Dodaj do ulubionych

dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ?

25.10.06, 14:22
na kanwie ostatnich wątków forumowych zacząłem się poważnie zastanawiać,
dlaczego ja - wierny mieszkaniec dąbrowy - nie mogę zagłosować na sokołowskiego.

do jego "programu" (piszę tak bo takowego nie widziałem a znam jedynie z
wpisów na forum;) przekonuje mnie jednym - moją ideą fix - trasy po wale
(czyli po naszemu ręce precz od dąbrowy !!!).
koszałki opałki o tej kasie z komunistycznej unii, kanalizacji i wodociągach
nie kupuję bowiem przez całe dwie pełne kadencje - w mojej ocenie - burmistrz
się w tej materii nie sprawdził. icds - jest okej tylko że jak mam wybierać to
wolę najpierw mieć kanalizę i wodociąg u siebie w domu a nie chodzić się myć i
kąpać na basen;)
tak więc pozostaje sprawa trasy. no okej - myślę - jest się o co zaczpieć. ALE
. ile może potrwać jeszcze cała zawierucha związana z lokalizacją trasy - rok,
dwa ?? i co potem ? burmistrz będzie się obcyngalał jak dawniej za 12 tysiów
miesięcznie (no wiecie, budowalimy.... staraliśmy się przez 8 lat zmienić
położenie trasy) a u mnie na ulicy infrastruktury jak nie było tak nie ma.

wniosek: naprawdę gdybym chciał zagłosować na sokołowskiego to PO PROSTU NIE
MOGĘ ! No chyba żeby mi kto zapłacił lub przez te dwa pozostałe tygodnie
doprowadził mi pełną infrastukturę do domu. wtedy - jak frags:) będę też
bronił burmistrza.

w chwili obecnej: sorry lucjanie;)

btw. widziałem ostatnio dobrodzieja popylającego czerwonym cieniasem po
warszawskiej - przepraszam panie lucku ale mój burmistrz takiej gminy jak
łomianki musi też się stosownie prezentować:) DUŻY MINUS

powyższe wypociny są subiektywną oceną niżej podpisanego, dlatego też wszelka
z nimi polemika jest bezcelowa, bowiem poglądów nie zmienię, no chyba, że coś
się ruszy z rurą lub poprosicie panowie o numer konta bankowego, które chętnie
i skwapliwie udostępnię:)
Obserwuj wątek
    • ptasznik11 Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 25.10.06, 15:15
      Traska wyborcza rozstrzygnie się wcześniej myślę , że za kilka tygodni, ale
      niestety po wyborach. No dajmy na to,że na wybory pójdą ludzie zastraszeni:
      - powodzią (jak wiadomo drogi na całym świecie są najlepszymi zabezpieczeniami
      przeciwpowodziowymi, zwłaszcza , że traska ma biec przed wałem od strony Wisły)
      - trasą legionowską (która bez względu na to którędy pójdzie S7) i tak
      powstanie lub nie powstanie,
      - wyburzeniami na Kolejowej, których nikt łącznie z GDDKiA nie ma w planie.
      No dajmy na to, że traska nie pójdzie po wale tylko starą rezerwą. Dajmy na to,
      że dzięki estakadom, tunelom itp nie odgrodzi nas od puszczy, Kolejowa nie
      zostanie wyburzona, a trasa legionowska nie powstanie.
      To jak poczujecie się wyborcy Sokoła nastraszeni największym supłem w Europie ?
    • lomek2 Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 25.10.06, 16:46
      Cieniasem mówisz?
      Może samochód zastępczy był? ;)

Nie jestem maniakiem motoryzacyjnym. Do samochodów podchodzę jak do przedmiotu
      użytkowego a nie luksusowego. Tu się wegnie, tam się zarysuje, pełen luz! Ale są
      pewne granice. Pensja burmistrza Łomianek jest już na tyle wysoka, że mógłby
      sobie, ba powinien!, sprawić coś co nie wiązałoby się z obciachem. Bo to
      obciach, żeby burmistrz jedździł cieniasem po drogach publicznych. OBCIACH po
      prostu. Gdybym pojechał czymś takim w interesach o by mnie śmiechem zabili i
      koniec współpracy nastąpiłby szybko.
      Kreowanie się na ubogiego sługę gminy jest bronią obosieczną. Świadczyć może, że
      taka osoba jest życiowym nieudacznikiem również prywatnie. A więc tym bardziej
      nie poradzi sobie z problemami większego kalibru. Po drugie pokazuje, że funkcja
      i pensja burmistrza są dla tej osoby po prostu być albo nie być. A do wspierania
      ludziom którym się w życiu nie powiodło jest system opieki społecznej, zapomogi
      itp, a nie poważne stanowiska decyzyjne.
          • mazowianka Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 25.10.06, 17:31
            Ja też nie mogę głosować na Sokołowskiego po tym jak obejrzałam sobie
            jego dom z ogrodem ktoś kiedyś powiedział pokaż mi swój dom a powiem
            ci kim jesteś,gospodarzem poseji na ul. Długiej jest P. Sokołowski
            dom z wybitą szybą na pięterku od dwóch lat, eternit na dachu,zielsko
            wyższe od gospodarza i ten czerwony samochodzik przez podłogę którego
            jeszcze nie daj boże nasz wielebny zgubi buty:))
            Te i wiele innych rzeczy dyskredytuje Go jako kandydata na trzecią kadencję.
            • brycezion Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 25.10.06, 17:58
              1.Nie dba o dom na Długiej, bo tam już od dawna nie mieszka.
              2.Samochód byle jaki ? To akurat nie jest wskaźnikiem stanu finansów,niektórzy
              nie lubią się afiszować.Wolą np.lokować pieniądze na giełdzie,w działki budowlane.
              3.A nie będę głosować na Niego za stan gminy do jakiego doprowadził ją przez 8
              lat.To mnie dotyczy,jak każdego mieszkańca,a pierwsze 2 punkty to już Jego sprawa.
              • jaco2001 Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 25.10.06, 18:32
                na mojej skrzyce zero odzewu:) czekam nadal :)

brycezion napisał:

> 1.Nie dba o dom na Długiej, bo tam już od dawna nie mieszka.
                > 2.Samochód byle jaki ? To akurat nie jest wskaźnikiem stanu finansów,niektórzy
                > nie lubią się afiszować.Wolą np.lokować pieniądze na giełdzie,w działki
                > budowla

niezgodzę się z tobą brycezion - my nie mówimy o gudzowatym czy kulczyku, którzy
                jakby zaczęli jeździć (dla kaprysu) powiązanym drutem golfem, który został
                złożony z 7 róznych samochodów (w tym 2 golfy) - znacznie nie ograniczyłoby ich
                róznego rodzaju interesantów czy ich majątku.
                my mówimy o BURMISTRZU MIASTA jakkolwiek ta nazwa w zestawieniu z nazwiskiem
                lucjana sokołowskiego nie brzmiałaby śmiesznie:)
                idąc twoim rozumowaniem, to począwszy od pierwszego prezia powinni się oficjele
                (pochodzący wszak z wyborów) przesiąść na syrenki lub ekologiczne furmanki.
                niech kasę wydają sobie na inne rzeczy i budżet by zaoszczędził. przecież budżet
                dla ich obsługi to taka dla nich pośrednia pensja.
                i ja rozumiem, jakby burmistrz zarabiał 3 tysie, a pan lucjan w ciągu roku ze
                swej pensji może kupić sobie 6 cieniasów (o ile je jeszcze produkują).
                podobnie z argumentem o nieporządku na działce w łomiankach - a co mnie to
                obchodzi. dla mnie (odwrotnie niż dla papiergo jak mniemam) burmistrz może
                pochodzić i mieszkać nawet w płocku. ważne aby był SKUTECZNYM URZĘDNIKIEM a nie
                przywódcą duchowym. wtedy wdzięczni mieszkańcy mogą zrzucić się dla niego nawet
                na miesięczy bilet na pekaes:)

tak czy inaczej temat cieniasa czy domicylu, hehe to temat zastępczy, zamulacze
                z dąbrowy;)
              • lomek2 Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 25.10.06, 19:41
                Aczy ja mówię, że nie jego spawa?
                Jego ale ja mam prawo to oceniać. Bo on mnie reprezentuje. O jakim afiszowaniu
                mówisz? Coś, co przypomina samochód mozna kupić za 10kzł a nawet mniej. Cienias
                dla burmistrza to jak zardzewiały rower-ukraina.

Tylko sołtys w Wąchocku miał czerwonego malucha. Bo sobie drzwiami przyciął.
              • robert_58 Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 25.10.06, 23:58
                brycezion napisał:

> 1.Nie dba o dom na Długiej, bo tam już od dawna nie mieszka.
                > 2.Samochód byle jaki ? To akurat nie jest wskaźnikiem stanu finansów,niektórzy
                > nie lubią się afiszować.Wolą np.lokować pieniądze na giełdzie,w działki budowla
                > ne.
                > 3.A nie będę głosować na Niego za stan gminy do jakiego doprowadził ją przez 8
                > lat.To mnie dotyczy,jak każdego mieszkańca,a pierwsze 2 punkty to już Jego spra
                > wa.

ja się zgadzam Z Brycezionem (sam też się temu dziwię ;))
                Co prawda pkt 1 jest mi całkowicie obcy i nie interesuje mnie
                Pkt 2 - oczywiście, że tak. Lomek dziwnie odbieram Twoją opinię, że auto jest
                zarazem przedmiotem użytkowym ale .. jazda/lans jest dozwolona w markach
                wyższych niż np. cienias. Tutaj rodzi się pytanie - czy obecnie burmistrz ma
                auto służbowe i jakie? Ile ma pensji (dla mnie niech zarabia i 50 tys/m-c oby
                dobrze rządził) i co znią robi - to mnie nie interesuje
                Pkt 3 - to już jego sprawa.... choć nieudolnie rządził nie tylko burmistrz ale i
                rada (lub zwłaszcza rada - to już inny temat, kto ma ile kompetencji)
    • iod Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 25.10.06, 18:29
      dochodzę do wniosku, że normalna nie jestem, bo mnie cieszy ten ICDS. No co ja
      na to poradzę? Dom świadomie kupowalam tutaj, wiedząc, że szambo, że woda, że
      nawierzchnia na drogach itd (no..nie w pełni swiadomie, w ciązy byłam, drugi
      raz bym nie kupiła). Basenu nie było jak się sprowadzałam. A teraz mam! I póki
      dzieciaki małe chwalę sobie! Spełnia oczekiwania. W każdej chwili mogę
      wyskoczyć z nimi na basen. Jest mi po prostu wygodnie.
      • jaco2001 Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 25.10.06, 18:46
        iod - okej piszesz jak uważasz.
        ja też kupowałem działkę wiedząc o jej niedoskonałościach ale dlaczego ma to
        cały czas tak trwać ? 4ever ? przecież w moim interesie jest ją uzbroić aby była
        jeszcze atrakcyjniesza w sprzedaży niż jak ja ją kupowałem. przecież nie kupiłem
        działki położonej w srodku lasu czy tez otoczonej setkami hektarów pustej ziemi.
        no chyba, że wyznajesz pogląd zbieżny z poglądami - jak mi się zdaje większości
        tzw. starszej ludności w łomiankach: kanalizacja, panie a po co nam ? przcież
        nigdy tego u nas nie było. dziadek miał bez kanalizy, ojce także to po co mi.
        przecież można przedziurawić szambo i po kłopocie - bez opłat.

btw. ja tam wolę się wymasować w moim hydro w domku:)
        • iod Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 25.10.06, 19:04
          hydro w domku ok, ale dzieci wolę na basen. Ostatnio naprawdę było mi bardzo
          wygodnie wlaśnie dlatego, ze w 5-10 minut (od podjęcia decyzji
          znalazłam się na basenie.
          Szambo - kupując domek od poprzednich właścicieli otrzymalam zapewnienia, ze
          kanalizacja już już, bo przecież oplacona. Po 6 latach wiem, że to "już, już"
          oznacza raczej "nigdy, nigdy".
          Daleko mi do myślenia prezentowanego nawet przez moich rodziców, co dopiero
          porównywanie mnie do starszej, obcej mi ludności w Łomiankach. Szamba nie
          dziurawię, wybieram grzecznie co 3 tyg.
          Miszkam tu, jakoś tam się utożsamiam, ale wybacz nie będę narzekać na basen,
          skoro mi z nim wygodnie (szczególnie porównując z brakiem kanalizy itd). Moge
          ponarzekac na niegospodarność, złe zarządzanie, brak konkretów w działaniach...
          ale, to w końcu cięzka praca, nie każdemu się chce...

A domek bez kanalizy mam nadzieję, że w końcu zamienię na taki z kanalizą. na
          pewno prędzej niż doczekam się realizacji obietnic/zobowiązań nawet.
          • jaco2001 Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 25.10.06, 19:15
            iod napisała:

> Miszkam tu, jakoś tam się utożsamiam, ale wybacz nie będę narzekać na basen,
            > skoro mi z nim wygodnie (szczególnie porównując z brakiem kanalizy itd). Moge
            > ponarzekac na niegospodarność, złe zarządzanie, brak konkretów w działaniach...

a czy ja narzekam na basen ? choć ty czytaj ze zrozumieniem, kobieto.
            tylko piszę o tym jako o pewnym przykładzie. basen można byłoby wybudować za 25
            dużych baniek a drugie tyle włożyć w kanalizę. dlaczego tak nie zrobiono ?
            prestiż wzrośnie ?? może, szczególnie jak podwarszawska niegdyś bogata gmina ma
            basen że hoho a z kanalizacją i wodociągiem ostatni w regionie;)
            zresztą to nie wątek do narzekania dla kogokolwiek tylko dla mnie. jak chcesz
            ponarzekac to otwieraj oddzielny topik:)

poza tym, wybacz szczerość, mam nadzieję, że niekt tego nie przeczyta ale ja
            wolę starsze od siebie kobiety:)
            • robert_58 Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 26.10.06, 00:06
              aco2001 napisał:

> iod napisała:
              >
              > > Miszkam tu, jakoś tam się utożsamiam, ale wybacz nie będę narzekać na bas
              > en,
              > > skoro mi z nim wygodnie (szczególnie porównując z brakiem kanalizy itd).
              > Moge
              > > ponarzekac na niegospodarność, złe zarządzanie, brak konkretów w działani
              > ach...
              >
              > a czy ja narzekam na basen ? choć ty czytaj ze zrozumieniem, kobieto.
              > tylko piszę o tym jako o pewnym przykładzie. basen można byłoby wybudować za 25
              > dużych baniek a drugie tyle włożyć w kanalizę. dlaczego tak nie zrobiono ?
              > prestiż wzrośnie ?? może, szczególnie jak podwarszawska niegdyś bogata gmina ma
              > basen że hoho a z kanalizacją i wodociągiem ostatni w regionie;)
              > zresztą to nie wątek do narzekania dla kogokolwiek tylko dla mnie. jak chcesz
              > ponarzekac to otwieraj oddzielny topik:)
              >
              > poza tym, wybacz szczerość, mam nadzieję, że niekt tego nie przeczyta ale ja
              > wolę starsze od siebie kobiety:)

ooo... Jaco,
              rozszarpujesz rany. Przeca basen i szkoła i bursa i sale i boiska i cała otoczka
              już stoi.

ps. dotychczas nie znalazłem adekwatnej budowli czyli
              szkoła+basen+bursa+sale+boiska+inne pomieszczenia
              ... szczery jesteś:)
            • iod Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 26.10.06, 09:58
              ok, Jaco, dzisiaj doczytałam, nie narzekałeś na basen, tylko coś tam o tych
              kąpielach, które wolisz w domu pisałeś ;) Czy ja napisałam, że narzekasz, czy
              że ja narzekać nie będę??? Czepiamy się słówek chyba, czas forum chyba zostawić
              i konkretami się zająć.

co Ty mi tu z tą szczerością wyjeżdżasz????? niby w swoim prywatnym wątku, z
              którego przeganiasz innych, ale mimo wszystko jakoś tak wymyślasz dziwnie...
              Uważaj, ja już w tym wieku że wolę młodszych ;)
              • brycezion Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 26.10.06, 12:09
                Iod : Jaco2001 założył istotny wątek z istotnymi stwierdzeniami.Stali bywalcy
                forum wiedzą o co chodzi, a nowym polecam lekturę biuletynów KOŁ,stronę
                Lecsokole i www.lomianki-wybory.prv.pl, a jeżeli mają dostęp do starych numerów
                i 2 zł na nowy numer - "Nasze Łomianki".
                Jaco2001: ZAMULACZY celowych (lub przypadkowych) nie da się
                wyeliminować.Najlepiej tych "celowych" wogóle nie czytać.Wtedy wątek jest krótszy.
      • lomek2 Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 25.10.06, 18:54
        Ja też sobie chwalę basen w ICDS. Ale równie chwaliłbym sobie basen bez ICDS, np
        taki jak w Raszynie. Nawet jeszcze bardziej, mając świadomość że nie spłacam
        podatkami długów zaciągniętych na jego budowę.

Wielkich wymagań od władz tak naprawdę to nie ja mam. Chciałbym np żeby były
        pieniądze na naprawę schodów dla maluszków w szkole w Dziekanowie Leśnym.
        I ogólnie, żeby powoli szło ku dobremu a nie powoli ku gorszemu. Bo wyciąg ze
        stanu finansów gminy mówi jednoznacznie - idzie ku gorszemu. Musimy liczyć na
        jałmużny z zewnątrz, bo na nic kasy nie ma.

Gdybym tak gospodarzył jak Sokołowski gminą, to dziś nie miałbym domu pod W-wą
        tylko kiblowałbym w W-wie w M2, pewnie nawet nie własnym.
    • kowalik22 Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 26.10.06, 08:25
      Witam wszystkich w ten piękny jesienny poranek.

Przeczytałam ten wątek.

I pomyślałam:

Panie Boże, widzisz? Widzisz.

I nie grzmisz???????

Przeszkadza niektórym to, że Sokół cieniasem jeździ.
      Bo to niby o złym gospodarowaniu pieniędzmi (własnymi, zarobionymi) świadczy.

A jakby jeździł super autem, to o czym by świadczyło?

Że pasożyt jeden, z publicznych pieniedzy sie dorobił....

Oj, ludzie, ludzie....
      • jaco2001 Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 26.10.06, 08:57
        kowalik - chyba nie spałaś dobrze tej nocy. a jeśli wyspałaś się to spadaj z
        mojego wątku jeśli piszesz tylko po to żeby sobie nabić licznik. chyba że
        przeczytasz jeszcze raz o co chodzi i POMYŚLISZ chwilę zanim zaczniesz
        bezsensowanie klepać - tę uwagę także dedykuję tym, którzy rozdmuchują ten temat
        z samochodem. ZAMULACZE !!!!
        a jak uważasz, że burmistrz podwarszawskiej gminy z takimi dla niej zasługami
        jak sokołowski jeżdżacy cieniasem jest okej - to załóz sobie wątek
        martyrologiczny i tam wypisuj żale nad ludźmi, co twoim zdaniem nie myślą albo
        myślną inaczej niż ty i bogiem, który nie grzmi:)
      • drabbu Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 26.10.06, 09:35
        kowalik22 napisała:

> Panie Boże, widzisz? Widzisz.
        > I nie grzmisz???????

Cytat jest niedokładny. W pełnym brzmieniu ma wymowę odwrotną do tego, co
        chciała powiedzieć sama cytująca. Zamiast, albo chociaż obok, lektury Kodeksu
        Postępowania Administracyjnego z komentarzem, proponuję przeczytać "Ogniem i
        mieczem".
        • kowalik22 Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 26.10.06, 12:35
          drabbu napisał:
          > Cytat jest niedokładny. W pełnym brzmieniu ma wymowę odwrotną do tego, co
          > chciała powiedzieć sama cytująca. Zamiast, albo chociaż obok, lektury Kodeksu
          > Postępowania Administracyjnego z komentarzem, proponuję przeczytać "Ogniem i
          > mieczem".

To nie jest cytat. Z niczego. Napisałam to, co chciałam napisać.

Nie zrozumiał ktoś?

Jego problem.
          • drabbu Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 26.10.06, 12:51
            kowalik22 napisała:

> To nie jest cytat. Z niczego. Napisałam to, co chciałam napisać.
            >
            > Nie zrozumiał ktoś?
            >
            > Jego problem.

Jest to ułomny cytat słów pana Zagłoby wypowiedzianych, gdy razem ze swoim
            oddziałkiem spotyka on niespodziewanie kozackie wesele i pije miód.
            Zniekształcony przez zawodną pamięć lub niedokładną znajomość utworu,
            z którego pochodzi. A jest to bardzo znane powiedzenie.
            To, co "chce się napisać" także należy pisać poprawnie, zwłaszcza wówczas,
            gdy się wygłasza tyle apeli o ścisłość i dokładność.
            To, że "ktoś nie zrozumiał" to nie jest wcale > Jego problem.
            To problem osoby piszącej. Nie ma żadnego powodu do dumy, gdy pisze się
            w sposób niezrozumiały. Owszem, jest to powód do wykrętów.

• lomek2 Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 30.10.06, 19:48
          Krzysiom, doceniam Twój zapał i dobre chęci. Ale nie pisz bzdur. W kasie pusto w
          sensie bilansu. To nie znaczy, że pensje nie spływają na konta pracowników
          gminnych i nie sąpłącone faktury zakupu. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby
          wyprowadzić dowolne pieniądze z gminy i dodatkowo ją zadłużyć. Przykład - to co
          się teraz dzieje.
          Piszesz rzeczy nieprzemyślane a potem takie fraglesy jeżdżą na Tobie jak na
          łysej kobyle.
          Dobrze że Pszczółkowski chce zostać burmistrzem, ale gdybyś pisał mniej, to
          pewnie byś mu bardziej w tym pomógł.
                • lomek2 Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 30.10.06, 20:54
                  Nie mam już nikogo nad sobą, więc piszę i mówię jak mi pasuje :)

A jednak muszę zapłacić, jak widzę, za krytykę jednego z członków jednego z 2
                  kół wzajemnej adoracji na tym forum. Już, jak widzę, nawet sympatyzowanie z PZ
                  mnie nie ochroni:) Bo wytknąłem świetej krowie, że szkodzi inicjatywie PZ pisząc
                  od czasu do czasu bzdury bez zastanowienia, łatwe do wyśmiewania i krytykowania.

Aż się boję, że teraz fragles zacznie wysyłać do mnie sygnały sympatii na tej
                  samej zasadzie: "kto bezkrytycznie jest z nami jest kryształowy; kto nie jest z
                  nami jest przeciwko nam i paskudny; kto nie jest z nimi musi być z nami czyli
                  kryształowy..." itd. :))))
                • lomek2 Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 30.10.06, 21:12
                  Ale nawet jak się nie ma kasy i długi po uszy, można wziąć kredycik na pilny cel
                  i wygenerować jakiś mały przetarg na parę baniek. Łomianki, jak wiadomo, mają
                  potrzeby! :)

Znajomy opowiadał mi (jeszcze nie mieszkałem wtedy w Łomiankach) jak budowali
                  naszą oczyszczalnię. Była awaria - pękł reaktor biologiczny. Pracownik ich firmy
                  pozwolił sobie na swobodną wypowiedź, że przy takiej łapówie jaką musieli dać za
                  to zlecenie, musiało coś pęknąć. W efekcie Straż Miejska łomiankowska nachodziła
                  biedaka w hotelu. Z pogróżkami, żeby buźkę na kłódkę zamkniętą trzymał dla
                  dobrze pojętego własnego dobra.

Tak więc władze Łomianek mają tradycje, oj mają...
                • brycezion Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 30.10.06, 21:22
                  Dajcie spokój.Lomek2 i Krzysiom1 napisali o tym samym innymi słowami.Czasem w
                  pośpiechu wyrażenia są nieprecyzyjne,ale ważny jest sens.
                  Krzysiom1 napisał,że kasa jest pusta,bo długi,a Lomek2,że pieniądze,które są w
                  kasie wydawane są rozrzutnie.A przyczepić się - jak ktoś bardzo chce - to może
                  do każdego wyrażenia.Ci co to robili do tej pory,będą robić i w przyszłości,
                  ponieważ brakuje im rzeczowych argumentów.
        • berry1983 Re: dlaczego nie mogę głosować na sokołowskiego ? 02.11.06, 15:24
          Jeszcze zobaczymy...ale jesli tak się będzie interesował losem gminy będąc już
          burmistrzem, jak interesował się losem budów gdzie był inspektorem budowlanym,
          to ja dziękuję za takie ratowanie ://// a tak na marginesie, to juz mi się
          niedobrze robi, że jak jadę przez miasto, to gdzie nie spojrzeć - jedna i ta
          sama twarz..musi sie facet dowartościować i na siebie popatrzeć czy jak??

krzysiom1 napisał:

> Za jakiej kasy?
          > W kasie pusto.
          > Nie będzie czego skubać.
          > Trzeba docenić pana Pszczółkowskiego za chęć ratowania tej naszej biednej
          gminy
          > .
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka