lomianki_rozum
09.11.13, 16:54
Wydział Propagandy i Informacji informuje: należy zapozna się z najnowszym numerem naszego organu. Tekst towarzyszki JoRo jest lekturą obowiązkową.
Towarzysz PioRus ustalił, że naród ma się skupić wokół Umiłowanego Przywódcy. W tym celu należy zewrzeć szeregi i wydać wojnę wrogim siłom. Na obecnym etapie, te wrogie siły to wyburzenia.
Poza tekstem towarzyszki JoRo, która otrzymała precyzyjne wytyczne od kierownictwa w numerze znajdują się trzy wypowiedzi towarzyszy z podstawowych organizacji osiedlowych. Widać, że towarzysze ci wykonali zadanie niezbyt starannie, ponieważ nie zapoznali się z obowiązującą argumentacją.
Towarzyszu KrzyTe,
Należało poprzestać na oddaniu czci towarzyszce JoRo. Dalsza część wypowiedzi może być wykorzystana przez wrogów Umiłowanego Przywódcy.
Towarzyszu BoPa,
słowa uznania za wskazanie konsekwencji modernizacji Kolejowej (modernizacja - cóż to za burżuazyjny wymysł) ale proszę się na przyszłość powstrzymać przed sugestiami rozwagi przy podejmowaniu decyzji. Tego nie przewiduje linia przywódcy.
Towarzyszu bez nazwiska,
dzięki towarzyszowi PioRus, który nakazał usunięcie waszego nazwiska uniknęliście gniewu ludu. Wasz tekst jest przykładem niekompetencji i niesubordynacji. Pomysły, że sprawa wymaga poważnej i merytorycznej dyskusji, są nadużyciem wolności słowa, za które przyjdzie wam niebawem odpowiedzieć.
Towarzyszko JoZiel,
prosimy na przyszłość wyraźnie oznaczać teksty obywateli, którzy wypowiadają się niewłaściwie, próbują wymyślać własne argumenty albo co gorsza wspominają, że wyburzeń nikt nie planuje.