Dodaj do ulubionych

Deklaracje - śmieci: Dzisiaj mija termin !!!

28.02.13, 09:06
Dzisiaj mija termin składania deklaracji dot. ilości mieszkańców i segregacji śmieci !
Urząd działa do 18.00 !
Obserwuj wątek
    • mo-7 Re: Deklaracje - śmieci: Dzisiaj mija termin !!! 28.02.13, 09:11
      mo-7 napisał(a):

> Dzisiaj mija termin składania deklaracji dot. ilości mieszkańców i segregacji ś
      > mieci !
      > Urząd działa do 18.00 !

Link:
      www.lomianki.pl/lomianki2/media/2013/04/3546_3531_Deklaracja_o_wysoko_ci_op_aty_za_gospodarowanie_odpadami_komunalnymi_po_zmianach_GP.pdf
      • olla1660 Re: Deklaracje - śmieci: Dzisiaj mija termin !!! 28.02.13, 09:52
        W którym budynku przyjmują te deklaracje?
        • mo-7 Re: Deklaracje - śmieci: Dzisiaj mija termin !!! 28.02.13, 10:08
          W formularzu jest napisane na samej górze.
          • olla1660 Re: Deklaracje - śmieci: Dzisiaj mija termin !!! 28.02.13, 11:12
            Faktycznie, dzięki :)
            • mo-7 Re: Deklaracje - śmieci: Dzisiaj mija termin !!! 28.02.13, 13:25
              Do góry
    • veldon Re: Deklaracje - śmieci: Dzisiaj mija termin !!! 28.02.13, 13:48
      Nie, żebym namawiał do złego, ale jak się spóźnicie to też się nic nie stanie i jeszcze kilka dni będzie można składać deklarację, tyle, że już bez kontaktu z tą miłą i dobrze poinformowaną panią, która nawet pomagała na miejscu wypełnić kwitki.

Drugie - deklaracje nie są wieczne, czyli jakbyście w pośpiechu coś źle wpisali, to można złożyć korektę w każdej chwili.
      Taka rada - można, jeżeli są dwie rodziny w jednym domu, zwłaszcza wieloosobowe, złożyć dwie, osobne, deklaracje, dzięki czemu dostaniecie dwa pojemniki, bo 240 litrów to może być za mało na 2 tygodnie.

Pozdrawiam
      • niejeden01 Re: Deklaracje - śmieci: Dzisiaj mija termin !!! 01.03.13, 07:59
        Uuuuf !!! Nie złożyłem, przeoczyłem. A swoją drogą to w innych gminach deklaracje przysyłano pocztą Pani sołtys Dz.N. też mogłaby się wykazać chociażby przypomnieniem-zawiadomieniem mieszkańców wszak nie wszyscy mają dostęp do G.L lub internetu. Chyba za dużo wymagam.
        • wian_2006 Re: Deklaracje - śmieci: Dzisiaj mija termin !!! 01.03.13, 09:20
          A do mnie przyszła miła pani z urzędu i dała mi deklarację razem z zawiadomieniem o wysokości podatku od nieruchomości.Nawet zaproponowała,że jeżeli chcę,to mogę od razu wypełnić,a pani wracając odbierze:)
          • gucci_1981 Re: Deklaracje - śmieci: Dzisiaj mija termin !!! 01.03.13, 12:03
            Do mnie niestety nikt nie przyszedł a już Gazety Łomiankowskiej na żywo nie widziałem od przeszło roku.
            Dobrze chociaż że informacje o konieczności złożenia deklaracji dostałem z Łomiankowskich Info i ich Faceboksa i tego forum.
            Muszę stwierdzić że ze strony urzędu nie było to dobre zorganizowane. Ale trudno. Mam to za sobą. Ciekawi mnie tylko co to będzie dalej.

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka