Dodaj do ulubionych

Towarzystwo Wzajemnej Adoracji

27.01.05, 20:36
Jestem pod piorunującym wrażeniem powstańczego zrywu prostego (nie mylić z
prostackim) ludu miasta i gminy Piechowic. Celność argumentów przemawiających
za nieudolnością obecnych wladz lokalnych jest druzgocąca ( można jeszcze
dodać, że mają wszy jak ruskie czołgi, Balcerowicz musi odejść
oraz "Carthaginam delendam esse censeo"). Te ogromne tłumy przewalające się
przez to forum świadczą o niebywałym zaangażowaniu w sprawy publiczne
mieszkańców naszej gminy (nich wspomnę tylko o widocznej działalności
opozycji na terenie miasta,te wiece ,plakaty ,ulotki ,spotkania). Niebywała
liczba pomysłow na rozwazanie problemów piechowickiej społeczności powala na
kolana (obciecie pensji władzy będzie niewatpliwym przełomem w rozwoju
miasta). Chapeau bas przed ludźmi szanującymi odmienne poglądy od swoich,
chętnymi do dyskusji ( dobrze, że już nie palą czarownic).
PS
Żeby nie było, że jestem warchołem. Znam rewelacyjny środek na wasze
bolączki. Wystarczy wygrać wybory samorządowe. Patrząc na "pieprzenie w
bambus" na tym forum, cienko to widzę. Mimo, że czuję się wyalienowany, z
calego serca życzę powodzenia.
Obserwuj wątek
    • inferno_m Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 27.01.05, 21:17
      Widzę, że nie lubisz czytać wszystkich postów.
      • och_ziuta Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 27.01.05, 21:18
        A co tu czytać?
        • greta12 Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 27.01.05, 21:25
          Czytaj swoje bedziesz zadowolona!A w ogole co ty sie tak od 2 dni uwijasz
          dostaniesz za to premie czy co? Znowu uzylas niecenzuralnego slowa!
          • och_ziuta Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 27.01.05, 21:31
            Skromnie mówiąc uważam, że moje posty są najlepsze!
            • urzendas1 Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 27.01.05, 21:34
              po prostu brak słów....
            • greta12 Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 27.01.05, 21:35
              No bo ty piszesz a ktos ci dyktuje...
              • greta12 Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 27.01.05, 21:36
                och_ziuta jak ciebie mozna podpuscic,ty bys pisala do rana
                • chester_74 Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 28.01.05, 01:01
                  a Ty zacznij do rana myśleć.....:)
                  • greta12 Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 30.01.05, 11:03
                    mysle,mysle i wymyslilam ze z twoim mysleniem krucho,miales wykonac 200% normy
                    i co?brakuje ci konceptu,popros o pomoc /z/ubka1
                    • trollek Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 30.01.05, 12:35
                      A co to, zubek1 to napis na dropsach?
                      • inferno_m Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 30.01.05, 19:08
                        trollek vel zubek1
                        • trollek Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 30.01.05, 19:29
                          Genialne odkrycie.
                          Czytaj posty to nie bedziesz taki dumny ze swoich odkryc.
                          • wscibski1 Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 30.01.05, 19:44
                            podtekstu szukaj trollek,podteksu
                            • och_ziuta Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 30.01.05, 19:49
                              Pod jakim tekstem?
                          • inferno_m Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 30.01.05, 19:44
                            W przeciwieństwie do Ciebie czytam wszystko co zostało napisane na tym forum.
              • inferno_m Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 27.01.05, 21:37
                Ignorować proszę Państwa, bo ta rozmowa do niczego nie prowadzi.
                • och_ziuta Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 27.01.05, 22:03
                  Szanowny inofermo.
                  Ups infermo-m.
                  Ty ślepy jesteś? Nie widzisz do czego zmierzam? Nie czujesz absurdalności tego
                  forum?
                  Wbrew pozorom jestem poważnym człowiekiem ;).
                  Owszem, jestem mieszkańcem Piechowic, ale tak szczerze mówiąc nic mnie z tym
                  miastem nie łączy, Jestem 'sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem'. Nie biadolę
                  nad swoim losem, nie oskarżam wszystkich świętych za swoje problemy. Biorę byka
                  za rogi i zapierniczam aż mi pot po tyłku spływa, od rana do nocy.
                  Rozejrzyj się. Z kim chcesz zrobić tę rewolucję? Z ludżmi zadroszczącymi, że
                  ktoś zarabia więcej o 800 zł od nich? Jak ci się uda, te same argumenty będą
                  padały przciwko tobie.
                  Zobacz co się stało gdy zacząłem wysyłac swoje posty. Problemem nr 1 stały się
                  zwroty 'wisi mi', 'pieprzyć w bambus' i 'dupa'. Zrobiłem to z premedytacją aby
                  zobaczyć co tu się naprawdę liczy.
                  Teraz juz mi wszystko wiadomym jest.
                  ŻEGNAM

• inferno_m Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 27.01.05, 23:13
                    To się chwali och_ziuta, ale nie każdy jest zdolny piękny i bogaty.
                    I nie zauważyłem, aby ktokolwiek z forumowiczów napisał, że jest biedny i
                    zazdrości komuś pieniędzy. Sądzę że wiele osób z forum niemniej niż Ty
                    zapiernicza na rodziny .
                    • och_ziuta Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 27.01.05, 23:21
                      O matko. Bo najwazniejsze bylo to, ze kazdy zapiernicza dla swojej rodziny.
                      Boże! Ty widzisz i nie grzmisz?!
                      I to by bylo na tyle. Nie chce mi siem wiecej z wami gadac.
                      • idol33 Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 27.01.05, 23:31
                        och_ziuta ty się lecz na nogi, bo na głowę już za późno.
                        • inferno_m Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 27.01.05, 23:38
                          och_ziuta to jest tzw. zmiękczacz.
                      • niezwolennik Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 28.01.05, 15:47
                        A juz sie pozegnalas ziuta!
                        • inferno_m Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 28.01.05, 16:54
                          ga3 to sami coś zaproponujcie, to bicie piany zaczeło się od was.
                          My wymienialiśmy uwagi, a że krytyczne to inna sprawa.
          • chester_74 Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 28.01.05, 01:00
            12latko.... czytaj posty dokładnie!!!! Może w końcu zrozumiesz,że Och_Ziuta to
            facet:)
            • niezwolennik Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 28.01.05, 07:36
              Mam nadzieje ze dzisiaj tez spedzicie efektywnie dzien pracy i razem z
              ziuta ,blablabla a moze i nawet ga3 zalejecie to forum swoimi
              rozhisteryzowanymi tekstami.
              Ziuta nie jest facetem ,"uwierz mi"
              • inferno_m Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 28.01.05, 09:23
                chester_74, och_ziuta & Co maja na celu wyciągnąć od nas informacje oraz jak
                najbardziej tutaj nabroić. Nie dajmy się prowokować, wiemy swoje i to co wiemy
                było jest i miejmy nadzieje że nie będzie.
                • ga3 Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 28.01.05, 10:07
                  Jakie informacje?Tobie pomyliło się realne życie z filmami szpiegoskimi.
                  Niestety a może na szczęście dla frustratów żegnam się .Pozdrawiam wszystkich
                  normalnie myślących a reszta niech udaje ,że tak na sercu leżą jej sprawy
                  naszego miasteczka i dalej bije pianę.
                  • maximuss Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 28.01.05, 14:17
                    jak sie juz wycofujecie z akcji to nie zapomnijcie wydac rozkazu o wycofaniu z
                    dzialan operacyjnych chestera 47 bo chyba jeszcze dalej trwa w pogotowiu
                    • chester_74 Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 28.01.05, 23:07
                      Maximuss... zmartwię Cię ale jeszcze zostaję.... ;)
                      • maximuss Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 28.01.05, 23:29
                        A siedz tu ile chcesz moze cie do konca rozpracuje!
                        • chester_74 Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 28.01.05, 23:38
                          OK
                          • inferno_m Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 29.01.05, 00:12
                            Nikt nikogo tu nie wygania.
    • maximuss Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 28.01.05, 14:21
      Ziuta! oby wam sie ten prosty /nie mylic z prostackim/lud miasta i gminy
      Piechowice nie odbil czkawka,czego wam i sobie zycze!
      • zidan9 Re: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji 29.01.05, 16:53
        oh ziuta i cała reszta : nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu i dlatego
        niedługo sie na własnej skórze przekonacie, ze łaska pańska na pstrym koniu
        jeżdzi! tylko niestety jak to zwylke w takich okolicznosciach bywa E-kipa
        obudzi sie z reka w nocniku, gdyz niestety jezeli ktos ma wadę wzroku czyli nie
        widzi nic poza czubkiem własnego nosa to tak juz jest.... Kazdy otrzymuje tyle
        ile sam dał... A wy daliscie nam wszystkim tylko niestety obraz po prostu
        żenujący, pokazaliscie kim na pewno nie chcialibyśmy byc, szkoda, ze nie macie
        lustra a tylko lustereczko!a propos w lustrze obraz nie jest rzeczywisty o czy
        pewnie jako super wykształceni wiecie! OH ziuta..... czego ci brak? moze
        sumienia a może...?????

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka