Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Geoplan, Big Form - Sprzedaż reklam na mapach !!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.10, 12:57
    Witam szanownych!

Interesują mnie informacje o pracy w tych firmach(lub innych, pokrewnych).
    Czy łatwo się sprzedaje takie reklamy?
    Czy instytucje, firmy, organizacje sa rzeczywiście zainteresowae taką formą reklamowania się?
    Czy rzeczywiscie zarabia się tam ok 10.000 tys/mc?(info z ogłoszeń)
    Czy dostaje się jakichkolwiek klientów na początek do "obrobienia"?
    Jaka jest umowa o pracę?
    Czy jest wyścig szczurów i codzienne odprzanie przez szefa?
    Jaka atmosfera?
    Otrzymuje sie samochód do jazd służbowych?

Bardzo proszę o podanie jakichkolwiek informacji?
    Nie wiem czy warto aplikować?

pozdrawiam
    Lolek

Obserwuj wątek
      • Gość: miki Re: Geoplan, Big Form - Sprzedaż reklam na mapach IP: *.centertel.pl 08.11.10, 19:05
        hej
        daj sobie spokój przynajmniej jeżeli chodzi o BIG FORM. Ja pracowałem tam trochę czasu ale powiem ci że masakra.Żaden z pracowników nie zarabia takiej kasy jak piszą.Jedno wielkie kłamstwo.Samochód po okresie próbnym za paliwo płacisz ty.Wyścig szczurów.Umowa naa własnej działalności niby zwracają Ci ZUS ale tylko częściowo jak szybko sprzedaż wszystkie powierzchnie.Jak nie to dopłacasz do interesu.Duża rotacja.Obiecują gruszki na wierzbie.Duży stres codzienne telefony czy coś sprzedałeś.A sam też masz presje bo wydajesz kase na paliwo,zus.Jeżeli chodzi o to jak cię traktują w firmach to wszyscy mają tego dość i nie przyjmują cię z otwartymi rękami. pozdrawiam
      • Gość: ronda Re: Geoplan, Big Form - Sprzedaż reklam na mapach IP: *.globalconnect.pl 19.02.11, 22:04
        Trochę późno ale może na coś się przyda moja odp. Pracowałam w Big Formie, praca fajna ale nie na długo - po prostu wypala. Co do zarobków, to zależy jak szybko sprzda się dany plakat - po tym następuje wypłata. Nigdy nie udało mi się zarobić 10.000;) ale na zarobki nigdy nie narzekałam. Wszystko zależy od regionu i dużo od fartu. Pracuje się samemu, wysyła się raporty ze sprzedaży. Atmosfera na spotkaniach firmowycvh super! Szef świetny, bardzo wspiera. Ale tak jak napisałam na początku - ciężka walka o klienta i potem z windykacją...
        Mam nadzieję, że byłam pomocna.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka