Dodaj do ulubionych

rozliczmy władzę...

06.10.10, 11:28
może tutaj odpowie nam zastępca burmistrza na pytanie co on zrobił dla miasta przez ten czas gdy pobierał wynagrodzenie? wg oświadczeń majątkowych otrzymał on z Urzędu 214 tysięcy i 23 złote dodatkowo zapłacone zostały jeszcze składki do ZUSu więc tylko ten jeden człowiek kosztuje nas ćwierć miliona. A co takiego zrobił aby to były efektywnie wydane pieniądze?
Czekam na odpowiedź, bo nie mając tej wiedzy myślę że nic, że potakiwanie burmistrzowej jest jego zadaniem. Ale za takie pieniądze to za mało...
Obserwuj wątek
    • orz5 Re: rozliczmy władzę... 06.10.10, 14:35
      Proszę nie rozpowszechniać fałszywych danych, nie jest to wcale kwota jaka została przedstawiona, prosze sprawdzic i byłoby dobrze dac sprostowanie, jezeli w ogóle to kogokolwiek interesuje
      • azeta2 Re: rozliczmy władzę... 06.10.10, 19:55
        faktycznie, bo sugerując się oświadczeniami majątkowymi wyszło mi 214 tysięcy z kawałkiem ale należy doliczy pobory za 2010 rok które zostaną ujęte w oświadczeniu na zakończenie kadencji więc jeszcze należy doliczyć co najmniej 80 tysięcy więc wychodzi ponad trzysta tysięcy brutto dla zastępcy burmistrza do tego składki na ZUS płacone przez pracodawcę więc około 400 tysięcy kosztuje nas ten super potrzebny zastępca - co on za te pieniądze zdziałał? może orz5 coś wiesz na ten temat?
        • elka06 Re: rozliczmy władzę... 06.10.10, 20:16
          to sprawdz prosze oswiadczenia gertrudy i staszka za czasow kadencji i zapytaj co zrobili za nieporownywalnie wieksze pieniadze. chyba tylko przyjemnosci chodzily im po glowie niczym nastolatkom.
          btw a co sie aktualnie dzieje z "cud kochanką" ?
          • azeta2 Re: rozliczmy władzę... 06.10.10, 21:05
            elka06 był ja porównuje stanowisko jakiego za ejnika nie było... bo burmistrzowa większe pieniądze niż ejnik zarobiła, i zatrudniła dodatkowo 10 osób więcej... porównujmy wiec... za ejnika powstała oczyszczalnia ścieków, ujęcie wody - za duetu raczek-zosia poszły ceny wody w górę..., za ejnika zbudowano hale sportową - po ejniku boisko, za ejnika most w pakoszowie i koło karelmy łącznie z kładką, i trzy kładki po ejniku, kiedyś drogi teraz drogi, ale najbardziej na minus dla obecnej kadencji jest to że zadłużone Piechowice są 3 razy bardziej niż na koniec kadencji ejnika - każdy radny i urzędnik o tym wie, ale trzymają to raczej w tajemnicy, po co martwic ludzi długami miasta : jeszcze zaczną patrzyć na zarobki władzy. Elka wiec uzasadnij mi ekonomicznie potrzebę utrzymywania zastępcy. Co 400.000 wybulili bo co_

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka