Dodaj do ulubionych

"Wybory są po to aby obiecywać"

27.11.14, 13:35
To słowa z wczorajszego (26.11.2014) "starcia" kandydatów, wypowiedziane przez kandydującego burmistrza Rudolfa.

Zatem, ludu, głosuj żeby wybrać wiecznego urzędnika Rudolfa, wszak on Tobie wyborco obiecuje, obiecuje, obiecuje.
Obserwuj wątek
   • edi.ed Re: "Wybory są po to aby obiecywać" 27.11.14, 19:20
    Witka lubia starsze panie bo on z nimi potanczy i pospiewa za mlodymi nie nadaza nie widzialem go na rowerze czy na disko, jogingu tez nie uprawia (z urzedu do baru i z powrote to sie nie liczy to nie bieganie ) , nie dziwie sie ze nie lubi sportowcow , wiec mlodych nie zaprasza na wybory.
      • wyborca20140 Re: "Wybory są po to aby obiecywać" 27.11.14, 23:57
       o.O rambo chyba kogoś tu poniosło! Tak moi drodzy wybierzmy osobę, która jedynie na czym się zna to sport i chińska tandeta! Oczywiście Piechowice stać na kolejne indywiduum które będzie zadłużać miasto, aby robić wrażenie znaczącego rozwoju gminy! Tak, zagłosujmy na osobę która nawet we własnym okręgu wyborczym nie była w stanie zdobyć mandatu zaufania! Proszę poprzyjmy kogoś kto nawet nie potrafi zdania po polskiemu (nie mówiąc o języku polskim) sklecić! No i najważniejsze, że niech nasze poparcie ma osoba która nie posiada w radzie miejskiej znaczącej większości i nie ma zdolności koalicyjnych! Zgadzam się idźmy i poprzyjmy Kamińskiego Piechowice mogą sobie pozwolić na takie zabawy! Zresztą co ja się będę tu produkował jak na moje zdanie zaraz rzuci się gro oburzonych popleczników Pana Jacka i zacznie parafrazować mój post pod Pana Witolda. Róbcie co chcecie, ale pamiętajcie, że to będzie Wasza wina jak znowu wpadniemy w kredyty i lewe spółki, które mają przynieść OGROMNE korzyści. Wierzę jednak, że każdy piechowiczanin swój rozum ma i zdaję sobie sprawę z tego co dla naszego miasta jest najlepsze!
   • azeta2 Re: "Wybory są po to aby obiecywać" 28.11.14, 08:30
    Ale taka jest prawda wszyscy na wyborach obiecują, więc wybory juz takie są, Potem przychodzi praca i działanie, część obietnic zderzy się z rzeczywistością i to zarówno Jednego jak i drugiego. Ciekawe kto zostanie wybrany, bo to będzie świadczyło o nas. Niech wygra lepszy, a my po wyborach i tak będziemy przecież narzekać, taka nasza natura że to czy tamto można było lepiej. Ale zawsze tez może być coś gorzej.
    Dla Kamińskiego teraz to być albo nie być, dla Rudolfa raczej nie - ale czy my musimy kierować się litością? Na wyborach tylko kalkulacja się liczy, a kto myśli inaczej naiwnym jest.
    • kaczorek-dafi Re: "Wybory są po to aby obiecywać" 28.11.14, 11:59
     Nie chcemy zarządzania PARTI PSL- owskiej naszym miastem . Z łap PSLu na pewno nie będzie powrotu , wówczas kto spłaci kredyty . Wykupią po znajomości resztę majątku co zostało w naszym mieście za przysłowiową złotówkę . Nasze dzieci nie spłacą tego do końca życia . I nie wypisujcie nie prawdziwych informacji że PSL wpompuje do naszego miasta pieniądze . Pokażcie mi miasto w Polsce gdzie ta partia dała coś za darmo polakom . Likwidacje miejsc pracy przejmowanie przez agencje rolne ziemi , sprzedawanie po znajomych i rodzinie . Żeby nie było tak jak w przysłowiu, są barany to trzeba ich strzyc . Takim ludziom jak wyborca 20140 buty Kamińskiego śmierdzą bo są chińską tandetą , mając prace u boku burmistrza Rudolfa za bardzo dobrą pensję , oczywiście on może sobie pozwolić na zakup w exkluzywnych sklepach . Ale nie musi obrażać ludzi , których stać tylko na takie obuwie . Następny krzyk rozpaczy i ciekawego stwierdzenia ma Azeta co zrobi Kamiński jak przegra wybory? Odpowiem to z praktyki , pewnie będzie miał więcej czasu na społeczne działanie z młodzieżą , otworzy następny sklep i będzie żył tak jak teraz . Ale co zrobi Rudolf jak nie dostanie stołka burmistrz lub starosty, żona też nie za dużymi dochodami się wykazała . Za 1200 zł będzie ciężko przeżyć do następnych wyborów jako radny powiatu . Pozwolę sobie skomentować film z debaty , jak na burmistrza to żenujące zachowanie , zwolennicy też nie lepsi . Szczególnie kreująca się na nastolatkę w przedpotopowych geterkach w panterkę śpiewająca c chórku kościelnym pani Ula , udaje że to jej siostra bliźniaczka była radną i głosowała za KSWiK jak burmistrzem była Z. Grabias . Ale na koniec dała popis szwagierka W. Rudolfa , krzyk rozpaczy i prośby do matki boskiej aby opamiętała ludzi i żeby nie głosowali na to zło jakim będzie Kamiński , trzeba było krzyczeć za co będzie żyła rodzina jak szwagier przegra wybory o stołek burmistrza . Ten cyrk można obejrzeć na filmie na samym końcu . Wam nie chodzi o dobro miasta wam chodzi o stanowiska i pensje powyżej 6000 zł , jakie dostaliście od burmistrz .Boicie się że Kamiński polikwiduje kominowe i niektóre stanowiska obsadzane podwójnie . Trudno się pogodzi z faktem byłemu radnemu p B.Skowron , jego małżonka musiała by walczyć o stołek dyrektora szkoły . Tak jak powiedział Kamiński nie ma z-c burmistrza nie ma z-c dyrektora szkoły , za pensje 6000 zl .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka