Dodaj do ulubionych

Jakie olejki na zlikwidowanie brzucha???

12.10.04, 16:33
Dziewczyny proszę doradźcie mi jakie mam kupić olejki aby zlikwidować oponkę
w pasie?:-) Jak często powinnam ich używać żeby jak najszybciej zobaczyć
efekty. Chciałabym zrzucić ok 20 cm w pasie...
Ogólnie jestem szczupła, tylko ten straszny brzuchol, który mi został po
ciąży nie daje mi spać po nocach!;-) Kilogramów (25) jakoś łatwiej udało mi
się pozbyć...
Obserwuj wątek
    • nikanik Re: Jakie olejki na zlikwidowanie brzucha??? 13.10.04, 08:36
      i jakie ćwiczenia (oprócz tradycyjnych brzuszków) pomogą w pozbywaniu opony?
      Dotychczas twierdziłąm, że nie lubię brzuchów i tylko biegałam, ale niestety
      trzeba będzie je polubić bo całość już jakotako wygląda ale bandzior wisi!
      • sabio_btw Re: Jakie olejki na zlikwidowanie brzucha??? 13.10.04, 12:42
        Ja bym polecila na oponke zamiast olejkow, cwiczenia: rozciaganie boczne tzn
        przechylasz sie na boki z wyprostowanymi recami ;) na mnie dziala. Pomaga mi
        rowniez przechylanie na boki tulowia przy nieruchomych biodrach: rece
        rownolegle do podlogi po bokach i jedziemy. Poza tym super dziala basen no i
        samo masowanie brzucha (nie wiem czy tutaj pojawil sie ten watek): trzeba
        rozgrzac rece, a potem okolo pol godzinki masowac zgodnie ze wskazowkami
        zegara. Mozna tez brzucho poszczypac, pozwijac waleczki tluszczu. A na dolne
        miesnie brzucha polecam specjalne brzuszki: z uniesionymi, skrzyzowanymi nogami
        do gory(tak jak do swiecy) podnosimy biodra.
        • nikanik Re: Jakie olejki na zlikwidowanie brzucha??? 13.10.04, 12:47
          TO OSTATNIE ĆWICZENIE... NOGI PROSTE,SKRZYŻOWANE UNIESIONE PROSTOPADLE A RESZTA
          CIELSKA LEŻY? I HOP TYŁEK DO GÓRY? CZY COŚ NIE ROZUMIM????
          • sabio_btw Re: Jakie olejki na zlikwidowanie brzucha??? 13.10.04, 12:52
            tak, doskonale rozumiesz. Plecy leza na podlodze. Podnosimy tylko bioderka
            • nikanik Re: Jakie olejki na zlikwidowanie brzucha??? 13.10.04, 12:54
              dzięi. może się zmobilizuję. ale ja baaardzo nie lubię takich ćwiczeń.... ;-(
              • e_wok One sa super! 13.10.04, 13:13
                sto razy przyjemniejsze niz zwykle brzuszki
                • nikanik Re: One sa super! 13.10.04, 13:45
                  dobra e_wok, przekonałaś mnie; pamiętam że pisałaś że też nie lubisz....
                  • sabio_btw Re: One sa super! 13.10.04, 14:38
                    Jesli nie lubisz brzuszkow, to jeszcze pozostaje sesja smiechu :))
                    Serio, smiech bardzo dotlenia, odpreza i nie bez kozery tak bardzo bola miesnie
                    brzucha...
                    Polecam, jak nieogo nie ma w domu, rozpoczac na sile smiac sie na glos, a potem
                    samo pojdzie. Takie nakrecanie z samego rana daje super pozytywna energie na
                    caly dzien :)))
                    • nikanik Re: One sa super! 13.10.04, 14:51
                      dzięki Sabio! Do tego akurat ne trzeba mnie namawiać!
                      Kilka razy dziennie (już w domu popołudniami i wieczorami) mam takie sesje ;-))
                      (w domu 5-latka z łebem pełnym pomysłów+malusi kotek+mamakocia to daje
                      gwarancje na kabaret!!!
                      • albertyna45 Re: One sa super! 13.10.04, 16:00
                        Z tym śmiechem to super spomysł!!! Tez bardzo lubię się śmiać. Idę potrenować.
                        • anima Re: One sa super! 13.10.04, 18:08
                          a można się smiac na zawołanie??
                          ja chyba nie potrafię ;-/
                          • moonika_l Re: One sa super! 13.10.04, 21:23
                            śmiech na zawołanie to duże wyzwanie :) polecam ten wątek
                            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=384&w=13824492
                            i ten
                            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=384&w=5080243
                            i jeszcze może ten...
                            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=384&w=11696248pozdrawiam
                            M.
                            • sabio_btw Re: One sa super! 14.10.04, 11:55
                              Monika,
                              usmialam sie jak norka. Dzieki za linki :))) Zwlaszcza ten drugi polecam :)
    • pom Odnośnie ćwiczeń na brzuch 13.10.04, 22:45
      Spróbujcie namówić kogoś, albo same to zróbcie, choć efekt już nie taki:
      nalezy uderzać końcami palców na brzuch. Nie za mocno, tak jakbyście wklepywały
      sobie krem w twarz, może troche mocniej. Efekt jest jak po brzuszkach!
      Mechanizm jest tak prosty, że aż genialny: mieśnie brzucha reagują spięciem się
      przed spodziewanym uderzeniem. Znacie to przecież: ktoś się zamachnie, by
      uderzyć a ciało w tym miejscu się spina. Po 10 min. takich "pieszczot" nie
      wytrenowanym gwarantuję jutro zakwasy w miesniach brzucha jak po treningu.
      To jest forma masażu, jaki stosuje się na brzuch.
      Jestem taka mądra, bo mam siostrę masażystkę.
      • anima Re: ponad 300 brzuszków!! 14.10.04, 09:25
        byłam wczoraj na aerobicu po dwóch miesiącach przerwy...
        koleżanka prowadząca dała wycisk, że hej, a to z tego względu, że na ćwiczenia
        brzuchowe przyszli panowie z siłowni, więc chciała im dać popalić...
        no i tak - zrobiliśmy 20 serii po 15 brzuszków, i kilkanaście po 8 (już nie
        liczyłam)

zatem śmiać mi się będzie dzisiaj raczej trudno, ze względu na spodziewane
        zakwasy ;))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka