Dodaj do ulubionych

poszukuje dobrego ortodonty z Bydgoszczy!

31.07.05, 16:07
O aparacie na zabki mysle juz od dawna...Kiedys juz nawet nosilam, ale taki,
kotry sie zdejmuje. Niestety przestalam go nosic (wiadomo jak to jest byc
dzieckiem;). Teraz chce znowu nosic, ale taki juz na stale. Dlatego prosze,
jeli znacie jakiegos godnego polecenia ortodonte z Bydgoszczy, to napszcie mi!
Obserwuj wątek
      • spineczka83 Re: poszukuje dobrego ortodonty z Bydgoszczy! 14.10.05, 09:32
        A ja nadal szukma...
        Co prawda jeszcze do tej polecanej Pani z Gdańskiej nie zadzwoniłam, ale
        zrobiłam wywiad srodowiskowy, podzwoniłam tu i tam i oto rezutlalty:
        Zakład stomatolgiczny Dentus prowadzi tylko leczenie aparatami ortodontycznymi
        ruchomymi, bo jak powiedziała mi Pani z recepcji "aparaty stałe to bardzo droga
        rzecz" :]
        Samochody tez są drogie a cieszą sie zaitersowaniem społeczeństwa :P
        Zakład stomatologiczny Lux-Dent obecnie poszukuje ortodonty, po poprzednia Pani
        doktor wyjechała :]Tak wiec odpada...
        No i szukam dalej...
        • spineczka83 Re: poszukuje dobrego ortodonty z Bydgoszczy! 14.10.05, 09:36
          Rab.Ren!
          a czy u jej Pani M. z Gdańskiej mozna na miejscu wykonac zdjęcia konieczne do
          przeprowadzenia konsultacji?

Jak dzwonie po różnyzch zakładach stomatoligicznych (ortodontycznych) to
          wszędzie mówia "nie ma takiej mozliwosci" i odsyłają na jakaś tam ulice :] A ja
          chciałabym wszystko w jednym miejscu zrobić, za jednym razem: i fotki, i
          konsultacje :P
            • rab.ren Re: poszukuje dobrego ortodonty z Bydgoszczy! 17.10.05, 09:24
              Chyba wszyscy odsyłają na Konarskiego, bo tam jest sprzęt do zdjęcia czaszki i
              wszystkich zębów. Zrobienie zdjęć (od wejścia do otrzymania fotki do ręki) trwa
              średnio - w zależności od ilości oczekujących - od 10 do 20 minut. Myślę, że to
              nie jest taki wysiłek, jeżeli ma się w planie wizyty ortodontyczne przez kilka
              lat. Do zdjęć nie trzeba żadnego skierowania.
              A na gdańskiej robią tylko małe zdjątka - jeden, albo kilka zębów.
                • spineczka83 Re: poszukuje dobrego ortodonty z Bydgoszczy! 20.10.05, 10:18
                  Juz sie zarejestrowałam. Nie spodziewałam się, że bedzie az taki problem z
                  wolnym terminem :) Ale to dobrze... widocznie duzo pacjentów ma Pani Majewska,
                  co tylko o niej dobrze swiadczy :)
                  Co prawda osobistego kontaktu z Panią doktor nie miałam ale moge ocenić walory
                  gabinetu i całej otoczki gdzie Pani M. pracuje.
                  Miłe, przyjazne miejsce z sympatyczną obsługą w postaci Pani "asystentki". :)
                  Była Ona tak uprzejma, ze doradziła mi zostawienie zdjęć, co w rezultacie
                  przyspieszy proces planowania leczenia o jedna wizytę! Tak wiec na pierwszej
                  wizycie z Pania Ortodontka bedzie na mnie czekał juz wstępny plan leczenia :)
                  Zobaczymy jak wypadnie ta wizyta? ;)

• rab.ren Re: poszukuje dobrego ortodonty z Bydgoszczy! 21.10.05, 09:42
                    No to życzę powodzenia :o)
                    Ja byłam tam akurat wczoraj. Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą i robi
                    wrażenie bardzo dokładnej i starannej. Jestem pewna, że będziesz zadowolona :o)
                    U siebie już widzę efekty jej pracy, a jestem trudnym przypadkiem... Nareszcie
                    są pozytywne zmiany. Co za ulga, po tylu latach :o)

pozdrawiam
                    RR
                    • spineczka83 Re: poszukuje dobrego ortodonty z Bydgoszczy! 14.11.05, 11:09
                      Byłam!
                      Juz jestem po dwóch wizytach u Pani Majewskiej!
                      Przesympatyczna osoba... :)
                      Mam nadzieję, że również dobra w naprawianiu usmiechu! :)
                      Podobnie jak Ty, rab.ren jestem trudnym przypadkiem... planowany czas leczenia
                      ok 2,5 roku. Koniecznosc usuniecia dwóch dolnych 4 :(
                      Aparat jesli dobrze pojdzie zakladam w grudniu!
                      Teraz jestem na etapie leczenia kanałowego: bardzo droga inwestycja! :]
                      Musze szybko zakonczyc leczenie bo bardzo mi zalezy na aparacie :)
                          • kitka44 Re: poszukuje dobrego ortodonty z Bydgoszczy! 01.02.06, 17:29
                            spineczka i jak Twoj aparat..przeczytalam ostatnio Twoje wypowiedzi i tez sama
                            chce zalozyc aparat..bylam juz u wspomnianej pani na dworcowej ale tez mi cos
                            tam nie pasuje..napisz mi jesli mozesz jakie są koszty takiego stalego aparatu
                            mniej-wiecej..u pani z gdanskiej...prosze o kilka slow od innych o gabinecie na
                            gdanskiej 1.dziekuje.pozdrawiam.
                            • spineczka83 Re: poszukuje dobrego ortodonty z Bydgoszczy! 02.02.06, 07:16
                              Kitka...
                              Aparacik OK :)
                              Widze już zmiany ale pracy jeszcze dużo - mam poważną wadę zgyzu :]
                              Ale najważniejsze, że po półtora miesiąca noszenia aoaratu każdy mówi, ze ząbki
                              wyglądają lepiej i ja równiez tak uważam :)
                              Jeśli chodzi o ceny to czytaj tutaj:
                              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22832&w=35342598&v=2&s=0
                              • kitka44 Re: poszukuje dobrego ortodonty z Bydgoszczy! 05.02.06, 22:40
                                dziekuje spineczka za odpowiedz..juz sie zapisalam na pierwsza wizyte..mam
                                nadzieje,ze bedzie dobrze z moim zgryzem...mam jeszcze jedno pytanko..jedna
                                ortodontka mowila mi,ze trzeba wyrwac dwa zeby..szkoda mi ich..bo sa zdrowe i
                                az dwa trzeba wyrwac..a mowia, ze kazda utrata zeba to zle..a zwlaszcza na
                                dole, zeby, ktore sa odpowiedzialne za gryzienie..martwie sie troche...jak masz
                                jakas wiedze na ten temat to napisz mi prosze slowko..z gory
                                dziekuje..pozdrawiam.papa
                                • spineczka83 Re: poszukuje dobrego ortodonty z Bydgoszczy! 06.02.06, 11:15
                                  Niestety, u mnie bez wyrywania zebów sie nie obeszło....
                                  Ale, jeszcze zanim poszłam do ortodonty, byłam świadoma, ze będę musiała wyrwać
                                  jakieś zęby!
                                  Poprostu mam taką wadę zgyzu, w której - nie będąc ortodontą - mozna
                                  stwierdzić, że ekstrakcja jest (była) konieczna.

Co do wyrywania zebów to słyszałam rózne opinie...
                                  stomatolodzy wypowiadają się róznie - przeczytaj sobie watek na forum
                                  forum.dentonet.pl/viewtopic.php?t=6763&highlight=spineczka
                                  zwłaszcza ostatni post!

Ja strasznie obawiałam się ekstrakcji zębów, ale na szczęscie nie było tak źle!!
                                  Więcej strachu niz to wszystko warte :)

Najlepiej jak porozwawiasz, z ortodontką... przedstaw swoje obawy, jakie masz w
                                  związku z wyrywaniem zębów! Pani Majewska, jeśli podejmie decyzję o ekstrakcji,
                                  na pewno Tobie wytłumaczy dlaczego taką a nie inną decyzję podjeła, co uzyska
                                  dzieki usunięciu zębów! :) Byc może nawet ekstrakcja w Towim przypadku nie
                                  bedzie wskazana... trduno mi powiedzieć (?)

W kazdym bądź razie NIE BÓJ SIĘ PYTAĆ!!!

Proponuje Tobie na pierwszą wizyte przygotować sobie karteczkę z nurtujacymi
                                  Ciebie pytaniami... dzeki zestwowi pytań bedziesz miała pewność, że uzyskałaś
                                  odpowiedź na wszystkie pytania :)
                                  Poprostu wyciagnij ta kartkę i czytaj pytania... zapewniam, że Pani Majewska na
                                  wszystkie odpowie :)

Powodzenia i byc może do zobaczenia, kiedys w poczekalni :)
                                  spineczka

• spineczka83 Re: i jeszcze coś :) 06.02.06, 11:24
                                    Kitka, dzis wieczorem do galerii aparatów dodam swoje zdjęcie ...tj. zdjęcie
                                    mojego aparaciku :)
                                    Zobaczysz jak to "żelastwo" wygląda :)
                                    Powiem Tobie, ze bardzo sie obwiałam jak jak będe w tym aparacie wygladała!
                                    Najgorszy moment w gabinecie to chwila, kiedy ortodonta mówi "aparat założony,
                                    moze sie Pani przejżeć w lusterku" :):)
                                    Serce wali jak szalone! Ciśnienie wzrasta!
                                    Hehe..patrzysz w lusterko i stwierdzasz ...
                                    "nie jest źle, wygladam całkiem fajnie" :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka