Dodaj do ulubionych

Dobre przedszkole w Łomiankach

25.01.16, 11:14
Napiszcie proszę do jakiego przedszkola w Łomiankach chodzą Wasze dzieci i czy jesteście zadowoleni? Interesują mnie szczególnie przedszkola katolickie i te prywatne - lepsze?
Obserwuj wątek
    • piotrek.walczak Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 25.01.16, 18:18
      bardzo polecam Kids Story na Osiedlowej, mają dużo zajęć dodatkowych, fajną kadrę, właściciele- mają indywidualne podejście do klienta, moje dziecko przeszło do kids z innego przedszkola i widzę jakie postępy zrobiło, od września idzie tam moje młodsze dziecko :)
    • lomiankowna Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 03.02.16, 09:35
      Moje dziecko chodzi do Treehouse, na ul. Kusocińskiego. Szczerze mogę polecić to przedszkole ze względu na to, że jest ono prowadzone przez osoby, które lubią się wzajemnie i lubią swoją pracę. Od progu gra muzyka, dzieci są zadowolone, zadbane w razie potrzeby wyprzytulane. Na miejscu jest kuchnia i cudowna pani, która pysznie gotuje. Moje dziecko szczególnie chwali sobie jedzonko ;) do tego jest wysoki poziom nauczania. Ciocie w codziennych czynnościach używają języka angielskiego, są też takie ciocie z którymi można dogadać się tylko po angielsku. Do tego hiszpański, rytmika plus zajęcia dodatkowe. Polecam bardzo. W razie pytań służę pomocą ;)
      • portorico44 Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 25.04.18, 00:17
        Byłam kiedyś w tym Przedszkolu może i jest fachowe,ale brakowalo mi serdeczności i otwartości ,ja poslalam dziecko do Mój Mały Świat na Sierakowskiej i jestem pewna w 100%,ze był to trafiony wybór.Syn jest zadowolony,posilki baardzo urozmaicone,zajecia ciekawe,stala kadra i pomysł właścicieli na kreatywne warsztaty,koncerty i zajęcia dodatkowe.Nie jest to przedszkole masowe,ale wyróżnia je zaangażowanie w każdą rodzinę i podejście indywidualne do każdego dziecka.Szczerze polecam.
    • 2lanser Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 03.02.16, 11:30
      Pominąwszy tę sugestywną autoreklamę story coś tam coś tam.
      Przedszkolami które są naprawdę ok, są Buraków u Sióstr, Wiślana też u sióstr zakonnych, ewentualnie gminne. Ale zdaje się kolejka tam stoi i nie trzeba ich reklamować.
      Te komercyjne skupiają się zazwyczaj na czymś innym.
      • catalabamaa Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 03.02.16, 19:19
        Niestety Buraków idzie na starych opiniach niestety i Ja ich nie powielam dalej aż tak bardzo.
        Nie jest to złe przedszkole, ale wg mnie to nie to co kiedyś.

Do kilku minusów zaliczę to np, że w tym roku wprowadzono swoją kuchnię (był katering do tej pory) i niestety jest to słabe jedzenie, niesmaczne i dzieci skarżą się na jedzenie. Poziom nauczania wydaje mi się słaby dość, dzieci wychodząc z Zerówki były bardzo słabo przygotowane do szkoły i sporo do nadrabiania miały.

Na duży plus duży ogród, bliskość lasu i dużo spacerów do niego, plac zabaw duży (z drzewami, które w ciepłe dni zapewniały cień), spacery każdą porą roku i pogodą.
        Dzieci bardzo lubiły opiekunki, siostrę Janisławę baardzo, ale to bardzo. Jednak osób cywilnych chyba tam teraz więcej niż Sióstr.

Bardzo dużo przedstawień jest z własnymi strojami juz więc nie trzeba szukać. Siostry spokojnie mogły by teatrzyk dziecięcy otworzyć, bo strojów to tam do wyboru do koloru i dzieci zawsze na przedstawieniach pięknie wyglądają. Jest dużo prób do nich i ogólnie oprawa jest bardzo ładna na własnej sali widowiskowej.

• ari-vederci Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 04.02.16, 08:16
          Ale jak ma się to do tych które się reklamują za wszelką cenę. Do tych prywatnych
          w których niby jest catering i które cierpią na brak obłożenia ze względu na cenę.
          Może tylko cenę?
          • catalabamaa Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 04.02.16, 22:44
            Nie wiem :) Nie mam porównania z prywatnymi wtedy mogła bym coś więcej jedynie napisać, a ściemniać nie będę ... Kiedyś syn chodził do nieistniejącego już przedszkola Słoneczko, później chwilę do Burakowa do Sióstr i z opinii wtedy jego Siostry z Burakowa wiedzę ogólną miał dużą bardzo i wiele potrafił, był ponad grupą rówieśników gdy tam przeszedł i za to był bardzo chwalony ...
            Nie wiem wiele rzeczy przedszkole ma na plus - jak chociażby te położenie, w ciszy, spokoju, bliskość lasu, ale i wiele na nie w/g mnie... Choć wiem, że kilka z minusów to indywidualne moje spostrzeżenia, które może nie każdy podzieli....

Dodam, że skoro jest to przedszkole katolickie, to raczej dla osób religijnych, modlitwy przed jedzonkiem, różańce, msze święte, częste wizyty w kościele u góry...
            • ari-vederci Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 05.02.16, 08:51
              Nie neguję tego co piszesz. Uważam,słusznie bądź nie, dzieciństwo jest po to by spędzać je na zabawie. Bawiąc się uczyć , nabywać wiedzę od otoczenia niekoniecznie przez kursy naukowe w wieku lat czterech.Często bywa tak że rodzice odbijają na dziecku swoje kompleksy katując je od małego wiedzą.Wtedy potrzeba mu uczucia, ciepła i poczucia bezpieczeństwa w grupie rówieśników.
              Która nie zawsze jest im potrzebna i wychodzą wtedy tacy,,przyjaciele łomianek,,

Wiedzę nabywa się w szkole, uwieńczeniem jest tytuł msitrza/magistra/, ewentualnie gdy ktoś ma pociąg do wiedzy/doktora i wyżej/
              Dziecko zdąży przez dwadzieścia kilka lat kształcenia liznąć jej nieco.
              Aczkolwiek stare przysłowie mówi że człowiek uczy się do śmierci. Dlatego też dajmy dzieciom dzieciństwo, niekoniecznie molestujmy je wiedzą podawaną w prywatnych przedszkolach.
              Wszak Kopernikiem w wieku lat kilku nie zostanie. Posyłajmy je tam gdzie dziecko czuje się dobrze. Chce do sióst?r niech idzie, chce do prywaciarzy? droga wolna
        • bryzz Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 11.12.16, 23:39
          Troszkę się nie zgodzę. Zwróć proszę uwagę, że Majka nie skończyła "Zerówki" w przedszkolu u Sióstr, tylko grupę 5 - latków. Obecnie dzieci 6-7 letnie (zależnie od m-ca urodzenia) w aktualnej zerówce zaczynają czytać i pisać. Tzw " zerówki" dla 5-latków i pierwsza klasa dla 6 -latków to widać, nie był dobry pomysł.
        • bryzz Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 11.12.16, 23:42
          Troszkę się nie zgodzę. Zwróć proszę uwagę, że Majka nie skończyła "Zerówki" w przedszkolu u Sióstr, tylko grupę 5 - latków. Obecnie dzieci 6-7 letnie (zależnie od m-ca urodzenia) w aktualnej zerówce zaczynają czytać i pisać. Tzw " zerówki" dla 5-latków i pierwsza klasa dla 6 -latków to widać, nie był dobry pomysł.

Co do jedzenia, to przyznaje.
      • honek16 Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 04.02.16, 20:40
        Ponieważ pewnie nie wszystkim zależy na tym, żeby dziecko chodziło do przedszkola "u Sióstr" i nie każdy ma szansę dostać się do przedszkola gminnego, ewentualnie nie planuje się rozwieść tylko po to, żeby być samotnie wychowującym dziecko, to spośród zwanych przed przedmówcę "komercyjnymi" (cokolwiek to znaczy w przypadku przedszkola...), ja polecam Dziecięcą Planetę. Chodziło tam moje starsze dziecko, chodzi młodsze i jesteśmy zadowoleni.
        • catala Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 06.02.16, 02:36
          A czy możesz mi napisać coś więcej o Dziecięcej Planecie? Czy dzieci są zadowolone? Jakie są panie i jak wygląda kwestia angielskiego? Czy uważasz, że Twoje dzieci były/są dobrze przygotowane do szkoły?
          • honek16 Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 13.02.16, 22:33
            Dzieci chodzily/chodzą chętnie. Panie bardzo serdeczne i ciepłe, ale jednocześnie konsekwentne. Angielski jest codziennie, zajęcia krótkie, dostosowane do możliwości takich maluchów. Ale nie oczekuje i nie oczekiwałam, że po przedszkolnych zajęciach dzieci będą konwersowaly po angielsku. Kojarzą podstawowe zwroty i słowa. Tak, uważam że starszy był dobrze przygotowany do szkoły. W sprawie młodszego nie sposób się wypowiedzieć, bo dzis nikt nie wie, kiedy i jak te dzieci mają być przygotowane do szkoly
      • mamdomek Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 22.04.18, 21:40
        Te komercyjne skupiają się na zarobieniu na dziecku przez czas, kiedy świadczą mu usługi opiekuńczo-edukacyjne. A katolickie skupiają się na tym, żeby potem dziecko już do końca życia było baranem utrzymującym kościół finansowo. Bo podstawa to wyprać mózg młodemu a potem to już pójdzie z górki.
        Przedszkola i szkoły katolickie to przemyślana inwestycja w przyszłość. Własną kościoła, oczywiście.
    • catala Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 06.02.16, 02:38
      Czy ktoś posyła może dzieci do sióstr Salezjanek na Warszawskiej koło kościoła i mógłby się pochwalić spostrzeżeniami?
      • ulawa Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 18.03.16, 12:06
        Moje dziecko chodzi tam 2 rok i zostaje również w zerówce (6 latków). Opieka bardzo dobra, jedzenie chwali. Poziom nauczania według mnie wysoki (po rozmowie z innym wyższy niż zakłada program). Budynek bardzo przestronny i dogodny dla dzieci. Panie kreatywne i zawsze otwarte na pomysły dzieci. Ogólnie jestem zadowolona i dziecko też więc Szczerze Polecam.
        • catala Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 18.03.16, 20:36
          Dziękuję!
    • ari-vederci Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 11.02.16, 21:40
      Najlepsze programowo jest kids story, lepsze niż te siostrzane, w ogóle najlepsze z najlepszych.
      Zostało też docenione w mikrodotacjach.
      • 2lanser Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 12.02.16, 10:08
        teraz widzę po zsumowaniu dotacji otrzymanych jedno z przedszkoli otrzymało w sumie jakieś 28tysięcy gdy inne muszą walczyć o każdego klienta.
        Macie moje drogie przedszkolaki przykład.
        Bądźcie w życiu mierni ale wierni, zawsze wam coś ze stołu pańskiego skapnie i na tą bułkę z masłem mieć będziecie
        Konkurencja nie jest wskazana ani też mile widziana, wszystkie chwyty dozwolone.
        • 2lanser Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 20.02.16, 10:10
          Najbardziej dofinansowane przedszkole w Łomiankach? no proszę o przykład?
          Które? jeżeli jest to i zajęcia ujęte w programie mikrodotacji będą za free.

Było fany Judo, a będzie???
    • raft43ipol Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 25.03.16, 17:52
      Nie polecam Dziecięcej Planety. Pani Dyrektor ma ego przesłaniające Pałac Kultury. Wszystko wie najlepiej i poucza rodziców. Duża rotacja kadry i dzieci. Przedszkole "jedzie" na opinii z lat ubiegłych.
      My zamieniliśmy to przedszkole na Treehause. O klasę lepsze.
    • mogo33 Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 29.03.16, 14:27
      A co myślicie o Kidi Mini? oni się chyba przenieśli z Wiślanej?
      Bardzo proszę o jakieś opinie, nigdzie nic nie ma na ich temat.
      • miu4 Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 01.04.16, 12:39
        Mam nadzieję, że wraz ze zmianą lokalizacji, zmieniło się też 'od środka'. Kilka lat temu było ... słabo. Kadra zmieniała się kilka razy w roku, zajęcia dodatkowe na bardzo średnim poziomie, na śniadanie najtańszy chleb z najtańszym pasztetem to norma... a właścicielki (były dwie) no cóż, żeby nie być niemiłym napiszę tylko, że nie grzeszyły ani inteligencją, ani tym bardziej kulturą osobistą, chęć zysku przysłoniła im wszystko :(
        Mam nadzieję, że z upływem kilku lat zmieniło się na lepsze, dla dobra dzieci.
        • al3ksa Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 04.04.16, 13:04
          Chyba mowa o innych osobach. Moja córka chodzi tam od dwóch lat i jesteśmy zachwyceni. W poprzednim przedszkolu miała problem z zaklimatyzowaniem się a tutaj poszło bez problemu. Dodatkowo uważamy z mężem ze zmiana lokalizacji działa na plus, teraz jest dużo zieleni, piękne wnętrza. Dzieci mają wiele zajęć dodatkowych i co fajne są to zajęcia różnorodne. Panie przedszkolanki jak i właścicielki podchodzą do dzieciaków z wielkim sercem przez co nasza córcia czuję sie w przedszkolu jak w domu. Sama chętnie rano wstaje, ubiera się i idzie tam. Jedynym problemem jest to że zawsze mamy problem z wyjściem z przedszkola, bo nasz maluch jest pochłonięty świetną zabawą.... oj oby więcej takich problemów :) z czystym sumieniem wraz z mężem polecamy to przedszkole i bardzo się cieszymy że na nie trafiliśmy.
    • gazeta60 Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 29.03.16, 19:37
      Przedszkola powinny byc w miejscach zielonych i cichych a nie o zgrozo przy drogach głównych i trasach szybkiego ruchu!
    • galeria2009 Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 06.04.16, 16:08
      Zapraszam do oddawania opini o przedszkolach i śledzenie OPINIA O PRZEDSZKOLACH WARSZAWA OKOLICE grupa
      • mary125 Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 23.04.16, 08:35
        Prosze o opinie o montessori academy w Łomiankach. Dziekuje!
        • catala Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 26.04.16, 00:17
          Wiem, że w styczniu chodziło tam... 8 dzieci. Więc ciężko chyba będzie o opinię.
    • remi4545 Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 09.01.17, 12:41
      Ostatnio coś słyszałam o Gumisiowym Przedszkolu w Kaliszkach. W tej placówce jest przedszkole i żłobek, a dzieci mają zapewnioną bardzo dobrą, profesjonalną piekę. Może sprawdź ofertę, bo chodzą tam pociechy moich koleżanek i nie słyszałam, żeby narzekały.
    • bobii522 Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 01.03.17, 13:39
      Mój chrześniak chodzi do przedszkola w Kaliszkach. Od czasu kiedy siostra znalazła ofertę na stronie pod adresem www.gumisiowe-przedszkole.pl, chętnie zostaje i nie urządza dantejskich scen przy rozstaniu jak wcześniej to robił. Dużo uczy się między innymi języka angielskiego i nie ma problemu ze zjadaniem posiłków.
    • anonymous6 Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 26.09.17, 11:29
      Jasne;-) przestan prosze opowiadac takie brednie.
    • agaolsz77 Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 12.10.17, 11:28
      DLACZEGO nikt nic nie pisze o BĄBELKOWEJ AKADEMII przy KOLEJOWEJ?
      • anonymous6 Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 13.10.17, 22:00
        Pytanie na poziomie łomiankowskich mamuś:-(
      • portorico44 Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 25.04.18, 00:11
        A my Polecamy Mój Mały Świat na Dąbrowie ,dzieciaki są szczęśliwe,jest piękny ogród,zajecia sa twórcze, nauczycielki kompetentne,male kameralne,rodzinne przedszkole,
    • portorico44 Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 22.04.18, 00:15
      Moje dziecko chodzi do Przedszkola Mój Mały Świat na Sierakowskiej 47 i jesteśmy naprawdę zadowoleni.Swietna kadra,zdrowe jedzenie jest Akademia Kulinarna,robia soki,ciasto marchewkowe,salatki,maja dużo zajęć i zawsze kompetentne Ciocie.Plusem jest Zaciszne miejsce,w pobliżu Kampinos,robia ciekawe rzeczy poza typowymi zajęciami w Przedszkolach jest Akademia Naukowa .Mój syn robił Kryształki Soli,Syrop z Cebuli maja dużo doświadczeń,ciekawych zjawisk.Poza tym jest baardzo fajna atmosfera rodzinna i ciepła,nie ma skrępowania.Polecam i czesne nie jest wygurowane.
      • portorico44 Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 22.04.18, 00:16
        Oczywiście na Dabrowie
        • portorico44 Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 22.04.18, 00:20
          Polecam także opiekę dzienna w Mój Mały Świat na Sierakowskiej,znajomi posłali córeczkę 1,5 roczna i są zachwyceni,dziecko jest coraz bardziej samodzielne,grupa mała ,dużo Cioć ,mają dużo zajęć rytmika,angielski,diagnoza logopedyczna,ciekawi goście w Przedszkolu i w opiece dziennej,fajne koncerty,teatrzyki i czesne konkurencyjne.
          • nasza.gmina.lomianki Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 23.04.18, 07:37
            portorico44 napisała:

1,5 roczna córeczka, angielski, rytmika ludzie wy jesteście chorzy
            > Polecam także opiekę dzienna w Mój Mały Świat na Sierakowskiej,znajomi posłali
            > córeczkę 1,5 roczna i są zachwyceni,dziecko jest coraz bardziej samodzielne,gru
            > pa mała ,dużo Cioć ,mają dużo zajęć rytmika,angielski,diagnoza logopedyczna,cie
            > kawi goście w Przedszkolu i w opiece dziennej,fajne koncerty,teatrzyki i czesne
            > konkurencyjne.
      • portorico44 Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 22.04.18, 00:33
        portorico44 napisała:

> Moje dziecko chodzi do Przedszkola Mój Mały Świat na Sierakowskiej 47 i jesteśm
        > y naprawdę zadowoleni.Swietna kadra,zdrowe jedzenie jest Akademia Kulinarna,rob
        > ia soki,ciasto marchewkowe,salatki,maja dużo zajęć i zawsze kompetentne Ciocie.
        > Plusem jest Zaciszne miejsce,w pobliżu Kampinos,robia ciekawe rzeczy poza typow
        > ymi zajęciami w Przedszkolach jest Akademia Naukowa .Mój syn robił Kryształki S
        > oli,Syrop z Cebuli maja dużo doświadczeń,ciekawych zjawisk.Poza tym jest baardz
        > o fajna atmosfera rodzinna i ciepła,nie ma skrępowania.Polecam i czesne nie jes
        > t wygurowane.
      • anonymous6 Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 23.04.18, 00:43
        Po pierwsze analfabeto kup słownik....." czesne nie jest wygurowane". Po drugie naucz się korzystać z forów. A potem spróbuj reklamować przedszkole.
        • portorico44 Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 24.04.18, 17:34
          Nie reklamuje,naprawde to dobre miejsce,spokoj Kampinos blisko,fajny program,czesne adekwatne do programu,i ja i znajomi zadowoleni,Dziecko wraca Szczęśliwe z Przedszkola Mój Mały Świat na Sierakowskiej,zajrzyjcie na stronę na Facebooku,Warto ,a czy są miejsca wolne?nie wiem trzeba dzwonić.
          • portorico44 Re: Dobre przedszkole w Łomiankach 14.05.18, 21:35
            16 CZERWCA 2018 W SOBOTE JEST DZIEN OTWARTY I ATRAKCJE NA DZIEN DZIECKA,WARTO ZOBACZYC PRZEDSZKOLE OD SRODKA,A DZIECIAKI BEDA SIE DOBRZE BAWIC,POZDRAWIAJA ZADOWOLENI RODZICE ,SIERAKOWSKA 47 Mój Mały Świat.
    • Gość: kdrz Re: Dobre przedszkole w Łomiankach IP: 165.225.207.* 23.11.22, 10:44
      Odnawiam wątek. Właśnie zakończyłem - po dwóch tygodniach - umowę z przedszkolem Dziecięca Planeta. Poniżej opis sytuacji, ku przestrodze innych rodziców.

Przestrzegam przy tym przedszkolem! Polecam natomiast poszukanie innych opinii w Internecie. Jest ich dużo i potwierdzają wszystko to, czego moje dziecko doświadczyło: kadrze brakuje serdeczności i zainteresowania podopiecznymi. Przeczytałem, taką opinię, że jest to ładna, dobrze zorganizowana przechowalnia. Niestety, my to wiemy dopiero po czasie.
      Zapisaliśmy syna do przedszkola w listopadzie, po okresie normalnej adaptacji. Zostaliśmy zapewnieni, że nie jest to jakakolwiek przeszkoda, żeby syn mógł zostać przyjęty. Przez pierwszy tydzień syn chodził do przedszkola chętnie. W drugim tygodniu zaczęły się problemy z oddaniem dziecka. Dziecko nie chciało zostawać w przedszkolu. W tym czasie dwukrotnie żona zaobserwowała, że dziecko na placu zabaw bawi się samo, natomiast opiekunki nie interesują się nim i nie zachęcają do zabawy z dziećmi. Ponieważ przedszkole udostępnia dostęp on-line do monitoringu, dwa dni temu zaczęliśmy obserwować dziecko w trakcie zajęć. Okazało się, że mój syn, będący w trakcie adaptacji, przez cały czas swobodnej zabawy nie był przedmiotem jakiegokolwiek zainteresowania ze strony dwóch (!) opiekunek. Dziecko siedziało samo w kącie sali i nie uczestniczyło w zabawach z dziećmi. Przez ten czas żadna z opiekunek ani razu nie próbowała nawiązać kontaktu z dzieckiem.
      Sytuacja została zgłoszona dyrekcji. Ku naszemu zaskoczeniu w momencie, kiedy dziecko było odbierane, pojawiła się wicedyrektor szkoły z pretensjami, że żona „dzwoniła ze skargą”, zamiast porozmawiać z opiekunką. Wieczorem opiekunka wysłała do mojej żony wiadomość, w której dodatkowo wylała swoje żale. W wiadomości usiłowała uzasadnić swoje zaniedbanie tym, że na etapie adaptacji „normalnym zachowaniem jest obserwacja innych dzieci” oraz „nie należy wtedy zmuszać dziecka do aktywności”. Nie jesteśmy fachowcami, dlatego wiadomość zachowaliśmy i całą sytuacje skonsultowaliśmy wczoraj z psychologami w dwóch innych przedszkolach, z którymi skontaktowaliśmy się na cito, żeby przepisać dziecko do nowego miejsca. Opinie były skrajnie negatywne - pozostawione samo sobie trzyletnie dziecko, które bawi się samo jedną zabawką w kącie sali, do którego nikt się nie odzywa, nie obserwuje innych dzieci, a jest jedynie w okrutny sposób izolowane i nie ma jakichkolwiek podstaw, żeby budować relację z innymi dziećmi lub opiekunką. „Uzasadnienie” zaniedbania jest całkowicie sprzeczne z tym, w jaki sposób trzyletnie dzieci powinny być adaptowane do grupy rówieśniczej oraz w jaki sposób nawiązują relacje z opiekunem. Dodatkowo świadczy o całkowitym braku empatii oraz przygotowania do wykonywania zawodu.
      Na koniec całej sprawy, dyrekcja szkoła nie przyjęła wypowiedzenia umowy z powodu rażącego jej naruszenia przez przedszkole. Pismo nie zostało przyjęte, natomiast pani dyrektor rzekomo czuła się „zagrożona”, ponieważ odmówiłem rozmowy i wysłuchania jej stanowiska.
      Podsumowując, polecam omijać to miejsce szerokim łukiem! Świetny marketing, ładny budynek, dobre wyposażenie, tylko brak elementarnej serdeczności w stosunku do dzieci i jakiejkolwiek autorefleksji.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka