Dodaj do ulubionych

Brawo Pani Burmistrz!

05.11.18, 00:43
I gratulacje, życzenia powodzenia na urzędzie. To wielka zmiana. T.D. nawet Kolwas nie pomógł. Tylko po co było mu się kompromitować?
Obserwuj wątek
  • esscort Re: Brawo Pani Burmistrz! 05.11.18, 01:02
   Trzeba przyznać, że dotychczasowy burmistrz, prowadząc taką kampanię jakby reklamował nową sieć kebaba w Egipcie, wystawiając takich front manów jak p. Joanna i takich kandydatów na radnych jak ten dziwny jegomość dwojga nazwisk od muralu z niemieckimi żołnierzami przebranymi za powstńcow, to raczej sam sobie nie pomógł.
   • mamdomek Re: Brawo Pani Burmistrz! 05.11.18, 01:24
    Proponuję nie świętować, dopóki nie spłynęły dane z Florydy.
    • mamdomek Re: Brawo Pani Burmistrz! 05.11.18, 04:13
     Dane z Florydy spłynęły. Nie zmieniły wyniku, ale zmniejszyły przewagę.

     Wygrała Pani Burmistrz niewielką przewagą 434 głosów na łącznie 12184 oddanych ważnych.
     Daje to wynik 51,78% wobec 48,22% ustępującego Burmistrza Dąbrowskiego.

     Wniosek jaki się nasuwa: słynna "obwodnica Łomianek" ewidentnie pokonała burmistrza. Zwykle przychylna mu Rolnicza tym razem dała prawie 300 głosów przewagi Pani Piotrak . Nie pomogło nawet obowiązkowe zwiedzanie nowej szkoły w Dziekanowie Polskim.

     Z ciekawostek: w Sadowej 100% głosów ważnych! Pomyślałby kto? ;)
     • 2lanser Re: Brawo Pani Burmistrz! 05.11.18, 08:06
      I co teraz Panie kochany będzie. Skoro TD oraz PR zostali radnymi? Obaj będą musieli siedzieć obok siebie. Ponieważ nie mogą bez siebie żyć i mówić. Było nie zarządzać przez konflikt ani też nie monopolizować władzy,
      • mamdomek Re: Brawo Pani Burmistrz! 05.11.18, 13:04
       Zawsze jeszcze przez parę dni można "zadać pytanie burmistrzowi" przez stronę www gminy. Ale wcześniej nie odpowiadał więc teraz pewnie też tym bardziej nie :)
      • pissol Re: Brawo Pani Burmistrz! 06.11.18, 20:35
       Konflikty to się dopiero zaczną, osiem lat praktyki w gminie trzy lata na wysokim szczeblu nauka nie pójdzie w las, nauczyliście nas jak destabilizować wszystko i wszędzie, będzie ciepło co ja pie... będzie gorąco


       2lanser napisał:

       > I co teraz Panie kochany będzie. Skoro TD oraz PR zostali radnymi? Obaj będą
       > musieli siedzieć obok siebie. Ponieważ nie mogą bez siebie żyć i mówić. Był
       > o nie zarządzać przez konflikt ani też nie monopolizować władzy,
       • mamdomek Re: Brawo Pani Burmistrz! 08.11.18, 02:22
        Jak to było?
        "Słychać wycie - znakomicie"
        ? :)
  • drabbu Re: Brawo Pani Burmistrz! 05.11.18, 12:30
   Urzędowa gminna strona nie pofatygowała się dotychczas, by dać choć najmniejszy komunikat. Pewnikiem niektórzy w urzędzie nic nie widzą przez łzy :)
   • mamdomek Re: Brawo Pani Burmistrz! 05.11.18, 13:06
    Obsada wydziału propagandy pewnie już jest zajęta pospiesznym pakowaniem swoich maneli w kartony ;)
    • drabbu Re: Brawo Pani Burmistrz! 05.11.18, 13:18
     W historii niepodległych Łomianek Pani Burmistrz jest pierwszą kobietą na stanowisku burmistrza. Wydawałoby się, że chociaż taki fakt warto zauważyć :)
     • pissol Re: Brawo Pani Burmistrz! 06.11.18, 20:21
      Ale Rusiecki będzie mącił na obradach rady, Etiene i Nicikowska to pikuś, będzie się działo a i Tadzio ze sprzętem! ale jaja ale jaja
      • 4kierowca_bombowca Re: Brawo Pani Burmistrz! 07.11.18, 08:37
       Najpierw będą musieli się wytłumaczyć przed Prokuratorem.Następnie staną pod pręgierzem opinii publicznej za swe demokratyczne dzieło. Jak już zasiądą o ile zasiądą to będą grzeczni. Mam nadzieję.
       Ogólnie to będą mogli sobie poruszać palcem w bucie.Już im audytorium maximum pokażę zasady demokratycznego współistnienia. Szczególnie naszemu byłem ,,Namiestnikowi,, ,,Udzielnej szarej eminencji wydziału promocji i propagandy, w którym miejscu przy=kręcić żarówkę lub pociągnąć ,,kabel,,))))))))))))))))
  • mamdomek Re: Brawo Pani Burmistrz! 08.11.18, 02:32
   Kolwas to taki encyklopedyczny przykład i dowód na to, jak niewiele ma partia macierzysta wspólnego z tzw partyjnymi dołami.
   • 4kierowca_bombowca Re: Brawo Pani Burmistrz! 08.11.18, 08:25
    Wydaje mi się że chłop był święcie przekonany że wygra TD.Na pewno znał Piotrka .......no i mu się omsknęło.Druga sprawa, zobaczył że wraz z Rusinkiem PO powoli nabiera wody, a tu taka mała szalupka ratunkowa , wystarczyło tylko wbić Małgorzacie mały gwoździk, malutki kopek, i już. Mało bólu a taki miał być ekstra efekt medialny. No niestety Kaszmirowskim to on nie jest. Eleganckie również to nie było.Ot taka kompromitacja na skalę Łomianek. Kto tam o tym będzie wiedział? Tusku przecież sie nie dowie że doły flirtują z miejscową śmietanką. I wyszła zupa z ........... Ogólnie obciach na całego i to jeszcze w takiej gazecie)))))))))))))))))))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka