Dodaj do ulubionych

Mądrość radnych opozycji...

05.05.12, 07:38
Wystarczy przeczytać jeden wątek, aby się odechciało cokolwiek. Po przeczytaniu tego pierwszego zamarłem, kto reprezentuje nas mieszkańców. Poczytajcie to, naprawdę warto, pokazuje poziom dyskusji:
forum.gazeta.pl/forum/w,229,135435362,135435362,Kto_na_nowego_burmistrza_.html
i kolejny wątek równie wysokich lotów:
forum.gazeta.pl/forum/w,229,135532873,,Jakie_sa_rzeczywiste_powody_referendum_.html?v=2


Oba wystarczy przeczytać i naprawdę przechodzi ochota na dalsze czytanie i pisanie. Poziom szkoła podstawowa, w sumie większość radnych bezrobotna a czasu dużo.
Obserwuj wątek
  • mezark Re: Mądrość radnych opozycji... 05.05.12, 22:25
   Doskonale, że jesteś aż taki mądry! Ja sądzę, że jeżeli chcemy mieć demokrację, niezależnie od sympatii, TO NALEŻY PÓJŚĆ NA REFERENDUM! Narzuca to zdrowo rozsądkowa kalkulacja wyborcy. Do chwili referendum Burmistrzowie i radni czuli się niezależni od swych wyborców. Świadczy o tym jak bardzo zabiega o popularność i jak się chwali cudzymi sukcesami obecny burmistrz! Niemal, że staje się kochany, tyle że zbyt nachalnie chce wtłoczyć w nas swój pokaz osiągnięć - rodem z najświetniejszych lat PRL i komuny w ZSSR.
   Dotychczasowi burmistrzowie kierowali się własnymi koncepcjami, często niezrozumiałymi lub mającymi wyraźnie partykularny interes, bez konsultacji z wyborcami. I często wbrew własnym obietnicom przedwyborczym. Odwołanie obecnego burmistrz da jednoznaczny sygnał władzy, że jest zależna od nas wyborców. I PRZYSZLOŚCI WSZYSTKIE WYBIERALNE ORGANY GMINY MUSZĄ SIĘ Z TYM LICZYĆ, BO POTRAFIMY ICH ZMIENIĆ, LUB PONOWNIE ZAAKCEPTOWAĆ. I w tym tkwi sedno sprawy. I w przyszłości wszyscy reprezentanci nasi w gminie muszą się z tym liczyć!
   • ciech110 Re: Mądrość radnych opozycji... 05.05.12, 23:25
    mezark rozumiem twoje rozgoryczenie miałeś dwa etaty za burmistrza Pszczólkowskiego jeden jako doradca , a drugi jako przewodniczący rady KMŁ , rozumiem , szkoda tej kasy co ją brałeś przez cztery lata, żal ściska, ale niestety sończło się Janie U.miaskoski
    • tede-3 Re: Mądrość radnych opozycji... 06.05.12, 06:48
     p. Rusiecki- poniżając inne osoby w właściwym dla siebie stylu, tym bardziej udowadnia pan, że należy dokonać zmian. A tak na marginesie do pięt nie dorasta pan osobie, którą pan we wszystkich postach opluwa. Jest pan urzędnikiem publicznym o czym, niestety często pan zapomina.
    • be-cacy ciech 110 liczy etaty 06.05.12, 10:03
     Ciech 110 jak tak dobrze liczysz etaty,to sprawdź jakie teraz są płatności dla doradców,radców i innych.
     Może się to niedługo skończy.Mam taką nadzieję.
     • 11chwilka Re: ciech 110 liczy etaty 06.05.12, 20:32
      Mezark dał po łapkach burmistrzowi, a jego zwolennicy natychmiast go rozszyfrowali. Równie skutecznie jak mnie. Mobbing to jednak silna strona tej ekipy. Nie podskakuj bo zaraz Ci przypniemy łatkę, a jeżeli nie tobie, to na pewno stanowczemu przeciwnikowi obecnej ekipy. Oj w tym zakresie to potrafią, oj potrafią. Zawsze znajdą jakąś biała księgę, tak jak komuniści znajdowali odpowiednie słowa Lenina lub Stalina. Cóż zapewne dlatego niektórzy na tym forum nazywają ich malutkimi człowieczkami, a ja bym dodał miałkimi ludzikami. Taka gmina… jak jej demaskatorzy od władzuni ukochanej. Dorwali się do koryta i gotowi są ofiarnie pracować jako burmistrzowie nawet za cztery tysiące złotych i walczyć o ponowną elekcję. Widocznie ich ego jest tyciutkie i jeszcze mniej warte!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka