            "piękna jestem niesłychanie,
            najładniejsze mam ubranie,
            moja buzia tryska zdrowiem,
            jak coś powiem to już powiem"...
            niezmiennie codziennie
            • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 01.02.06, 12:39
              No właśnie, Kochani .. Co z tą Polską?
              Była już Polska kolesi, a teraz..Czyja?
              • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 01.02.06, 22:49
                rydzykowa:-) jezdza tam wszystcy bez wyjatku, tylko niektorzy sie przyznaja.
                • naata Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 03.02.06, 11:31
                  IV RP...?! Czy, to jeszcze Polska, czy już "watykan"!?
                  • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 03.02.06, 12:23
                    To nawet nie "watykan", raczej średniowiecze. Pytający ludzi Lepper: kto był
                    dzisiaj w kościele - to dopiero paranoja.
                    • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 03.02.06, 14:54
                      Druga czesc tez nie byla lepsza. Urbanski jako przedstawiciel rzadu?, pisu?,
                      trzymal pakt w rece i wcale sie nie przejmowal, ze jest sekretarzem prezydenta,
                      ktorego faktycznie jakos nie widac. To co sie dzieje obecnie, przeszlo moje
                      najczarniejsze przewidywania.
                      • chetor Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 03.02.06, 16:50
                        Zaczynam się bać, że słabo przewidujesz :(((
                        • toja50 Re: Co z tą Polską - nowy sezon. 03.02.06, 20:39
                          To mnie przeroslo, a myslalam, ze jestem taka madra:-)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka