Dodaj do ulubionych

europejskie przedszkole Tutor Land w Jabłonnie

22.03.10, 13:17
Zatroskani rodzice, szukający profesjonalnego przedszkola dla swojego dziecka. Z cała pewnością mogę polecić placówkę, do której uczęszcza moja córeczka i dzieci moich znajomych. Jest to przedszkole godne polecenia, prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę pedagogiczną. Panuje tam przyjazna atmosfera, dzieci poprostu nie chcą wychodzić stamtąd. Przedszkolaki pracują w małych 12-osobowych grupach.Placówka usytułowana jest nieopodal ulicy Modlińskiej, w sąsiedztwie lasu. Posiada olbrzymi plac zabaw, oraz nowocześnie zmodernizowany budynek.W przedszkolu NIE MA WPISOWEGO oraz jest NISKIE CZESNE 585zł. Dla zainteresowanych podaję adres: Jabłonna ul. Piaskowa 5 tel.666 535 000/022 782 48 95 www.tutorland.pl

Obserwuj wątek
    • stefanprawo Re: europejskie przedszkole Tutor Land w Jabłonni 22.03.10, 13:24
      Buahaha kolejny zdesperowany przedsiębiorca...Myślisz,że ktoś z dzieckiem będzie
      rano drałował przez most Grota-Roweckiego żeby dziecko odwieść do przedszkola?
      Myślisz,że ktoś będzie jechał do JAbłonny z Łomianek przez Nowy Dwór 30minut w
      jedną stronę żeby dziecko zostawić w przedszkolu? bauahahhaha kolejny desperat
    • orzeszek19 Re: europejskie przedszkole Tutor Land w Jabłonni 24.03.10, 20:02
      Fakt jest czysto bo nowy dom i nowe przedszkole. Co do rozwoju dzieci to kwestia
      dyskusji, ja akurat nie jestem zadowolony. W przedszkolu nie ma zajec
      dodatkowych, nikt oprócz pani od angielskiego tam nie przychodzi od jesieni nie
      ma nikogo od muzyki, nie było tam zadnego tarzyku dla dzieci, nie było żadnej
      wycieczki, nikt tam nie porzychodzi ani weterynarz, ani kucharz, ani nikt inny
      co moze pokazać dzieciom czym sie zajmuje. Panie wszystko robią same pewnie
      oszednosci rozumiem. Pani logopedy tez przez długi czas nie było a przeciez za
      zajecia sie płaci bo są w pakiecie. Niech dzieci sie rozwijają niech ktos ich
      odwiedza przecież Pani dyrektor i jej córka nie mogą we dwie śpiewać, ćwiczyć i
      czytać.Na litśc boska zatrudnijcie chociaż kogoś kto gra na jakimś instrumencie
      albo niech przyjedzie jakiś tertzyk raz na kwartał. . Nie było żadnego zebrania.
      Przedszkole z pozoru fajne ale nie warte swojej ceny nieststy.
      • asasasasasa Re: europejskie przedszkole Tutor Land w Jabłonni 31.03.10, 08:43
        Szkoda oszczędzać jest takie 1 przedszkole też w Łomiankach co ma te usługi
        tylko w ofercie :) , a rozwój dziecka jest waży potem nie wiele da się zrobić.
        Logopeda u niektórych dzieci jest konieczny tak samo jak dietetyk w tych czasach.

Ja bym zwrócił na uwagę na to czy możliwy jest kontakt wychowawcy z rodzicem
        który może sygnalizować problemy - ponieważ są przedszkola, w których właściciel
        zabrania tego i opowiada bajki o rozwoju dzieci takie jakie rodzice chcą
        usłyszeć no ale cóż ... bajeczka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka