Dodaj do ulubionych

Indie - październik lub listopad

31.01.06, 11:49
szukam chetnych na wyjazd w tym roku, poki co jestem sama wiec jak jest jakas
ekipa to chetnie sie dolacze, termin mozemy ewentualnie zmienic ale slyszalam
ze to najlepsza pora na wyjazd, musialabym wiedziec duzo wczesniej zeby
zorganizowac urlop z pracy, trasa jeszcze do ustalenia, planuje naladowac
duchowe beteryjki niz zwiedzac miejsca typowo turystyczne, poza tymi ktorych
nie mozna odpuscic......
Obserwuj wątek
    • ampolion Re: Indie - październik lub listopad 01.02.06, 03:11
      W tym kontekście polecam Prashathi Nilayam (Puttaparthi) niedaleko Bangaloru.
    • serbiust Re: Indie - październik lub listopad 10.02.06, 21:27
      Witam
      Ja równiż planuję wraz z żoną wyjazd do Indi.Mamy po około 30lat i jesteśmy
      mieszkańcami śląska.
      Wyjazd planujemy na miesiąc pażdziernik i tak około 3tyg ( tyle urlopu)
      Jeśli jesteś nadal zainteresowana wspólnym wyjazdem to poproszę o kontakt.
      Pozdrawiam .
    • serbiust Re: Indie - październik lub listopad 10.02.06, 21:35
      Zapomniałbym adres :serbiust@gazeta.pl
      Jeszcze raz pozdrawiam
    • mariuszgr Re: Indie - październik lub listopad 22.02.06, 13:23
      Tez dopisujemy sie do listy /2 osoby ze Slaska/. Jesli masz juz orientacyjny
      plan wyjazdu wraz z kosztami to prosze o kontakt.
      • urszula.s.k Re: Indie - październik lub listopad 30.07.06, 22:30
        Ja też jestem zainteresowana wyjazdem w listopadzie lub grudniu i mąż .Jesteśmy
        ze Śląska. Zbieramy informacje.Nas interesuje Goa.
    • kategnka Re: Indie - październik lub listopad 22.03.06, 18:45
      Hej!

Ja bym sie chetnie pisala. Masz juz moze jakies szczegoly? Jesli tak, prosze o
      kontakt: kategnka@gazeta.pl

Pozdrawiam
      Kasia
    • ahkoscian Re: Indie - październik lub listopad 23.03.06, 09:41
      my zbieramy również informacje i towarzystwo do Indii.
      Jest nas dwoje - slyszalam, ze najlepiej jechac grupa 4-6 osobowa (pewniej,
      bezpieczniej, czasami taniej).
      X lub XI lub XII na 3 tygodnie...
      Pozdrawiam,
      Agnieszka
      • la_finestra Re: Indie - październik lub listopad 06.07.06, 09:54
        Słuchajcie, my również wybieramy się w tym roku do Indii. Termin: koniec
        listopada i grudzień (niestety tylko na ten okres udało mi się wynegocjować
        urlop), powrót raczej przed świętami. Jest nas na razie dwójka więc poszukujemy
        jeszcze towarzystwa. Prawdopodobna trasa to Delhi i dalej na północ. Może dało
        by się zahaczyć o Nepal??? A tak naprawdę to wszystko jeszcze do ustalenia.
        Ktoś chętny? piszcie na lafinestra78@interia.pl
        ewa
    • olenka211 Re: Indie - październik lub listopad 17.04.06, 15:43
      Mozecie mi powiedziec ile mniej wiecej by was wyniosl wyjazd tam na 3 tygodnie??? Bo jak zobaczylam jakie tam sa ceny to chyba wystarczy nawet mniej niz 4 tys razem z samolotem. Mozecie cos powiedziec na ten temat???
      • sanyu Re: Indie - październik lub listopad 14.06.06, 18:16
        hej, ja też bym była chętna..jeszcze nie na 100% ale można mnie dopisać :) a
        jak byście lecieli to do Bombaju czy do Delhi??
        • 5bella Re: Indie - październik lub listopad 29.06.06, 17:32
          byłam 3 tygodnie w Indiach w tym roku (na południowym-zachodzie), i wydaliśmy
          ok. 4 tys. na osobę, z samolotem, przejazdami w Indiach, noclegami, jedzeniem i
          pamiątkami. Spaliśmy w hotelach średniej klasy (takie nasze ***), podróżowaliśmy
          głównie wynajętym autem z kierowcą (było nas 6 osób). Nie żałowaliśmy sobie
          nieczego. Ostatni tydzień spędziliśmy wypoczywając na Goa. Było super!
          • akademia20 Re: Indie - październik lub listopad 31.07.06, 00:33
            hej
            a czy braliście tabletki p/malaryczne w czasie tego pobytu???
            ja jade do Indii za tydzień (Indie pn + Nepal) i nie wiem czy mam coś brać
            p/malarycznego?
            dzięki za informacje,
            pozdrawiam
            • lululal Re: Indie - październik lub listopad 02.08.06, 07:42
              Bylismy w Indiach w tym roku, bardzo nam sie podobalo, zwlaszcza poludniowe.
              Warto jednak pamietac o zaopatrzeniu sie w medykamenty. Znajomy Niemiec
              zachorowal powaznie na zoladek i mielismy z nim troche klopotu....
              • dorsok Re: Indie - październik lub listopad 17.08.06, 15:27
                Hej my też wybieramy się z mężem w listopadzie. Wstepnie zarezerwowaliśmy
                bilety na 10 (piatek) - ale to jeszcze jest wszystko do uzgodnienia. Bardzo
                chetnie przyłaczymy się do kogoś. Serdecznie pozdrawiam, a co do szczepień i
                inyych rzeczy, to owszem zółtaczka AiB, dur brzuszny, tężec i błonnica, no
                można jeszcze polio, natomiast z tego co zdązyłam troche poczytać to malaria
                raczej w listopadzie nie wchodzi w grę - owszem istnieje ryzyko, ale
                niewielkie. Większe chyba przy braniu tabletek, że zajedziemy sobie watrobę.
                jeśli ktoś jest chętny prosze o kontakt

Serdecznie pozdrawiam, duża buźka - mój e-mail dorsok@wp.pl

Dorota

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka