Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Jesteście łatwiej programowalni, niż sterownik PLC

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.10, 19:02
    Awantura o krzyż to igrzyska dla plebsu/motłochu, któremu można taki głodny kawałek wcisnąć kamuflując podwyżkę podatków przez komunistów, których boss obiecał je obniżyć. Sterowanie plebsem jest banalne, wystarczy napuścić na siebie dwa wściekłe psy i ludzie będą oglądać jak się gryzą (mohery kontra postEMpowy motłoch w postaci studentów kierunków humanistycznych i bezrobotnych) nie zauważając faktu, że w tym samym czasie ktoś (RzONt) ich okrada. To tak samo jak sztuczny przepych w tramwaju urządzany przez kieszonkowców. To, że mohery tłuką się z plebsem postEMpowym o krzyż to nic w porównaniu z postępującym katowaniem naszej gospodarki. Ale ludzie chcą igrzysk, chcą awantur, bijatyk. Gazeta Fakt nadal cieszy się znakomitym powodzeniem, a to gazeta dla motłochu i tego tego najniższej próby (dla motłochu średniej próby jest Wyborcza).

Macie w większości wyprane mózgi przez główne narzędzia (PO)komunistycznego betonu - TVP, TVN, GW. Tak, to jedno i to samo, a zróżnicowanie jest sztuczne, tak samo jak między PO i PiS - jeden bat, obie partie obsadzone przez aparatczyków poprzedniego systemu, z tym że w PiS jest ich dużo mniej. Jesteście nieświadomi realiów, jakie Was otaczają. Szkoda gadać.

Ludzie są łatwiej programowalni, niż sterowniki PLC.

Możecie szczekać i obrażać mnie do woli, nie zaimponuje mi to, bo jestem usatysfakcjonowany tym, że dokładnie wiem w jakim świecie żyję i to daje mi przewagę nad wami.

Otwórzcie oczy i nie bądźcie sterownikami PLC.
    Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka