Dodaj do ulubionych

Czerwiec wita nas ;-)

01.06.06, 11:41
Niezłą mamy pogodę na Dzień Dziecka. I jak tu nie napić się piwka? ;-))
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • trawolta Re: Czerwiec wita nas ;-) 01.06.06, 16:58
      Moim zdaniem to dziś pogoda tak bardziej wódczana niż piwna ;)
      Pozdrawiam wszystkich, którzy odnajdują w sobie dziecko.
      Znaczy w sensie, że czują się trochę dziećmi a nie że odnajdują w sobie dziecko
      bo są w ciąży.
      Chociaż w zasadzie panie w ciąży też pozdrawiam, w końcu też mogą czuć się
      trochę dziećmi.
      Może już lepiej przestanę pisać i wezmę dzień urlopu, chyba jestem
      przemęczony ;)
    • toja50 Re: Czerwiec wita nas ;-) 04.06.06, 22:15
      Witam po ciezkim dniu, znowu z deszczem, ale na poludniu maja gorzej:-(
      Pozdrawiam w imieniu swoim i Naaty, ktora nie ma na razie dostepu do kompa.
      Taki rocznicowy ten czerwcowy dzien, 17 lat temu bylo wesolo, radosnie i
      tyyyyle nadziei, a dzisiaj ? ech.
    • toja50 Re: Czerwiec wita nas ;-) 23.06.06, 21:45
      No to mamy wakacje, tatusiowie swieto a gargamele zabawe. A jutro? jutro
      Janki,Danki i rozne swietojanki,jakis kwiat paproci moze sie znajdzie,fajny
      dzien sie zapowiada. Pozdrawiam
        • naata Re: Czerwiec wita nas ;-) 23.06.06, 23:53
          .... założycieli(lów) czy nie, obojętnie, ojcy to ojcy i juz :-)))
          A więc z okazji święta ojców- Parkosiowi 100 lat i jeszcze dłużej (nie wiem po
          co, ale tradycji zadość) :-PP No i niech mu gwiazdka pomyślności( jakaś młoda i
          ładniusia, najlepiej blondyneczka jak ostatnia Ślubna)- nigdy nie zagaśnie.. A
          kto z nami nie popisze niech pod postem zaśnie :-DD
          Mogłabym tak długo życzyć i wymyślać śmiejąc się do rozpuku, ale... Mówcie co
          chcecie, gdyby Parkoś nasz jedyny nie odpisał na mój "zew" krwi :P .. nie byłoby
          foruma tak bogatego w posty.. Oczywiście, zaraz była Tojka, Chetor, i nawet
          inni, ale Parkoś to Parkoś .. Nooo .. trochę nawet "mój" Parkoś, a co..!!.. nie
          nooo NASZ PARKOS :-))) ...

Pe.eS..:) Parkoś, to wcale nie znaczy, że rozgrzeszam Cię za odwalanie
          "pańszczyzny" na naszym ulubionym forumie!~:>>>

Pozdrówki dla Wsiech.. Szczególnie dla moich ulubionych i nowych - LUBKA, fajna
          z Ciebie Forumka :-))
          • toja50 Re: Czerwiec wita nas ;-) 24.06.06, 00:02
            No,no ales sie Naata rozpisala,nawett przez moment mialam piwne skojarzenia:-)
            nareszcie, juz doczekac sie nie moglam. Parkosiu a o ojcu dyrektorze tez
            myslalam, ale mu nie pozyczylam :-) Pozdrawiam, zaraz weselej na duszy jak Was
            czytam:-) I planujcie wizyte w G. po tych wywczasach, ludzie chca sie spotkac:-)
            • naata Re: Czerwiec wita nas ;-) 24.06.06, 00:56
              he he... :-)) Tak już mam,(czasem bez piwka) gnębią mnie przypływy szczerości, i
              wtedy myślę sobie.. prawda nas wyzwoli :P

Prawda... święta prawda... i....
              gówno prawda! :::: }

PS. Tojuś, obojętnie jaką, ale na pewno prawdą oczywistą jest, że pisząc
              cokolwiek,jako gmin, staram się nie mijać z prawdą.... :-)

• naata Re: Czerwiec wita nas ;-) 24.06.06, 15:22
                Co się dzieje? Pojawiłam się i Was wystraszyłam, czy co?? :-)))
                Sobota to mój dzień, ale niestety muszę siedzieć w domku, jeszcze.
                Korzystam więc z okazji i pozdrawiam.
                • parkowy Re: Czerwiec wita nas ;-) 24.06.06, 15:35
                  Mnie nie uda Ci się tak łatwo wystraszyć.:) Kiedy Kobieta zaczyna prawić komplementa na mój temat,w głowie zapala się dioda ostrzegawcza.Niechybnie oznacza to jakowąś potrzebę łod mej skromnej osoby.Nie spałem calutką noc myśląc,cóż to może być do diaska.Czymże Ci podpadłem Naatko ma droga??!!:-D
                  Na razie pozdrawiam cieplutko i gotuję się na srogą ripostę.:)
                  • naata Re: Czerwiec wita nas ;-) 24.06.06, 15:49
                    hi hi.. Parkosiu, to było obliczone na efekt :P
                    No i się udało, trochę jak wstrząs. Napisałeś więcej, jak dwa słowa :-D
                    Niczym mi nie podpadłeś, wiesz przeca, że Ciebie lubię. :-)))

No i pozdrówki.
      • naata Re: Czerwiec wita nas ;-) 26.06.06, 06:46
        Witam z rana! Już myślę, jak to będzie w samo płudnie. Zaczyna się upał. Trochę
        męczący, jednak... ale,niech żyje lato! :-)
        Pozdrawiam

PS..Lubka! Jak na "wyżarte komórki" nieźle se radzisz.:) Wyczuwam w Tobie
        osobnika o zdolnościach przywódczych. Silna osobowość, przewodnik stada?
        Tylko żeeeeee... my tu wszyscy - takie przewodniki. Ale próbuj, może się
        uda...przy piwku?? he he he
        Pzdr

lubka32 25.06.06, 16:15 + odpowiedz

Siedzę sobie i tak się zastanawiam, jak to wpleść się w ten złośliwo-miłosno-
        zaczepliwy dialog, ale albo upał mi wyżarł komórki (wszelakie), albo też dialog
        zbyt skomplikowany (jak na moje możliwości). Pozdrowienia mi więc jeno się
        ostały. Co też czynię.
        ---------------------------------------------------------------------------
          • parkowy Re: Czerwiec wita nas ;-) 26.06.06, 09:38
            Podobnie jak niestrudzony Chetorek.trzymajcie się chłodno w disiejszej parówce.Sauna przy tym to pestka.:)Jak zwykle konkurs dla nie wtajemniczonych :
            dlaczego parkoś idzie teraz lulu?
            p.s.
            nagroda niezmienna - pyfko przy najbliższym spotkaniu.:)
            • kirke18 Re: Czerwiec wita nas ;-) 26.06.06, 11:31
              o matko (przełożona) i Ojcze (nasz). idzie, bo:
              -jest wampirem :-0,
              -pracuje na nocną szychtę,
              -siedzi całą noc na forach i czatach,
              -przez łykend uprawiał miłość a teraz ona poszła do pracy a on lulu,
              -bo skończył mu sie prąd (ma licznik przedpłatowy) i nie ma co robić,
              -mieszka po drugiej stronie i właśnie (globu)zaczyna się noc.
              A w ogóle to większość tych rozwiązań się nie wyklucza.
              pozdrawiam spieczona
      • parkowy Re: Czerwiec wita nas ;-) 26.06.06, 20:12
        Wyspałem się,a jakże.:)Niniejszym ogłaszam wszem i wobec : pierwszą layreatką mojego konkursu zostaje .... Kirke!:)Poszła na całość i jedna z jej odpowiedzi jest prawdziwa.;)p0zdr
        • lubka32 Re: Czerwiec wita nas ;-) 26.06.06, 23:31
          Choroba, spóźniłam się i Kirke mnie wyrolowała. A miałam takie fajne pomysły,
          np. parkowy zaparkował w miejscu niedozwolonym, zgarnęła go policja, całą noc
          przesłuchiwała go piękna policjantka w nieregulaminowo krótkiej spódnicy.
          Policjantka ta nie pozwalała zasnąć, cały czas świecąc w oczy parkowego lampą
          zaopatrzoną w 100 watową żarówkę. Rano parkowy chciał zasnąć, ale nie mógł, bo
          widział podwójnie (patrz: żarówka), więc zasiadł do komputera i czytał posty na
          forach, których było dwa razy więcej niż wieczorem (patrz: widzenie podwójne),
          co parkowego niezmiernie ucieszyło (bo lubi dużą liczbę postów). Uważam, że
          piwo i tak mi się należy (choćby za ilość słów jaka tu padła).
          • lubka32 Re: Czerwiec wita nas ;-) 26.06.06, 23:39
            Jeszcze coś: toju- przedwstępnie to ja chętnie, chętnie, tyle tylko, że już w
            piątek rano jadę cieszyć oczy i serca rodzicieli moich. Będę u nich tydzień
            (więcej znieść mnie nie mogą), więc jeśli wyrobimy się przed Wiklinami (czy to
            możliwe?), to dogadamy się na pewno. Pozdrawiam.
            • parkowy Re: Czerwiec wita nas ;-) 27.06.06, 07:20
              Po raz kolejny rano i po raz kolejny pierwszy podpisuję listę obecności.:)
              Na widok postu Lubki zapałki same spadły na klawiaturę.O dziwo,powieki nie poleciały za nimi.Serce niczym wosk zmiękło,jedynie resztka rozumu kazała szybko przeliczyć cały kapitał w kieszeni.Uspokojony stwierdzam : co mi tam,raz się żyje.Fundusz emerytalny może poczekać na swoją składkę.Pyfko dla Lubki musi być i będzie.Co prawda musiałem na chybcika zmienić mój własny regulamin konkursowy.Pojawił się tam zupełnie nowy punkt "poza konkursem".Tym sposobem pierwszą laureatką pyfka poza konkursowego zostaje Lubka.Gratulacje! :)
          • kirke18 Re: Czerwiec wita nas ;-) 27.06.06, 08:29
            Lubka :-)))) ja się posunę na podium i piwkiem podzielę, sciągam czapkę z głowy
            przed Twoją pomysłowością... Poza tym parkowy może mieć na imię Marek, a
            wiadomo: Marek-Nocny, nawet jeśli oficjalnie ma na imię np. Adam (bosze, nie
            wiem czy Michnik się już "wyprzytykał" i nie jst obraźliwy, no bo co napisać
            Tadeusz (ry/d/zykownie), Roman (nie daj bosze Qusimodo), czy Lech (ech...),
            Parkosiu? :-)
      • naata Re: Czerwiec wita nas ;-) 27.06.06, 20:37
        U mnie właśnie zanosiło się na potężną burzę, ale już po strachu.
        Pozostało przyjemne ochłodzenie, i bardzo dobrze :)

Pozdrówki

A co do konkursu? Parkoś w tłoku, jak niejaki agent 007 :-)))
        Ja tam postoję z boku ;D
        • lubka32 Re: Czerwiec wita nas ;-) 28.06.06, 09:28
          Wstałam. Spojrzałam przez okno. Koń. Krowa. Kura. Mokro. Włączyłam komputer.
          Nie ma nawet konia. Ni krowy. Ni kury. Tylu was, a jakby nikogo nie było-
          rzekłby poeta. Nic to. Wracam do łóżka. Pozdrawian. Lubka z Chandrą
    • toja50 Re: Czerwiec wita nas ;-) 28.06.06, 11:27
      Popadalo,ale cieplo nadal, no i dobrze. Ponoc slonce dobrze wplywa na doly to
      Lubka dojdzie do siebie:-) Pozdrawiam
      Szczegolnie pozdrawiam zapracowanych domowo,nie ma lekko:-)
      Parkos! czy Ty za duzo nie spisz?
        • lubka32 Re: Czerwiec wita nas ;-) 28.06.06, 23:08
          Chłodniej dziś było, owszem. Nawet mokro- zgadzam się. Ale wiaterek ledwo
          powiewał. Gdzież więc was wszystkich wywiało? Chandra nie minęła, ale w ramach
          walki z nią nasmażyłam słoje konfitur truskawkowych. Teraz dół się pogłębił- w
          kuchni mam pobojowisko. Idę więc wyładować się w sprzątaniu, skoro literacko
          nie mogę (no bo któż będzie mnie czytał, skoro przepadliście w odmętach
          wirtualnych). Może choć Parkowy rano odhaczy listę obecności? Pozdrawiam.
          • naata Re: Czerwiec wita nas ;-) 29.06.06, 00:03
            Fajnie jest Kofani! :-))) Ochłodziło się zdziebko, co mnie bardzo cieszy..
            cieszy mnie wiele rzeczy, oprócz ciepłego lata, np. to, że "groszki" wracają do
            łask! he he he .. ciekawa jestem czy ktoś z Was zgadnie co "ałtor" ma na myśłi
            hi hii
            I mam prośbę, nie strzelać, nie tylko do pianisty, do kaczek też! Zostawmy im
            błogie przeżywanie! hi hiii..

Pozdrówyyyy! :D

PS.. Lubka, co z Tobą??? Koń, krowa, świnie i kury... to piękne zwierzęta. W
            swoim świecie wszystkie zwierzaczki sa równe. I dobrze, że one pojęcia o
            personifikacji nie majom .. :-) Uśmiechnij siem, zara bendzie LEPiej... :P
            A co do Parkosia? Uuuuuu, uuu ...nie taki ci On plaser na chandrę, trza
            cierpliwość miec ogromną, co najmiej trzyletnią :-)))
            • parkowy Re: Czerwiec wita nas ;-) 29.06.06, 07:19
              Złośliwą zołzę wychodowałem na własnej piersi podczas trzyletniego udzielania się jako plaster na chandrę.:) I za co mnie to spotyka? Za to niańczenie,za to chuchanie na wszystko i wszystkich,za to głaskanie z włosem i pod włos.Za dobry byłem.:) Na domiar złego owa opinia o mnie pojawia się właśnie teraz,kiedy kończę pracowite nocki i miałem nadzieję na spokojny sen przynajmniej dzisiaj.Czekaj,jeszcze przypomnę Ci na wiklinach zaległe kszynki pyfka.Tym razem nie wystarczy zalotne spojrzenie spod długich rzęs.Wyegzekwuję wszystko,co jednej buteki.;)
              Uspokoiwszy się trochę pozdrawiam całą resztę towarzystwa.
              p.s.
              Proszę o więcej cytatów z "Rejsu".;)
      • naata Re: Czerwiec wita nas ;-) 30.06.06, 09:04
        Witajcie kochani! :)

U mnie lato daje odsapnąć, tylko 17`C. I przyjemnie po ulewie :)

Parkoś... zlituj się, nie przy ludziach!!! :-DDD
        "zołza", no masz ci.. jeszcze nikt mnie tak nie nazwał, odważny jesteś hi hiii

Pozdrówki dla wsiech!
              • chetor Re: Czerwiec wita nas ;-) 30.06.06, 16:24
                A propos Małkini:

- Z... Znamy się mało... Więc może ja bym powiedział parę słów o sobie,
                najpierw. Urodziłem się... Urodziłem się w Małkini w 1937 roku w lipcu. Znaczy w
                połowie lipca... właściwie w drugiej połowie lipca właściwie... Dokładnie 17
                lipca. No... to tyle może o sobie - na początek... Czy są jakieś pytania?
                - Na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy.
                - Przepraszam czy można?
                - Oczywiście. Oczywiście.
                - Ja mam pewną kwestię.
                - Bezwzględnie.
                - Ale nie wiem czy można?
                - Można, można. Naturalnie bardzo prosimy właśnie.
                - Chciałbym zamienić się na łóżka. Ponieważ zaistniała taka sytuacja...
                - Wie pan! Dziwię się bardzo, że pan wy... wyjeżdża tutaj z czymś takim.
                - Mmmm... A, chciałem tylko zapytać... Właściwie... A z kim pan chciał się
                zamienić na łóżka?
                - Z nikim. Obok jest wolne łóżko... O wiele wygodniejsze, szersze...
                - A skąd pan wie?
                - Próbowałem.
                - No tak. Więc... W tej sprawie właściwie mogę panu odpowiedzieć, że...
                Właściwie można się zamienić. To znaczy... Nie można. Chyba tak.
                - Czyli mam spać na tym, na którym... Które mi zostało przydzielone.
                - Nie. Znaczy... Obecnie pan śpi na którym?
                - Na tym od... Jak wchodzę do kajuty - po lewej ręce mam. Te łóżko.
                - Aha. Ja mam po prawej.
                - Chciałem się przedstawić... Yyyy... Inżynier Mamoń jestem... Proszę państwa.
                Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic na przeciwko,
                ale...
                - Proszę państwa. Mamoniowa jestem. Nikt tu nikogo pod pistoletem nie
                zatrzymuje, wprost przeciwnie - ja tu siedzę z prawdziwą przyjemnością.
                - Każdy może prawda krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie
                to nikomu... Tak nie... Nie podoba się. Więc dlatego z punktu... mając na
                uwadze... że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie
                było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych prawda punktów, które stworzymy.
                - Ja uważam, że to jest chyba bardzo rozsądne co pan mówi... I... Chyba jest
                potrzebne po prostu.
                - No więc wobec tego należy wziąć się do pracy i budować. Organizować.
                - Zgadzam się z przedmówcą. Przejdźmy od słów do czynów. Chciałem powiedzieć
                kilka słów. Jako pierwszego kandydata do rady rejsu proponuję pana, który
                prowadzi nasze zebranie. Kto jest przeciw? Nie ma. Dziękuję.
                - Dziękuję bardzo. I teraz chciałem w takim razie zaproponować ze swojej strony
                na kandydata do rady rejsu pana, który mnie zaproponował.
                - Stwierdzam, że głosowanie, które tu się odbywa w poważnych instytucjach
                uważane byłoby za nieważne. Są trzy metody głosowania. Pierwsza przez aplauz.
                Znaczy, że wszyscy głosują. Druga metoda... Kulkami. Są kulki czarne i czerwone,
                które otrzymuje każdy głosujący... Przepraszam białe i czarne, które otrzymuje
                każdy głosujący... Czarna za - lub odwrotnie: czarna za... Jest trzecia metoda,
                przez podniesienie rąk. Ta metoda jest najdoskonalsza.
                - No świetnie, ale jaką metodą wybierzemy metodę głosowania?
                  • lubka32 Re: Czerwiec wita nas ;-) 01.07.06, 01:21
                    No to witam w lipcu! Szczególnie Haliny (tym samym uprawiam małą prywatę i
                    imieninowo uśmiecham się do mojej mamy). Pora późna, więc przynudzać nie będę.
                    Oczko się klei. Temu misiu (w ten oto sposób proponuję zmianę Rejsu na Misia; z
                    nudów oglądałam dziś "Dom" i okazuje się, że i tam są fajne kwiatki "W którą
                    stronę się nie obejrzysz, zawsze dupa"; przeprowadziłam nawet eksperyment-
                    potwierdziło się). Pozdrawiam. Parkosia nawet ściskam (mąż zezwolił)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka