Dodaj do ulubionych

Senegal i Gambia-"Blizej ludzi w zgodzie z naturą"

10.05.19, 14:09
Tytuł oddaje treść wycieczki, ogląda się Senegal z dala od cywilizacji , choć ona całkiem szybko podbija kraj. Trzeba się spieszyć,póki Senegal jeszcze nie "zniszczony" masową turystyką. Prawdziwa czarna Afryka ! Wspaniała natura,piękna przyroda, mili, uśmiechnięci ludzie, choć żyjący często w dużej biedzie, kobiety jednak pięknie, kolorowo ubrane Wizyta w wiosce plemienia Bedik nie do zapomnienia.
Z drugiej jednak strony, nie jest to łatwy wyjazd.Drogi słabe (na razie) , dużo pyłu, więc jazda jest długa i męcząca. Zakwaterowanie skromne. Z pewnością nie jest to wyjazd wyjazd dla wiebicieli luksusów czy małych dzieci. Trzeba więc przed podjęciem decyzji rozważyć plusy i minusy..
Kto ciekawy tego, innego świata, zapraszam do fotorelacji z wyjazdu www.trip4cheap.pl/forum/relacje-pozostale-kraje-z-afryki/blizej-ludzi-w-zgodzie-z-natura-czyli-senegal-i-troche-gambii
Obserwuj wątek
    • kornel-1 Re: Senegal i Gambia-"Blizej ludzi w zgodzie 11.05.19, 15:23
     trip4cheap napisała:

     > Podróżują zarówno z biurami [...] jak i samodzielnie [...]. Jedna i druga opcja ma swoje słabsze i mocne strony.

     Ponoć. Starsi ludzie tak mówią.

     Wracając do Twojej fotorelacji: w Senegalu zarówno ludzie jak i przyroda jest bajecznie kolorowa. Nie trzeba tego zmieniać podciągając nasycenie kolorów w programie do edycji zdjęć. Niedobrze mi się robi patrząc na to szafirowe niebo czy piasek.

     I jeszcze jedno: nie sądzę, by to był kauczukowiec. Jak dla mnie to zwyczajny puchowiec.

     Kornel

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka