Dodaj do ulubionych

Obwodnica s-7 ?????

25.10.15, 07:35
Być może źle widzę lub bardzo się epatuje tym co mówią na wiecach o s-7,ale.
Ale wczoraj jadą widziałem dość pokaźną budowę w Laskach/Dąbrowie tam gdzie był Marcpol obecnie Biedrona. Wnioskuję zatem że budowa obwodnicy nie będzie stała się sprawą o mniejszym priorytecie, skoro są wydawana warunki do zabudowy w tamtym rejonie.
Obserwuj wątek
  • jwc3 Re: Obwodnica s-7 ????? 25.10.15, 13:47
   Nie musisz się niczego domyślać, ani niepokoić. Ten teren należy do gminy Izabelin. Od dawna ma on zatwierdzony plan zagospodarowania przestrzennego. Duża cześć terenu przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe. Reszta pod hale. Wszystko co robione jest przez gminę Łomianki w tej okolicy będzie służyło deweloperom inwestującym tam. Budowana właśnie szkoła w Dąbrowie podniesie wartość mieszkań po drugiej stronie ul. Kampinoskiej. Ta cześć gminy Izabelin ma być podłączona do kanalizacji Łomianek. Jak zapewne zauważyłeś, w ulicy Wiślanej nie zlikwidowano linii energetycznej. Nie będzie potrzeby projektowania nowej. Wystarczy tylko "wyremontować" starą. Wszystkie działania prowadzone są za zgodą obecnych władz Łomianek i Rady Miejskiej. Burmistrz będzie mógł się pochwalić, że w Dąbrowę zainwestował kolejne miliony. Sukces wyborczy za 3 lata murowany.
   • boziewicz Re: Obwodnica s-7 ????? 27.10.15, 11:00
    A przy okazji okaże się się, że już S-7 budować tam nie można bo teren zabudowany/zamieszkany/protesty tych co im pod oknami miałaby autostrada przebiegać/będzie remont atomowej kwatery dowodzenia, wiec ze względów obronnych ani tam mieszkać, ani budować nie wolno/odkryją nowego endemicznego pantofelka, który wymutował w szambach nowych zabudowań )*

    *) niepotrzebne skreślić lub bardziej absurdalne wybrać/dopisać

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka