Dodaj do ulubionych

A może coś pozytywnego o swoich kandydatach

03.11.14, 20:38
To forum aż kipi od tego jacy wszyscy kandydaci są kiepscy. Ale kogoś z nich trzeba wybrać.
Obserwuj wątek
  • saimon2014 Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 03.11.14, 20:58
   no własnie kogoś trzeba wybrać jak pisze szwendaczek, mamy kilku poważnych kandydatow: rudolf - bo jest burmistrzem, baranowska - bo nim była, kamiński - bo jest w radzie i sporo osób go zna, kalisz - tez ma szanse przez osrodek kultury jest znany, dodam jeszcze piotrka szyszke - pracowal w komunalce, zna sie chłop na paru sprawach, ta piróg - juz na innym wątku sie kłóca, dajmy tej pani może spokój, szkoda ta w ogóle komentować. to jakie typy?
   • euzeb5 Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 03.11.14, 22:17
    Własnie wszystkim na złość Dorota Piróg jest "czarnym koniem tych wyborów" i ma największe szanse zostania burmistrzem w Piechowicach. Już wkrótce się o tym przekonacie szanowni wyborcy.
    • chodziarka1 Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 07.11.14, 07:41
     miało być pozytywnie... więc przedstawiam pozytywy wg mnie kandydatury Witolda Rudolfa:
     -po objęciu władzy nie szykanował nikogo z poprzedniej ekipy
     -nie utworzył etatu zastępcy burmistrza
     -zatrudniając sekretarza wziął pod uwagę korzyści dla Piechowic i nie zatrudnił znajomej/znajomego
     -jest najsympatyczniejszym burmistrzem jakiego miały Piechowice
     Nawet kandydowanie D. Piróg to potwierdza - gdyby za ZGB sie wychyliła to....
     • miminka01 Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 07.11.14, 19:18
      Nie wychyli sie za pleców. I ja to wiem...
     • piechowiczanincija Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 07.11.14, 20:58
      pięknie śpiewa, tańczy, recytuje- wywija hołubce i gotuje;
      masz rację to najlepszy w dziejach Piechowic przewodniczący Koła Gospodyń Wiejskich
  • edi.ed Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 07.11.14, 21:20
   Mam wrazenie jakbym sluchal samego Rudolfa ktory siebie chwali bo nikt go nie chce pochwalic . Jego haslo wyborcze samo za siebie mowi , zero skromnosci duzo zarozumialosci . Jeszcze raz się pytam gdzie jego radni z poprzednich wyborow prosta odpowiedz .NIE MA i NIE BEDZIE, bo nie pozwolili soba sterowac . Dwa razy nie zatwierdzony budzet , grozilo komisarycznym , jak siedzielismy w kswik tak dalej tam tkwimy (nie ma tłumaczenia ze to nie On wsadzil wode do Kswik ) śmieciarek nie ma , Zuk ledwo się turla, udając ze zarabia . 3 tys. zysku( smiechu warte) , ograbili babcie z emerytur żeby zapłaciły characz 20 letni za cmentarz . Zapomniałem dwie sprawy w sadzie które przegral i podatnicy za to zapłaca . I tak w ten sposób cztery lata tanecznym krokiem minely .
   • gorzynieckislowik Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 08.11.14, 14:03
    A czy ty górzyniecki kandydacie do rady masz coś do Koła Gospodyń Wiejskich ?
    • smutasek321 Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 08.11.14, 17:40
     Do KołaGospodyń Wiejskich nie mam nic, pozatym ze spiepawjąc fałszują . Ale do ciebie miała bym owszem owszem, zajmij się swoją kampanią wyborczą małego wzrostu i rozumu kandydacie na radnego.
     • witoldrenifer Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 08.11.14, 17:52
      Oj dana, oj dana i kadencja z nauczycielami w baroku przehulana (podsumowana) oczywiście za nasze pieniądze
      • pozatym0 Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 08.11.14, 20:19
       Oj boli was, oj boli ...
       • gorzynieckislowik Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 08.11.14, 21:23
        Jak to miło usłyszeć dobre słowo od dużego wzrostu i rozumu ludzi :)
     • smutasek321 Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 13.11.14, 20:06
      To za czasów jak burmistrzem był S.Ejnik , Piotr Szyszka , pracował w Zuku, jako kierownik i całkiem dobrze dawał sobie rady w zarządzaniu Zukiem. Wówczas zaczęto budować oczyszczalnie i kanalizować Piechowice . W centrum miasta zrobiono chodniki, zamontowano nowe oświetlenie ( o które teraz niema komu zadbać, niema kto uzupełnić brakujących lamp) odbudowano sale gimnastyczną , powstała druga część cmentarza , prace mieli ludzie w Piechowicach i żadna zima nie dawała miastu się we znaki . Na koniec powiem tyle ze za jego czasów nie zalewało ulicy Szkolnej ,22 Lipca czy Tysiąclecia , tak jak to miało miejsce za p. Grabias i p. Rudolfa . Ciekawe co by zrobili jak by mieli takie powodzie jak za czasów Ejnika i Szyszki.
   • edi.ed Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 08.11.14, 22:11
    ale fajne tu jaja wyborcze , a jakie super niki Naprawde dawno sie tak nie smialem, warto bylo tu wejsc Naprawde coraz lepsi jestescie Moj kolega sie dobrze sie wyszkolil .Pozdrawiam
    • kaczorek-dafi Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 09.11.14, 11:45
     Zaskakująco kiepską formę kaperowania wyborców na cukierka zrobiła D.Piróg . Jeśli by została burmistrzem to w jej programie jest wszystko a tak naprawdę nic . Jeśli zostanie burmistrzem to nie wyobrażajmy sobie że jej kadencja będzie opływała miodem. Wreszcie kupiła by ją tylko za cukierka i rulonik papieru.
     • myszkamiki07 Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 09.11.14, 16:58
      Lepsza ćwiartka i piwo. Sprawdzony sposób ;)
     • wyborca14 Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 11.11.14, 18:55
      Cukierek i rulonik z programem,a już nie balonik, p.D.Piróg tak zauroczył kaczorka, że pozazdrościł tego pomysłu kandydatce i próbuje zanegować jej program. Kaczorku niekumaty, toż to proste, grasz w klatce swojego faworyta i to jest jedyny powód twojej frustracji. Pani D.Piróg to osoba, która gwarantuje pozytywne zmiany w prowadzeniu Urzędu i komunikacji z mieszkańcami.
      • saimon2014 Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 11.11.14, 19:51
       no teraz to dales do pieca, tej pani poza tym ze pracuje w urzedzie miasta - taka manager a ma płacone z pieniedzy mieszkancow Piechowic!!! prawie nikt nie zna, nawet nie raczyla zrobic kilku debat z mieszkancami i sie im przedstawic, strony www tez nie wiedzialem, dajmy spokoj, juz raz mieszkancow zrobiono na miękko, wybierzmy mądrze w niedzielę! jak jest taka super niech sie pokarze jako manger w prywatnym biznesie a nie ma placoną pensję z budzetu miasta Piechowice i chyba ma jakis dodatek jako radna osiedla Górzyniec - bo i tam slyszalem sie wkrecila bo jest pare złotych do wyjęcia! - z kasy miasta Piechowice oczywiście;)
       • euzeb5 Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 11.11.14, 20:32
        I tak twierdzę, że Dorota Piróg / przyszła burmistrz / jak narazie jest na pierwszym miejscu w rankingu kandydatow na burmistrza w Piechowicach. Już w niedzielę przekonacie się SZANOWNI WYBORCY co się stanie i tak jak wczesniej pisałam okaże się, że była i jest "czarnym koniem" tych wyborów :-)
        • saimon2014 Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 11.11.14, 21:32
         a ja twierdzę, że za marzenia jeszcze nikogo nie skreślono, więc trwaj w swej fanazji, a pani piróg niech sie zajmie pracą w urzędzie i swoją działką - odpadami a dokładnie gospodarowania nimi:)
         • chodziarka1 Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 11.11.14, 21:42
          Tak, najlepiej niech weźmie przykład z innych kandydatów i sama pozrywa swoje plakaty - będzie mogła ogłosić, że stanowi realne zagrożenie dla pozostałych i się jej boją, dlatego niszczą plakaty :) Taka darmowa reklama w mediach to lepsze niż tu na forum :)
          • piechowicki-szwendaczek Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 11.11.14, 22:51
           Zamykam wątek. Miało być coś pozytywnego o kandydatach, co da nam szanse na ich porównanie. Niestety oprócz chodziarki1 która przedstawiła Rudolfa, reszta nie potrafi nawet kilku zdań sklecić o swoim faworycie. Trudne nie. Łatwiej opluć pozostałych.
           • saimon2014 Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 12.11.14, 15:38
            to zamykamy wątek widocznie nie jest tak łatwo z pozytywami, każdy ma jakieś plusy i minusy , w niedzielę ktoś będzie burmistrzem na nastepnych kilka lat
        • edi.ed Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 12.11.14, 18:56
         PSL kandydatowi napisalo w swoim spocie ze juz burmistrza mamy , popierajacy p.Pirog ze to czarny kon i bedzie burmistrzem .Jednemu zerwali plakaty druga kandydatka sie skarzy ze jest zaklejana (sama zakleja innym plakaty) . Najspokojniej i bez kompromisow przebiegaja wybory u panow Pawła Kalisza i Piotra Szyszki , ci kandydaci nie potrzebuja medialnego wsparci i podpierania sie balonikami ,czy cukierkamii . Juz na forum napisaliscie ze burmistrzem bedzie ekipa pomponiar.Wiec po jaka cholere te wybory.
  • alfavilla Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 12.11.14, 20:57
   Nie mieszkam już w Piechowicach ale jestem związana z tym miasteczkiem , kim jest i gdzie mieszka Szyszka, Pawła Kalisza znam bo miał zakład krawiecki i jeździł na nartach
   • azeta2 Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 12.11.14, 22:03
    Burmistrz nie musi być z tego miasta w którym ubiega się o fotel... ta zasada dotyczy radnych. Ale nie ma chętnych z innych partii na te stanowisko, bo tu raczej nieciekawie. Przecież Pis Czy PO spokojnie mogłyby wystawić swoje ekipy, ale w małych miejscowościach głosy oddawane są nie na osoby kompetentne a na znane z przedszkola czy z wycieczki a nawet ze sklepu czy nart.
    • smutasek321 Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 13.11.14, 20:11
     .......To za czasów jak burmistrzem był S.Ejnik , Piotr Szyszka , pracował w Zuku, jako kierownik i całkiem dobrze dawał sobie rady w zarządzaniu Zukiem. Wówczas zaczęto budować oczyszczalnie i kanalizować Piechowice . W centrum miasta zrobiono chodniki, zamontowano nowe oświetlenie ( o które teraz niema komu zadbać, niema kto uzupełnić brakujących lamp) odbudowano sale gimnastyczną , powstała druga część cmentarza , prace mieli ludzie w Piechowicach i żadna zima nie dawała miastu się we znaki . Na koniec powiem tyle ze za jego czasów nie zalewało ulicy Szkolnej ,22 Lipca czy Tysiąclecia , tak jak to miało miejsce za p. Grabias i p. Rudolfa . Ciekawe co by zrobili jak by mieli takie powodzie jak za czasów Ejnika i Szyszki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka