Dodaj do ulubionych

Dr PUCEK -chwalmy -zasłużyła !!!!!!!!!

05.04.06, 13:29
Dr Pucek Z Kliniki Pieknego Usmiechu w Lublinie jest cudowna!!!!Wie to każdy
kto się u Tej doktor leczy .Chwalmy ją bo na to zasłużyła !!!Piszcie!!
Obserwuj wątek
    • yarzynka Re: Dr PUCEK -chwalmy -zasłużyła !!!!!!!!! 05.04.06, 19:19
      kilka dni temu pisalam o klinice pieknego usmiechu - same pozytywy:)pomimo ze
      dopiero zaczelam leczenie u doktor pucek,wiem ze zalowac nie bede bo
      profesjonalizm jest tam widoczny na kazdym kroku, ze tez nie wspomne o milym
      podejsciu do pacjenta, rodem jak z filmu amerykanskiego;)
      edyta, a jak dawno sie leczysz? duza mialas wade? tak z ciekawosci pytam, i tak
      wiem ze bede miala rowne zdrowe zeby po zakonczeniu leczenia, ale fajnie by
      bylo wiedziec z jakimi zadaniami w klinice sobie poradzili.
      no i jak milo pomyslec ze w takim miescie jak Lublin mozna znalezc swietnego
      specjaliste...
      • edyta255 Re: Dr PUCEK -chwalmy -zasłużyła !!!!!!!!! 05.04.06, 22:16
        Leczę się bardzo niedługo ,bo niecały miesiąc ,ma duży tyłozgryz i stłoczone
        przednie zęby.Przez nieprawidłowy zgryz "sypią mi się zęby "Stomatolog wysłała
        mnie do orto.Jestem z Chełma ,poszłam do ortodonty "znanego" w Chełmie
        jedynego -uwaga przyjmuje w Lublinie Dr maciejczak ,który mi jako dziecku
        ustawiał zgryz aparatem ruchomym ,ale w kierunku prawidłowym !Kiedy poszłam do
        niego teraz powiedział ,ze w moim wieku tylko leczenie kosmetyczne !!!!Żadnej
        wady zgryzu nie poprawimy ,kazał usunąc dwie czwórki górne ,opierałam
        się ,tłumaczyłam mu ,ze nawet staram się nie zagryzać do tyłu,żeby żuchwa
        nie "uciekła mi do tyłu",ale kiedy zagryzałam z żuchwą do przodu niesty miałam
        zgryz otwarty .Po wizycie u dr M ,wróciałm do pracy zamknęłam drzwi i do
        lusterka cofałam żuchwę i wyłam!!!!!!!!!!!!!!Dzięki temu forum i innych
        informacjach w necie ,wiedziałm ,ze to nie ostatecznośc ,że orto zdarzają
        się "różni"W domu znalazłam anonse i przed oczami stanęło mi duże ogłoszenie
        Klinika Pieknego Uśmiechu ,zadzwoniłąm z płaczem wybłagałam wizytę ,dostałam
        się i jeździłam tam co dwa dni !!Od pierwszej wizyty za tydzień miałam założony
        aparat ,mam górę i dół i rozszerzenie podniebienia.Sama wiesz jaka doktor Pucek
        jest ,wiec do Chełma po pierwszej wizycie wracałam jak na skrzydłach i z
        wściekłościa na dr M! ,słusznie bo zrobiłby mi krzywdę na całe życie !!!!
        Wygladałąbym jak babcia ,która nie ma swoich zębów i zapadniete usta .
        Aparat mam dwa tygodnie ,błyskawiczne działanie -jedynki ,które leżały na sobie
        już mają 0,5mm przerwy ,nie jestem w stanie cofnąć żuchwy do
        tyłozgryzu ,poprawiają mi się rysy twarzy !!!!!!!!!!!!!!!!Zauważają to inni !!!!
        Jestem szczęsliwa ,a mogłąm być nie za tą samą cenę ,więc KPU nie jest
        droga ,zwykły gabinet Chełm ,Lublin identyczna cena !!!!
        Szczerze wszystkim polecam ,nie boje sie o swoje ząbki
        Pozdrawiam
        • kasica222 Re: Dr PUCEK -chwalmy -zasłużyła !!!!!!!!! 17.06.06, 09:05
          Noszę aparat już prawie 2 lata.Na początku wydawało mi się, że dr Pucek jest
          wręcz idealna teraz mam wątpliwośći...
          Końca leczenia nie widać-na pocztku dr powiedziała, że leczenie będzie trwało
          max 2 lata. Wydaje mi się, że przedłuża leczenie specjalnie-np.krzywi mi 3 a
          następnie ją prostuje przez 2 miesiące(zrobiła już tak 3 razy!).Może się nie
          znam, ale naprawdę nie mialam dużej wady a zęby nadal są krzywe (aż się
          wstydzę, że noszę aparat tak długo a zęby nadal brzydkie).
          Pozatym jest nie punktualna i ani razu nie sprawdziła, czy w zębach nie ma
          ubytków.
          Coraz częściej myślę, że zbija po prostu kasę na wyrobionej wcześniej
          pozytywanej opinii :( A może się mylę? Czy ktoś ma podobne problemy z tą dr?
            • yarzynka Re: Dr PUCEK -chwalmy -zasłużyła !!!!!!!!! 19.06.06, 19:41
              ja juz pisalam wczesniej - p doktor mi polecil ktos kto zaczal leczenie u niej
              po wczesniejszym nieudanym w innego orto. i teraz jest b zadowolony z kliniki
              nosze aparat 5 miesiecy, efekty sa niesamowite, sama nie moge sie nadziwic
              czemu to tak szybko no i po co ja mam go nosic przez dwa lata jak jeszcze pol
              roku nie minelo i jest swietnie;)
              na ostatniej wizycie p doktor przejzala mi zeby, rozsunely sie troche i teraz
              widac ze mam dwojke do leczenia. u siostry bylo podobnie, wiec skoro ci nie
              mowi ze masz ubytki to moze nie z lenistwa ale dlatego ze ich nie ma?

krotko sie lecze, moja opinia jest jak najb pozytywna, ale musze powiedziec ze
              warto poczytac jakie inni maja doswiadczenia z orto. moze napisz juz jak
              bedziesz po wizycie i daj znak jak poszlo?
              i jeszcze cos czego sie nauczylam przegladajac watki na forum - mow orto co ci
              nie pasuje i co uwazasz ze jest nie tak - ona albo to skoryguje albo uspokoi
              twoje watpliwosci
              powodzenia i wytrwalosci zycze
    • martka007 Re: Dr PUCEK -chwalmy -zasłużyła !!!!!!!!! 20.06.06, 12:12
      Ja leczę się dr Pucek od prawie 1,5 roku i również jestem zadowolona.Ząbki nie
      są jeszcze idealne, ale jest duuuużo lepiej. Popieram, że jeśli Ci się coś nie
      podoba to powiedz to Pani dr - jest bardzo miłą osobą i na pewno wszystko Ci
      dokładnie wytłumaczy. Ja zawsze zadaje mnóstwo pytań (trochę dr męczę :):) ) i
      stąd jestem spokojna o moje leczenie.
      Pozdrawiam i również życzę wytrwałości :-)
    • maagdaaleenaa Re: Dr PUCEK -chwalmy -zasłużyła !!!!!!!!! 25.11.06, 08:25
      Ja leczę sie u dr Pucek od ponad 3 miesięcy. Mam mieszany paparat-góra
      kosmetyczna, dół metalowy. Początlowo było ok, teraz mam wątpiloości. Na 4
      wizyty, dwie były opóźnione (prawie o godz.), biorąc pod uwagę to, że się
      zrywam z pracy, po to, żeby tam odsiedzieć swoje to mi się nie podoba-mają
      numery telefonów. Jeśli chodzi o udzielane informacje przez dr - to raczej mama
      wrażenie, że je trzeba wyciągać. Miałam mieć usuniętą górną 8-kę po założeniu
      aparatu, no i chyba pani doktor o tym zapomniała, bo jakoś o tym nie
      rozmawiamy. Zapytałam o ubytki-myślałam, że nie trzeba o to pytać, że po to
      m.in są te wizyty kontrolne-usłyszałam, że w jednym ząbku pląba się troszkę
      wypłukała, że zaczął się osadzeć kamień i trzeba by było go usunąć i potem
      obejżeć ząbki? Czy nie powinnam usłyszeć-5 do leczenia, zalecam usunięcie
      kamienia-może przy następnej wizycie? A tak nie wiem czy ma mi to zrobić inny
      stomatolog-żadnych zaleceń, żadnych decyzji. Sory ale mam wrażenie, że 2 osoby
      wypowiadające się na początku wątku to pracownicy Kliniki. Dodam jeszcze, że
      ząbki prostują się szybko i ładnie, ale gdzieś przeczytałam, że sukces to
      utrwalenie tego efektu. Trochę rozczarowana, pozdrawiam.
      • martka007 Re: Dr PUCEK -chwalmy -zasłużyła !!!!!!!!! 26.11.06, 20:02
        Noszę aparat ponad 1.5 roku i myslę, że mogę coś napisać o dr Pucek i jej pracy.
        Jeśli chodzi o opóźnienia to owszem zdarzają się, ale jest to zupełnie
        normalne. Leczenie ortodontyczne to nie fabryka, gdzie wszystko jest robione
        taśmowo i wyliczone co do minuty. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i
        każdy potrzebuje inną ilość czasu ( ja czasem jestem 15min a czasem 30 na
        fotelu). Wiem, że maja telefony i dlatego z tego korzystam. Nie czekam aż ktoś
        mnie poinformuje o opóźnieniu tylko sama dzwonię i problemu nie ma.

Jeśli chodzi o informacje udzielane przez dr też się nie zgadzam. Pani dr nie
        gada byle co a udziela konkretnych, rzeczowych info, trzeba tylko zapytać.
        Mimo, ze leczę się ortodontycznie chodzę na kontrole ząbków do stomatologa - co
        pół roku - i normalnie leczę ząbki. Kamień staram się usuwać systematycznie -
        nie pytając Pani orto bo i po co? Jest to stomatologia zachowawacza i każdy
        powinien o niej pamiętać (czy nosi aparat czy nie).
        Jeśli miałaś mnieć usuwaną ósemkę to czemu tego nie zrobiłaś? Przecież dr Pucek
        Ci tego nie zrobi. Zapytaj na następnej wizycie czy masz ją teraz usunąć i po
        problemie.
        Moim zdaniem zadajesz zbyt mało pytań. Pamiętaj: "kto pyta nie błądzi". Pani dr
        zawsze chętnie odpowiada.

Aha nie jestem pracownikiem kliniki ;)
        • maagdaaleenaa Re: Dr PUCEK -chwalmy -zasłużyła !!!!!!!!! 27.11.06, 09:25
          Może jestem za któtko pacjętką dr Pucek, ale takie właśnie wrażenie odniosłam
          j.w. opisałam. Ja wiem , że są różne przypadki i czasami musi zostać przyjęty
          kroś "awartjnie" np nie zapisany na dany dziń. Myślę, że za 100 zł za wizytę
          powinni mnie powiadomić (opóżnienie mioch wizyt nie wynikały z przyczyn
          związanych z pacjentami). Może mam za duże oczekiwania, ale po wizycie
          kontrolnej spodziewałam się usłyszeć jakieś uwagi, zalecenia. Jeśli chodzi o
          ósemkę, to na 2 pierwszych wizytach pani Dr powiedziała, że usuniemy tą ósemkę
          po założeniu aparatu i że ona mnie umówi w KPU - i nic... Nie wiem czy inny
          stomatolog będzie mi chciał usunąć ząb bez zdejmowania łuku.
          • martka007 Re: Dr PUCEK -chwalmy -zasłużyła !!!!!!!!! 27.11.06, 13:13
            Jak to opóźnienie Twoich wizyt nie wynikało z przyczyn związanych z pacjentami?
            Opóźienie wynika zawsze z przyczyn związanych z pacjentami.

Wierz mi, że po każdej wizycie kontrolnej nie ma potrzeby dawać zaleceń - dbaj
            o ząbki i będzie ok :) A jak masz pytania to je zadawaj. Zobaczysz, że dr nie
            pozostawi Cię bez odpowiedzi.

A jeśli chodzi o ósemkę to nic się nie martw. Dr wie co robi i skieruje Cię na
            wyrwanie. Mi ósemkę wyrywał chirurg z Warszawy, a więc na pewno nie ma z tym
            problemu (oczywiście miałam założony łuk)
      • yarzynka Re: Dr PUCEK -chwalmy -zasłużyła !!!!!!!!! 10.12.07, 14:47
        maagdaaleenaa napisała:
        Sory ale mam wrażenie, że 2 osoby
        > wypowiadające się na początku wątku to pracownicy Kliniki.

taaak, a moze ja w ogole to jestem Marzena Pucek, zalozylam sobie konto na
        gazecie i tak z nudow to sobie pisze od czasu do czasu, co???puknij sie dziewczyno..

ale co do pewnych rzeczy masz racje - doktor jest niepunktualna, nigdy mi sie
        nie zdarzylo zeby przyjela mnie na czas, jak siedzie na fotelu to czesto odbiera
        telefony, rozmawia z innymi itp itd a wizyta przeciaga sie w nieskonczonosc.
        Czasem sie boje ze jak ona cos robi i zostanie oderwana to potem okaze sie ze
        cos przeoczy albo zapomni..
        poza tym po kilku dobrych miesiacach wizyta zaczela kosztowac 120 zl bez podania
        przyczyny...Nie jestem osoba ktora sie kloci o pieniadze wiec dalam spokuj ale
        uwazam ze to nie fair podnosic koszty w trakcie zwlasza ze to jest 20 %

dobrze ze ktos podbil ten watek, dawno tu nie bylam a swoje posty tez pisalam na
        poczatku leczenia wiec tak duzo informacji nie mialam jak teraz
        rozczarowana mimo wszystko nie jestem leczeniem, bo przebiega gladko i sa
        ogromne efekty. No i cale szczescie juz niedlugo koncze wiec nawet nie mysle o
        zmianie lekarza

• maagdaaleenaa Re: Dr PUCEK -chwalmy -zasłużyła !!!!!!!!! 20.12.07, 13:04
          Po co ktoś z kliniki miał by się logować i pisać tu o niej same
          mpzytywy? Dajcie spokój ! Nie trzeba kończyć marketingu, żeby
          wiedzieć co to jest reklama i PR.
          A jeśli ktoś nie wyobraża sobie innych przyczyn opóźnienia wizyty
          niż pacjenci to niech ruszy wyobrażnią i wytłumaczy mi jak to
          możliwe skoro (zależało mi na czasie) umówiłam się na wizytę jako
          pierwsza, a pani dr weszła do kliniki po 45 min, kilka min
          potrzebowała na przygotowanie się do pracy i w gruncie żeczy miałam
          godzine w plecy - a moja wizyta trwała ok 10 min.
          właściwie oceny leczenia można będzie dokonać po 2-3 latach od
          zakończenia leczenia. Wrażenie po pierwszych wizytach niczego nie
          wnosi - wchodząc do ładnego, gustownego pomieszczenia, miłej pani
          dr - nie można nic złego powiedzieć.
          Dodam, żeby nie robić złego wrażenia nie jestem osobą agresywną i
          poztrawiam wszystkie aparatki i aparaty - życzę krótkiego i
          skutecznego leczenia!
          • zahn11 Re: Dr PUCEK -chwalmy -zasłużyła !!!!!!!!! 30.09.08, 18:59
            No cóż, muszę się zgodzić:( Ja założyłam aparat u dr Pucek kilka miesięcy temu i ogólnie jestem zadowolona, ale...
            za każdym razem wizyta się opóźnia, dr nie przegląda zębów pod kątem ubytków, nawet nie zawsze osobiście zakłada ligaturki!, jakoś nie czuję, żeby się szczególnie mną interesowała, rzuca tylko okiem na moje zęby, w czasie ostatniej wizyty poświęciła mi 3 minuty!!! (sprawdziłam, z zegarkiem w ręku). Jakoś wydaje mi się, że za 120 zł mogłaby się bardziej postarać. Wolałabym, żeby opowiadała, co robi. owszem, jak zapytam, to odpowie, ale ostatnio nawet nie bardzo, jak miałam zapytać między jej rozmowami telefonicznymi i rozmowami z asystentkami... w końcu udało mi sie dojść do głosu:)
            Oczywiście, pani dr P. jest bardzo miła, naprawdę, przemiła, ale czy to najważniejsze w leczeniu ortodontycznym????
            • d.o.s.i.a Re: Dr PUCEK -chwalmy -zasłużyła !!!!!!!!! 01.10.08, 13:03
              Ja tylko przypomne, ze ortodonta nie ma obowiazku badac stanu
              uzebienia, bo to lezy w kompetencjach stomatologa, do ktorego
              chodzicie.
              Sprawdzanie zebow pod katem ubytkow i usuwanie kamienia to cos co
              powinno sie robic we wlasnym zakresie, a nie oczekiwac tego od
              ortodonty, ktory, jak sama nazwa wskazuje, jest od prostowania zebow.
    • beatri3 Re: Dr PUCEK -chwalmy -zasłużyła !!!!!!!!! 07.12.07, 21:26
      beatri3 napisała:

> Szczerze ja też mam takie odczucie!! Ja noszę aparat ponad 2 lata,
      > ale również wydaje mi się, że pani dr Pucek specjalnie przedłuża
      > leczenie, wyciągając np. 3 do przodu, żeby zdeformować kształ
      > zgryzu, albo gdy dół miałam prościutki, bez żadnych szpar między 3
      a
      > 4, to rozsuwała te zęby. To strasznie denerwujące. Hmmm, pewnie
      > stosuje jakiś chwyt, który sie sprawdza... W końcu udało mi się ją
      > uprosić, żeby za 2 tyg. mi zdjęła górę, bo mam studniówkę...

Ale nie zrażajcie się, to tylko takie odczucia, a poza tym mam
      bardzo dobrą opinię na temat pani dr! Jest bardzo miła! I samo jej
      podejście do pacjenta jest wspaniałe! Byłam właśnie dziś u niej na
      wizycie, trochę już mnie znudziło noszenie aparatu, ale wyszłam z
      gabinetu nastawiona optymistycznie! Pozdrowienia for all!!
    • wsciekla_madka Re: Dr PUCEK -chwalmy -zasłużyła !!!!!!!!! 22.02.21, 16:45
      dr Pucek! Nie polecam!!!!. Bardzo miła pani podczas wstępnej wizyty i wtedy, kiedy decydujemy się na korzystanie z jej usług oraz płacimy za założenie drogiego aparatu. Końca leczenia nie widać. Na początku dr powiedziała, że leczenie będzie trwało około 2 lat. Wydaje mi się, że przedłuża leczenie specjalnie, bo trwa to już prawie 4 lata a końca nie widać( chociaż ponad rok temu słyszałam od pomocy pani dr że leczenie zbliża się do końca) Mam wrażenie, że pani wykorzystuje wcześniejszą pozytywną opinię, młodych ludzi oraz to, że inny ortodonta nie chce brać odpowiedzialności za leczenie innych. Jak pacjent zadaje pytania o efekty, kiedy kończymy leczenie czy np. o dodatkowe gumki to staje się bardzo nerwowa. Za każdym razem wizyta się opóźnia, dr nie przegląda zębów pod kątem ubytków. Nie czuję, żeby się szczególnie mną interesowała, Jakoś wydaje mi się, że za 250 zł - cena wzrosła podobno ze względu na dodatkowe koszty związane z pandemią(o czy wcześniej nie zostałam poinformowana) to mogłaby się bardziej postarać.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka