Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Dyskryminacja mężczyzn w wiekszości ofert pracy

IP: *.tvk.torun.pl 23.02.11, 18:28
    Dyskryminacja mężczyzn w wiekszości ofert pracy-od 2000roku szukam pracy,pokonczylem setki bzdurnych kursow,pierdoly same,mam tysiace papierow na wszystko,od kursow komputerowych,jezykowych,kadr,plac,przez wozki widlowe prawo jazdy,A,B,,C,D,BE,CE,DE,instruktora,egzaminatora nauki jazdy....Pracowalem troche jako kierowca troche jako sprzedawca i to wszystko...Na pozostale oferty:"panie to jakieś glupie przekladanie papierkow-tu sie nada kobita",do fakturowania-to samo"panie widzial pan kiedys faceta od fakturowania?-robota dla cioty co najwyzej"...do kiosku"jak pan tam bedzie wygladal"...na wszelkie biurowe"tylko kobiety"...Nawet na dowozenie pizzy chcieli kobiete-wzieli jedna i pierwszego dnia rozbila im samochod wjezdzajac pod tramwaj:)..Od 3 lat dostalem odmowe ze wzgledu na pleć od około 80-100 "pracodawcow"....Facet w tym chorym po...banym kraju to ma robić tylko i wylacznie jako górnik,hutnik lub śmieciarz.....Wszelkie inne stanowiska sa dla kobiet--nawet jako kierowca autobusu zglosiło sie 100 facetow i 1 kobieta--bylo 1 miejsce i dostala kobieta mimo ze miala"najgorsze papiery"....Przy dofinansowaniu z EFS,PUP,INNYCH za płeć KOBIETA sie dostaje cenne punkty--ponad 90% dotacji dostaja kobiety...."DARmowe kursy z EFS"---95% miejsc dla kobiet....Wie ktos gdzie robia darmowe lub tanie operacje zmiany płci???????????Bo od 2000roku niby "pracuje"a na koncie emerytalnym mam"743zł"---Znajome zmieniaja prace jak rekawiczki,ledwo skoncza byle studia i zaraz robote maja-nedzna ale maja....Ja niemam szansy na nic....Ba ładne znajome juz po liceum dostaja oferty na stanowiska"asystentka"itp za grube pieniadze...Mi najwyzej zaproponuja 4zł jako kierowca...
    Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka