Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

"Kompetencja" agencji doradztwa personalnego

06.01.04, 11:55
    W serwisie Aaaby.pl znlazlem nastepujace ogloszenie dane prze firme Grafton:
    www.aaaby.pl/praca/301,46868,0,0,0,16263641,Praca_Findery.html?k=xx_16263641&b=Praca&lp=9

Jedno z zadan, ktore pracownik ma wykonywac to
    "prowadzenie dokumentacji inżynieryjnej (n.p., Diagram Przepływu Procesu)"

To, ze nie maja pojecia o co chodzi swiadczy prztlumaczenie
    angielskiego "Process Flow Diagram" na "Diagram Przeplywu Procesu", chociaz
    od lat nazywa sie to po polsku "Schemat Technologiczny", ewentualnie "Schemat
    Bilansowy".
    Jakas panienka wziela slownik i przetlumaczyla doslownie z angielskiego.
    Obserwuj wątek
      • Gość: xxx Re: "" agencji doradztwa personalnego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.04, 22:57
        Panienka czy facecik, nie ma roznicy... A to nie wiedziales, ze agencje
        generalnie maja w dupie, co umiesz i do czego masz predyspozycje? Im chyba
        wystarczy, ze jakies pozycje w Twoim zyciorysie pokrywaja sie z wymaganiami
        pracodawcy. Nic wiecej. Ja tez bylam w Graftonie na rozmowie - chcialam robic
        cos, co zaczelam rok temu w poprzedniej pracy, a ze na stanowisku sekretarki
        mialam duzo wieksze doswiadczenie, pan stwierdzil, ze tylko stanowisko
        sekretarki wchodzi w rachube... i zaproponowal mi cofniecie sie w rozwoju za
        duzo mniejsze pieniadze. Warto bylo zaczekac na cos lepszego:) Tyle, jesli
        chodzi o Grafton.
        • legal.alien Re: "" agencji doradztwa personalnego 07.01.04, 07:52
          Npaisalem "panienki", bo z moich doswiadczen z tego typu agencjami wynika, ze
          glownie zatrudniaja tam mlode nienajgorzej wygladajace panienki. Ubieraja je w
          mundurki, czytaj kostiumiki, i twierdza, ze potrafia rekrutowac ludzi. Czasami
          mialem wrazenie, ze trafilem do jakies lepszej agencji towarzyskiej. Sam mialem
          doswiadczeni z kilkoma z tych agencji i to z gornej polki. Przerazala mnie ich
          niekompetencja i arogancja.
        • Gość: Mała Re: "" agencji doradztwa personalnego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.04, 11:44
          Mnie Grafton załatwił lepiej. Panienka wezwała mnie na rozmowę. Pojechałam i po
          godzinnej rozmowie oświadczyła mi, że nie może mi zaproponować pracy, bo ....
          mam za długą przerwę. Zdenerwowałam się i powiedziałam, że moje dokumenty
          dostała trzy tygodnie wcześniej i jest w nich data zakończenia pracy i że
          marnuję czas i pieniądze na paliwo tylko dlatego, że pani nie przeczytała mojego
          CV.
      • Gość: ruda Re: "Kompetencja" agencji doradztwa personalnego IP: 62.148.79.* 07.01.04, 10:22
        agencja dostaje od klienta wymagania, jakich to pracowników ma szukać
        a nie wymyśla samemu
        tak dostali od klienta, to tak napisali
        powinni owszem zapytać klienta (firmę, która szuka pracownika) jak to się mówi
        po polsku, ale co jeśli to właśnie klient om tak podał?
        żadna agencja nie będzie się znała na szczegółach pracy, jaką mają wykonać
        rekrutaowani pracownicy
        bo się zna na szczegółach własnej pracy
        • legal.alien Re: "Kompetencja" agencji doradztwa personalnego 07.01.04, 11:37
          > żadna agencja nie będzie się znała na szczegółach pracy, jaką mają wykonać
          > rekrutaowani pracownicy
          > bo się zna na szczegółach własnej pracy
          To po co wlasciwie komu agencja??
          Jesli potrzebuje pracownika, a agencja nie jest w stanie ocenic jego kompetecji
          zawodowych, bo nie ma o nich zielonego pojecia, to po co komu nabor przez
          agencje??

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka