Dodaj do ulubionych

Oglaszam moja kandydature do Sejmu

12.08.05, 12:29
Oglaszam ze kandyduje do Sejmu w najblizszych wyborach z listy Prawa i
Sprawiedliwosc z miejsca 24, ostatniego.
Obserwuj wątek
      • syfon11 Re: Oglaszam moja kandydature do Sejmu 12.08.05, 17:45
        Panie Wojtku mimo że nie popieram PIS może Pan liczyć na mój głos. Jest Pan
        jedną z nielicznych osób w tym mieście, które nie obawiają się ujawniać swoich
        poglądów. Młodość i zapał to Pańskie plusy. Doświadczenie przyjdzie z czasem (a
        nadmiar doświadczenia to rutyna). Mam wielką nadzieję, że będzie Pan walczył o
        prworządność i przejrzystość w Piechowicach bez względu na wynik głosowania.
        • 555jmf Re: Oglaszam moja kandydature do Sejmu 12.08.05, 21:35
          Mówią,że na liście albo pierwsze albo ostatnie miejsce,i na to i na to
          głosujący na pewno spojrzą .Ma pan niezaprzeczalne atuty:młodość i odwagę w
          głoszeniu poglądów.Życzę jak najlepszego wyniku wyborczego,Piechowice powinny
          się cieszyć,że mają taką aktywną młodzież,bo przecież niejeden działacz z
          niejednego ugrupowania bezskutecznie przez wiele lat marzył aby na takiej
          liście się znależć.Powodzenia!
        • inferno_m Re: Oglaszam moja kandydature do Sejmu 13.08.05, 16:17
          Czyzby to sami moi zwolennicy sie wpisywali:)
          Panem Jablonskim sie zainteresowalem jako wyborca i jako kontrkandydat
          ubiegajacy sie o to samo miejsce. Chetnie wziabym udzial w debacie,
          konfrontujacej nasze programy.
          Bedzie zorganizowane napewno moje spotkanie z wyborcami w Piechowicach, o
          terminie powiadomie.
          Jesli zostane wybrany przez mieszkancow napewno zostanie otwarte biuro w
          Piechowicach, kazdy bedzie mogl liczyc na pomoc.
          • wyborca12344 Re: Oglaszam moja kandydature do Sejmu 14.08.05, 12:06
            Oooo ... NASTĘPNY DARMOZJAD (Wojciech L.)!!! Mamy już tu jedna bez skazy radna
            powiatową a teraz będziemy mieli dochodzeniowca senatora (zrobił porządek w
            Piechowicach to teraz przyjdzie czas na polski senat). Tylko jak z niego bedzie
            taki senator jak sprzedawca okularów to MARNIE to widzę. Jedyne co jest pewne
            to to, że stracimy NASZE KOCHANE PIECHOWICKIE I WCIĄŻ AKTUALNE ODŚWIEŻANYMI
            INFORMACJAMI FORUM, no ale bedziemy ZAPEWNE mieli FORUM SENACKIE - (taki jest
            Wojtek - namieszać i ........ . P.S.(pani Kasiu proszę o pomoc i komentarz bo
            słów mi brakuje na ten szczególny piechowicki przypadek... ).
            No ale chyba już mam komentarz: Wojtuś jest WIELKI, Wojtus jest CACY, Wojtus
            UZDRAWIA PIECHOWICE !!! E-kipa jest ZŁA, E-kipa jest BE, E-kipa MA LUDZI
            NIEKOMPETENTNYCH I BEZ KONKURSÓW - ale juz za rok władza sie zmieni to
            ZATRUDNIMY SWOICH o czym juz piszecie na forum. I czym wy sie różnicie od E-
            kipy ??? Kompetentnymi forumowiczami? Tylko w jakiej dziedzinie oprócz bicia
            piany i wygłaszanymi od poczatku działalności forum informacjami ???
            • elektorat1 Re: Oglaszam moja kandydature do Sejmu 14.08.05, 12:31
              Wyborco12344 dołącz do swojej wyliczanki następujące osoby:
              radnych Gminy (wszystkich bez wyjątku) głosujących za wszystkim czego chce
              władca jednomyślnie (mimo, że w rozmowach prywatnych krytykują sposób
              zarządzania miastem), władcę ze świtą panujących za pieniądze podatników od 10
              lat.
              Sukcesem wyobrczym Pana Wojtka jest to że nie jest bezpłciowcem nie
              wzbudzającym żadnych emocji.
            • syfon11 Re: Oglaszam moja kandydature do Sejmu 14.08.05, 14:05
              Wspaniały poemat wyborcy12344 nakłania mnie do zadania pytania. Mam nadzieję na
              pełną odpowiedź nie od jednej osoby.
              Napiszcie jakie sukcesy E-rządów wyróżniają Piechowice spośród innych takich
              samych małych miejscowości?
              Być może bezpodstawne są ataki forumowiczów na tak kompetentne, posiadające
              zaufanie społeczne i prawe władze.
            • logo20 Re: Oglaszam moja kandydature do Sejmu 17.08.05, 15:26
              Jedyne co jest pewne to to, że stracimy.....
              I tu się grubo mylisz,jak chyba zdążyłeś zauważyć na forum nie pisze tylko inferno_m - założyciel forum, ale wielu innych ludzi,
              którzy z pewnośćią cały czas będą wam patrzyć na ręce.Obecna władza i ich kompetencje to ewenement w skali kraju, więc każda inna
              z pewnościa będzie lepsza.Przecież do tego potrzeba tak nie wiele, wystarczy być trzeźwym w miejscu pracy, mieć wymagane
              wykształcenie,i chęć zrobienia czegoś dobrego dla Piechowic a nie tylko dla kolesi.
              WY niestety w większości przypadków tych wymogów nie spełniacie więc chyba czas odejść.
              Przecież jeśli będzie nowa władza nikt wam nie broni wziąść udziału np. w konkursie, o którym będziecie mogli przeczytać w BIP-ie
              i w uczciwy sposób konkurować z innymi kandydatami na takie lub inne stanowiska. A czasy ludzi bez matury lub przynoszonych w
              teczkach na kierowniczych stanowiskach przejdą do historii.
              Tak oto wyobrażam sobie kolejną władzę w Piechowicach.
              wyborco12344 czy zdołałeś wychwycic różnice miedzy E-kipą a nową władzą?
    • inferno_m Re: Oglaszam moja kandydature do Sejmu 23.08.05, 15:49
      Prawybory SMS-owe na stronie: www.regional.pl/wybory2005/

Legnica, Jelenia Góra ::

Poprawna treść SMS
      na numer: 7216 (koszt 2 PLN + VAT)
      o treści: PT.NOWINY:01, 02, 03 itd

Każdemu kandydatowi przypisany jest kolejny numer 01, 02, 03 itd. Czyli na
      konkretnego kandydata z numerem 01 treść będzie wyglądała następująco:
      PT.NOWINY:01
      • weterynarz2 Re: Oglaszam moja kandydature do Sejmu 23.08.05, 16:14
        Ja wyślę sms-a o nastepującej treści
        PT.NOWINY:192 i głos zostanie oddany na pana Wojciecha Leszczyka

Ktoś może spytać dlaczego?
        -Dzięki niemu możemy pisać na tym forum, którego lektura wielu ludziom otworzyła szerzej oczy na patologię jaka panuje w Piechowickim urzedzie i nie tylko,
        -odważył się złożyc doniesienie do prokuratury na ewidentne łamanie prawa przez nasze władze (BIP)
        -Jego atutem jest młodość i to że nie jest uwikłany w żadne układy

Jeśli chodzi o mnie to w zupełności wystarczy.

• waiter4 Obrębalski też jest stąd! 08.09.05, 13:56
      Z Jeleniej Góry kandyduje dr Marek Obrębalski zapewne znany wielu mieszkańcom
      Piechowic min. dlatego, że jest cenionym przez studentów wykładowcą Wydziału
      Gospodarki Regionalnej i Turystyki w Jeleniej Górze i cenionym ekspertem w
      zakresie spraw rozwoju regionalnego.
    • spinaker206 Re: Oglaszam moja kandydature do Sejmu 19.09.05, 23:37
      Nie mam dylematu, nie chcę startować, ale na powaznie to oddaję do Sejmu głos
      nieważny, który komisja musi policzyć. To jest lepsze od siedzenia w domu i
      marzekania. Możemy w ten sposób zgodny z prawem wyborczym powiedzieć politykom
      co myślimy o nich i ich partiach klikach. Pomyśl co zrobić dalej!
      Wystarczy znać prawo a demokracja staje się rzeczywistością!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka