Dodaj do ulubionych

A może coś pozytywnego o swoich kandydatach

03.11.14, 20:38
To forum aż kipi od tego jacy wszyscy kandydaci są kiepscy. Ale kogoś z nich trzeba wybrać.
Obserwuj wątek
  • saimon2014 Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 03.11.14, 20:58
   no własnie kogoś trzeba wybrać jak pisze szwendaczek, mamy kilku poważnych kandydatow: rudolf - bo jest burmistrzem, baranowska - bo nim była, kamiński - bo jest w radzie i sporo osób go zna, kalisz - tez ma szanse przez osrodek kultury jest znany, dodam jeszcze piotrka szyszke - pracowal w komunalce, zna sie chłop na paru sprawach, ta piróg - juz na innym wątku sie kłóca, dajmy tej pani może spokój, szkoda ta w ogóle komentować. to jakie typy?
  • edi.ed Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 07.11.14, 21:20
   Mam wrazenie jakbym sluchal samego Rudolfa ktory siebie chwali bo nikt go nie chce pochwalic . Jego haslo wyborcze samo za siebie mowi , zero skromnosci duzo zarozumialosci . Jeszcze raz się pytam gdzie jego radni z poprzednich wyborow prosta odpowiedz .NIE MA i NIE BEDZIE, bo nie pozwolili soba sterowac . Dwa razy nie zatwierdzony budzet , grozilo komisarycznym , jak siedzielismy w kswik tak dalej tam tkwimy (nie ma tłumaczenia ze to nie On wsadzil wode do Kswik ) śmieciarek nie ma , Zuk ledwo się turla, udając ze zarabia . 3 tys. zysku( smiechu warte) , ograbili babcie z emerytur żeby zapłaciły characz 20 letni za cmentarz . Zapomniałem dwie sprawy w sadzie które przegral i podatnicy za to zapłaca . I tak w ten sposób cztery lata tanecznym krokiem minely .
   • azeta2 Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 12.11.14, 22:03
    Burmistrz nie musi być z tego miasta w którym ubiega się o fotel... ta zasada dotyczy radnych. Ale nie ma chętnych z innych partii na te stanowisko, bo tu raczej nieciekawie. Przecież Pis Czy PO spokojnie mogłyby wystawić swoje ekipy, ale w małych miejscowościach głosy oddawane są nie na osoby kompetentne a na znane z przedszkola czy z wycieczki a nawet ze sklepu czy nart.
    • smutasek321 Re: A może coś pozytywnego o swoich kandydatach 13.11.14, 20:11
     .......To za czasów jak burmistrzem był S.Ejnik , Piotr Szyszka , pracował w Zuku, jako kierownik i całkiem dobrze dawał sobie rady w zarządzaniu Zukiem. Wówczas zaczęto budować oczyszczalnie i kanalizować Piechowice . W centrum miasta zrobiono chodniki, zamontowano nowe oświetlenie ( o które teraz niema komu zadbać, niema kto uzupełnić brakujących lamp) odbudowano sale gimnastyczną , powstała druga część cmentarza , prace mieli ludzie w Piechowicach i żadna zima nie dawała miastu się we znaki . Na koniec powiem tyle ze za jego czasów nie zalewało ulicy Szkolnej ,22 Lipca czy Tysiąclecia , tak jak to miało miejsce za p. Grabias i p. Rudolfa . Ciekawe co by zrobili jak by mieli takie powodzie jak za czasów Ejnika i Szyszki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka