Dodaj do ulubionych

Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się....

26.01.05, 01:56
Drodzy Państwo ,to my wybraliśmy Pana Ejnika. Pokażmy,że nadal jest nas wielu.
Obserwuj wątek
    • niezwolennik Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 26.01.05, 06:04
      Juz nie moge sie doczekac tych panegirykow ukladanych przez E.kipe !
    • wscibski1 Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 26.01.05, 18:37
      E!kipo,musisz sie pogodzic z faktem ,ze w P.sa ludzie,ktorzy was nie popieraja i nie kochaja.Oni maja do tego takie samo prawo,jak wy macie prawo popierac swego burmistrza.Tego nie zmieni nawet i 1000 waszych pochwalnych opinii.Nasze forum nie ma sluzyc przekonaniu was do naszych racji.Ma byc wyrazem naszego nie zgadzania sie na wasz styl sprawowania wladzy, ktory jest parodia demokracji.Moja rada:zalozcie swoje forum i tam udawadniajcie "Dlaczego i za co powinno sie kochac waszego wybranca".
      • stefania13 Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 26.01.05, 23:47
        Współczuję pracownikom magistratu- od dzis do ich obowiazków dołożą nakaz
        wpisywania się na listę zwolenników.Tylko co oni tu wymyślą?
        • zubek1 Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 28.01.05, 23:59
          A ja wspólczuję pracownikom magistratu, że muszą takie buraki obsługiwać.
          • idol33 Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 29.01.05, 00:14
            Ja współczuję Tobie zubek1,że Cię jeszcze "Ziemia nosi".
            • inferno_m Zwolennicy Burmistrza stresujcie się.... 29.01.05, 00:22
              Urzędnik jest dla "buraka" a nie "burak" dla urzędnika.
              Płace podatki więc jestem "burakiem" wymagającym.
              • zubek1 Re: Zwolennicy Burmistrza stresujcie się.... 29.01.05, 18:58
                Im większy burak, tym bardziej wymagający.
                • inferno_m Re: Zwolennicy Burmistrza stresujcie się.... 30.01.05, 18:59
                  Zubek1, jestem ciekawy czy prowadzisz działalność goospodarczą.
                  • trollek Re: Zwolennicy Burmistrza stresujcie się.... 30.01.05, 19:35
                    Owszem.
                    • inferno_m Re: Zwolennicy Burmistrza stresujcie się.... 30.01.05, 19:50
                      Więc zastanów się, co w Twojej wypowiedzi nie ma sensu.
                      • och_ziuta Re: Zwolennicy Burmistrza stresujcie się.... 30.01.05, 19:56
                        Ja tam nie widze w tym braku sensu.
                        Moze, ze zapomnialam dodac, ze im wiekszy burak tym mniejsze podatki placi?
                        • inferno_m Re: Zwolennicy Burmistrza stresujcie się.... 30.01.05, 20:13
                          O czym Ty w ogóle mówisz?
            • zubek1 Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 29.01.05, 18:56
              Powinieneś wpółczuć Ziemi. lol
    • maximuss Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 28.01.05, 23:41
      No i po cos wymyslil chester_74 tych zwolennikow,nie dosc ze wiemy ze jestes z
      E.kipy to jeszcze na dodatek nie odwolali cie z akcji i co gorsza na pewno
      zlecili ci dokonanie tu co najmniej 20 wpisow.Co ty chlopie teraz zrobisz?
      • chester_74 Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 29.01.05, 10:54
        Będę jak Mateusz Birkut... dokonam 40 wpisów... 200% normy;)
        Do czasu aż mi ktoś rozżarzoną klawiaturę podłoży...;)
        • maximuss Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 29.01.05, 11:03
          i moge sie zalozyc ze dzisiaj masz duzyr i caly dzien bedziesz cos dopisywal i
          M.Birkut przy tobie to maly pikus!
          • maximuss Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 29.01.05, 11:06
            no i napisz wreszcie cos dobrego o p.E!
            • chester_74 Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 29.01.05, 11:18
              a co to jest...? koncert życzeń?? ;)
              • blablabla213 Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 29.01.05, 16:14
                No jak nie ma chetnych to ja sie odwaze i proponuje :za wielki wklad w
                wszechstronny rozwoj P.na rogatkach wywiesic banery z podobiznami i napisami z
                jednej strony"Najlepszy burmistrz w 700-leciu Piechowic"i "Najlepszy
                przewodniczacy rady w 700-leciu"z drugej strony.Materialy zrodlowe:Informator
                Piechowicki , materialy wydane z okazji jubileuszu a takze teksty historyczne
                zgromadzone w piechowickich bibliotekach.
                • urzendas1 Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 29.01.05, 16:27
                  tacy oni najlepsi jak ta impreza z okazji tej okrągłej rocznicy...
    • zubek1 Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 29.01.05, 19:01
      chester_74, tak miedzy nami, to z tym postem za bardzo ci nie wyszlo. Ale
      kierunek jest sluszny i kombinuj dalej ;)
      Ps
      Pozdrow Styrlitza.
      • maximuss Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 01.02.05, 11:37
        w ogole wam nic nie wyszlo...
        • chester_74 Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 01.02.05, 21:37
          a szydło z worka....??? ;)
          • k-2 Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 01.02.05, 21:59
            Czy ty masz trochę oleju w głowie? Nie szkoda ci czasu na tekie głupie
            półsłówka? Jak nie masz co pisać to poprostu nie pisz albo przemyśl temat bo
            wstyd nie dość że rodzinie robisz to jeszcze wszystkim mieszkańcom. A mówi się,
            że tutaj ktoś czegoś się tylko czepia. No jeżeli masz trochę szarych komórek
            to je uruchom i pomyśl czemu...........
          • greta12 Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 01.02.05, 22:22
            nawet to szydlo wam nie wyszlo,niestetry
            • inferno_m Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 01.02.05, 23:40
              Ciekawe co zwolennicy E-kipy szykują dla nas jako ripostę.(dot.NJ)
              • niezwolennik Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 02.02.05, 18:31
                Mysle ze sa 2 nurty:
                -dajcie spokoj,popisza,popisza i przestana
                -przywalic im trzeba!
                Jezeli przewazy opcja 1.bedzie spokoj
                w drugim przydadku w najblizszyn IP ukaze sie teks autorstwa wiadomo
                kogo,zaprzyjazniona gazeta zamiesci np list pochwalny podpisany przez 100
                mieszkancoww i tepe itede
                • niezwolennik Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 03.02.05, 05:21
                  Nie przewidzialem 3 ewentualnosci ,ze E.pika bedzie tak glupia i popelni na
                  oczach swiata HARAKIRI /patrz: oglaszam konkurs..ziuta/
                  • tu.recki Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 28.02.05, 06:55
                    Apeluje do och_ziuty i tych ktorzy popieraja Ekipe. TU wpisujcie swoje posty!
                    Zacznijcie wreszcie pisac na temat i udowodnijcie ,ze to byc moze wy macie
                    racje !
                    Przekonajcie takich jak ja,ze poki nie wlamia sie do waszych biurek i nie
                    zdobeda dowodow na wasza nieuczciwosc, to nie moga niczego krytykowac!
                    • tu.recki Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się.... 28.02.05, 15:13
                      Ponawiam apel,wpiszcie tu coś pozytywnego o Ekipie,dajcie spokój Wojtkowi,może wy napiszcie co zrobiliście dla Piechowic ,bo Wojtek zalożył chociaz forum,które "żyje" a wy co?Gdzie wasze plakaty,akcje,spotkania z mieszkancami,rzetelna informacja o tym co się dzieje w tym mieście? Marnujecie czas na pisanie głupot na forum ,zamiast w tym czasie pracować i zalatwiać interesantów w tych swoich prywatnych firmach!
                      • krakowiakbis Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się....mądrze 28.02.05, 16:25
                        Popieram gorąco tu.reckiego.
                        • kawal5 Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się....mądrz 01.03.05, 11:05
                          Nawolywanie tu.reckiego pozostaje jakos bez echa.Nietrudno sie domyslec
                          dlaczego.
                          Rozkaz brzmial:pisac jak najwiecej,atakowac,niszczyc,zagluszyc!Mnie nie tykac!
                          A jak jestes zolnierzem , rozkaz rzecz swieta...
                          • greta12 Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się....mądrz 02.03.05, 22:05
                            Dlaczego tu dalej nie ma wpisow? Gdzie sie pochowaliscie? Zwolennicy wpisujcie
                            sie!
                            • bond13 Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się....mądrz 02.03.05, 22:22
                              Co zabrakło zwolenników? Ha,ha, ha i bardzo dobrze, powiem więcej będzie ich
                              coraz mniej.
                              • greta12 Re: Zwolennicy Burmistrza wpisujcie się....mądrz 02.03.05, 22:31
                                Szczegolnie po tym samoboju z KSKS!
                                • winnicacieplice Burmistrz został sam jako zwolennik 04.03.05, 21:45
                                  jestem sympatykiem BURMISTRZA
                                  jak najbardziej
                                  operatywanego
                                  nowoczesnego
                                  typowego menadżera, aby każda złotówka była właściwie wykorzystana
                                  dbającego o własną wątrobę
                                  czyli wniosek napewno nie chodzi o panującego
                                  • stasio_i_zofija Re: Burmistrz został sam jako zwolennik 04.03.05, 21:48
                                    A ja sobie wypraszam, co do wątroby to teraz są przeszczepy.
                                    A miszkańcy nie maja nikogo za nas hehehe, więc postawimy kogos innego za mnie.
                                    Np jednego z pałkarzy:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka