Dodaj do ulubionych

nocleg w Grudziądzu /okolicach- jakieś propozycje?

18.06.07, 14:47
Witam wszystkich Forumowiczów Grudziądza!
Planuję w lipcu spędzić trzy dni (a właściwie noce) w Grudziądu, ponieważ
chcę zobaczyć kilka okolicznych miejsc. Z mapy wynika, że G. leży w środeczku
moich celów, więc stanowi świetną bazę wypadową...
Szukałam noclegów w necie, ale znalazłam tylko Hotele [za wysokie progi, 70
zł od osoby za nocleg to nie na mój portfel].
Może znacie jakieś tanie miejsca noclegowe w Grudziądzu lub w miarę bliskich
okolicach? Łazienka w pokoju to średni standard, prawda? takiego właśnie
szukam. Za nie więcej niż 35zł/os. Więcej wygórowanych wymagań nie mam ;)
Chętnie skorzystam ze wszelkich wskazówek.

Pozdrawiam!
Ewa
Obserwuj wątek
    • kirke18 Re: nocleg w Grudziądzu /okolicach- jakieś propoz 19.06.07, 13:35
      za ok.25 zł dostaniesz nocleg w Bursie Szkół Średnich przy u. Hallera, są
      pokoje z łazienką (wspólną dla dwóch pokoi), ewentualnie w jakiś domkach w
      Rudniku, ale ze względu na sezon mogą być pozajmowane już
      • ewa.gorka Re: nocleg w Grudziądzu /okolicach- jakieś propozy 19.06.07, 15:37
        Dziękuję za pomoc :)
        Ewa
        • kirke18 Re: nocleg w Grudziądzu /okolicach- jakieś propoz 20.06.07, 09:47
          Ależ proszę, mam nadzieję, że pobyt w naszym mieście będzie przyjemny, czego
          serdecznie życzę
          • misshka Re: nocleg w Grudziądzu /okolicach- jakieś propoz 20.06.07, 18:39
            Ewo, z pewnoscia w swojej skrzynce mailowej masz pelno ofert od grudziadzkich
            noclegodawcow. I pewnie z rabatami, to az 3 noce.
            • ewa.gorka Re: nocleg w Grudziądzu /okolicach- jakieś propoz 20.06.07, 23:49
              Misshko, niestety nic z tych rzeczy. Mail od Ciebie był jedynym na ten temat,
              bardzo dziękuję za wskazówki. Z takim wsparciem na pewno nie będzie problemu ze
              znalezieniem noclegu :)
    • eingraudenzer Re: nocleg w Grudziądzu /okolicach- jakieś propoz 21.06.07, 13:38
      Zdecydowanie odradzam Zajazd Nadwiślański w Dragaczu.
      Budynek z zewnątrz wygląda ok, ale w środku wszystko skrzypi, bo drewniane,
      pokój niewykończony za bardzo, prysznic brudny jak w ruskim areszcie wojskowym.
      Do tego nie szło włączyć bojlera, a cieplejsza woda była chyba w Wiśle.
      Cena - 30 złotych za osobę w "dwójce". Może w pokojach z łazienką byłoby lepiej,
      ale nie zamierzam sprawdzać.
      • ewa.gorka Re: nocleg w Grudziądzu /okolicach- jakieś propoz 21.06.07, 20:59
        Dziękuję za radę. Wprawdzie nie mam dużych wymagań, ale ciepła woda (sprawny
        bojler) chyba nie zawiera się w grupie "wyposażenie dla VIPów"...
        Pozdrawiam
    • ivonkamie Re: nocleg w Grudziądzu /okolicach- jakieś propoz 05.11.19, 14:01
      Jeżeli chodzi o nocleg w Grudziądzu to spokojnie mogę polecić Ci to miejsce pl-pl.facebook.com/ararat.grudziadz. Mają bardzo fajne pokoje, dobrze wyposażone i komfortowe. Wszędzie czysto i przyjemnie. Obsługa miłą i pomocna. Serwują tez dobre jedzonko. A ceny są przyzwoite

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka