Dodaj do ulubionych

debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółkowski

03.11.14, 07:52
Jak w tytule dwóch wygranych debaty. Największy przegrany Dąbrowski ora Gołąb.
Reszta musi jeszcze nad sobą pracować-nie było tak źle.
Dlaczego?
ponieważ na debaty do ludzi się przychodzi. Szcególnie gdy się piastuje funkcję społeczną i jest sie wybranym w elekcji Burmistrzem. Rozumiem Rusieckiego jego mieszkańcy na wice nie wybierali/jedynie na radnego/, ale ELEKT? zapomina o swoim elektoracie? NIEWYBACZALNE.
Urszula Gołąb owszem sprawny urzędnik sma się do tego przyznała, natomiast akcentowanie swojej płci totalna porażka. To jest rozmowa o fotelu Burmistrza
nie konkurs na kobietę roku. No i te czytanie z kartki, jak mantra bez przemyśleń bez swobody wypowiedzi.
Czasem trzeba będzie samemu wymyśleć szybko jakąś ripostę i co, gdy kartka się zapodzieje? Lubię fachowców, nie uwzględniam wtedy płciowości-żenada.
Obserwuj wątek
   • sumero12 Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 03.11.14, 08:30
    A dla mnie najbardziej merytoryczne było to co powiedziała Urszula Gołąb (nie ważne że część czytała z kartki) Inni kandydaci się mylili a ona powiedziała to co sobie wcześniej przygotowała. To nie był konkurs krasomówczy tylko przedstawienie pomysłu na rozwój Łomianek. Zdecydowanym przegranym, uciekający przed mieszkańcami , znowu nieobecny urzędujący burmistrz Tomasz Dąbrowski.
  • porucznik_borewicz_pl Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 03.11.14, 08:30
   A moje wrażenia to takie, że pan Gawda chyba chce zacząć prowadzić brudną kampanię. Panie Gawda proszę się opamiętać, bo inni kontrkandydaci również mogą zacząć np. przypominać jak jeszcze jakiś czas temu pracował Pan biegając od domu do domu w spisie powszechnym. Kreuje się Pan na wielkiego menagera a już mieliśmy takiego co opowiadał gdzie to on nie pracował i co to on nie robił a okazało się zupełnie inaczej
  • danielsl Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 03.11.14, 15:04
   Co wy wszyscy czepiacie się tego czytania z kartki?! Pani Gołąb jest niedoświadczoną polityczką co znaczy, że nie jest jeszcze wciągnięta przez tą całą kliką, w której siedzą od lat Dąbrowski z Pszczółkowskim. Myślę, że wystąpienie było bardzo merytoryczne i spokojne ta pani pokazała jak powinno się prowadzić debatę na poziomie.
  • mamdomek Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 03.11.14, 21:00
   No nie wiem. Poczytałem stronę Gawdy. Facet "dobrze gada" o układach, koteriach. Ale to jest łatwe, dobrze gadać. Za to znalazłem fragment, że Gawda chce kogoś pozwać za to, że nazwał go bezrobotnym. Na tej odstawie podejrzewam, że ktoś może mieć coś nie teges z osobowością, samooceną, albo coś w tym rodzaju.
   Niestety nie mogę również powiedzieć, że robi na mnie pozytywne wrażenie, że ktoś wiele lat przepracował na stanowisku w tym układowym pie...iku o nazwie TVP.
   Na stronie marketingowa urabianka. Program - po co program skoro i tak się go nie dotrzymuje. Niby racja, tyle że z prezentacji programu wynika też, czy kandydat w ogóle ma pojęcie o sprawach czy nie ma. I czy to co proponuje trzyma się kupy, ma zaczepienie w realnym świecie i nie ma tam ukrytego oszołomstwa. Program jest dokładnie przemyślaną wypowiedzią, która pokazuje niekoniecznie cele, ale niektóre możliwości kandydata na stanowisko, na pewno.
   Tak więc początkowe dobre wrażenie zostało mocno nadwyrężone.
   Zastanawia mnie też Kolwas. Który normalny przedsiębiorca prywatny w tym wieku, zamiast zajmować się biznesem, idzie w politykę i samorząd? To się owszem, zdarza, ale starszym i spełnionym przedsiębiorcom. Ale taki młody? Coś tu nie gra. Nie postawiłbym na jego biznes i na jego umiejętności biznesowe. Jednoczesne startowanie na burmistrza i do powiatu może świadczyć o zwykłym parciu na karierę polityczną a nie na dobre chęci. Mnie, jako wyborcę takie lawirowanie żeby się załapać na stołek moim głosem, obraża. W kompaktowym programie da się znaleźć też bzdury w postaci "pomocy przedsiębiorcom". Jezu... Przedsiębiorcom się nie pomaga. Przedsiębiorcom się nie przeszkadza. Tacy, którym, trzeba pomagać, niech upadają jak najszybciej, zanim narobią sobie i innym szkód. A doradzanie, które nie wiąże się z odpowiedzialnością, jest na nic.
   Facet z PiS - skreślony na dzień dobry, nawet towarzystwa sobie nie potrafił wybrać.
   Pszczółkowski - nie będę się powtarzał - skreślony grubą kreską
   Gołąb - sorry, od samej deklaracji urzędniczej postawy mam torsje
   Pozostaje łojezu-Dąbrowski (8 zdjęć w ostatnim Gazłomie), oraz Pawlicki, który na dzień dobry wiele obiecuje, między innymi gruszki na wierzbie i chyba jest tez mocno wierzący w cuda :)
   Ech, zazdroszczę takim gminom, które mają jednego szefa od nastu lat, i są zadowolone. U nas, dla odmiany, kilku chętnych, i nie ma kogo świadomie wybrać.
   Po prostu nastąpiła kolejna roszada. Ludzie od lat przy władzy lub ich bliscy lub bliscy znajomi, przetasowali się. Nowalijki z kapelusza to z kolei potężne ryzyko.
   • ari-vederci Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 03.11.14, 21:15
    Mamdomek Dąbrowski przez cykorię wogóle wyleciał z obiegu.
    Jest, a jakoby go już na stanowisku nie było.
    Zacytuj może jego oświadczenie o debacie.
    Poradujmy sie wszyscy z jego treści.
    Jak nie wiesz i jak nie masz przekonania to się kurczę nie produkuj.
    Jeżeli ci nikt nie pasuje to pakuj zabawki i leć do Tomaszka po pociechę .
    Wogóle żeś napisał bez ładu i składu.
    • bimber66 Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 04.11.14, 00:13
     Podzielę się z Państwem moją refleksją na temat wczorajszej debaty, a właściwie na temat kandydatów biorących w niej udział. Kolejność kandydatów nie jest przypadkowa, tak zostali posadzeni przy prezydialnym stole:
     Pan Zadrożny - muzy , wielbiciel pojazdów szynowych, niech sobie ten Pan w operetce jak najlepiej radzi. Pewny siebie dostojny jak wszyscy z tego ugrupowania, z którego startuje.
     Pan Pszczółkowski - z całym szacunkiem miał już swoje małe pięć minut, niech się spełnia jako inżynier w Warszawie. Pewny siebie tak samo jak cztery lata temu. I te koty w butach od armaniego.
     Pan Pawlicki - wyskoczył jak królik z kapelusza, niech tam wraca. Zbyt dużo pomyłek. Musi dużo nad sobą popracować i bardziej poznać miejsce, w którym mieszka.
     Pan Kalwas - młody menager z Modlina niech szykuje lot czarterowy dla ekipy Dąbrowskiego.
     Pani Gołąb - to nic, że czytała z kartki. To jej nie przekreśla. Przedstawiła merytorycznie co chce zmienić w naszym mieście. Przede wszystkim jej program to program społeczny, skierowany do wszystkich mieszkańców.
     Pan Gawda - socjolog w pełni tego słowa znaczenia, szkoda, że zastosował socjotechnikę i ten cynizm w jego wypowiedziach.
     Moim zdaniem najlepiej wypadła jednak Pani Gołąb, widać, że nie jest rasowym politykiem. Widać,że zależy
     Pani Uli na ludziach. Pamiętajmy liczą się czyny a nie słowa. Zastanowić się należy, czy chcemy burmistrza, czy następnego Show mena. Niestety panowie wywarli wczoraj na mnie takie wrażenie... STAWIAM NA ULĘ GOŁĄB.
     • 2lanser Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 04.11.14, 07:23
      niestety pani Gołab. Panie bimber , jakie czyny stoją za Panią Ulą?
      co zrobiła w referecie przez kilka dobrych lat? w jaki sposób wpłynęła
      na studium przestrzenne i plany zagospodarowania?
      Panie bimber te działania /w zasadzie ich brak, plany zagospodarowania/ bardzo negatywnie wpłynęły na rozwój Łomianek.
      Rozumiem że interesuje Pana jej cichy głos oraz to że potrafi czytać, z kartki.
      Można jedynie zadać pytanie, kto jej to napisał/być może J.N?/ oraz jak potrafi zarządzać zespołem ludzkim?
      mnie zupełnie nie przekonała i jak widziałem również nie przekonała swoich mecenasów.
    • mamdomek Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 04.11.14, 00:54
     Rozumiem, że jeśli nie jestem wiernym pieskiem na usługi jednego z kandydatów, jak obecni tu powszechnie klakierzy, promotorzy i dupowłazy, to nic tu po mnie? ZNAMIENNE :)))
     A jednak będę się upierał przy swoim zdaniu, że żaden z kandydatów nie powinien zostać burmistrzem.
     Włącznie z Gołąb, która się wypisała wg zasady "dla każdego coś miłego". Cały pakiet obiecanek.

     Burmistrz ma być bardzo sprawny I inteligentnie ponadprzeciętny. Nie jest to wiele wbrew pozorom. Tyle że ten profil nie pasuje w Polsce do samorządowca. Szczególnie w pipidówach.
     Jeszcze 2 tygodnie, może do kogoś się przekonam przy pewnym wysiłku :)
     • ekspertx33 Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 04.11.14, 01:23
      Wysiłek jest konieczny, mamy taki wybór jaki mamy. Bimber66 jest po imieniu z Panią Gołąb, więc chyba osobiste sympatie zaćmiewają mu trochę obraz. Nie chce dostrzec, że nie tylko czytała ona z kartki, ale wyliczając liczne problemy, o których wszyscy wiedzą, posługiwała się sloganami i nic nie znaczącymi ogólnikami. A więc, ze ma być "zrównoważony rozwój" i "przedsiębiorczość", oraz w ogóle poprawa w każdej dziedzinie, ale co chwila mówiła coś kompletnie nie na poziomie, np. "zaproponuję mieszkańcom taką politykę podatkową, żeby wszystkim się opłaciło". Przecież to świadczy o zupełnym niezrozumieniu czym jest polityka podatkowa i jak należy zwiększać, a nie zmniejszać budżet gminy. Albo zapowiedź budowania szkół i przedszkoli "tam, gdzie będzie potrzeba". Przecież wszędzie są potrzeby, na ten temat toczą sie konkretne spory, i nie można ich zagadywać takimi komunałami. Albo opowieści o budowie wałów przeciwpowodziowych bez zrozumienia, jakie są (bardzo ograniczone) możliwości i uprawnienia gminy w tej dziedzinie. Dla mnie p. Gołąb nie tylko nie ma kompetencji i osobowości odpowiedniej do kierowania Łomiankami i niczego w życiu nie dokonała, poza załatwianiem papierów, ale wyraźnie reprezentuje stare łomiankowskie układy (Niegrzybowska, Ceryngier itd). Podobnie jest z paroma innymi kandydatami (poza Pawlickim, ktory nie wiadomo kim jest i skąd sie wziął). Jedyni kandydaci na poziomie pod względem osobowościowym to Gawda i Kolwas. Ale Kolwas wyraźnie wykonuje zdanie partyjne w PO, kandyduje też do powiatu, nie bardzo mam ochotę zobaczyć znowu peowską ekipę u nas (zaraz by sie okazało, że Pszczółkowski, Niegrzybowska i cała stara gwardia jest znowu przy żlobie). Gawda zaś jest po pierwsze człowiekiem inteligentnym i wykształconym (czego nie da sie powiedzieć np. o Pszczółkowskim), typem działacza społecznego, a nie partyjnego, przy tym z dużym doświadczeniem menedżerskim. Po drugie ma za sobą poparcie kilku osiedli w Łomiankach, od Dąbrowy do Prochowni. Jest tam człowiekiem znanym i co najmniej od kilku lat wielokrotnie sprawdzonym w działaniu. Więc jeśli mam wybierać obiecującego partyjnego funkcjonariusza Kolwasa albo Gawdę, to wole Gawdę.
     • porucznik_borewicz_pl Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 04.11.14, 08:37
      Burmistrz powinien byc doświadczony i umieć sie wysławiać, rozmawiać, nie bać sie konfrontacji z mieszkańcami.
      Dla mnie czytanie z kartki zkresla kandydata w 100 % . Zamiast rozmawiać, przekazywać swoje uwagi ktoś czyta to co najprawdopodobniej ktoś za niego napisał. Już pisałam, że na mieście słyszałam, że teksty pisze Pani Niegrzybowska. Mieliśmy już raz burmistrza, którym ktoś kierował z tylnego siedzenia. Takim osobom mówię DZIĘKUJĘ

      Postaw na doświadczenie - Wiesław Pszczółkowski
      www.facebook.com/ZgodaBudujePrzyszlosc
      bestoff24.pl/
  • pobeee Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 04.11.14, 06:28
   A mnie podobał się Zadrożny.Nie udawał że jest kimś innym niż jest,mimo problemów z mikrofonem wybrnął mówiąc na stojąco co nie jest łatwe,program miał trochę fantastyczny jak ten pociąg do Modlina ale jak się zastanowić to całkiem nawet możliwy i potrzebny. Podobało mi się też to że był w tej całej pełnej nie za bardzo mu przychylnej publicznoś sali ci dowcipny,Jego podchwycenie "kotów w butach od Armaniego" ma jakieś przesłanie.Widać ,że kontakt z publicznością nie jest jego piętą achillesową jak np Dąbrowskiego Nikt nie zauważył też że jako jedyny przygotował się w zakresie naszej pozycji na tle innych gmin w Polsce.Wszyscy wiemy że jest źle ale dopiero Zadrożny uświadomił mi jak jest strasznie źle.
   Wielu komentatorów chwali Pszczółkowskiego.On już swoje 5 minut miał i to z tego co pamiętam za jego kadencji Łomianki zaczęły się mocno zszuwać po równi pochyłej zadłużenia. Kolwas wzywa do zgody....To śmieszne w ustach człowieka który w poprzednich wyborach zastraszał kobiety rozklejające plakaty innego Komitetu. Gawda mam wrażenie że człowiek sympatyczny ale trochę oderwany od rzeczywistości. Jakieś moduły i brak konkretów.Pawlicki sympatyczny człowiek ale poza darmowym biletem miał mało do powiedzenia .Jedyna kobieta w tym gronie Pani Gołąb mimo mojej sympatii zdecydowany brak charyzmy tak potrzebnej na tym stanowisku.Świetna by była na miejscu zastępcy burmistrza.No i główny "bohater" spotkania czyli Jaśnie Nam Panujący Burmistrz Tomasz Dąbrowski.W swojej megalomanii zatracił się całkowicie.Najpierw wyznaczył jako jedyny termin na 2 listopada tylko po to żeby potem ogłosić ,że nie przyjdzie bo to zaduszki- żenada.Rusiecki tym razem ze swoim PR przesadził bo wypadło żenująco.Z drugiej strony szkoda, wystąpienia Tomasza Dąbrowskiego zawsze sprawiają mi wiele radości bo jest się z kogo pośmiać
   • porucznik_borewicz_pl Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 04.11.14, 08:42
    w latach 2006 - 2007 Łomianki zaczęły sie rozwijać bestoff24.pl/Gazeta-specjalna-2010-3.pdf , bestoff24.pl/index.php?p=1_93_kadencja-2007-2010
    teraz obecna władza przypisuje sobie zasługi Pszczółkowskiego bestoff24.pl/index.php?p=1_92_fa-sz-i-prawda

    Postaw na doświadczenie - Wiesław Pszczółkowski
    bestoff24.pl/
    www.facebook.com/ZgodaBudujePrzyszlosc
   • ekspertx33 Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 04.11.14, 10:26
    Zadrożny to oficjalny kandydat PiSu. Ja dziękuję. Jest taka jedna gmina pod Warszawą, gdzie stawiają swoje pomniki i i utrzymują na umowach zleceniach połowę warszawskich dzialaczy PiS. To Wołomin. Nie chcę by Łomianki stały się drugim Wołominem. Żadne puste chwyty z pociągiem do Modlina nie pomogą (na to trzeba by co najmniej 10 lat, nie mowiac o pieniadzach. Na razie pociagu nie ma nawet od W-wy i Legionowa). Oskarżać Pszczółkowskiego (ktorego nie cenię, bo to człowiek nieudolny) o zadłużenie Łomianek to jednak bezczelność. Wszyscy wiedzą, że to ówcześni PiSowcy Sokołowski i Grądzki zadłużyli bezsensownie gminę na ICDS im. Jana Pawła II, a Pszczółkowski prawie połowę długów spłacił, tyle że niewiele więcej sensownego zrobił.
  • allibaba11 Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 04.11.14, 19:33
   Ja też powoli skłaniam się ku Pszczółkowskiemu, ale to jeszcze nic pewnego. Nie ukrywam, że pewnego rodzaju rekomendacja dla tego kandydata jest panika w obozie Dąbrowskiego w związku z kandydatura Pszczoły, wyciąganie jakiś starych wątków, próbowanie obrzydzania, oczerniania ....
   Wszystkie cechy jakie obciążały tego kandydata w ostatnich wyborach, teraz w porównaniu do kończącej się kadencji TD wydają się błahostką. Na tle Dąbrowskiego Pszczółkowski jawi się niczym erudyra, orator, ostoja uczciwości i sprawiedliwości, wybitnie sprawny zarządca i inwestor, osoba obdarzona niebywałą inteligencją emocjonalną i wrażliwością społeczną. Niesamowite, jak to nasza ocena zależy od punktu widzenia.
   No i kampania najlepsza, chociaż duży minus, że nie pofatygował się pod strzechy, ale to poza kartą od Gawdy, dotyczy wszystkich kandydatów.
   Gawda kusi, fajna strona, dobre teksty, ale to znowu nieznajomy. Zawsze to pewne ryzyko. I jakoś niepokojąco kojarzy mi się z innym brodaczem z Dąbrowy. No, ale jeszcze czekam, może da się lepiej poznac.
   Pani Gołąb u mnie odpada, po części ze względu na niemerytoryczne zachowanie klakierów na forum, te ogólnikowe zachwyty rzucane seriami jakoś zniechęcają.
   • prawdalomianek Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 04.11.14, 19:43
    alibaba11 tez nie bylem przekonany. Jednak teraz wiem (po debacie), ze moj glos nalezy do Pszczolkowskiego. Co do strony jego komitetu, jest dobra. Duzo informacji i aktualizowana. Widzialem tez na profilu fb, ze w czwartek ma odbyc się spotkanie w POLMO z Pszczolkowskim.
    Myślę, że to najlepszy obecnie kandydat na burmistrza
    • mamdomek Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 04.11.14, 20:20
     Ludzie którzy teraz "zwracają się ku Pszczółkowskiemu", powinni sięgnąć do pamięci (jeśli nie jest uszkodzona) i przypomnieć sobie dlaczego 4 lata temu przegrał on wybory z nieznanym spadochroniarzem.
     Jeśli spadochroniarz zawiódł oczekiwania, to czy to coś mienia w kwestii Pszczółkowskiego? Cokolwiek? moim zdaniem nic nie zmienia.

     Skoro jest tak źle, i wcześniej przecież TEŻ było źle, to może jednak znowu czas na zmiany? Ale nie na powrót starego! Przecież są nowe twarze. Że się nie znają? A co robił Pszczółkowski oprócz panikowania przez pierwsze 3 miesiące?
     Jak się nie znają to się poznają.
   • klops2000 Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 08.11.14, 19:42
    Szanowni mieszkańcy my z rodziną też oddajemy głos na p. Pszczółkowskiego, ponieważ trzeba dać mu jeszcze jedną szansę okres 4 lat to za krótko żeby zrobić to co obiecywał i teraz powinniśmy mu w tym pomóc głosując na niego. Jako jedyny kandydat naprawę naszych Łomianek może rozpocząć od drugiego dnia po przejęciu urzędu, ponieważ jest doświadczonym samorządowcem a przegrana w poprzednich wyborach dużo go nauczyła i na pewno nie popełni więcej błędów.
    • l-dam Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 08.11.14, 20:24
     A ja radzę, zostwcie ludzi ze starego układu: P. Pszczółkowski, TD i p. Gołąb. Wybieracje z nowych. Choć ja będę głosować na p. Gawdę, to nie chcę nikogo namawiać na jego osobę. Namawiam na osobę z grupy do tej pory nie związanej z władzą. Dają nadzieję, że nie ciągną się za nimi żadne koterje urzędnicze, deweloperskie i rodzinne. Trzeba przewietrzyć nasze miasteczko i to porządnie.
     • pobeee Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 09.11.14, 06:52
      Też jestem tego zadania że trzeba przewietrzyć Urząd i postawić kogoś nieumoczonego w tych układzikach.My naszą rodzinką postawimy na Zadrożnego.Kiedyś nam się wydawało że Dąbrowski to prawicowiec o twardych zasadach,a okazał się marionetką w rękach Rusieckiego. Ponieważ wartości prawicowe reprezentuje Zadrożny GŁOSUJEMY NA ZADROŻNEGO !
      • jwc3 Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 09.11.14, 21:56
       Szanowni Państwo,
       Dąbrowski ma tzw. sztywny elektorat. Nieważne ile złego dla Łomianek zrobił przez 4 lata i robi teraz w kampanii wyborczej, ta grupa będzie na niego głosować. Jedynym sposobem na odsunięcie go od władzy jest namawianie naszych sąsiadów, aby poszli do urn i oddali ważny głos. Sztywny elektorat wierzy tylko w "sukcesy", szuka sensacji w czerwonej szmacie, cieszy się drobiazgami w stylu potańcówki, piwo, mordobicie, itp. Nie ma co nad nimi pracować. Szkoda czasu. Jako świadomi obywatele powinniśmy kierować się dobrem, które propagowali Św. Paweł i Św. Jan Paweł II:
       „Nie daj się zwyciężać złu, ale zło dobrem zwyciężaj” (Rz 12,21) – Św. Paweł
       „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi, tej Ziemi!” – Papież Jan Paweł II, 2.06.1979 r.
       POzdrowienia.
      • 4kierowca_bombowca Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 09.11.14, 22:03
       hiubibubi napisał:

       > Z Pszczołą czeka nas kolejne stracone 4 lata....przekroczymy pułapy zadłużenia
       > i skończy się komisarzem....

       A czy masz inną alternatywę? Tego przynajmniej znamy i wiemy czego można oczekiwać. Była już raz niespodzianka. Bogdan K obiecywał że będzie nowa jakość i co ta jakość przemieniła się w jakoś ,póżniej Bogdana przemieliło, dał sie ograć i dziś rozpoczyna od nowa i ciągle na ten sam sposób. Nie można tak w kółko, gdyz robi się to nieprzyjemnie monotonne.
  • 2lanser Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 09.11.14, 19:50
   Ciekaw jestem w czyim komitecie jest jeden z większych developerów?
   kto finansuje komitet..? Dla czyjego dobra chce osadzić urzędnika z którym współpracował w ostatnich latach? Tylko nie mów mi że widzi niesprawiedliwość społeczną, zapewniam cie że to nie Czegewara
   To sa pytania do lunapotera która jest przeświadczona że ma do czynienia z ,,Matką Teresą,, . Sama rozpoczynasz kampanię na którą trzeba odpowiadać, gdyż jest to jawne wprowadzanie w błąd, obietnice bez pokrycia.
   Na razie to myślcie jak wyjść tak by dogrywka odbyła się bez udziału papirusa, później możecie oplówać się do trzeciego pokolenia.
   Mam nadzieję że choć człowiek z Dąbrowy ma klasę o której możecie sobie pomarzyć?
   A teraz plujcie sobie do oporu aż się wspólnie w plfocinach utopicie a wygeą człowiek z liściem dębu na czole.
   • jwc3 Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 10.11.14, 19:44
    dziedzic.pruski2
    niestety kłamiesz ordynarnie podobnie jak twoi mocodawcy. Pszczółkowski skończył studia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Tam zdobył wiedzę, która pozwala mu na zarządzanie każdą organizacją. Wiem coś na ten temat. Sam również kończyłem ten kierunek. Niestety Dąbrowski nie ma wiedzy i doświadczenia w zarządzaniu. W książce o sukcesach dalej manipuluje faktami oszukując wyborców. Prawdę znajdziesz na: www.facebook.com/ZgodaBudujePrzyszlosc
    POzdrowienia
   • 4kierowca_bombowca Re: debata? serce mówi Gawda, rozum - Pszczółk 13.11.14, 00:36
    Nie znam ,,Gołąbowej,,, przyjrzałem się i wierz mi gdyby nie było straszno to byłoby śmieszno.
    Proponuję co dzień pisać po sto razy ,,Gołąbowa,, na Burmistrza.
    Jeżeli już to Pani.Urszula Gołąb lub Gołębiowa, ale i tak sobie pisz sto razy dziennie na kartce papieru, papier przyjmie wszystko.
    Jest tylko trzech liczących się kandydatów, cóż mogę ci więcej powiedzieć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka