Dodaj do ulubionych

Czy któraś z Was korzystała z tego sklepu?

28.06.16, 15:01
Natrafiłam na sklep davu.pl gdzie można zamówić kosmetyki w bardoz niskich cenach.
Czy któraś z Was korzystała z tego sklepu? Jeśli tak, to jakiej jakości są te produkty/.
Obserwuj wątek
    • kasidysisko Re: Czy któraś z Was korzystała z tego sklepu? 15.08.16, 22:51
      na kosmetyki w niskich cenach polecam efektima.eu. Ostatnio trafiłam tam na serię Mama Care i jestem zachwycona
      • marta.czabala Re: Czy któraś z Was korzystała z tego sklepu? 22.03.17, 00:04
        Mam z efektimy genialny peeling coffee miracle. Cudo na moją skórę.
        • kasidysisko Re: Czy któraś z Was korzystała z tego sklepu? 14.09.17, 23:31
          Ja mam teraz ich peeling z pyłem wulkanicznym, rzeczywiście genialny.
      • kasidysisko Re: Czy któraś z Was korzystała z tego sklepu? 05.10.17, 22:54
        Z efektimy mam wspaniałe peelingi, zwłaszcza mój ukochany z kokosem.
    • kasidysisko Re: Czy któraś z Was korzystała z tego sklepu? 15.08.16, 22:52
      A na włosy mogę polecić wszystko od Chantal.
      • marta.czabala Re: Czy któraś z Was korzystała z tego sklepu? 22.03.17, 00:06
        Mam z Chantal odżywkę ProSalon Intensis, moja ukochana rzecz do włosów.
        • kasidysisko Re: Czy któraś z Was korzystała z tego sklepu? 14.09.17, 23:33
          Teraz jeszcze z przyjemnością korzystam z Elastabion Floslek.
    • synnok Re: Czy któraś z Was korzystała z tego sklepu? 23.03.17, 14:20
      nie slyszałam o nim
    • remik227 Re: Czy któraś z Was korzystała z tego sklepu? 02.10.17, 10:33
      Z tego sklepu nie korzystałam nigdy, ale jestem dobrze zaznajomiona z serią kosmetyków "Eveline". Szczególnie jeśli chodzi o przedłużenie opalenizny wakacyjnej, kosmetyki działają niezawodnie, nie zamieniłabym na inne ryzykując gorszy efekt.
    • kasidysisko Re: Czy któraś z Was korzystała z tego sklepu? 05.10.17, 22:57
      Z tanich rzeczy wszystko od Floslek, zwłaszcza mój cudowny żel z aloesem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka