Dodaj do ulubionych

Indie wynajem samochodu, taxi w Indiach

27.04.18, 09:47
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem polsko - indyjskim Paylesstoursindia www.paylesstoursindia.pl w sprawie wynajmu samochodu po Indiach, organizacji wyjazdów zarówno grupowych jak i indywidualnych "szytych na miarę” zarówno po Indiach jak i w Nepalu czy Bhutanie . Wiele ciekawych pakietów grupowych podróży na naszej stronie internetowej na rok 2018/19; zarówno wyprawy Nepal Indie, Indie Południowe czy Kolorowy Radżastan.

Aranżujemy zarówno transport, zakwaterowanie oraz atrakcje na życzenia i wymagania danej grupy lub osób podróżujących na własną rękę. Możliwość dopasowania programu wraz z opieką polskojęzycznego pilota mieszkającego w Indiach na podaną liczbę dni oraz według określonego budżetu.

Mamy w naszej ofercie zarówno pakiety exclusive, pakiety ekonomiczne, pielgrzymki, podróże duchowe z jogą oraz wiele innych. Specjalizujemy się w organziowaniu wypraw oraz wycieczek indywdualnych od wielu lat co przełożyło się na bogate doświadczenie oraz wiedzę w temacie aranżowania podróży.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu, nasz mail info@paylesstoursindia.com Pozdrawiamy serdecznie z Indii.Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka