pytania do władzy...trasa S-7,scalenia etc...

25.07.13, 13:22
Wobec powyższego nasuwają się uzasadnione następujące pytania:
1. Czy istnieje związek pomiędzy nakazem scaleń w Dziekanowie Polskim a planowanymi "ślimakami" i poszerzeniem drogi S-7 oraz zapisami o możliwości budowy bloków na obszarze 8.3?
2. Czy istnieje związek pomiędzy oprotestowywaniem jedynego, według naszej opinii oraz projektantów z firmy TRAKT, szybkiego wariantu S-7, obwodnicy Warszawy,przez Dąbrowę Leśną (przebieg trasy znany już od lat 70-siątych nagle od kilku lat komuś przeszkadza), a parciem do szybkiego uchwalenia WADLIWYCH planów miejscowych, które pozostawią nasze działki na następne kilkadziesiąt lat ROLNYMI w kontekście forsowanego naszym zdaniem nierealnego wariantu drogi po wale,która ze względu na prawo polskie i unijne w zakresie ochrony przyrody nie ma racji bytu?
3. Czy istnieje związek pomiędzy zmianą studium przeprowadzoną w 2011 i wcześniej 2006r sankcjonująca powstanie nowych obszarów 4.2a i odpowiednio 4.3 z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniową a forsowaniem pozostawienia innych obszarów doliny łomiankowskiej jako ziemie ROLNE bez prawa zabudowy mieszkaniowej?
4. Kto i na czyje polecenie wpisał do studium dla obszaru 5.2 możliwość zabudowy wielorodzinnej raptem na kilku działkach przy ul.Chopina, które teraz wystawione są na sprzedaż za około 20mln złotych?
    • stefanprawo Re: pytania do władzy...trasa S-7,scalenia etc... 25.07.13, 18:14
      Obrzucanie się błotem to niestety normalka dla większości Radnych w moim odczuciu gdyż wystarczy tylko przyjść na jedną wszystko jedno jaką sesję Rady Miejskiej i poczytać to forum.
      Radni odpowiedzcie lepiej na zadane pytania:
      Kto i na czyje polecenie wprowadził zmianę do studium i stworzył obszar 4.2a zezwalający uprzywilejowanym na zabudowę tego rolnego terenu pozostawiając pozostałe obszary doliny łomiankowskiej jako ROLNE
      Kto i na czyje polecenie wprowadził do studium dla obszarów 8.2 i 8.3 możliwość zabudowy wielorodzinnej w Dziekanowie Polskim i dlaczego "ślimak" który ma być w Dziekanowie ma odnogi,które prowadzą do nikąd? Czy sprawa ślimaka jest powiązana zatem z przeznaczeniem pewnych oznaczonych obszarów w Dziekanowie Polskim pod zabudowę wielorodzinną?
      Kto i na czyje polecenie wpisał do studium obszaru 5.2 usankcjonowane później planem miejscowym możliwość zabudowy wielorodzinnej na kilku działeczkach, które po wejściu planu w życie zostały wystawione za 26mln złotych na jednym z portali nieruchomościowych?
      Kto i w jakim celu torpeduje szybką budowę tak potrzebnej nam mieszkańcom obwodnicy Łomianek i co i czy w ogóle ma z tym wspólnego Radny Berger?
      Czy naciski na to żeby szybko uchwalić wadliwe dla Łomianek Dolnych i Kępy Kiełpińskiej plany i pozostawić resztę gruntów jako ROLNE ma związek z utopijnym pomysłem budowy obwodnicy po wale co jest niemożliwe do wykonania ze względu na nadrzędne przpisy Unii Europejskiej i Polski w zakresie ścisłej ochrony przyrody?
      Kto ma działki na obszarze 4.2a?
      I jak Radni może odpowiecie nam mieszkańcom na te pytania zamiast zamulać to forum i siać propagandę oraz obrzucac się błotem....Panie Etienne jak to jest czekamy na odpowiedź jakie jest Pańskie stanowisko w sprawie obwodnicy Łomianek...
Pełna wersja