Dodaj do ulubionych

ginekolog w Dębicy

21.02.05, 12:32
Witam, nie dawno znalazłam to forum i mam pytanie: czy mogłybyście mi polecić
dobrego gina, najlepiej kobietę państwowo i prywatnie. Jaka jest dla
pacjentki, gdzie przyjmuje, ile trzeba wcześniej rezerwowac wizytę i ile
kosztuje wizyta (jeśli chodzi o prywatną). Byłabym bardzo wdzięczna za
odpowiedź. Pozdrawiam forumowiczki Dębicy :)
Obserwuj wątek
    • malopolskowianka Re: ginekolog w Dębicy 21.02.05, 13:15
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=18090&w=15214219
      pod tym adresem jest lista dębickich ginekologów, prawda jest taka jednak że
      mało tam kobiet-ginekologów, Dr.Grabiec - przyjmuje w prywatnej przychodni koło
      Meblopolu na ul Paderewskiego, Dr. Siwińska też na tym samym osiedlu ale w domu
      prywatnym, Dr. Żabówka z Tarnowa przyjmowała kiedyś w Przychodni Centrum - to u
      niej byłam na mojej pierwszej wizycie, nie wiem czy nadal przyjmuje w Centrum.
      Wszyscy mniej więcej biorą po 50zł, w centrum pewnie drożej (jakieś: 70-80zł).
      Zależy jeszcze z czym idziesz do ginekologa bo jeśli z prowadzeniem ciąży.....
      to lepiej przeczytaj opinie na stronie której link podalam wczesniej. Każda z
      lekarek ma swojego konika ale też minusy. Osobiście nie podobała mi się wizyta
      u dr. Siwińskiej-poczułam sie jak gówniara,choć już byłam dużą panna :)
      zarabiającą na siebie i mieszkającą ze swoim facetem (konflikt zdań na temat
      antykoncepcji w moim wieku). U dr.Grabiec też byłam kilka razy - bardzo mi
      pomogła po 1.porodzie-bardzo delikatnie zdejmowała szwy po Rzeszowie i
      przepisała receptę na mnóstwo leków mających wspomóc gojenie a było z moim
      kroczem nieciekawie. I rzeczywiście jej specyfiki pomogły. Ale ciąże
      prowadziłam już u faceta i planuję nadal przy nim zostać. Dr Lewtak przyjmuje w
      domu prywatnym zaraz za nowym blokiem na ulicy Rzeszowskiej, w tym bloku jest
      salon sukien ślubnych (dom na wprost przejscia pod blokiem)- polecam!
      • panienka22 Re: ginekolog w Dębicy 21.02.05, 13:36
        Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, zajrzę na poleconą stronkę. Nie chodzi o
        ciąże, ale o pierwszą wizytę... Jakbyś coś jeszcze wiedziała, kogoś innego
        mogła polecić, to pisz. Dzięki z góry. Pozdrawiam :)
      • marta.w81 Re: ginekolog w Dębicy 07.02.07, 23:43
        czesc MALOPOLSKOWIANKA. masz moze numer telefonu do pana Dr LEWTAK-a?? Jestem
        obecnie za granica a chciałabym sie umówić na wizyte przed przyjazdem do Polski.
        Z gory dzieki za informacje.
    • maw51 Re: ginekolog w Dębicy 21.02.05, 14:00
      Doktor Alicja Iwon Mackiewicz, będzie idealna na pierwszą wizytę. Ostatnio była
      u niej moja 16 letnia bratowa i jest bardzo zadowolona. Lekarka jest miła i
      delikatna. Przyjmuje państwowo w przychodni na ulicy Cmentarnej.
      • maw51 Re: ginekolog w Dębicy 21.02.05, 14:13
        Jeszcze ci napisze ze to jest ta przychodnia na ul. Cmentarnej nr.1. Przyjmuje
        w poniedziałki i środy od 7:00 do 14:00. W ten sam dzień rejestrują pierwszych
        10 osób, więc jak chcesz się zarejestrować musisz być pod przychodnią, co
        najmniej o 6:30. Ale możesz się też zarejestrować u położnej z 2 tygodniowym
        wyprzedzeniem.
                • magdarka Re: ginekolog w Dębicy 24.02.05, 19:26
                  cześć dr. Fabrowicz przyjmuje we wtorki czwartki od 16, wizyta kosztuje 50 zł.
                  jest bardzo dobry i sympatyczny potrafi naprawde wyczerpująco wszystko
                  wyjasnic, a przyjmuje u siebie to jest na ul. Rzeszowskiej koło sklepu media
                  expert taki zielony budynek na domie jest szyld.pozdrawiam
                  • bozena_23 Re: ginekolog w Dębicy 27.02.05, 14:16
                    magdarka napisała:

> cześć dr. Fabrowicz przyjmuje we wtorki czwartki od 16, wizyta kosztuje 50
                    zł.
                    > jest bardzo dobry i sympatyczny potrafi naprawde wyczerpująco wszystko
                    > wyjasnic, a przyjmuje u siebie to jest na ul. Rzeszowskiej koło sklepu media
                    > expert taki zielony budynek na domie jest szyld.pozdrawiam

czesc dr.Fabrowicz przyjmuje tez od godz.15 a jego wizyta kosztuje 60 zł,wiem
                    bo chodze do niego co miesiac wiec ta informacja jest bardzo aktualna.pozdrawiam
                    • panienka22 Re: gin- endokrynolog 26.04.05, 10:33
                      Czy jest w D-cy jakiś lekarz ze specjalnoscią endokrynologiczną?? Najlepiej gin-
                      endo, ale może być też sam endokrynolog. Możecie kogoś polecić? Z góry
                      dziękuję, pozdrawiam :)
                      • malopolskowianka Re: gin- endokrynolog 26.04.05, 13:42
                        dębickich endokrynologow jak na lekarstwo, w Przychodni Centrum przyjmuje babka
                        endokrynolog dr Góralczyk z Rzeszowa - ale nie ginekolog, sama z niej
                        korzystalam, wczesniej inni mnie straszyli, robilam nawet biopsje- jak sie
                        okazalo niepotrzebnie ale o tym uswiadomila mnie dopiero dr Góralczyk i
                        wyjasnila wszystko uspakajajac przy tym i zwracajac mi "stare życie" :)))
                      • misiuniax Re: ginekolog w Dębicy 20.07.06, 18:54
                        Tylko nie pan Fabrowicz, to jest naprawdę kiepski lekarz. O mało co mnie o
                        zawał serca nie przyprawił, oceniając moją cytologie na III stopień i kierując
                        na zabieg, a jego diagnoza okazała się kompletnie błędna. Serdecznie polecam
                        doktora Z. Piechotę lub Lewtaka. Piechotę sama wypróbowałam i byłam bardzo
                        zadowolona z jego kompetencji i profesjonalnego podejścia do pacjentki.
                        • patia123 Re: ginekolog w Dębicy 23.08.06, 12:07
                          Fabrowicz co prawda pomógł mi, ale tak naprawde to sama musialam sie domyslić
                          co mi jest- pzepisał lekarstwa i tyle, chcąc sie czegoś dowiedzieć musialam
                          sama zapytać i to mi sie właśnie nie podobało Powiniem poinformować dokladnie
                          mnie co mi jest, coraz częściej slysze dobre opinie o dr Lewtaaku wiec sie
                          pewno do niego tym racem wybiore Pozdrawiam i prosze o opinie na temat
                          któregoś z nich
      • atoka4 Re: ginekolog w Dębicy 11.02.06, 23:18
        Wiesz - dawniej uważałam ją (Niewiedomską)za dobrego ginekologa ale od kiedy
        zmieniłam ginekologa to w życiu bym do niej nie poszła!!!! teraz przynajmniej
        wiem jak powinna wyglądać wizyta..

• borowkazet Re: ginekolog w Dębicy 07.03.06, 18:53
          czesc dziewczyny!
          mozecie mi polecic ginekologa w debicy najlepiej prywatnie ale taki zbey bez problemu wypisał talbetki antykoncepcyjne...chce uregulowac okres a przy tym dobrze sie zabezpieczyc..pozdrawiam
    • nadia55 Re: ginekolog w Dębicy 09.12.07, 21:48
      Witam, ja byłam u dr.Iwon-Mackiewicz jest ok jak na pierwszą wizytę
      u kobiety.Później chodziłam do dr.Grabiec na Paderewskiego jest
      beznadziejna za wizyte bieże 100zł, chodziłam do niej przez 3 lata a
      jak wylądowałam w 7 tyg. w ciąży w szpitalu to udawała, że mnie nie
      zna.Wtedy na oddział przyjął mnie dr.Gawlik. Został on w ten sposób
      moim ginekologiem. To on prowadził moją ciąże i był przy porodzie.
      Wiem, że ma bardzo dużo pacjentek i czeka się u niego bardzo długo,
      ale to chyba o czymś świadczy.Jest sympatyczny i ma dobre podejście
      do pacjenta.Za wizytę bieże 50zł. Różne opinie słyszałam na jego
      temat.Ale ja byłam i jestem z niego zadowolona. Pozdrawiam.
    • ewac81 Re: ginekolog w Dębicy 13.12.07, 23:13
      Witam!!
      Gdy byłam w ciąży dr.Gawlik robił mi usg(w szpitalu) i nawet nie widział, że
      dziecko ma powiększoną nerkę, już nie mówię że powinien zobaczyć żę dziecko ma
      wade "nóżki końsko szpotawe" przeciez pod koniec ciąży to widac.Gdybym była u
      niego prywatnie pewno by to widział??Jak rodziłam nie podobało mi się to że
      każda pacjętka ma swojego lekarza a ten tylko wokól swoich sie kręci i swoje
      pacjętki wysyła jako pierwsze na wywoływanie porodu.Mam nadzieję że sie to
      zmieni:-)Na lepsze oczywiście, i bedą traktować wszystkie pacjętki jednakowo!!!
    • wenus82 Re: ginekolog w Dębicy 12.02.08, 20:45
      Czy pani Doktor Alicja Iwon Mackiewicz przyjmuje prywatnie? Bardzo mi zależy na
      szybkiej odpowiedzi, jeśli tak to proszę podać adres. Jeśli nie przyjmuje
      prywatnie to proszę mi polecić jakąś dobra panią ginekolog w Dębicy tylko nie tą
      na padarewskiego.
        • wenus82 Re: ginekolog w Dębicy 14.02.08, 01:21
          a czy może mi ktos polecić jakąś dobra panią ginekolog w Dębicy, która przyjmuje
          prywatnie? Mieszkam w tym mieście od niedawna i wogóle sie w tym nie orientuje a
          muszę sie wybrać. Będę wdzięczna za pomoc.
          • panienka22 Re: ginekolog w Dębicy 15.02.08, 08:12
            Może spytaj na tym forum
            debica.org.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=45502#45502
            Jeśli chodzi o kobietę ginekologa zdania są podzielone... Niewiadomska, Śliwińska. Może prędzej facet? No ale spytaj.
            Pozdrawiam
            • martika1977 Re: ginekolog w Dębicy 20.05.08, 15:25
              Tak to już jest, że jak na kimś się zawiedziemy to jest u nas
              skreślony ! Dla mnie skreślony jest Piechota ! Nawet nie napiszę
              doktor, bo dla mnie on lekarzem nie jest !!! Zresztą, jego historia
              sama o tym świadczy - ile razy był "przenoszony", wyrzucany ze
              szpitali czy osrodków po tym jak wyleciał z Dębicy ! Niestety
              wrócił :(((
              Nie będę pisać wywodów jak mnie potraktował 2 razy w życiu, kiedy
              trafiłam na niego, wytarczy tylko napisać, że pewnie miałabym już 4
              letnie dziecko gdyby nie on ! To po pierwsze ! A druga sprawa -
              wysłał mnie w 25 tygodniu ciąży, karetką do Rzeszowa z rozpoznaniem
              przedwczesnego porodu !!!!!!! Tam okazało się, że nic się nie dzieje
              i wszystko jest OK !!!!!!! Prędzej z tej jazdy karetką bym urodziła
              chyba, albo z tego stresu !!!! Dzięki Bogu skończyło się dobrze !!!
              Tzn. dzięki Bogu i dzięki mojemu cudownemu lekarzowi - doktorze
              Gawlikowi !!! Jego z zamknetymi oczami, w nocy o północy moge
              polecić !
    • ajagaz Re: ginekolog w Dębicy 29.11.08, 21:37
      No ja po wielu probach w innych wiekszych miastach trafilam do dr. Piechoty.
      Wreszcie jest efekt i spokoj.

Jest drogi ale jesli ma sie jakies problemy poza zwykla recepta na tabletki to
      polecam.
        • dekkka Re: ginekolog w Dębicy 06.01.09, 11:16
          właśnie chciałabym sie dowiedzieć co sie dzieje z ginekolog Alicja Iwon
          -Mackiewicz bo wybieram sie do niej a kiedy próbowałam sie dowiedziec kiedy
          przyjmuje na ulicy cmentarnej to jest chyba przychodnia nr 1 powiedziano mi ze
          nie przyjmuje od któregoś listopada do odwołania..w sumie to sie od tamtego
          czasu nie pytałam czy juz przyjmuje może któraś z was coś wie na ten temat ?
          • panienka22 Re: ginekolog w Dębicy 12.01.09, 11:02
            No właśnie. Nie wiem co jest, ale chyba coś nie tak skoro nikt nie wie co z Panią dr w obu przychodniach? Chyba będziemy musiały zmienić gin. Ja myślę nad Grabcową lub Śliwińską, nie wiem jak Niewiadomska? Noi One są prywatnie. Nie wiesz która z Nich lepsza?
            • dekkka Re: ginekolog w Dębicy 12.01.09, 17:15
              Ogólnie powiem tak nie uśmiecha mi się zmiana ginekologa wiec mam nadzieje że to
              jakieś przejściowe problemy z dr Mackiewicz . Mam nadzieję że nie zniknie jedyna
              ginekolog kobieta przyjmująca na NFZ bo nie słyszałam o innej w Dębicy.
              Skoro nikt nie wie co się dzieję trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i zadzwonić
              lub odwiedzić przychodnię i popytać co i jak . Jak tylko będę mieć czas to się
              popytam bo zależy mi żeby się szybko wybrać i jej ewentualne zniknięcie
              komplikuje mi plany..
              Z tego co wiem to Niewiadomska jest dobra jeśli są jakieś większe
              problemy..Siwińska podobno jest strasznie łasa na kasę i tylko to się dal niej
              liczy jak oskubać pacjentkę a o Grabcowej nie mam pojęcia żadne informacje do
              mnie nie dotarło na jej temat ;)
              • panienka22 Re: ginekolog w Dębicy 13.01.09, 08:14
                Proszę daj znać co się dowiedziałaś, albo tu albo na priv. Mi też się nie uśmiecha zmieniać gin., no ale jeśli pani dr Alicja nie wróci to trzeba będzie próbować wziąść kartotekę i szukać innego lekarza. Kobiet dr gin., niestety w D-cy mało, a z Panią dr było dobrze bo NFZ. A jakoś tak do faceta póki co mi się nie uśmiecha....

Pozdrawiam :)
                • dekkka Re: ginekolog w Dębicy 16.01.09, 17:32
                  Jak będę cis wiedzieć napisze na forum w następnym tyg będę mieć więcej jak będę
                  mieć czas przejdę się pod przychodnie może się czegoś dowiem jak nie to
                  zadzwonię tylko oni mają tyle tych numerów że nie mam pojęcia który jest dobry
                  Mnie się osobiście wydaje że ona poszła na jakiś dłuższy urlop bo to jest
                  niemożliwe żeby z chyba jedynej panią ginekolog przyjmująca na NFZ zrezygnowali
                  a ona w końcu ma ciągle urlopy
                  A tak ogólnie nie wiesz kto przyjmuje na NFZ z mężczyzn ginekologów nie uśmiecha
                  mi się to ale do Anny S nie pójdę..poza tym ja i tak kupę kasy wydaje na
                  leczenie i nie mam zamiaru jeszcze za wizyty płacić około 100 zł
                  pozdrawiam
                  • panienka22 Re: ginekolog w Dębicy 21.01.09, 11:51
                    Z kobiet to przyjmuje w Przychodni na Szkolnej dr Salacha, ale jej do leczenia nie polecam, do wypisywania recept to tak. Tam też przymuje Pan dr Mac-taki starszy. Tam też w czwartki przyjmowała dr Alicja. Ja mam jednak nadzieję, że dr Alicja wróci. A jak nie to trzeba będzie iść prywatnie....
                    • dekkka Re: ginekolog w Dębicy 22.01.09, 10:12
                      przeczytałam mój komentarz - pośpiech mi nie służy bo napisałam to tak ze sama
                      nie wiem teraz o co mi chodziło..
                      Co do dr Salachy to słyszałam co nieco wiec nie biorę pod uwagę..co do reszty
                      poszukam na necie popytam może znajdzie się jakiś swoja drogą do niedawna na
                      internecie była strona na której pisało kiedy dr Alicja przyjmuje na cmentarnej
                      i szkolnej i już jej nie ma to zły znak..w s sumie w sobotę akurat będę
                      niedaleko przychodni to podejdę na drzwiach zawsze pisze co i jak, jak nic nie
                      bezie pisało zadzwonię w pon i się spytam ale małe szanse że usłyszę coś dobrego
                      na szczecie u mnie w przychodni dr Gwalik tez przyjmuje w sumie opinie ma ok i w
                      ostateczności trzeba będzie się przyzwyczaić ale naprawdę wolałam kobietę
                      pozdrawiam
                      • panienka22 Re: ginekolog w Dębicy 22.01.09, 10:32
                        To faktycznie nie zbyt miła wiadomość dla Nas, a szkoda...Ja nie byłam nigdy u gin. faceta, więc też wolałabym panią dr.
                        Te dane mam z innego forum może się coś przydać.
                        www.znanylekarz.pl/ , debica.org.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=798&highlight=ginekolog

Powodzenia, pozdrawiam.
                        • dekkka Re: ginekolog w Dębicy 26.01.09, 15:14
                          t nie tylko niezbyt mia wiadomość to tragedia jak dla mnie przynajmniej..znowu
                          szukanie odpowiedniego lekarza jeszcze pół biedy jakby o kontrole chodziło
                          idziesz zaciskasz zęby i pół roku z głowy
                          Dzięki za te linki..drugi bardzo się przydał
                          Pozdrawiam
    • idka78 Re: Dr Fabrowicz 26.02.09, 19:32
      Ja też słyszałam, że dr Fabrowicz to dobry lekarz, tylko nie wiem
      jak on zszywa po porodzie? Czy mogłybyście mi coś na ten temat
      powiedzieć, czy zszywał którąś z Was?? Chodzi mi o poród naturalny :)
          • dekkka Re: Alicja Iwon Mackiewicz 08.04.09, 19:06
            Strasznie mi przykro że panią dr Alicję spotkało coś takiego..mam nadzieję że szybko wróci do zdrowia.Dlaczego najlepszych lekarzy muszą spotykać takie rzeczy..szkoda bo jest ich w Dębicy jak na lekarstwo..Taka Siwińska tez odpadła ostatnio z grupy Dębickich lekarzy jak dla mnie żadna strata..szkoda ze uczciwych i dobrych lekarzy ( dr Alicja musiało coś takiego spotkać)

PS: Mam pytanie czy w Dębicy jest jakiś ginekolog/endokrynolog ?
            • panienka22 Re: Alicja Iwon Mackiewicz 14.04.09, 09:33
              Mi też bardzo przykro, że Pani dr Alicja zachorowała...
              Z tego co wiem gin-endo był jakiś w przychodni CENTRUM, przyjeżdżał chyba z Rzeszowa. W D-cy raczej nie ma lekarza z taką specjalizacją, jest sam endo, ale go nie polecają. Najlepiej szukać lekarza gdzieś np w Rzeszowie.
              • dekkka Re: Alicja Iwon Mackiewicz 22.04.09, 20:25
                Dzięki za informacje:tak szczerze to uważam że jak się leczyć to poza Dębicą bo
                kiepsko ze specjalistami w jakiejkolwiek dziedzinie

Mam pytanie (znowu)byłam u gina i przepisał mi tabletki Cilest w ulotce pisze ze
                mam brać pierwszego dnia cyklu a ja jestem już w 10 dniu cyklu , można te
                tabletki barć tak późno czy trzeba czekać do następnej miesiączki..nie pamiętam
                czy ginekolog mi mówił kiedy czy ja jestem taka idiotką że nie usłyszałam czy
                zapomniałam ..byłabym wdzięczna jakby któraś wiedziała co i jak
                • panienka22 Re: Alicja Iwon Mackiewicz 24.04.09, 09:32
                  Masz rację, Dębica wogóle jest "udana" we wszystkim... Brak specjalistów, pracy, perspektyw itd.

Ja niestety nie umiem Ci pomóc. Jak masz możliwość podejdz do lekarza gin. i zapytaj, albo w aptece, może Ktoś Ci pomoże. Czasem w necie są jakieś mądre fora medyczne, może tam też poszukaj.

Można wiedzieć u jakiego gina byłaś?
                  Pozdr i zdrowia!

• dekkka Re: Alicja Iwon Mackiewicz 24.04.09, 14:58
                    Właśnie Dębica ,niby miasto wszystko pięknie ładnie ale jak czegoś ci potrzeba
                    np lekarza ( nie od recepty czy błahostki tylko specjalisty w konkretnej
                    dziedzinie ), pracy,dobrej szkoły to musisz szukać poza nią..trochę to irytujące
                    no ale cóż , mogło być gorzej.

Wiesz co szukałam na internecie rzecz w tym ze to są tabletki anty i dziewczyny
                    zaczynają tak jak jest w ulotce bo inaczej mogą wpaść, żadna nie stosowała w
                    środku cyklu i ja tez raczej poczekam do następnego bo nie chce sobie nic
                    rozregulować..jakoś wytrzymam.

Ja w końcu po rozmowach z kuzynkami poszłam do tego który prowadził ich ciąże
                    polecały go strasznie więc się wybrałam i w sumie nie mogę napisać niczego
                    złego na jego temat , nawet mogę polecić ale wiesz wszystko wyjdzie w praniu,a
                    to jest dr B.Gawlik.

Dzięki i pozdrawiam również :)
                    • panienka22 Re: Alicja Iwon Mackiewicz 30.04.09, 13:48
                      Ja niestety nie umiem Ci pomóc, więc skoro tak to poczekaj, z tabletkami nie ma żartów, tymbardziej takimi.

No o Gawliku dużo można usłyszeć plusów jak i minusów, jak o każdym lekarzu, ważne by dla Ciebie był dobrym specjalistą.

Powodzenia i zdrowia życzę :-)
                      • dekkka ...... 06.05.09, 10:53
                        W sumie masz racje nie ma żartów,wole sobie nie narobić jeszcze większych problemów i poczekam jeszcze ten tydzień..

No właśnie przeczytałam o nim wile negatywnych opinii (głównie na forach)z kolei z rozmów z osobami które są jego stałymi pacjentkami słyszałam same dobre opinie... z własnego niewielkiego doświadczenia póki co muszę przyznać że ma wady jak każdy lekarz ale zalety przeważają zdecydowanie..myślę ze w Dębicy nie znajdę lepszego lekarza z wiadomych przyczyn.

Dzięki za życzenia zdrowia przydadzą się :)
                        POZDRAWIAM
                        • izabella9.0 GAWLIK 26.08.09, 14:26
                          Z całym szacunkiem ale do poważniejszego leczenia tego Pana nie polecam.
                          To przedziwny ginekolog, dla mnie jakiś taki "śliski", cwaniak taki bym nawet rzekła.Sprawia wrażenie gościa kulturalnego wręcz z klasą ale wydaje mi się ,że to tylko pozory które sprawiają ,że poczekalnia pełna :DDD
                          Tak więc jak wcześniej napisałam ,jak ma się poważne problemy radzę go unikać, dlaczego? Choćby dlatego,że zamiast zlecać badania na samym początku ,leczy w ciemno przez parę miesięcy na podstawie tego co mu się wydaje, coraz częściej niestety z naciskiem na WYDAJE.Badania zaleca dopiero jak wyczerpią mu się wszystkie pomysły.A pacjentka? Ano pacjentka jest zmuszona latać do niego co jakiś czas i wydawać kasę na wizyty i coraz to nowe leki.A o wiele krócej wszystko by trwało i byłoby tańsze ,gdyby tak najpierw zalecił badania żeby się zorientować co i jak a potem "się bawił".
                          Druga sprawa ,że nie prowadzi kartotek ani żadnej historii choroby w przypadku poważnych dolegliwości kobieta chcąc go zmienić nie może przekazać nowemu lekarzowi historii swojej choroby, leczenie wiec zaczyna się od nowa, po omacku i po szczątkowych informacjach od kobiety, która wszystkiego nie pamięta no chyba ,że sobie sama dla siebie zapisuje. Czy to tak ma wyglądać ? Moim zdaniem nie!!!!
                          Nie prowadzenie żadnej dokumentacji jest oznaką braku odpowiedzialności i lekceważeniem kobiet które mają za sobą rożne historie ginekologiczne.Kobietom które mają błahe problemy np infekcje czy kobietom które tylko u niego regularnie wykonują cytologie pewnie brak kartotek nie przeszkadza ale są też inne bardziej skatowane swoimi ginekologicznymi problemami!!!
                          Kolejną sprawa: Jak większość ginekologów a już na pewno dębickich lekceważy wiele objawów i macha na nie ręką ( dla mnie takie coś jest bardzo irytujące, jakby chciał powiedzieć " masz problem ,fakt ale może tak musi być a jak nie to na razie szkoda fatygi,poczekamy z tym jak będzie gorzej"- za takie podejście też podziękuje)
                          Ostatnią rzeczą jaką poruszę jest przytaczany przez jego zwolenniczki argument, niby potwierdzający jaki jest dobry a mianowicie gigantyczne kolejki, bez obrazy ale trochę się o nim nasłuchałam i jakaś nie mała cześć kobiet chodzi do niego bo taktuje cie nie z góry ale jak koleżankę, bo jest taki zabawny ,śmieszny , dowcipny a niektóre twierdza nawet przystojny (rzecz gustu :DDD).DZIEWCZYNY czy to są kryteria które powinny decydować o wyborze ginekologa??????!!!!!!!! MOIM SKROMNYM ZDANIEM NIE!!!!!!Wole mniej zabawnego ginekologa a bardziej skutecznego, oczywiście Gawlik pewnie ma na swoim "koncie" kobiety którym na prawdę pomógł,ma też pewnie swoje zalety jako lekarz ale ja go nie polecam i nie uważam ,żeby zasługiwał na miano najlepszego lekarza w Dębicy ( choć patrząc na jego konkurencję dużo nie trzeba,żeby się wybić,nie oszukujmy się, w Dębicy nie ma lekarzy godnych polecenia )
    • icia83 Re: ginekolog w Dębicy 12.11.09, 17:24
      Kiedys bylam u Pani doktor ale jakos mnie nie zachwycila od tamtej
      pory obiecalam sobie ze napewno bedzie to facet jesli juz , no i
      ostatnio po dlugiej przerwie 6 lat musialam sie wybrac i byl to pan
      Fabrowicz i jak narazie jestem zadowolona i moge polecic wizyta 70
      zl :)
    • edytanoculak Re: ginekolog w Dębicy 10.10.12, 22:39
      Ja byłam pierwszy raz na badaniu u ginekologa w trzecim miesiącu ciąży z mężem by potwierdzić.Zawsze mam męża podczas każdego badania zabiegu czy porodach przy sobie bo intymność należy do męża a nie do ginekologa.Dlatego mam prawo do obecności męża podczas badań i zabiegów nawet w szpitalu poza znieczuleniem całkowitym i epidemią ogłoszoną w placówce nie wymysłem niedouczonego personelu medycznego gdy wyrzucą osobę bliską może dojść do wysokiego odszkodowania dla pacjentki.Ust 2008 r art 21 Prawa Pacjenta o obecności osoby bliskiej podczas badań i zabiegów.Dlaczego ryzykując wypłatą odszkodowania wyrzuca się osobę bliską?Dlaczego miała bym się wstydzić męża podczas badania czy zabiegu chować go za parawan skoro decyduje Pacjent o obecności osoby bliskiej!!!. Ginekolog zalecił ostatnio na endometrium i mięśniaki leczenie O. Bonifratrzy są skuteczni obyło się bez operacji bo mąż prosił u ginekologa inne leczenie poza usuwaniem macicy i jajników udało się dlatego powinno się mieć osobę bliska podczas badań przy sobie!!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka