Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Żak specjalista ds. marketingu i sprzedaży

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.10, 16:06
    Czy ktoś może pracuje w tej firmie na tym stanowisku. Jakie warunki, płace, atmosfera etc. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi.
    P.S. Sam na razie jeszcze niczego nie ustaliłem:)
    Obserwuj wątek
      • Gość: agata Re: Żak specjalista ds. marketingu i sprzedaży IP: 195.117.22.* 17.11.10, 18:44
        też jestem ciekawa jak się pracuje w tej firmie..mnie interesuje "specjalista ds. sprzedaży i organizacji szkoleń"...
        • Gość: zorro Re: Żak specjalista ds. marketingu i sprzedaży IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.10, 11:56
          up
      • Gość: Tom Re: Żak specjalista ds. marketingu i sprzedaży IP: 83.57.252.* 18.11.10, 15:02
        www.jakapensja.pl/oferty-pracy/33788,specjalista-ds-marketingu-i-sprzedazy-centrum-nauki-i-biznesu-zak.html
        • Gość: kraul Re: Żak specjalista ds. marketingu i sprzedaży IP: *.home.aster.pl 18.11.10, 16:13
          Pensję już masz podaną. U mnie w województwie ogłoszenie na to stanowisko ukazuje się już o dobrego pół roku - może nawet więcej. Nawet myślałem, że to taka zakamuflowana reklama bo przecież w takim czasie można chyba kogoś znależć.

Aplikowałem sam na to stanowisko ale bez najmniejszego odzewu. Także jeżeli jesteś na etapie wysyłania tam cv to nie zawracaj sobie głowy tym ile płacą bo raczej nie będzie Ci dane spełnić wymogów tej firmy na tyle aby Cię chociaż łaskawie obejrzeli.
          • Gość: basia Re: Żak specjalista ds. marketingu i sprzedaży IP: *.chello.pl 18.11.10, 23:14
            nie wiem kto wymyślił stanowisko specjalista ds marketing i sprzedaży chyba tylko po to żeby bazować na sprzedażowej podstawie ( max 1200 zł ) + prowizja, marketingu na tym stanowisku będzie tyle co jest szans poprawy w polskim futbolu na lepsze...
            • Gość: kraul Re: Żak specjalista ds. marketingu i sprzedaży IP: *.home.aster.pl 19.11.10, 13:57
              Pełna zgoda:):) U nas nie wie się czym jest marketing. Dla Panów jest to sprzedaż ich jakiegoś gowna, a w marketingu chodzi o coś innego.

Także to zwyczajny przedstawiciel handlowy.

Znam jeszcze jedną osobę co na to aplikowała i też bez odzewu.

Te ogłoszenie jeszcze dłuuuugo się będzie ukazywał, Panowie mają duuuuże wymagania i byle niewolnik ich nie spełni.
      • Gość: agata Re: Żak specjalista ds. marketingu i sprzedaży IP: 79.139.59.* 01.12.10, 01:07
        No i jak zorro? wiesz coś więcej na temat tej firmy? Zacząłeś tam pracę? Masz zamiar?
        Czy ktoś mi powie jak się tam pracuje?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka