Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Synteza Sp.z o.o.

IP: *.adsl.inetia.pl 03.06.10, 13:37
    Witam potrzebuję informację nt.Firmy Synteza Sp.z o.o. z Poznania.
    Jak się pracuje na stanowisku przedstawiciel farmaceutyczny.I ogólne warunki.
    Z góry dziękuję.
    Obserwuj wątek
      • Gość: gosc Re: Synteza Sp.z o.o. IP: *.tvgawex.pl 03.06.10, 23:30
        mam w poniedzialek z nimi rozmowe w bydgoszczy i tez bym chcial sie czegos
        dowiedziec...
        • Gość: Namor Re: Synteza Sp.z o.o. IP: *.adsl.inetia.pl 08.06.10, 12:27
          Cześć i Ci poszło po rozmowie Z Synteza?
      • Gość: pawełek Re: Synteza Sp.z o.o. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.10, 21:28
        Mnie też to interesuje. Ktoś może coś wie?
        :)
      • mart-ucha Re: Synteza Sp.z o.o. 07.06.10, 23:41
        Idę jutro na rozmowę.
        Czy ktoś coś wie na temat firmy?
        • Gość: Namor Re: Synteza Sp.z o.o. IP: *.adsl.inetia.pl 08.06.10, 12:26
          Cześć i jak Ci poszło na rozmowie w Synteza.Rozmowa normalna czy zaskoczyli
          czymś?. Dzięki za info pozdrawiam
          • mart-ucha Re: Synteza Sp.z o.o. 08.06.10, 21:15
            Rozmowa sympatyczna i chyba mi dobrze poszło bo zostałam zaproszona na drugi
            etap do Poznania na czwartek:)
            Nadal chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat firmy od osób, które już
            tam pracują.
            • Gość: Anonim Re: Synteza Sp.z o.o. IP: *.tvgawex.pl 09.06.10, 20:00
              Witaj napisz jak bylo na rozmowie twoje odczucia wrazenia i czy juz cos wiecej
              dowiedzialas sie od innych o tej firmie ?
              • mart-ucha Re: Synteza Sp.z o.o. 12.06.10, 21:49
                Zaproponowano mi 1800 brutto plus premie. Chwalono się śmiesznym socjalem. Dla
                mnie totalna porażka, bo jechałam 6 godzin do Poznania aby dostać 1200zł gdzie
                opiekunce do dziecka muszę zapłacić co najmniej 800zł.
                Totalnie beznadziejna firma!!!
                • Gość: Monika Synteza Sp.z o.o. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.10, 12:05
                  Nie wiem skąd takie informację,skoro jeszcze nie pracujesz w firmie Synteza.
                  Ja już w Syntezie pracuję drugi rok - faktycznie firma jest w fazie rozwoju
                  - na umowie możesz mieć 1800 brutto płacy zasadniczej ale jeszcze jest
                  premia!!!!!!! także miesięczne wynagrodzenie jest na poziomie 3000-4000 zł
                  netto . Poza tym fajne szefowe są w dziale marketingu !!!!!!!!
                  Ja jestem zadowolona gdyż wcześniej pracowałam w innej firmie
                  farmaceutycznej i nie było takich zarobków - skoro to małe pieniądze to życzę
                  powodzenia w szukaniu firm, która zapłaci więcej
                  • Gość: tempesta Re: Synteza Sp.z o.o. IP: 88.220.119.* 18.06.10, 17:47
                    Czesc wszystkim... ja tez bylam na rozmowie w Synteza i od lipca zaczynam prace
                    na śląsku:-) nie przeraza mnie niska podstawa, bo to przeciez od przedstawiciela
                    zalezy ile zarobi. Jak ktos mysli ze "za darmo" dostanie 3000 zł tylko dlatego
                    że rano wstaje do pracy to sie grubo myli!! Monika! Mam nadzieje ze spotkamy sie
                    na cyklówce:-))
                    • Gość: Gues Re: Synteza Sp.z o.o. IP: 81.219.91.* 22.06.10, 18:51
                      Wiecie moze czy sa limity paliwa na prywatne wyjazdy ?
                    • Gość: Gues Re: Synteza Sp.z o.o. IP: 81.219.91.* 22.06.10, 18:58
                      Wiecie moze czy sa jakies limity paliwa na wyjazdy sluzbowe ?
                      • Gość: Gues Re: Synteza Sp.z o.o. IP: 81.219.91.* 22.06.10, 19:01
                        Wiecie moze czy sa jakies limity paliwa na wyjazdy prywatne ?
                        • Gość: gość Re: Synteza Sp.z o.o. IP: *.ip.netia.com.pl 24.06.10, 20:22
                          Auto z GPS jest tylko do celów służbowych. Wyjazdy prywatne ewentualnie po
                          skonsultowaniu tego z kierownikiem. Takie warunki podano mi na rozmowie
                          • Gość: Huncwot Re: Synteza Sp.z o.o. IP: 89.174.254.* 11.08.10, 20:46
                            Witam !!! Ja równiez byłem na rozmowie, w połowie lipca- pierwszy
                            etap, za dwa dni odezwali sie i mam jechac do Poznania na II i III
                            etap,kurcze strasznie długo to trwa (wakacje,urlopy itp,itd). Czy
                            moze ktoś z Was jest w podobnej sytuacji??? Podobno firma sie
                            rozwija i ma tylko P.handlowych, a teraz szuka na cała polskę
                            P.medycznych.Pzdr....
                            • Gość: miki Re: Synteza Sp.z o.o. IP: *.xdsl.centertel.pl 12.08.10, 07:50
                              Cześć , a na jaki region startujesz
                              • Gość: Huncwot Re: Synteza Sp.z o.o. IP: 89.174.254.* 12.08.10, 13:54
                                Mazowiecki, podobno jest tak, ze jeden przedstawiciel na całe
                                województwo-mega teren, ale ponoc maja zatrudniac ludzi i stopniowo
                                bedzie mniejszy. A koleżanka na jaki regionnn !?! Pzdr...
                              • Gość: Huncwot Re: Synteza Sp.z o.o. IP: 89.174.254.* 12.08.10, 13:56
                                Mazowiecki, podobno jest tak, ze jeden przedstawiciel na całe
                                województwo-mega teren, ale ponoc maja zatrudniac ludzi i stopniowo
                                bedzie mniejszy. A koleżanka na jaki terenn ?! Pzdr...
                                • Gość: miki Re: Synteza Sp.z o.o. IP: *.xdsl.centertel.pl 13.08.10, 17:53
                                  hej moje gg 2520789 , odezwij sie to pogadamy
                  • Gość: magister Re: Synteza Sp.z o.o. IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.11.10, 13:16
                    No dobra moi mili koledzy i koleżanki którzy ubiegacie się o jakiekolwiek stanowisko w tej manufakturze o nazwie Synteza.Miałem nic nie pisać ale nie chcę żebyście wyrządzili sobie krzywdę.Dobra rada od człowieka który pracował tam zaledwie parę miesięcy i zwiewał gdzie pieprz rośnie.Ci którzy kiedykolwiek pracowali w firmie farmaceutycznej nie podejmą się pracy w Syntezie.No chyba ,że są w desperacji lub zrezygnowali z poprzedniej pracy na rzecz tej.Pierwsza rozmowa odbywała się w hotelu lub kawiarni ,było miło i sympatycznie (mój przypadek) ale jak już przyjechałem do Poznania ,czar prysł, ręce im opadły ,niestety nie miałem już innego wyjścia i podpisałem umowę.Jednak szybko ocknąłem się z szoku i nawiałem.Wygląd firmy...? Przerażający,odrażający budynek jak z PGR-u, śmierdzący,wołający o pomstę do nieba,komunistyczna boazeria z leśniczówki,pracownicy kopcący fajki w każdym pomieszczeniu.Ludzie tam pracujący w wieku moich dziadków którzy dorabiają sobie na pół etatu,nie mający bladego pojęcia o nowoczesnej technice a co dopiero o farmacji na czele z pożal się Boże prezesami. Nie wspomnę o tym,że tam komputer wywoływał postrach.W Syntezie nie pisało się meili tylko listy ,wszystko wysyłało się drogą pocztową bo cuda techniki starsze towarzystwo nie ogarniało.Łącznie z tym ,że przelewy p.Ziuta wypisywała na druku i dopiero z tym szła do banku( po co przelew elektroniczny,to wywoływało lęk) Odnosząc się do słów Moniki .Ciekawe?? Ale nie znam nikogo z Syntezy kto pracowałby tam dłużej niż dwa lata o imieniu Monika a tym bardzie,żeby miał jakiekolwiek doświadczenie w farmacji.No chyba ,że jako klient w aptece ale takie doświadczenie to każdy ma.Myślę,że masz imię zaczynające się na I. lub na K.bo są tam tylko 2 osoby z takim stażem.Są pupilkami tych dwóch rządzących gastryków.No tak ale jak się jest niedojdą w życiu zawodowym nic nie potrafi nie ma żadnych większych oczekiwań to się nadal tkwi w takiej życiowej czarnej d... Wracając do sprawy.Zero szkoleń,mnóstwo papierów do papierów z papierkami na czele,GPS w każdym samochodzie i jest osoba,,specjalnej,,troski która siedziała nad tym dzień w dzień i sprawdzała gdzie o której i ile czasu byliście w terenie ,danej aptece o której wyjechaliście i wracacie do domu.Pani Monisi,,gratuluję,, ,iż szczyci się tym,ze po ponad dwóch latach ma 1800 brutto w podstawie.Docenili ją w tej firmie. ŁŁał.Tak,tam podstawa wynosi 1400 brutto .1800 to szczyt możliwości.Prowizja powinna być wypacana na podstawie IMS ale niestety dane te były z kosmosu a Panowie Prezesi nie brali ich pod uwagą i dlatego prowizji od sprzedaży nie płacili a jeśli już to tragicznie pocięte i wypłacane na raty ,nie w całości.Samochody !!! Rozkraczające się skody fabia,oklejone dookoła.Na to i na GPS oraz na osoby obserwujące Wasze ruchy w terenie nie szkoda pieniędzy.Ale na wypłacanie pieniędzy a raczej ich brak zawsze znajdowały się argumenty żeby nie płacić .A dlaczego ? A bo tak. Taka była odpowiedź.Na kierownika nie mogłeś liczyć,choć bardzo się starał (kierownik był 1 na całą Polskę) gdyż była tyko personą na papierze i nie miał nic do gadania (z tego co wiem też już tam nie pracuje).Jesteście moi mili zdani sami na siebie.Produkty takie których aptekarze nie chcą a mi było wstyd je promować , pracować w tej firmie i przedstawiać się mianem P.F.Syntezy.Jeśli chcecie zobaczyć jak to jest żyć na samym dnie .To jest do tego doskonałe miejsce.Gorzej w firmach farmaceutycznych nie ma.Wiem bo mam porównanie.Trudno po tym badziejstwie znaleźć pracę w farmacji jeśli się nie miało wcześniejszego doświadczenia w innych firmach farmaceutycznych.To jest dosłownie obóz przetrwania bez grosza przy duszy.Naprawdę lepiej zarabia się w supermarkecie.I tam przynajmniej wiesz ,ze jak sobie zapracujesz na premię lub prowizję to ją dostaniesz a w Syntezie jak PANOWIE PREZESI WŁADCY stwierdzą ,że może ...no to może kiedyś. Acha ..i ta firma się nie rozwija ona raczej się zawiją.To jest takie farmaceutyczne Alternatywy 4 z panem Aniołem na czele.Myślałem,że takie firmy dawno nie istnieją a tu proszę.O wizytację prosi się Sanepid,PIH i innych.Na koniec jeszcze raz z całego serca Wam odradzam .
                  • losiu4 Re: Synteza Sp.z o.o. 15.11.10, 10:24
                    i to mi się spodobało. I Ty (Monika) i przedmówczyni (Mart-ucha) niby pisałyście o tym samym (1800 + premia) ale jakby nie o tym samym (super-do kitu). Dorzuciłaś do tego "superszefowe z marketingu... ale co to ma do rzeczy? No chyba że....

Pozdrawiam

Losiu
      • Gość: krecik Re: Synteza Sp.z o.o. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.10, 19:35
        Polecam jak ktoś ma odłożone pieniądze na koncie bo nie ma co marzyć
        o pieniądzach na czas .
        Poprostu poraszka 70% ludzi szuka pracy już z tej firmy obiecują a
        nie płacą ..........
        Synteza=Biedronka nie obrażając biedronki bo u nich się poprawiło a
        tu coraz gorzej ................

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka