Dodaj do ulubionych

Aerobik, fittness club - gdzie???

01.02.05, 22:11
Czy ktoś moze mi polecić, gdzie w Dębicy odbywaja sie zajęcia z aerobiku,
callanetics itp. Albo czy mamy jakiś fittness club??
Obserwuj wątek
    • maw51 Re: Aerobik, fittness club - gdzie??? 02.02.05, 16:30
      Dziewczyny, jeżeli chodzi wam o spalenie tłuszczu to nie zapisujcie się na
      aerobik tylko na siłownie. Ja mam koleżankę, która jest instruktorka aerobiku i
      rozmawiałam z nią o tym. Ona mówiła, że jeżeli chce schudnąć to żebym raczej
      wybrała siłownie oczywiście żeby mi instruktor pokazał odpowiednie ćwiczenie na
      spalanie tkanki tłuszczowej a nie nawyrabianie mięśni. Na aerobiku można
      najwyżej sobie kondycje wyrobić no i ciao jest lekko jędrniejsze(szczególnie
      jak się chodzi tylko 2 razy w tygodniu). Sama chodziłam na aerobik przez 4
      miesiące i nie widziałam różnicy,pytałam się tam lasek jak długo chodzą i co im
      to daje, to jedna, co chodziła już rok stwierdziła ze ma lepszą kondycje.
      Dajcie spokój, kondycje to ja mam daleko gdzieś mi o tłuszcz chodzi. Zresztą
      siłownia jest o wiele tańsza.
    • myszka04 Do zrzucenia ile???? 02.02.05, 19:10
      Ile chciałybyście zrzucić???Ja po dziecku mam sporo do zrzucenia.Wcześniej też
      sobie dobrze wyglądałam ale teraz to szok aż mi się płakać chce .Ćwicze
      codziennie na rowerze (ale frajda pedałować w miejscu buuuuu)Na aerobik bym
      chodziła ale co z tego jak mąż kończy prace różnie .Nie zawsze bym pewnie
      poszła.A jak chodzić już to systematycznie.Jak się ciepło tylko zrobi mam
      zamiar z koleżanką (ona też niedawno urodziła dziecko)chodzić na stadion
      biegać.musze się cholerka wziąść za siebie.
      • gosiaklis Re: Do zrzucenia ile???? haha :) 02.02.05, 22:24
        Ja chcę tam chodzic dla rozrywki, zeby nie siedziec na okrągło z dziećmi w
        domu, tylko do ludzi wyjść. Po dzieciach jedynie uda mogłabym troszke
        zmniejszyć , reszta jest taka jak przed ciązą . Mam ok 170 cm wzrostu i ważę 53
        kg, więc chudsza byłabym całkiem jak patyk:(
      • malopolskowianka Re: Do zrzucenia ile???? 16.02.05, 11:27
        Właśnie jestem w podobnej sytuacji. Facet wraca do domu różnie, aerobik poki co
        raz w tygodniu, rowerek miałam w domu ale ciut zepsuty - czekam az stopnieje
        śnieg bo też mam zamiar biegać. A kiedys ważyłam 55kg. Ale to były dawne lata
        (przed dziećmi) i dawna kondycja. 2x w tygodniu miałam 3 godzinne próby zespołu
        i teraz bez tego ruchu poprostu się zapuściłam. Biegam biegam biegam! tylko
        gdzieć po chodnikach chyba a nie po stadionie.
          • malopolskowianka Re: Do małopolskowianki!!! 17.02.05, 16:19
            Chodze do Śnieżki. Zajęcia są we wtorki i czwartki od 19 do 20. Opłata przed
            każdymi zajęciami 5 zł (i dobrze, bo chodzisz kiedy chcesz, a nie płacisz z
            góry a potem wypada ci choróbsko i pieniądze przepadają). Przychodzi kto chce,
            nie ma cyklu zajęć, każda godzina to rozgrzewka, potem ogolno-ruchowe
            ćwiczenia, na koniec ciut rozciągania i zestaw brzuszkow (fajne!). Co prawda
            byłam tylko raz ale znajome chodzą już od jakiegos czasu. Jak dla mnie może
            byc, choć po pierwszych 15min myslałam że padnę :)ale każdy robi to na co
            pozwalają mu siły.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka