Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Rosyjski -biegle w mowie i pismie profesjonalnie

13.03.04, 21:42
    Jestem Białorusinka Polskiego pochodzenia ukonczyłam UG 3 letnie studia
    edukacja wczesno szkolna i logopedia ,studiuje zaocznie na UG pedagogikę
    ogólna .Podejme sie tłumaczen tekstow,udziele korepetycji ,poprowadze rozmowy
    telefoniczne zajme sie opieka dzieci rosyjskich biznesmenow,oprowadze
    wycieczki rosyjsko języczne .Mieszkam w Trójmieście.czekam na propozycje i
    kontakty pozdrawiam Helena.
    Obserwuj wątek
      • helena24 Re: Rosyjski -biegle w mowie i pismie profesjonal 22.03.04, 15:26
        helena24 napisała:

> Jestem Białorusinka Polskiego pochodzenia ukonczyłam UG 3 letnie studia
        > edukacja wczesno szkolna i logopedia ,studiuje zaocznie na UG pedagogikę
        > ogólna .Podejme sie tłumaczen tekstow,udziele korepetycji ,poprowadze rozmowy
        > telefoniczne zajme sie opieka dzieci rosyjskich biznesmenow,oprowadze
        > wycieczki rosyjsko języczne .Mieszkam w Trójmieście.czekam na propozycje i
        > kontakty pozdrawiam Helena.adres do korespondencji:krinah@poczta.onet.pl
        • helena24 Re: Rosyjski -biegle w mowie i pismie profesjonal 29.03.04, 15:53
          helena24 napisała:

> helena24 napisała:
          >
          > > Jestem Białorusinka Polskiego pochodzenia ukonczyłam UG 3 letnie studia
          > > edukacja wczesno szkolna i logopedia ,studiuje zaocznie na UG pedagogikę
          > > ogólna .Podejme sie tłumaczen tekstow,udziele korepetycji ,poprowadze rozm
          > owy
          > > telefoniczne zajme sie opieka dzieci rosyjskich biznesmenow,oprowadze
          > > wycieczki rosyjsko języczne .Mieszkam w Trójmieście.czekam na propozycje i
          >
          > > kontakty pozdrawiam Helena.adres do korespondencji:krinah@poczta.onet.pl
      • helena24 Re: Rosyjski -biegle w mowie i pismie profesjonal 22.04.04, 16:36
        helena24 napisała:

> Jestem Białorusinka Polskiego pochodzenia ukonczyłam UG 3 letnie studia
        > edukacja wczesno szkolna i logopedia ,studiuje zaocznie na UG pedagogikę
        > ogólna .Podejme sie tłumaczen tekstow,udziele korepetycji ,poprowadze rozmowy
        > telefoniczne zajme sie opieka dzieci rosyjskich biznesmenow,oprowadze
        > wycieczki rosyjsko języczne .Mieszkam w Trójmieście.czekam na propozycje i
        > kontakty pozdrawiam Helena.kontakt:krinah@poczta.onet.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka