Dodaj do ulubionych

czy podoba wam się nowa strona www gminna?

13.08.11, 14:04
Moim zdaniem jest mało przejrzysta i mdła...ciekawe ile ta wątpliwa modyfikacja kosztowała pieniędzy przecież niby z finansami gminy jest bardzo źle to więc zmianę ktoś zrobił za darmo?
Bo jeżeli jest z finansami gminy źle, dziur w ulicach co raz więcej to po co ktoś zmienia wygląd strony skoro poprzednia była przejrzysta przecież gmina to nie komercyjna firma? A nawet jeżeli to takie zmiany wprowadza się jak się ma KASĘ a nie jak jest kiepsko z finansami...zamiast zmieniać stronę należało załatać chociażby jedną dziurę wtedy byłby z tego lepszy pożytek dla mieszkańców to jest oczywiście moje zdanie możecie mieć odrębne czekam...
Obserwuj wątek
          • vox.populi666 Re: czy podoba wam się nowa strona www gminna? 15.08.11, 15:19
            tessoro79 napisała:

> Musiałabym najpierw nauczyć się obcować z wami wieśniaki. A z chamami nie przeb
            > ywam.

Jaki herb acan posiadasz? Złamany dziób

i zerwikiszka? Chyba z ciebie jakiś taki szaraczek skoro nie chcesz z gminem rozmawiać.

P.S.
            Chyba niedawno dostaleś w zakuty Łeb podczas inscenizacji Grunwaldzkiej wiktorii.
            Bacz czy nie obrażasz siebie , gardząc innymi. Kmiotku zagrodowy.
            • tessoro79 Re: czy podoba wam się nowa strona www gminna? 15.08.11, 15:36
              vox.populi666 napisała:

> tessoro79 napisała:
              >
              > > Musiałabym najpierw nauczyć się obcować z wami wieśniaki. A z chamami nie
              > przeb
              > > ywam.
              >
              >
              > Jaki herb acan posiadasz? Złamany dziób
              >
              > i zerwikiszka? Chyba z ciebie jakiś taki szaraczek skoro nie ch
              > cesz z gminem rozmawiać.
              >
              > P.S.
              > Chyba niedawno dostaleś w zakuty Łeb podczas inscenizacji Grunwaldzkiej
              > wiktorii.
              > Bacz czy nie obrażasz siebie , gardząc innymi. Kmiotku zagrodowy.

Od kiedy to PO-laczkowe chamstwo ma aspiracje do herbów? Chyba Ci się coś kmiocie popierwiastkowało. Zdaje się, że wyborcy pokazali wam, ze mają dość pajdokracji. A cham to nie chłop, który dumę zawsze posiadał, do kościoła chadzał i wiedział z kim nie pić. Tacy jak Wy to zawsze tylko trupy na pobojowiskach okradali i powstańców do cyrkułów odprowadzali. I ta mentalność jest w was widoczna do dziś.
              • stefanprawo do tessoro79 nerwy puszczają co hehehe 16.08.11, 13:46
                Co tessoro nerwy ci puszczają bo argumentów merytorycznych nie masz...oj coś matka cię nie zbyt dobrze wychowała skoro używasz inwektyw...tak to możesz się odzywać do swej rodziny,ale nie na tym forum...ale niestety ludzi o pokroju tego człowieka jest wielu nie wdawajmy się z nim w pyskówkę ...on próbuje nas sprowokować...by przesłonić realne problemy o których piszemy po prostu olejmy tego człowieka i nie zniżajmy się do jego poziomu...
          • adelle63 Re: czy podoba wam się nowa strona www gminna? 26.10.14, 03:05
            tessoro79 napisała:

> Musiałabym najpierw nauczyć się obcować z wami wieśniaki. A z chamami nie przeb
            > ywam.

Życzę Ci (tesorro79, prochownia2, burakzlomianek, wolnelomianki2015) z całego serca abyś nie musiał już z mieszkańcami Łomianek (twoim zdaniem wieśniakami) obcować.
            Wyjedź kolego do Sochaczewa skąd przybyłeś.
            Nie będziesz się męczył ze stefanem (choć ostatnio to już nawet buzi, buzi było) i z innymi od górki kiełbasianej. Wyjedź.
            • 2lanser Re: czy podoba wam się nowa strona www gminna? 26.10.14, 09:07
              adelle63 napisała:

> tessoro79 napisała:
              >
              > > Musiałabym najpierw nauczyć się obcować z wami wieśniaki. A z chamami nie
              > przeb
              > > ywam.
              >
              > Życzę Ci (tesorro79, prochownia2, burakzlomianek, wolnelomianki2015) z całego s
              > erca abyś nie musiał już z mieszkańcami Łomianek (twoim zdaniem wieśniakami) ob
              > cować.
              > Wyjedź kolego do Sochaczewa skąd przybyłeś.
              > Nie będziesz się męczył ze stefanem (choć ostatnio to już nawet buzi, buzi było
              > ) i z innymi od górki kiełbasianej. Wyjedź.

Przestań, gdyż robię się zazdrosny. Buzi, buzi z takim krasnalem? przecież to nieestetyczne.
    • stefanprawo Re: czy podoba wam się nowa strona www gminna? 20.08.11, 12:33
      Ciekawe ile pieniędzy kosztowała nowa strona gminy zupełnie w takim kryzysie nie potrzebna bo przecież gmina to nie firma komercyjna a poprzednia strona nie była zła..może cnz66 wszechwiedzący wie jaki to był koszt? a może gmina dostała tę stronę za darmo? albo od sponsorów hehehe?
      • vox.populi666 Re: czy podoba wam się nowa strona www gminna? 20.08.11, 15:01
        stefanprawo napisał:

> Ciekawe ile pieniędzy kosztowała nowa strona gminy zupełnie w takim kryzysie ni
        > e potrzebna bo przecież gmina to nie firma komercyjna a poprzednia strona nie b
        > yła zła..może cnz66 wszechwiedzący wie jaki to był koszt? a może gmina dostała
        > tę stronę za darmo? albo od sponsorów hehehe?
        Pewnikiem kilkadziesiąt razy mniej niż Warszawska robiona chybcikiem przed wyborami.
        • phalena Re: czy podoba wam się nowa strona www gminna? 20.08.11, 15:14
          Ale za to przynajmniej w tej części Warszawska stała się o wiele wygodniejsza,
          a nowa strona - wręcz przeciwnie, mało przejrzysta, trudno odszukać potrzebną informację, najpierw trzeba się domyślać, gdzie mogła zostać wsadzona. Tak, Vox. Może wiesz, czy i kiedy będzie dalszy ciąg remontu? Bo jak najpierw zmnienia się strony internetowe a nie zmienia na lepsze ulic, to to jest pójście na łatwiznę.
          • vox.populi666 Re: czy podoba wam się nowa strona www gminna? 20.08.11, 22:10
            phalena napisała:

> Ale za to przynajmniej w tej części Warszawska stała się o wiele wygodniejsza,
            > a nowa strona - wręcz przeciwnie, mało przejrzysta, trudno odszukać potrzebną i
            > nformację, najpierw trzeba się domyślać, gdzie mogła zostać wsadzona. Tak, Vox.
            > Może wiesz, czy i kiedy będzie dalszy ciąg remontu? Bo jak najpierw zmnienia s
            > ię strony internetowe a nie zmienia na lepsze ulic, to to jest pójście na łatwi
            > znę.
            Chyba ty też podążasz na skróty. ,, Zmnienia,, , ależ phaleno? bay, do jutra i tak jest wielokrotnie lepiej niż za pszczoły.
            • krzad Re: czy podoba wam się nowa strona www gminna? 23.08.11, 10:46
              Strona utraciła swoje dotychczasowe pozytywne cechy - funkcjonalność i intuicyjną nawigację. Poprzednia nie była arcydziełem, ale pozwalała na w miare łatwe odnalezienie poszukiwanych treści.

Pod względem techniki - sporo niedoróbek. A wystarczyło do walidatora validator.w3.org adresy stron wstawić. :-(
              To na początek, bo im dalej tym gorzej.
              www.tinyurl.pl?KDK1Fzez
              Masakra

Amator to w wordpresie robił czy co?

Przypomniała mi sie taka przypowiastka o góralu:
              Idzie sobie gazda i niesie worek na plecach. A w tym worku co chwila cos sie rusza, przesuwa, buja na wszystkie strony. Gazda co jakis czas jebudu workiem o ziemię, worek wisi potem spokojnie, ale sytuacja za jakiś czas się powtarza.
              Zaczepia go ceper
              - a co tam gazdo w tym worku niesiecie?
              - widzicie, panocku, koty w worku niese. Jak mnie tak już po plecach drapio, ze nie idzie wytrzymać, to im robie reorganizację.

----
              Mamy dwie grupy zawodowe: majstrów i papraków
              :-(
            • stefanprawo Re: czy podoba wam się nowa strona www gminna? 23.08.11, 10:47
              Rzeczywiście ja również jak pewnie pamiętacie miałem wiele zastrzeżeń do robionej na szybko Warszawskiej,ale muszę przyznać,że phalela ma racje stała się wygodniejsza i przyjemniejsza dla oka bardziej estetyczna,ale wróćmy do meritum wątku..do strony internetowej..ponawiamy pytanie : SKORO Z FINANSAMI GMINY JEST KIEPSKO to czy naprawdę zmiana funkcjonującej całkiem niezłej i bardziej przejrzystej strony na nową bladą i mało przejrzystą moim zdaniem to pomyłka są ważniejsze rzeczy do zrobienia..rozumiem gdyby Łomianki strony nie miały..ale zmieniać niezłą stronę na inną bo zmieniła się władza to przesada moim zdaniem...ILE KOSZTOWAŁA TA STRONA NAS PODATNIKÓW bo przecież to my płacimy za wszystko w naszych podatkach ludzie to są NASZE PIENIĄDZE!!!
                    • neptun6666 Re: czy podoba wam się nowa strona www gminna? 26.08.11, 19:33
                      stefanprawo napisał:

> tessoro79 wypraszam sobie nie używam słów uważanych powszechnie za obelżywa jed
                      > nocześnie nie jestem sympatykiem czy członkiem partii o nazwie Platforma Obywat
                      > elska więc proszę nie manipuluj....bo się kompromitujesz i tyle..

Stefan nakręciłeś trochę z tymi sympatiami politycznymi. Określ się jasno- jesteś sympatykiem PO, czy nie jesteś?. Po męsku proszę.
                      • stefanprawo Re: czy podoba wam się nowa strona www gminna? 27.08.11, 11:55
                        Nie jestem sympatykiem platformy...ani Pis ani ojca Rydzyka aniSLD ani PSL
                        Jestem zwolennikiem normalności w gminie i niezależnie od koloru władzy będę tropił dziury w jezdni i inne tak tropiłem za Pszczółkowskiego tak będę tropił za Dąbrowskiego i tak będę tropił za następnego Burmistrza jeżeli oczywiście coś będzie źle...bo jestem prawdziwym TWARDZIELEM i jestem niezależny od jakichkolwiek barw partyjnych ani nie czerpię z tytułu przynależności do jakiejkolwiek struktury politycznej czy samorządowej w odróżnieniu pewnie do niektórych na tym forum żadnych korzyści tych majątkowych i tych nie majątkowych..jestem STEFANPRAWO
                        • neptun6666 Re: czy podoba wam się nowa strona www gminna? 28.08.11, 12:10
                          stefanprawo napisał:

> Nie jestem sympatykiem platformy...ani Pis ani ojca Rydzyka aniSLD ani PSL
                          > Jestem zwolennikiem normalności w gminie i niezależnie od koloru władzy będę t
                          > ropił dziury w jezdni i inne tak tropiłem za Pszczółkowskiego tak będę tropił z
                          > a Dąbrowskiego i tak będę tropił za następnego Burmistrza jeżeli oczywiście coś
                          > będzie źle...bo jestem prawdziwym TWARDZIELEM i jestem niezależny od jakichkol
                          > wiek barw partyjnych ani nie czerpię z tytułu przynależności do jakiejkolwiek s
                          > truktury politycznej czy samorządowej w odróżnieniu pewnie do niektórych na tym
                          > forum żadnych korzyści tych majątkowych i tych nie majątkowych..jestem STEFANP
                          > RAWO
                          >>>>>>>>>>>>> Uff , ulżyło mio nieco. A już myślałem że zacząłeś jeść ziarna słonecznika./chodzi o oleum/
    • druh88 Re: czy podoba wam się nowa strona www gminna? 13.09.14, 22:33
      stefanprawo napisał:

> Moim zdaniem jest mało przejrzysta i mdła...ciekawe ile ta wątpliwa modyfikacja
      > kosztowała pieniędzy przecież niby z finansami gminy jest bardzo źle to więc z
      > mianę ktoś zrobił za darmo?
      > Bo jeżeli jest z finansami gminy źle, dziur w ulicach co raz więcej to po co kt
      > oś zmienia wygląd strony skoro poprzednia była przejrzysta przecież gmina to ni
      > e komercyjna firma? A nawet jeżeli to takie zmiany wprowadza się jak się ma KAS
      > Ę a nie jak jest kiepsko z finansami...zamiast zmieniać stronę należało załatać
      > chociażby jedną dziurę wtedy byłby z tego lepszy pożytek dla mieszkańców to je
      > st oczywiście moje zdanie możecie mieć odrębne czekam...

Stefek dostał wuzetki to i dziury w drogach mu przestały przeszkadzać. Jak to łatwo kupić Stefka i ich wszystkich razem.

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka