Dodaj do ulubionych

List od przyjaciół z Bemowa!

04.05.18, 02:21
No Witam. :-) Hallo Tu Bemowo !!!
i Panią o pseudonimie Joanna Roszkowska z Łomianek - w takich extraodblaskowych okularach (na fejsie waszym Łomiankowskim się lansuje:) oraz z naszym burmistrzem Grodzkim we w tylewzji sie lansowała :-) o temacie trasy S7... to ją w szczególności Witam!
No to niech teraz Pani droga usiądzie, bo zaraz z większości parlamentarnej ta Pani się stanie mniejszością opozycyjną,- co niniejszym zaraz wykażę z powołaniem się na dokumenty.
1.Decyzję środowiskową droga Paniusia czytała? I Okulary odblaskowe to Paniusia przy tej okazji przecierała ???
Odpowiem za Paniusie:
Otóż - czytała i okulary ze zdziwienia przecierała, a oczęta przy tym chytre i kłamliwe mrużyła.
A dlaczego mrużyła?
A bo tam musiała tak ze 70-80 stron samych nazwisków przeczytać naszych ziomali z Brudna! co to pod blokiem stały razem z nie-Jakim Patrykiem swego czasu (zanim się na Wawer przeniósł) !!! I te wszystkie chopoki-ziomale się martwiom, że im ta Paniusia jedyny parczek w mieście chce przerobić na ulice szybkiego ruchu razem z głupimi urzędnikami! I tam na naszej pięknej liście protestacyjnej się dopisuje (z jakimś jeszcze Ruskiem chyba), i prosi, żeby nam tom szose pod blokiem w try miga wybudować!!! A gdzie my wtedy brudnoskie chłopaki będziemy dziecioki nasze prowadzać do szkoły? Na drugom strone wielkiej drogi ???
2.A słyszała Paniusia o Lotnisku takim szerokim, zielonym we wsi Bemowo-Boernerowo - co tam na nim te samolociki rządowe lądujom. To łone tam londować muszom. Bo to rządowe lotnisko jest!!! i ratunkowe, dla dziecków i Vipów rozmaitych!
4. A wie Paniusia, że tam ze dwa wielkie zabytki po drodze prawem chronione som??? Taki Forcik Bemowo i Forcik Wawrzyszew to Paniusia słyszała? A o wieży takiej wysokiej do kontroli lotów to słyszała Paniusia-co by ją też musieli zburzyć?
5. A ładnie to namawiać urzędasów głupich, żeby nam Parfię rozwalali i kościół rozjeżdżali, co jako imię św. Papierza Polaka Jako pierwszy w Polsce otrzymał!!!!!!!!!!!!!!
6. A wie Paniusia ilu my mamy na jednym lotniskowym osiedlu Genrałów Lotnictwa i innych zasłużonych wojskowych???

7. A słyszeli wy wtych Łomiankach o takich kolektorach/ropociąg, które kolidują z Waszą piękną trasą S7 i ciekawe gdzie je podziać i kto za to zapłaci?
8.A słyszała Paniusia o takim Mazowszu Zielonym, Związku Działkowców, o takim skrócie -MJN i o takim Prezesie spółdzielni mieszkaniowej Wola? A wie Paniusia ile mieszkańców ta spółdzielnia ma? A 8 RAZY WIĘCEJ NIŻ W TYCH WASZYCH ŁOMIANKACH MIESZKA !!!PONIAŁ?
-z przeproszeniem i nikogo nie obrażając!

A tu sobie poczytajcie Łomiankowicze Najdrożsi :
szczególnie od strony 26-176!!!!

www.lomianki.info/news/dokumenty/2018_04_30_1525089483.pdf

Dobranoc fb
Obserwuj wątek
  • fortbemowo Re: List od przyjaciół z Bemowa! 04.05.18, 02:40
   I polecam lekturę, jakby ktoś miał wątpliwości że kupujemy te bajeczki dla naiwnych o filtrach pionowych poziomych i skośnych...
   Tak wygląda rzeczywistość jak ktoś nie broni swojego podwórka - Oto przykład z Wesołej, w której podobno był kompromis z mieszkańcami/stowarzyszeniami itd....

   warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,23236552,obwodnica-wisi-nad-wesola-decyzje-srodowiskowa-dla-wariantu.html
  • fortbemowo Re: List od przyjaciół z Bemowa! 04.05.18, 15:03
   A i się wreszcie się nauczcie Bemowo od Brudna odróżniać, a nie pierniczyć farmazony w programach telewizyjnych do mikrofonów i przy ludziach! (To mówił w programie telewizyjnym taki wasz Łomiankowski wieśniak z transparentem!) Nam się Łomianki w kółko z Tarchominem nie mylą! Bemowo to takie osiedle duże jest!!! za tą zieloną wielką górą ze śmiecia ! (I jeszce od strony Chomiczówki nam spalarnie tego śmiecia budować mają chińczyki!) To jak sobie myślicie, że po zbudowaniu S8 pozwolimy sobie jeszcze S7 wtrynić do naszego osiedla na 50 000tys mieszkańców? No to się grubo mylicie!
  • otnokkonto2112 Re: List od przyjaciół z Bemowa! 20.09.19, 12:25
   No Witam:) Hallo tu Łomianki!!!!
   i personę o pseudonimie fortbemowo. I co jak humorek? nadal taki głupio-śmieszny? Droga będzie, PONIAŁ?? Do zobaczenia za 5 lat:)))

   warszawa.naszemiasto.pl/s7-wylotowka-z-warszawy-drugie-podejscie-tunele-pod-bemowem/ar/c3-7343089?utm_source=facebook.com&utm_medium=dzieje_sie_w_warszawie&utm_content=wiadomosci&utm_campaign=dunczycy-placa-tluszczowe&fbclid=IwAR0s-7gZuaPSC03XS9cgYA9E1e3eUFqeRMNPwYwVJEwYd6ooafQPY1Oq51o
   • fortbemowo Re: List od przyjaciół z Bemowa! 01.10.19, 17:56
    Co stęskniły sie trepy Łomiankoskie zza wielkiej góry ze śmiecia? Przecież to chyba żart jakiś co mi tu wkleja. ;-) I z czego sie cieszysz człowieku... co chcesz , co bedziesz miał za 5 lat budowlańcu drogowy, No powiedz mi co???
    Gówno będziesz miał na kiju a nie droge S7. Do sądu znowu pójdziemy z prawnikami z urzędasami waszymi z Kukizem 15 z Kukizem 220 i z kim tylko chcesz PAŁO. I z czego sie tal cieszysz. ze ktos tam jakies kreski bedzie stawial na papierze to ci od tego droga wyrosnie przy naszym bloku??? Nie wyrosnie. S8 nam zrobili i starczy. tam sobie jeżdzijcie po swoim chlewie wieśniaki a nie w brudnych gumofilcach do warszawy sie pchać. jak moja babcia z Bemowa, chciala kupic wiecej mleka na,świeta to do Łomianek jeździła i niech tak zostanie,
    • otnokkonto2112 Re: List od przyjaciół z Bemowa! 05.10.19, 11:10
     Do zobaczenia z 4 lata i 349 dni. Zatrąbię na otwarcie pod twoimi oknami. Skoro nie umiesz czytać planów zagospodarowania przestrzennego to musisz nauczyć się akceptować fakty bo szkoda zdrowia. Pa słoneczko i nie denerwuj się tak, bo nie ma już o co teraz. Decyzje podjęte, z robotami powoli ruszą niedługo.
    • otnokkonto1221 Re: List od przyjaciół z Bemowa! 09.10.19, 22:25
     Naprawdę myślisz, że ktokolwiek to zatrzyma?;)) północ z południem nie będzie połączona bo słoje czytać planów nie potrafią??:D
     moto.pl/MotoPL/7,88389,25289250,przedostatni-fragment-krajowej-siodemki-bedzie-droga-ekspresowa.html#s=BoxMotImg1
      • fortbemowo Re: List od przyjaciół z Bemowa! 11.10.19, 00:57
       w sądzie to zostanie wpizdu zatrzymane jak nie wiesz jak. w sądzie. Wszystkie dyrekcje sobie będą wydawać decyzje jakie chcą, a kilka oddzielnych zespołów ze sztabem prawników na was ruszą już niedługo. I one są 100%legalnymi stronami tego postępowania i uwalą wam tą drogę, bo tam nic w papierach sie nie zgadza, nic... Jakieś trepy to produkują za grosze więc nie bądzcie zdziwieni...
       • otnokkonto1221 Re: List od przyjaciół z Bemowa! 11.10.19, 09:47
        Widzę, że tak się przejąłeś tym, że droga jednak powstanie, że spać już nie możesz i grubo po północy Frustracje na forum wylewasz? A może te swoje M3 na 55m2 na weekend opuściłeś i dopiero w rodzine strony po słoje dopiero dojechałeś???
        A o spec ustawie to słyszał ty? Żadne sądy nie pomogą. Myślisz że co, że rządzący w drodze do Torunia na „bombach” przez korki w łomiankach będą się przeciskać, bo ty planów zagospodarowania czytać nie umiesz??? Po zwycięstwie PiS nikt palcem w twojej sprawie nie kiwnie. Pogódź się w końcu i spij normalnie, tego z ma być już nie zmienisz. do zobaczenia za 4 lata i 343 dni.
    • otnokkonto1221 Re: List od przyjaciół z Bemowa! 14.11.21, 21:53
     Pssst! Cześć koleżko, No i jak, nadal taki głupio-mądry? A pisałem ci co będzie, miałeś czas aby ten swoj apartament 43m2 sprzedać. Teraz może być już trochę za późno.

     warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,27798704,zielone-swiatlo-dla-budowy-nowej-wylotowki-s7-z-warszawy-przez.html?disableRedirects=true#commentsAnchor
  • jojcorz Re: List od przyjaciół z Bemowa! 23.05.21, 08:12
   No i jak to dobrze że z tej Kwitnącej (e taka komunistyczna, wysoka "plomba" na Chomiczówce) uciekłem do Łomianek, mając na względzie wszelkie "rezerwy" pod przyszłe drogi, trakty, ulice wybrałem lokalizację na rodzinne gniazdo w odległościach odpowiednich od tychże.
   Miej Gościu wzgląd na fakt że zanim urodziłeś się, to już tam gdzie Cię boli, BYŁA I JEST REZERWA pod rzeczone drogi, ulice, trakty.
   Miej pretensje do siebie że jesteś gamoń i chwytałeś co Ci cwaniak deweloper wrzucił.
   Widziały gały co brały?

   Taki gostek z tych naszych łomianek, wkurwiony ale bardziej cwany ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka