Remondis - pojemniki na śmieci

16.07.13, 10:18
Ponieważ nie zabrali pojemnika do dzisiaj wykonałem telefon i mam potwierdzenie, że do końca stycznia pojemniki REMONDIS'a pozostają u nas. Jeżeli ktoś miał z nimi Umowę nie musi się martwić o pojemnik.
    • red68 Re: Remondis - pojemniki na śmieci 18.07.13, 13:11
      Remondis zostawił mój pojemnik i SITA z niego odebrała odpady. Urzad powinien odliczyc to od umowy z firmą, jeżeli był obowiązek rozdania pojemnków.
      • mmc_lomianki Re: Remondis - pojemniki na śmieci 18.07.13, 13:35
        1. Czy ustawa mówi o konieczności dostarczenia pojemników czy tylko stwierdza, że na gminie spoczywa obowiązek zorganizowania odbioru śmieci?
        2. Żeby uzyskać zwrot za używanie własnego pojemnika to chyba musiałbyś wygrać bardzo trudną rozprawę przed sądem... Tymczasem chyba musisz podpisać umowę z gminą na użyczenie własnego pojemnika (tudzież pojemnika innej firmy), udokumentować koszt etc.

        Wiesz - ja tego nie piszę złośliwie, również używam własnego pojemnika i będę tak wystawiał licząc, że go opróżnią, a potem w międzyczasie nikt mi go nie ukradnie... Po prostu sprawa nie jest taka znów prosta i samym "wyszczekaniem" na forum nic nie wskórasz.

        Ja pojemnika od gminy nie chcę. Niech mi tylko odbierają z własnego i powiedzą jak oznaczać/wystawiać segregowane. Je również wystawie we własnych workach i nie będę z tego powodu rozpaczał.
        • mo-7 Re: Remondis - pojemniki na śmieci 18.07.13, 13:45
          Popieram - więcej pro-obywatelskich zachowań, mniej pieniactwa :-)
          • jerzes Re: Remondis - pojemniki na śmieci 18.07.13, 21:36
            jedynie chyba Byś zabierał pojemniki...i mi zabrał :(
            ach ten Byś...zamiast zrobić rozsądną ofertę , to walnął w wielu gminach ceny ze hoho...
            a teraz płacz i odwołania.
Pełna wersja