Dodaj do ulubionych

Kmsanczia wracaj ! :(((((((

23.02.06, 09:44
Kiepsko bez naszej Kmsanczi, zauwazyliście? Nikt tak jak ona nie rozładowuje
napiętej atmosfery, nikt nam nie insynuuje żadnych romansów, z tego
zdezorientowania musimy sie kłócić :-///
Wracaj Kmsanczia !!!
Obserwuj wątek
          • papirus22 Re: Kmsanczia wracaj ! :((((((( 23.02.06, 09:59
            Apelowałem od jakiegoś czasu o poziom, ale nic to niedało. Jest tutaj ktos komu
            bardzo zależy na niszczeniu, atmosfery, zaśmiecaniu wątków, prowokacjach,
            skłócaniu i dzieleniu nas wysztkich na starych i nowych. Ja naprawdę znam już
            te wszystkie działania z praktyki są tutaj zupełnie niepotrzebne.
            • brycezion Re: Kmsanczia wracaj ! :((((((( 23.02.06, 10:59
              Papirus: Nie ma sensu apelować,nie ma sensu wyjaśniać po raz n-ty znane sprawy i
              fakty.Forum jest otwarte, każdy może tu pisać co chce.Nie zmienisz tego ani
              perswazją,ani dyskusją.
              Jeżeli komuś zależy jedynie na tym,aby jedynie "bić pianę",zaśmiecać forum swymi
              postami,nie zmienisz tego.
              Jeśli Cię denerwuje frags i robert_58,to wpisz ich do "Moje forum" jako
              nieprzyjaciół,masz święty spokój i oszczędzasz czas na czytanie ich bzdetów.
              Niech sobie wymieniają poglądy na Gadu-Gadu.Tyle,że nie o to im chodzi.
              Frags przecież publicznie zdeklarował się,że sprawy Łomianek Go nie interesują w
              zasadzie,a Robert_58 tu nie mieszka.
              Jeżeli więc zaczęli tu stały dyżur,to nie dla przyjemności popisywania się.
              A ważne sprawy,komunikaty,aby nie uciekły w dżungli wątków - trzeba umieszczać
              na stronie lecsokole,do której nie mają wstępu.
              • stefanson1 Re: Kmsanczia wracaj ! :((((((( 23.02.06, 23:34
                Szanowny Panie Brycezion.
                Do tej pory miałem Pana za poważnego i godnego poważania człowieka. Dlaczego stara się Pan zmienić tę opinię poprzez populistyczne wpisy? Czyżby psychologia tłumu wzięłą górę nad zdrowym rozsądkiem i wyważonym spojrzeniem na świat?
                Bardzo proszę o wyjaśnienie tej kwestii.
                Z poważaniem,
                • brycezion Re: Kmsanczia wracaj ! :((((((( 24.02.06, 00:34
                  Stefanson1: Dziękuję za Pana opinię.Nigdy nie byłem i nie jestem
                  populistą,dlatego być może wielu ludzi mnie nie lubi.Robię co mówię,a mówię co
                  myślę.
                  Proszę jednak poczytać wszystkie wątki za ostatnie 3-4 dni.Do historii już nie
                  chcę wracać.
                  • stefanson1 Re: Kmsanczia wracaj ! :((((((( 25.02.06, 21:20
                    Szanowny Panie Brycezion.
                    Po przejrzeniu , zgodnie z Pańską sugestią, kilku ostatnich dni dochodzę do wniosku, że moja pierwotna opinia o Panu była słuszna. Spojrzawszy pod innym kątem mogę z przykrością, ale i z nutą zadowolenia stwierdzić, iż posądzanie Pana o populizm było mocno przesadzone. Niniejszym oddaję sprawiedliwość.
                    Nie rozumiem tylko czemu ze względu na Pański indywidualizm w ocenie rzeczywistości miałby Pan być nie lubiany przez społeczeństwo. Jeśli to jest przyczyna niechęci pewnych osób w stosunku do Pana, to świadczy to tylko o tych ludziach. Ja nie mogę powiedzieć że Pana nie lubię, gdyż się nie znamy. Ale mogę powiedzieć na podtawie Pańskiej twróczości forumowej, że za swój światopogląd zasługuje Pan na mój szacunek. Wyważonych i przemyślanych wpisów życzę wszystkim forumowiczom. Sobie również. Pozdrowienia.
                    • brycezion Re: Kmsanczia wracaj ! :((((((( 25.02.06, 23:05
                      Stefanson1: Dziękuję za ten post i nie mam do Pana ani żalu ani pretensji.Mam
                      natomiast szczery szcunek,gdyż nie wielu ludzi chce i potrafi publicznie
                      przyznać się do jakiegoś swego błędu lub przedwczesnej opinii.Kiedyś np.
                      irytowałem Drabbu swymi może trochę apodyktycznymi wypowiedziami.Ale poznaliśmy
                      się bliżej na forum i chyba to się zmieniło.
                      A że wielu ludzi mnie nie lubi?Napewno ci,których atakuję na forum lub na
                      zebraniach za ich działalność.Paru innych z jakichś drobnych kontrowersji w
                      patrzeniu na rzeczywistość,w sposobie załatwiania spraw.Zresztą nie jestem
                      politykiem i nie muszę zabiegać o powszechną życzliwość.
                      Ale takie słowa jak Pańskie są dobre,pomocne.
    • kmsanczia WRÓCIŁAM! :) 26.02.06, 15:21
      Jeszcze nic nie przeczytałam, ale spokojnie, dajcie mi trochę czasu.. ;-)

A tak a propos to dziwnie wygląda w tym wątku rozmowa Bryceziona samego ze
      sobą... ;)
    • kmsanczia Re: Kmsanczia wracaj ! :((((((( 26.02.06, 20:55
      No dobra, przestańmy się obcałowywać na forum, bo widzę tu niezły rozłam i nie
      ma co go pogłębiać. Ja też was wszystkich lubię i pozdrawiam, ale ktoś czytając
      to może poczuc się wyalienowany. :)

Moim zdaniem zawiniły osobiste wycieczki, zaczęło się od pozytywnych (w rodzaju:
      "fajnie było na spotkaniu", "pożycz film/książkę itp."), potem wstępny podział
      na "wybrańców" ("zajrzyj na priv sam-wiesz-który w krypcie sam-wiesz-której";),
      jeszcze dalej wyraźne poparcie dla określonych osób, niestety bardzo stronnicze
      jeśli chodzi o wyrażanie poglądów ("ty też uważasz że nie będzie zagłady
      nuklearnej na łąkach w Ł.? już cię lubię!";), następnie coraz ostrzejsze, co
      gorsza nie jednorazowe, ale permanentne przytyki ("kiedyś go lubiłem, ale teraz
      widać że to szuja"), aż do obecnego bagienka z wytykaniem sobie kto jest nową a
      kto gasnącą gwiazdą forum oraz z bluzgami osób, które nie tak dawno dawały rady
      innym jak się mają zachowywać i jak wyrażać poglądy.

Sorry, ale tak nie może być. Dla mnie ludzie dzielą na fajnych i niefajnych. A
      najciekawsze, że średnio fajni na forum okazali się baaardzo fajni w realu.
      To kto robi pojednawczą imprezę ostatkową? ;)
      • brycezion Re: Kmsanczia wracaj ! :((((((( 26.02.06, 21:10
        Kmsanczia: W jakimś wątku napisałaś,że masz działkę w Dąbrowie,ale w pasie
        zarezerwowanym pod drogę ekspresową.Twój post i moje pytanie znikły,więc je
        powtarzam.Czy działkę tą odziedziczyłaś czy też kupując nikt Ci nie powiedział o
        tym,że może tam być w przyszłości autostrada?
      • lolaxyz Re: Kmsanczia wracaj ! :((((((( 27.02.06, 08:35
        kmsanczia napisała:

> Moim zdaniem zawiniły osobiste wycieczki, zaczęło się od pozytywnych (w
        rodzaju:
        > "fajnie było na spotkaniu", "pożycz film/książkę itp."), potem wstępny podział
        > na "wybrańców" ("zajrzyj na priv sam-wiesz-który w krypcie sam-wiesz-
        której";),
        > jeszcze dalej wyraźne poparcie dla określonych osób, niestety bardzo
        stronnicze
        > jeśli chodzi o wyrażanie poglądów ("ty też uważasz że nie będzie zagłady
        > nuklearnej na łąkach w Ł.? już cię lubię!";), następnie coraz ostrzejsze, co
        > gorsza nie jednorazowe, ale permanentne przytyki ("kiedyś go lubiłem, ale
        teraz
        > widać że to szuja"), aż do obecnego bagienka z wytykaniem sobie kto jest nową
        a
        > kto gasnącą gwiazdą forum oraz z bluzgami osób, które nie tak dawno dawały
        rady
        > innym jak się mają zachowywać i jak wyrażać poglądy.
        >
        > Sorry, ale tak nie może być. Dla mnie ludzie dzielą na fajnych i niefajnych. A
        > najciekawsze, że średnio fajni na forum okazali się baaardzo fajni w realu.
        > To kto robi pojednawczą imprezę ostatkową? ;)
        >

Czesc Kmsanczia :)))))))))
        Ciekawa i bardzo trafna (jak zwykle) analiza, no a ta dyskusja jakże owocna ...
        • kmsanczia Re: Kmsanczia wracaj ! :((((((( 27.02.06, 08:48
          lolaxyz napisała:
          > Czesc Kmsanczia :)))))))))
          > Ciekawa i bardzo trafna (jak zwykle) analiza, no a ta dyskusja jakże owocna ...

Cześć Lola, dzięki za osobisty wątek wspomnieniowy mojej skromnej osoby. ;-))
      • stefanson1 Re: Kmsanczia wracaj ! :((((((( 27.02.06, 19:57
        oraz z bluzgami osób, które nie tak dawno dawały rady
        > innym jak się mają zachowywać i jak wyrażać poglądy.

Witaj KM. Sądzę, chyba nie bez racji, że powyższy cytat dotyczy mojej skromnej osoby. Owszem, jakiś czas temu chciałem walczyć o kulture na forum, ale mi przeszło. Owszem, zbluzgałem pewną Panią. Po prostu nienawidzę moheryzmu w każdej jego postaci. Nienawidzę zakłamania, wchodzenia w tyłek, lizania klamek itp. Nienawidze kopania leżącego, psychologii tłumu w każdej postaci, popisywania się swoimi poglądami zgodnymi z wolą ogółu tylko i wyłącznie dla zyskania akceptacji. Nienawidzę zniany poglądów w zależności od tego, co mówią inni. Dlatego tez Babcia Klozetowa i Narzeczona Kaczora Donalda to dla mnie idiotki bez krzty własnego rozumu. I uwierz mi, że taka postawa pozwala nie tyle na życie łatwiejsze, ile na życie w zgodzie z własnym sumieniem. Czego i Tobie życzę, choć sam w to nie wierzę.
        Całuję Cię w czółko.
        Twój fan, Stefanson.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka