Dodaj do ulubionych

Drewno kominkowe

13.01.13, 18:14
dąb - 210 zł m3, mieszanka{dąb, brzoza, olcha,} - 150 zł m3.
pocięte na 35 cm, porąbane
cena z dowozem
693-259-887
Obserwuj wątek
    • lm9 Re: Drewno kominkowe 14.01.13, 10:13
      Widziałem co Pan przywoził do sąsiada podobno po 200,-. ( szybko podrożało :-) . )
      Miałem też u Pana zamawiać ale, reklama wprowadza w błąd.
      Nie po 35 cm, a po 52 - 62 cm, ( nie mieści się do kominka ) a co do porąbania - to pełno nie porąbanych lub grube pnie tylko na pół.( jak to dźwigać i jak wkładać do kominka ciężkie grube pnie ? ) Rozładowane tylko blisko przyczepy ( bo niby podobno Pan się bardzo spieszył )
      Poza tym Pana drewno niestety nie jest sezonowane ( sąsiad wściekły bo szyba się brudzi i pali się byle jak - kopci się i zapycha komin )
      Ogólnie to nie jest okazja. I sąsiad i ja też tak twierdzę bo widziałem - niestety nie polecamy.
      Są ze cztery składy dewna w Łomiankach i jak się pogada/potarguje to po 200,-( a nie 210,-) dębowe przywiozą i ładnie poukładają nawet w dalsze miejsce ,, Wysezonowane,, drewno dębowe. Dokładnie porąbane. Można też sobie wybrać bo widzimy na placu co kupujemy.
      Taniej bo po 150 wysezonowana mieszanka. Dąb, brzoza, buk. Dokładnie pocięte na określony wymiar i porąbane tak że bez kłopotu i kobieta da sobie radę by dołożyć do kominka.
      Powinien Pan dopisać że nie wysezonowane i uczciwie zjechać z ceny a nie podbijać cenę i przywozić drewno które musi odleżeć.
      Choć odrobina uczciwości Forumowiczom GŁ się należy.
      Pozdrawiam
      • romarck Re: Drewno kominkowe 14.01.13, 11:20
        bzdury człowieku pleciesz, każdemu mówię że drewno nie jest sezonowane i nikt nie robi problemu. Jak przywiozłem było poukładane i widziały gały co brały, pytałem czy rozładowywać, trzeba było powiedzieć że nie. I GŁUPOT NIE WYPISYWAĆ
        • green.lom Re: Drewno kominkowe 14.01.13, 23:20
          lm9 chyba nie masz innych zajęć tylko sąsiada podglądać, co mu kto i za ile przywozi, może ty jesteś jeden z tych "życzliwych" co posłusznie donosi ? Daj człowiekowi spokój, wiesz ile trzeba się napracować przy tym drzewie ? Może niech się owy sąsiad sam wypowie czy jest zadowolony. A na marginesie kto sprzedaje wysezonowane drzewo ? Kup i na przyszły sezon jak znalazł !!!
    • poradnikmodowania przestrzegam - uwaga 14.07.13, 22:54
      Nie polecam usług tego pana. Zamówiłem i zapłaciłem mu za 5 metrów ułożonego drewna. Po ułożeniu go w altanie okazało się, że przywiózł mi najwyżej 4 metry. Po wielu tygodniach prób, mimo licznych zapewnień, brakującego metra mi nie dowiózł.
    • poradnikmodowania ostrzegam, uwaga 14.07.13, 23:05
      Nie polecam usług tego pana. Zamówiłem i zapłaciłem mu za 5 metrów ułożonego drewna. Po ułożeniu go w altanie okazało się, że przywiózł mi najwyżej 4 metry. Po wielu tygodniach prób, mimo licznych zapewnień, brakującego metra mi nie dowiózł.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka