Dodaj do ulubionych

Kto w najbliższym czasie leci do indii

04.10.07, 18:22
Kto w najbliższym czasie leci do indii. I jakie są wasze plany
pobytowe ??
Obserwuj wątek
    • komandor777 Re: Kto w najbliższym czasie leci do indii 11.10.07, 20:28
      Ja sie wybieram, wstępnie zamierzam leciec do Bombaju z Londynu ok.
      25 wrzesnia i zwiedzac północna cześc kraju i może zachaczy o Nepal.
      Wiem trochę mało konkretnie ale szukam kogoś do pary bo samemu to
      nudno. Jeżeli szukasz towarzystwa to proszę o kontakt na maila
      komandor777@wp.pl
      Jestem otwarty na rożne warianty zwiedzania
      Pozdrawiam
      • rudnicze Re: Kto w najbliższym czasie leci do indii 14.11.07, 20:14
        spokojnie:) dostaniesz lariam bez problemu,tylko rzuc okiem na forum
        www.globtroter.pl/forum/ oraz zdecydowanie na forum.travelbit.pl/

tam co rusz ktos oglasza sie ze sprzedaje nadwyzke lariamu.ja wlasnie w ten
        sposób kupilem ten specyfik przed podroza do indii
        powodzenia
              • mleko_z_miodem Re: Kto w najbliższym czasie leci do indii 17.11.07, 20:11
                najlatwiej i najszybciej oczywiscie samolotem. z bombaju do delhi
                codziennie odlatuje kilknascie samolotow.ja osobiscie lecialem
                kingfisherem. jest sporo niskokosztowcow. z dlehi do agry z powodu
                bardzo malej ilosci czasu pojechalem autem. w obie strony 3500rupii.
                samochod z klima, wiec bardzo milo. auto zgarnalem prosto zspod
                lotniska. troche sie balem ze to jakas naciagana sprawa, bo wiadomo
                ze drozej i w ogole, ale bylo w porzadku.najpierw pod lotniskiem
                wsadzili mnie do starego zdezelowanego premiera(poczciwe indysjkie
                autko) ale tylo po to, zeby zawiesc mnie 150metrow do umowionego
                auta. cena utargowana oczywiscie bo najpierw chceli 10000:)
                to chyba najszybszy sposob. ja niestety nie mialem czasu wiec
                skorzystalem z takiej opcji. gsyby czas byl to z pewnoscia wybralbym
                pociag lub autobus jakich jest pelno.
                pozdrwiam i milych wrazen!
          • lil_witch Re: Kto w najbliższym czasie leci do indii 18.11.07, 23:11
            reniajanek napisała:

> mam pytanie: czy leki antymalaryczne będą mi potrzebne w regionie
            > Radżastanu, Varanasi (północne Indie) i czy jest mi potrzebna
            > moskitiera. Pobyt od 01-22.01.
            >
            > Renata

Co do owadów i wszelkiego robactwa. W Varanasi w odróżnieniu od
            Rajasthanu jest wilgotniejszy klimat w związku z tym bardziej
            prawdopodobne jest, że na coś trafisz.

Podczas mojego pobytu trafiła się akurat inwazja meszek, a hotele
            średnio sobie z tym niestety radziły. Ulice miasta były zadymiane,
            więc nie było tak źle. Myślę jednak, że w styczniu nie będziesz już
            miała takich problemów z owadami jak ja w październiku.
              • lil_witch Re: Kto w najbliższym czasie leci do indii 19.11.07, 17:15
                reniajanek napisała:

> Dzięki za informacje. A czy na miejscu będę mogła kupić
                moskitierę,
                > w razie konieczności?
                > Pozdrawiam
                > Renata

trudno mi odpowiedzieć na to pytanie ponieważ moskitiera nie była mi
                do niczego potrzebna.
                w każdy razie bez problemu będziesz mogła kupić wszelkie możliwe
                repelenty na miejscu. niektóre hotele dysponują elektrycznymi
                urządzeniami odstraszającymi komary, ale warto wziąć pod uwagę, że
                zwłaszcza w waranasi zdarzają się częste przerwy w dostawach prądu.
                • pachamama Re: Kto w najbliższym czasie leci do indii 22.11.07, 17:51
                  Ja lecę koło 15 grudnia.
                  I też zastanawiam się nad tymi antymalarykami. Chyba na terenach suchych jak
                  Rajastan, Delhi itp nie będę brała, za to w Mumbaju, Kalkucie i Varansi jak
                  najbardziej.

Jeszcze jedno, czy ktoś zna Ukrainskie linie lotnicze aersvit? Leciał ktoś nimi?

Pozdrawiam
                  Asia
                  • juriusz Aerosvit 23.11.07, 14:17
                    Ja znam, ale leciałem nimi do Chin, a nie do Indii. Z przesiadką w Kijowie
                    (pewnie też tak masz). Same linie, w sensie lot, nie takie złe, ale obsługa
                    naziemna w Kijowie to dramat. Najprostsze rzeczy trwały wiele minut, mimo dwóch
                    godzin na przesiadkę to ledwo zdążyłem. Ale nie ma się co bać, bo co chwilę
                    podbiegał ktoś, że ma last call i wtedy jakoś im się udawało zwiększyć tempo pracy.

A co do Indii: ja lecę 4 stycznia do Bombaju, wracam 5 lutego, też z Bombaju,
                    Swissairem przez Zurych. Jadę sam, więc jeżeli ktoś coś w tych okolicach w tym
                    terminie to bardzo chętnie chociaż kilka dni razem popodróżuję.
                    • pachamama Re: Aerosvit 23.11.07, 16:33
                      dzięki juriusz,
                      z tego wynika, że muszę być na lotnisku w Kijowie jak najszybciej, to może zdąże na samolot.
                      A jak lot? Mają boeingi, więc chyba dosyć bezpieczne, co?

Pozdrawiam
                      Asia
                      • rudnicze Re: Aerosvit 23.11.07, 17:22
                        Jejku dziewczyno lecisz do Indii a pytasz o to czy w samolotach będzie ładnie i
                        przyjemnie...:):):) na pewno nie latają na drzwiach od stodoły,poza tym wszystko
                        jest na stronach www aerosvit (rodzaje maszyn itp.)
                          • rudnicze Re: Aerosvit 24.11.07, 23:28
                            ale przyznasz po zastanowieniu ze Twoje pytanie jest bez sensu..
                            bo co to znaczy ze jest bezpiecznie?ze spada co 10-20-30 samolot?ze w aerosvicie
                            musisz szczególnie uważać bo pasy bezpieczeństwa mają popsute klamry?daj spokój..:)
                            kupiłaś bilet do fantastycznego kraju więc lepiej myśl jak najlepiej wykorzystać
                            czas jaki tam będziesz miała, a nie zaprzątać sobie głowę głupotami czy w danej
                            linii samolotowej jest bezpiecznie(???) czy nie..
                            • lil_witch Re: Aerosvit 25.11.07, 15:35
                              rudnicze napisał:

> ale przyznasz po zastanowieniu ze Twoje pytanie jest bez sensu..
                              > bo co to znaczy ze jest bezpiecznie?ze spada co 10-20-30 samolot?
                              ze w aerosvici
                              > e
                              > musisz szczególnie uważać bo pasy bezpieczeństwa mają popsute
                              klamry?daj spokój
                              > ..:)
                              > kupiłaś bilet do fantastycznego kraju więc lepiej myśl jak
                              najlepiej wykorzysta
                              > ć
                              > czas jaki tam będziesz miała, a nie zaprzątać sobie głowę
                              głupotami czy w danej
                              > linii samolotowej jest bezpiecznie(???) czy nie..

pachamama ma prawo pytać się o wszystko co budzi jej wątpliwość.
                              a ty rudnicze mógłbyś/mogłabyś pohamować się trochę w swoich
                              wypowiedziach.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka