Dodaj do ulubionych

Jakie są rzeczywiste powody referendum ???

01.05.12, 12:55
Kochane Ludzie !
Wiadomo, że w czasie urzędowanie obecnego burmistrza trwa impas w inwestycjach. Jak każdy wie ugrupowania radnych żrą się między sobą. Dlaczego burmistrz Dąbrowski był tak silnie promowany podczas ostatnich wyborów? Jakie atuty przeważyły nad jego sukcesem wyborczym?
Odpowiedź jest prosta, prawdopodobnie dla pewnych osób zabrakło stołków do posadzenia d**y na eksponowanych stanowiskach.
Może tak by się wypowiedział nowy Przewodniczący Rady Miejskiej - na pewno siedzi tu na tym forum i obserwuje. Osoba będąca na takim stołku na pewno powinna być najlepiej zorientowana.
Czy to będzie referendum, które ma utorować drogę Zielskiemu, który być może stanie na czele nowej koalicji? - nie wiadomo.
Zastanówcie się Państwo co macie w tej sytuacji zrobić.
Wiem, że setki ludzi pójdzie na to referendum tylko dlatego aby opowiedzieć się na "NIE"
Nie jest dobrym wyjściem nie iść na referendum - w razie sprzeciwu, ale zagłosowaniu przeciw. Ludzi, którzy tak zrobią są setki
Obserwuj wątek
  • neptun666 Re: Jakie są rzeczywiste powody referendum ??? 01.05.12, 13:33
   piorun_ognisty ty sobie zapisz ten nick bo zapomnisz pod jakim ostatnio pisałeś.
   Sam nie wierzysz w to co napisałeś prawda?
   Myślę że tylko poprawiłeś sobie humor na dziś i tylko na dziś, nie jesteś w stanie
   zakrzyczeć prawdy, można kogoś oszukać tylko raz, potem zbiera się tylko baty przekonałeś się na własnej skórze prawda?
   Przewodniczącego Rady Miejskiej zostaw w spokoju z tego co wiem nie miesza się do żadnego referendum a i Panu Zielskiemu pod względem znajomości samorządu nie dorastasz do pięt,
   dobrze ci radzę pora się pakować, kartony możemy podrzucić.Baj-Baj
  • be-cacy Re: Jakie są rzeczywiste powody referendum ??? 01.05.12, 13:36
   Nie udawaj,że nie wiesz jakie są powody referendum.Możesz przeczytać.Poprzednich burmistrzów referendum nie dotyczyło,bo potrafili zarządzać gminą i współpracować z radnymi i
   przedstawicielami miejscowości i mieszkańcami.Nie zauważyłeś kto jest mało kompetentny ,konfliktowy i butny. Poczytaj i nie udawaj.
   Będą mieszkańcy,którzy powiedzą,,NIE",bo każe im ksiądz, a będą też tacy ,co widzą jakie są działania i mają swoje zdanie na temat rządów burmistrza i jego zastępcy i powiedzą ,,TAK"
   .
   Idź na sesje posłuchaj i wyciągnij wnioski,a nie żądasz tu wyjaśnień od obecnego przewodniczącego.Możesz przecież odsłuchać dyskusję jaka jest na sesjach .
  • drabbu Re: Jakie są rzeczywiste powody referendum ??? 01.05.12, 13:42
   Dokładnie tak. W Łomiankach od wielu miesięcy trwa impas, nie tylko w inwestycjach. Nie jest dobrym wyjściem nie pójść na referendum i nie głosować zgodnie z własnym przekonaniem. Ale zastanawiające, że nagle zaroiło się na forum od nowych nicków, które jak najlepiej wiedzą, że referendum ma utorować drogę temu, tamtemu czy innemu kandydatowi, choć żaden kandydat nie ujawnił się jeszcze, bo jeszcze nie może, przy czym każdy z kreowanych w ten sposób kandydatów jest przedstawiany co najmniej niechętnie. Czy to jakaś nowa wersja łomiankowskich teorii spiskowych typu "uważajcie, bo referendum to w gruncie rzeczy zmowa, przez którą nowym burmistrzem zostanie ta i ta osoba, o której wiemy że..."? Czy to może forma odstręczania wyborców od referendum, bo tak naprawdę bardzo niewiele świadczy na obronę obecnych władz? Referendum to nie wybory nowego burmistrza, choć zapewne doprowadzi do nich. Odbędzie się i tak i tak, a obie formy są bardzo naciągane.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka