Dodaj do ulubionych

Aktywność radnej M. Wójcickiej

01.10.13, 21:40
Pani radna czy mógłbym prosić o informacje czym się pani zajmuje jako radna powiatowa, poza pobieraniem wysokiej diety . My mieszkańcy mamy prawo to wiedzieć, a przeglądając protokoły z sesji powiatu, nie widać pani aktywności, więc czym się pani zajmuje.

protokoły
bip.pwz.pl/497,w-roku-2013.html

Czy mogłaby pani napisać co się udało pani zrobić w powiecie dla Łomianek? Tylko proszę o konkrety...
Obserwuj wątek
  • przyjaciel_siara Heloł wiceburmistrzu Rusiecki! Heloł Piotrze! 01.10.13, 23:15
   No muszę jednak zabrać głos, choć nie w smak mi bawić się w te twoje gierki...

   Zapytam tak po ludzku. Naprawdę Nie wstyd Ci? Po co te wpisy tu na forum? Czy to jakiś nowy sposób publicznej debaty?
   Zamiast kryć się tu na forum miej odwagę wreszcie przyjść na sesję i zostać do jej końca. Będziesz miał szansę zadać radnej pytania. Nie widzę powodów by radna Magdalena Wójcicka była winna jakiekolwiek wyjaśnienia jakiemuś okleikowi.

   Poza tym czuję jakąś dziwną nerwowość w twoich wpisach. Czyżby coś szło nie po twojej myśli?

   Twój Przyjaciel Siara
   • offnick Re: Heloł wiceburmistrzu Rusiecki! Heloł Piotrze! 02.10.13, 07:56
    przyjaciel_siara napisał:> Poza tym czuję jakąś dziwną nerwowość w twoich wpisach.
    Czyżby coś szło nie potwojej myśli?

    Pewnie tak. W urzędzie jest atmosfera duszna, klimat zwolnień z pracy i składania rezygnacji. Nie wiadomo, na kogo bęc. Trzeba odwracać od siebie uwagę.


  • 2hestia Re: Aktywność radnej M. Wójcickiej 02.10.13, 08:20
   okleoik napisała:

   > Pani radna czy mógłbym prosić o informacje czym się pani zajmuje jako radna pow
   > iatowa, poza pobieraniem wysokiej diety . My mieszkańcy mamy prawo to wiedzieć,
   > a przeglądając protokoły z sesji powiatu, nie widać pani aktywności, więc czym
   > się pani zajmuje.
   >
   Ale ty masz tupet Rusiecki.
   > protokoły
   > bip.pwz.pl/497,w-roku-2013.html
   >
   > Czy mogłaby pani napisać co się udało pani zrobić w powiecie dla Łomianek? Tylk
   > o proszę o konkrety...
  • okleoik Re: Aktywność radnej M. Wójcickiej 02.10.13, 16:44
   Zadałem proste pytanie radnej powiatowej z PO p.Magdalenie Wójcickiej. Jak widzę odpowiedzi się nie doczekałem, poza obrażaniem zaproponowanym przez opozycyjnych radnych gminnych.

   Pani Magdaleno bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. My mieszkańcy mamy prawo wiedzieć co robi pani w powiecie, z protokołów wynika, że pani bierze diety, zamiast brać udział w rozwiązywaniu naszych problemów. Proszę więc łaskawie opowiedzieć co pani zrobiła dla Łomianek przez te 3 lata bycia radną powiatową PO.

   Czekam na odpowiedź pani Wójcickiej z PO a nie pana Etiena, co przestał być sołtysem.

   • drabbu Re: Aktywność radnej M. Wójcickiej 02.10.13, 18:30
    okleoik napisała:>My mieszkańcy mamy prawo wiedzieć co robi pani w powiecie,

    Okleoik, podobno jesteś wiceburmistrzem. Jeżeli nawet, to jeszcze nie upoważnia Cię to do używania pluralis maiestaticus. Mimo wszystko, nie ten szczebel (formy tej używają koronowane głowy i papieże, a i to tylko w oficjalnych okolicznościach) więc bądź łaskaw zredukować się do liczby pojedynczej i mów za siebie. Po drugie, "my, mieszkańcy" w tym wątku już opisaliśmy, jak uzyskać tak nagle potrzebne Ci informacje (zapytać po sesji lub pójść na najbliższy dyżur pani radnej Wójcickiej). Ustawa o samorządzie terytorialnym w żadnym punkcie nie narzuca, by radny musiał składać sprawozdania na forum. Ani regulamin naszej Rady też tego nie przewiduje. O czym, jako wiceburmistrz, powinieneś wiedzieć. Więc pójdź, zapytaj i nie nudź. Po trzecie, mnie osobiście ciekawiłoby, dlaczego wiceburmistrz używa na forum form żeńsko osobowych. Powinieneś chyba wiedzieć, że transgenderyzm nie jest za bardzo popierany, a w naszej wspólnej gminie - już chyba szczególnie nie.
       • jeser Re: Radni PWZ 02.10.13, 22:21
        Założony wątek jest wściekle tendencyjny i to w już po raz kolejny uprawiany w podobnym stylu. Pytam dlaczego piewcy rozliczeń nie zapytają najpierw ogólnie co powiat i jego radni w tej kadencji zrobili dla Łomianek i jaki załóżmy mieli udział w kształtowaniu polityki inwestycyjnej powiatu, czy wykazali się jakimiś trafnymi projektami, może zgłosili jakieś inicjatywy uchwałodawcze, jak się przedstawia realizacja programów wyborczych komitetów z których poszczególni radni startowali i jak wyglądają indywidualne obietnice-programy wyborcze w zderzeniu z rzeczywistością finansową i strategiczną samorządu PWZ. A aktualna prawda jest okrutnie nieprzychylna, w szczególności porównując inwestycje powiatowe w Łomiankach w poprzedniej i aktualnej kadencji. Z pięciu radnych PWZ z Łomianek tylko 2 bierze udział w sesjach naszej RM a w tym i pani Magda. Jednego z radnych od kilku lat nie widać nawet na żadnych uroczystościach w Łomiankach. Tego nie widzicie, nie widzicie innych zachowań????. Tendencyjne podjazdówki, dalekie od obiektywnej prawdy w stylu strzału za rogu nie świadczą dobrze o moralnej klasie i prawości autora/ów.
       • drabbu Re: Aktywność radnej M. Wójcickiej 02.10.13, 22:25
        Powiedziałem, spadaj. Jak najdalej. I zabierz ze sobą swoje koszmarne wojny i ostatni Gazłom, na którego pierwszej stronie bez żadnego wstydu epatujecie zwłokami dzieci i ludzkim cierpieniem we Wrześniu. Nie wiecie, że żyją jeszcze ludzie, którzy to przeżyli i doświadczyli. Straciliście ostatnie resztki przyzwoitości i w rzeczywistości nie potraficie uszanować ludzkich wspomnień, wrażliwości i bólu. Dla was liczy się tylko zakłamana propaganda. Precz stąd!
         • drabbu Re: Aktywność radnej M. Wójcickiej 02.10.13, 23:23
          Ta strona Gazłomu powinna być przedmiotem formalnej interpelacji radnych do burmistrza. Ktoś, kto dopuścił do druku, powinien dyscyplinarnie stracić za to pracę. Do tego, jak można zawieszać taki dowód nieliczenia się z wrażliwością czytelników jeszcze na gminnym portalu?
          • drabbu Re: Aktywność radnej M. Wójcickiej 02.10.13, 23:45
           P.S. Nie liczę wcale na niemieckie zrozumienie odczuć Polaków (zresztą napisałem o tym filmie więcej i jednoznacznie). Ale na polskie chyba mógłbym. A tu mamy całkowite odwrócenie porządków. Porządku pamięci, porządku przyzwoitości i szacunku - dla propagandy. Brycezionie, ma pan wytłumaczenie, jak można było się do tego posunąć?
            • be-cacy Re: Aktywność radnej M. Wójcickiej 03.10.13, 11:54
             do prochowni2
             Sukces nie boli.Nie wiem o jakim sukcesie piszesz,bo ja nie widzę tych waszych sukcesów.
             Poza tym prochownia2,Ty do normalności w/g mnie nie należysz.
             Twoje wpisy są obraźliwe,chaotyczne i takie,których nie chce się czytać.
             • prochownia2 Re: Aktywność radnej M. Wójcickiej 03.10.13, 13:05
              Największym sukcesem było oderwanie od żłoba brunatnej bezradniackiej spółdzielni skoku na kasę, co zrobili już kilkakrotnie w głosowaniach mieszkańcy miasta. Pozostałości spółdzielni w bezradzie znikną po następnych wyborach i nie mogę się tego doczekać.
              • okleoik Re: Aktywność radnej M. Wójcickiej 10.10.13, 07:41
               To prawda lamęt, zamieszanie, kłótnie w gminie to robota opozycji, która obsadzała wcześniej członków swojej partii w instytucjach gminnych. Gdy zweryfikowano kompetencje okazało się że szewcy budowali kanalizację, gospodyni domowa zajmowała się profilaktyką i leczeniem uzależnień, a pielęgniarki zajmowały się kulturą.
               Tak było gdy w Łomiankach rządziło PO.

               Pytanie dlaczego gmina źle funkcjonowała, bo ludzie nie mieli kwalifikacji i pojęcia o tym co robią. Po prostu panowało kolesiostwo i nepotyzm.
               • drabbu Re: Aktywność radnej M. Wójcickiej 10.10.13, 07:51
                okleoik napisała:> To prawda lamęt, zamieszanie, kłótnie

                Wreszcie wszystko jasne, Okleoik. To zapewne w ramach podnoszenia kwalifikacji personelu odeszło ze ZWiK dwóch wykwalifikowanych prezesów, odszedł po nagonce na niego sprawny wiceburmistrz do spraw technicznych, zwolniłaś doświadczonych kierowników referatów. Dziękuję za wyjaśnienia.
  • stefanprawo do Pani Radnej Powiatowej Wójcickiej 05.10.13, 12:11
   Szanowna Pani,
   Jak słusznie ktoś na tym forum napisał chętnie byśmy poczytali o tym co udało się Pani w Radzie Powiatu dla Łomianek załatwić. Chętnie poczytamy o Pani dokonaniach w Radzie Powiatu na rzecz Łomianek. Prosimy więc o konkretną odpowiedź czym na rzecz Łomianek zajmuje się Pani w Radzie Powiatu. Ile interpelacji Pani złożyła, jakimi tematami się Pani zajmowała, i co udało się Pani dla Łomianek w ramach pełnionej funkcji wywalczyć? Pani Magdo prosimy tym razem o konkretną odpowiedź...
   • neptun666 Re: do Pana stefanaprawo 05.10.13, 13:55
    stefanprawo napisał:

    > Szanowna Pani,
    > Jak słusznie ktoś na tym forum napisał chętnie byśmy poczytali o tym co udało s
    > ię Pani w Radzie Powiatu dla Łomianek załatwić. Chętnie poczytamy o Pani dokona
    > niach w Radzie Powiatu na rzecz Łomianek. Prosimy więc o konkretną odpowiedź cz
    > ym na rzecz Łomianek zajmuje się Pani w Radzie Powiatu. Ile interpelacji Pani z
    > łożyła, jakimi tematami się Pani zajmowała, i co udało się Pani dla Łomianek w
    > ramach pełnionej funkcji wywalczyć? Pani Magdo prosimy tym razem o konkretną od
    > powiedź...

    Drogi Panie już Ci tu na tym, forum ktoś napisał że ani pani Magda ani żaden radny nie musi na forum składać żadnych sprawozdań czy to tak trudno zrozumieć.
    • okleoik Re: do Pana stefanaprawo 05.10.13, 22:44
     Panie radny przypomnimy na wybory, jak szanuje pan mieszkańców. Pani radna i też pan jako radny mógłby napisać co zrobił dobrego dla mieszkańców, no chyba że nie ma pan nic do napisania bo nic pan nie zrobił.
   • papirus33 Re: 05.10.13, 18:05
    Leszku z domu poli i stefy - koleżko ruska co został niemcem
    jak się żyje na WZ-tkach - słodkie są.

    Oj przyjdzie nam się ściskać w Ł... bo strasznie nas przybędzie po tych WZ-tkach  • okleoik Re: Aktywność radnej M. Wójcickiej 06.10.13, 11:31
   Pani Magdo, radna PO, Mazowianko czy doczekamy się odpowiedzi co pani zrobiła dla Łomianek przez 3 lata pani kadencji w powiacie, poza pobieranie sowitych diet. Pani jako radna powiatowa PO powinna nam napisać co się udało zrobić. No chyba, że nic pani nie zrobiła, to tez proszę napisać.
  • elohubercik Re: Aktywność radnej M. Wójcickiej 11.10.13, 22:00
   Zamiast pisać ponad 40 postów, po prostu zadzwońcie lub pójdźcie się zapytać. To takie proste.
   www.lomianki.pl/lomianki2/index.php?dc=90
   Dyżury radnych powiatowych

   Radni Łomianek do Rady Powiatu Warszawskiego Zachodniego:
   Wiesław Bochenek - 604 43 25 64,
   Marcin Jakub Kolwas - 604 80 65 67,
   Jakub Opara - 721 80 06 58,
   Edward Wołyński - 668 59 58 21,
   Magdalena Wójcicka - 605 65 36 55,

   pełnią dyżury kolejno w każdy poniedziałek, począwszy od 21 lutego w godzinach 18.00 - 19.00, w Urzędzie Miejskim w Łomiankach, ul. Warszawska 115, sala nr 5.
   Radni udzielają informacji pod podanymi numerami telefonów.
   • okleoik Re: Aktywność radnej M. Wójcickiej 12.10.13, 11:01
    Po co dzwonić.

    Pani Magdalena Wójcika radna PO, teściowa radnej Sylwii M.Wójcickiej z PO, często udziela się na forum, więc my mieszańcy oczekujemy na odpowiedź.
    Co zrobiła dla Łomianek poza braniem diet, bo z protokołów wynika, że nie zabiera prawie w ogóle głosu w sprawach Łomianek. Czy nie powinna podać do dymisji, skoro nie interesuje się sprawami Łomianek w powiecie. Po co bierze wysokie diety, sokro my mieszkańcy nie mamy z niej żadnego pożytku.
    • drabbu Re: Aktywność radnej M. Wójcickiej 12.10.13, 11:34
     Okleoik, dopiero co wypisywałaś tu posty o kulturze. Po pierwsze, czyżby w twoim pojmowaniu kultury nie mieściło się, że nachalność i powtarzanie tego samego wciąż od początku, jest bardzo NIEkulturalna i bardzo źle świadczy o autorze? Po drugie, odpowiedź, w jaki sposób dojść do tych informacji, już tu była kilkukrotnie ci udzielona. Powtarzanie wciąż tego samego pytania świadczy, że odpowiedź zwyczajnie do ciebie nie dociera. Albo więc dotknęło cię ograniczenie zdolności intelektualnych, albo jest to tępa złośliwość pod adresem radnej Wójcickiej. Stawiam na to drugie. Po trzecie, jeżeli - jak gminna wieść niesie - jesteś wiceburmistrzem - to z ul. Szczytowej na ul. Spacerową masz do pani radnej ledwie kilka kroków. Zatem rusz wreszcie tyłek i się dowiedz. Jeżeli tego nie zrobisz, to znaczy, że informacje te wcale cię nie obchodzą, a obchodzą wyłącznie złośliwości. Po czwarte, dla tych informacji nie ma żadnego znaczenia, czyją teściową jest p. radna, jest to kompletnie poza tematem. Po piąte, nie pisz w liczbie mnogiej i w imieniu mieszkańców, bo jest to daleko posunięte nadużycie. Jest bardzo wielu mieszkańców, którzy niemal zawsze mają zdanie i opinię całkiem odwrotną do twojej.
     W obecnie poruszanej sprawie też, jak najbardziej. Po szóste, radnego nic a nic nie zobowiązuje do składania sprawozdań na forum.
     • okleoik Re: Aktywność radnej M. Wójcickiej 12.10.13, 11:42
      Drabbu naprawdę wiemy że bronisz swojej koleżanki z partyjnej listy PO, oboje wszak z niej startowaliście- ty do gminy pani Wójcicka do powiatu, ale absolutnie nie upoważnia to ciebie do "odwracania kota ogonem".
      My mieszkańcy Łomianek mamy prawo wiedzieć co robi radna PO w powiecie i proszę tylko o to aby odpowiedziała na to pytanie. Nie musi tego robić, ale dla mnie oznacza to brak szacunku do swoich wyborców. Radny powinien taki raport składać co najmniej raz na rok, no chyba że nic nie zrobił. Proszę więc abyś nie odpowiadał za panią radną. Nie do ciebie było pytanie, tylko do twojej koleżanki partyjnej z PO. Więc jeżeli mógłbyś nie przeszkadzać byłbym wdzięczny.
      • drabbu Re: Aktywność radnej M. Wójcickiej 12.10.13, 13:04
       Powiedziane ci było kilka razy, w jaki sposób możesz do tych informacji dotrzeć. Ale zacząłbym od czegoś innego - dla mnie wyrazem lekceważenia mieszkańców jest to, że wiceburmistrz kryje się za anonimowym forumowym nickiem. Miej odwagę otwarcie przyznać się do swojej funkcji. W samej funkcji nie ma nic nagannego, jedynie można ją wypełniać w naganny, nieodpowiedzialny sposób. Wiceburmistrz nie powinien też aż tak dotkliwie mylić się co do tożsamości mieszkańców, zwłaszcza tych, których całkiem dobrze zna. Nie pasuje to do wysokiego gminnego stanowiska. Powtarzałem wielokrotnie, że nie należę do PO, a i - o ile wiem - Pani radna także nie. Dla mnie w zupełności wystarczy, jeżeli radny złoży "raport" dwukrotnie w ciągu kadencji - raz na początku, gdy powie, co zamierza osiągnąć, drugi zaś na końcu - co się powiodło. Absolutnie nie musi się stawiać na forumowe wezwania, niezależnie od tego, ile razy złośliwie powtarzane pod wymyślonym pseudonimem. Ale i tak nie mamy o czym mówić. Na całe gminne nieszczęście, jako wiceburmistrz mogłeś pozbyć się drugiego wiceburmistrza, pozbyć się prezesa i zwalniać pracowników. Na całe szczęście, nie jesteś w stanie usunąć radnej powiatowej z jej funkcji.
    • 2hestia Re: Aktywność radnej M. Wójcickiej 12.10.13, 15:13
     okleoik napisała:
     My mieszkańcy nie oczekujemy aby Radna się tumaczyła z czegokolwiek na forum więc nie pisz w imieniu mieszkańców bo nikt cię do tego nie upoważnił. Przestań męczyć forumowiczów swoimi kompleksami bo nikt ci nie pomoże na twoje słabości, nawet Pani Radna, której nie znosisz tylko dlatego, że jest WIELKA.
     • okleoik Re: Aktywność radnej M. Wójcickiej 12.10.13, 15:50
      Dla mnie sprawa powoli staje się jasna.

      Wygląda na to, że radna Wójcicka nic nie robi w powicie od prawie 3 lat, poza pobieraniem diet.

      Świetnie znajduje się natomiast w "plotkowaniu" na bazarku, tylko czy radny ma być plotkarzem czy robić cos pożytecznego dla mieszkańców?

      Uważam, że skoro pani Wójcicka Magda nie potrafi nic napisać, znaczy, że mieszkańcy Łomianek zmarnowali swój głos. W dodatku był to głos na PO, a więc podwójnie stracony, bo na partię.
      • drabbu Re: Aktywność radnej M. Wójcickiej 12.10.13, 17:45
       Ale długo jeszcze zamierzasz ciągnąć ten pusty spór? Nie szkoda ci czasu? Nie lepiej np. pójść na dobrą kolację w rodzinnym gronie? Bo zmizerniejesz i co ludzie powiedzą? Powiedzą, że wiceburmistrzowi idzie jeszcze gorzej niż zwykle, że aż zmarniał z tej zgryzoty. Wreszcie, wiceburmistrz miasta, które zaprasza do siebie postaci o światowej randze, musi się dostojnie prezentować.
       I powiedz mi jeszcze jedno. Z wielkim upodobaniem zamieszczasz w Gazłomie swoje zdjęcia.
       W pełnej postaci i z pełnym podpisem. Dlaczego tu - gdzie jednak od czasu do czasu zdarza się wymiana zdań - nie chcesz wystąpić jawnie wobec nas mieszkańców? Kiedy to zrobisz? Wstydzisz się własnej roboty, czy własnych postów?
       Wzywam cię do odpowiedzi na takiej samej zasadzie - "my, mieszkańcy mamy prawo wiedzieć". W rewanżu prześlę ci następne twoje własne zdjęcie, gdy agitowałeś na bazarku.
       • jeser Re: Aktywność radnych PWZ 12.10.13, 21:55
        Faktycznie dyskusji merytorycznej jest tu niewiele a jedynie stabilne podciąganie wątku w zamierzonym celu. Na temat osiągnięć radnych łatwiej spojrzeć lokalnie z poziomu Rady Miejskiej. Tzw. gołym okiem obserwatora można stwierdzić, że jeden z radnych nie odezwał się dotychczas na żadnej sesji nawet jednym słowem, jedna z radnych przez trzy lata raz odczytała w zastępstwie stanowisko komisji finansowej, inni robią jakieś dziwne uniki, etc. Z kolej i Urząd, i cała Rada nie dopełnili obligatoryjnych ustawowo procedur tj. przeprowadzenia sesji absolutoryjnej z wykonania budżetu za 2012 rok. I jakoś ani skarbnikowi i dyscyplinie finansów publicznych, ani Urzędowi , ani Radnym od lewicy do prawicy jakoś to nie przeszkadza. I jakie z tego wnioski, a może jakieś sankcje autor tego wątku zaproponuje.
        Wracając do meritum wątku, należało by na początek postawić pytanie, jakie środki inwestycyjne PWZ zostały przeznaczone w tej kadencji na teren Łomianek, czy jest tego dużo czy ilości szczątkowe. Zdaje się, że w programie wyborczym TŁ były wspólne inwestycje z Powiatem, a i poszły już nawet jakieś środki jako zaliczki na wspólne finansowanie zadań.
        Czy ktoś, tego pilnuje i kto powinien urząd czy Radni. Jest jeszcze jedno istotne pytanie jaka jest współpraca Urzędu z Radnymi PWZ i vice versa. A Pani Magdzie dajcie spokój.
      • ziomalreaktywacja Re: Aktywność Piotra Rusieckiego/okleoika 12.10.13, 22:06
       Żenujące jest załatwianie prywatnych konfliktów przez zastępcę burmistrza Pana Piotra Rusieckiego na publicznym forum. Szkoda że ten zarabiający kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie urzędnik tyle czasu nie przeznacza na sprawy naszej gminy bo może była szansa na budowę drogi S-7 gdyby ktoś się tym zajął.

       Warto zwrócić uwagę że burmistrz Pszczółkowski potrafił porozumieć się ze Starostą i radnymi powiatowymi co przełożyło się na budowę ulicy Rolniczej, budowę ulicy Wiślanej i budowę ulicy Kampinoskiej.

       Co uzyskał Pan Dąbrowski - NIC

       I jak mówi Pan Starosta - Dąbrowski to dobry burmistrz BO NIC OD NAS NIE CHCE !!!
       a jeszcze wyłoży kasę na pociąg do Nowego Dworu Mazowieckiego
        • okleoik Re: Aktywność Piotra Rusieckiego/okleoika 13.10.13, 11:43
         Front obrony radnej Wójcickiej się szybko uaktywnił. Tak się składa że większość aktywistów ze wspólnych list PełO . A samorząd powinien być bezpartyjny.

         Ja tylko zapytałem co dla Łomianek w PWZ zrobiła pani Wójcicka? I tylko proszę o odpowiedź. Te dyskusje nie odpowiedziały na pytanie a żaden z aktywistów peło nie napisał co zrobiła pani Wójcicka w powiecie dla Łomianek. To znaczy, że chyba jednak nic nie zrobiła?
         • 2hestia Re: Aktywność Piotra Rusieckiego/okleoika 13.10.13, 14:39
          okleoik napisała:
          > Ja tylko zapytałem co dla Łomianek w PWZ zrobiła pani Wójcicka?

          Pani Radna jak sam zauważyłeś ma przynajmniej swój front obrońców a ty jesteś sam, sam, sam!!!!
          Zobaczysz co zrobiła Pani Radna Wójcicka dzisiaj na uroczystości z okazji 15 -lecia powstania Powiatu Warszawkiego Zachodniego o ile zostałeś zaproszony. Dzięki staraniom Pani Wójcickiej usłyszymy na tej uroczystości o jednej z mieszkanek naszego miasta.
          • ziomalreaktywacja Re: Aktywność Piotra Rusieckiego/okleoika 13.10.13, 20:06
           To dziwne że z zastępca burmistrza Pan Piotr Rusiecki nie ma pojęcia co powiat wykonuje na terenie gminy.

           Przypomnę że staraniem Pani radnej Wójcickiej poprawiono odwodnienie ulicy Rolniczej, dokończono budowę ulicy Rolniczej oraz budowę ronda na połączeniu z Brukową BIS. Dokończono też budowę chodnika w Kampinowskiej i Wiślanej.

           Niestety, żałuję że do tych działań nie włączył się Pana burmistrz Dąbrowski, i jak to mówi starosta - " to dobry burmistrz bo nic od nas nie chce"
          • jeser Re: 15 Lecie PWZ 13.10.13, 23:56
           2hestia napisała:
           > Zobaczysz co zrobiła Pani Radna Wójcicka dzisiaj na uroczystości z okazji 15 -l
           > ecia powstania Powiatu Warszawkiego Zachodniego o ile zostałeś zaproszony. Dzię
           > ki staraniom Pani Wójcickiej usłyszymy na tej uroczystości o jednej z mieszkanek
           > naszego miasta.
           Faktycznie na dzisiejszych obchodach 15 lecia PWZ reprezentacja Łomianek była dosyć skromna. Z pięciu radnych powiatowych nie było tylko Opary, zresztą jego chyba nigdzie nie ma, ciekawe czy na sesje przychodzi i czy diety bierze. Może sprawdzisz oklejnik wszak to Twoja domena.
           Ewa Postuła Kozłowska i Edward Wołyński zostali uhonorowani Odznaczeniami, upraszczając za zasługi dla PWZ. Była również prezes MBS i prezes FWzPS, J.Wierzbicki z małżonką, W.Pszczółkowski z małżonką, Przewodniczący Rady Miejskiej w Łomiankach z małżonką,S. Maksim-Wójcicka, kol.T.Tyburski, T. Siennicki, pani małżonka Wółyńska, pan Wójcicki małżonek, autor postu i to chyba wszyscy. Jeżeli kogoś nie zauważyłem , to przepraszam najmocniej wszak przy dużych zgromadzeniach nawet sokole oko z dużą rozdzielczością nie wszystko i nie wszystkich zarejestruje.
           Z górnej półki oficjeli Minister z kancelarii Prezydenta RP, Marszałek Województwa,
           Vice prezydent W-wy, m. innymi reprezentanci zaprzyjaźnionych urzędów z Włoch, Litwy, Zakopanego, był również wyczytywany wójt Czosnowa.
           Klasą dla siebie i klasą w sobie był koncert chóru Filharmonii Narodowej.
           • jeser Re: 15 Lecie PWZ 14.10.13, 00:16
            jeser napisał:
            > Jeżeli kogoś nie zauważyłem , to przepraszam najmocniej wszak przy dużych
            >zgromadzeniach nawet sokole oko z dużą rozdzielczością nie wszystko i nie
            > wszystkich zarejestruje.
            > Klasą dla siebie i klasą w sobie był koncert chóru Filharmonii Narodowej.
            >
            Faktycznie sorki, przecież uroczystość dokumentował M.Moraczewski z lomianki.info.
            Zdaje się nagrał cały Koncert i to zdarzenie może być równie cenne.
    • ziomalreaktywacja Re: Aktywność okleoika 19.10.13, 20:53
     okleoik napisała:
     > Czekamy na odpowiedź...

     Piotrze, już Ci napisałem co zrobiła Pani Magda jednak ty w swoim stylu deprecjonujesz każdą niewygodną dla Ciebie wypowiedź.

     Niestety, jak dużo by nie napisać i wymieniać, bo Pani Wójcicka jest jedną z bardziej aktywnych w powiecie radnych to odpowiedź okleoika będzie taka sama.

     Dlaczego ??

     Bo tu chodzi o zwykłą prywatę, załatwianie własnych sporów burmistrza ze wszystkimi którzy mu się sprzeciwiają lub mają odrębne niż on zdanie. Podobnych wpisów na forum jest więcej.

     Z przykrością stwierdzam że zastępca burmistrza Łomianek pisze na forum w godzinach, w których powinien pracować w urzędzie. I gdyby tyle samo czasu poświęcił sprawom Łomianek co własnym interesom to może udałoby się uratować budowę trasy S-7 w Łomiankach.
        • grochownia Re: Aktywność radnej Wójcickiej 27.10.13, 10:39
         Dajcie spokój wy towarzysze z partyjnego portalliku i bezradniackiej spółdzielni skoku na kasę - nikt waszych kłamstw nie czyta i wszyscy się śmieją z tej prymitywnej propagandy.
         Dajcie spokój wy towarzysze z partyjnego portalliku i bezradniackiej spółdzielni skoku na kasę - nikt waszych kłamstw nie czyta i wszyscy się śmieją z tej prymitywnej propagandy.
         Dajcie spokój wy towarzysze z partyjnego portalliku i bezradniackiej spółdzielni skoku na kasę - nikt waszych kłamstw nie czyta i wszyscy się śmieją z tej prymitywnej propagandy.
         Dajcie spokój wy towarzysze z partyjnego portalliku i bezradniackiej spółdzielni skoku na kasę - nikt waszych kłamstw nie czyta i wszyscy się śmieją z tej prymitywnej propagandy.
         • burakzlomianek Re: Aktywność radnej Wójcickiej 27.10.13, 11:41
          Wydrukujcie sobie te cytaty i zapamiętajcie żeby na to bezradniackie towarzystwo nigdy już nie zagłosować!
          ________________________________________________________________________
          40000 zł na radnych w Łomiankach miesięcznie - a i tak mówią że mają za niskie diety!
          • grochownia Aktywność prochowni= burak z Łomianek 27.10.13, 16:42
           przypominam te cenne dla Prochowni 2 i buraczka z łomianek cytay: Dajcie spokój wy towarzysze z partyjnego portalliku i bezradniackiej spółdzielni skoku na kasę - nikt waszych kłamstw nie czyta i wszyscy się śmieją z tej prymitywnej propagandy.
           Dajcie spokój wy towarzysze z partyjnego portalliku i bezradniackiej spółdzielni skoku na kasę - nikt waszych kłamstw nie czyta i wszyscy się śmieją z tej prymitywnej propagandy.
           Dajcie spokój wy towarzysze z partyjnego portalliku i bezradniackiej spółdzielni skoku na kasę - nikt waszych kłamstw nie czyta i wszyscy się śmieją z tej prymitywnej propagandy.
           Dajcie spokój wy towarzysze z partyjnego portalliku i bezradniackiej spółdzielni skoku na kasę - nikt waszych kłamstw nie czyta i wszyscy się śmieją z tej prymitywnej propagandy
  • okleoik Re: Aktywność radnej M. Wójcickiej 18.12.13, 08:40
   Jak widać po moich pytaniach czym w powiecie zajmuje się pani radna, podjęła dobrą decyzję ale to tylko była bezpłatna funkcja, ale to a mało bo pytanie dotyczyło powiatu.

   Pani Magdaleno czy napisze nam pani czym się pani zajmuje w powiecie?
   Jako wyborcy mamy prawo wiedzieć.
  • okleoik Brak aktywności radnej M. Wójcickiej 12.01.14, 14:44
   Od 27 października ubiegłego roku pani radna Magdalena Wójcika (PO) tak aktywna na tym forum nie chce odpowiedzieć nam mieszkańcom Łomianek na pytanie:

   Co zrobiła w tej kadencji jako radna powiatowa poza braniem wysokiej diety.

   Pani Magdaleno proszę napisać co pani zrobiła w powiecie dla Łomianek, czy głosowała pani za budżetem czy pomagała pani innym radnym we wspieraniu inwestycji dla Łomianek?

   Czekamy na odpowiedź minęło już prawie 3 miesiące a odpowiedzi brak!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka