Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Milton Friedman - wybitny ekonomista

IP: *.echostar.pl 29.05.11, 13:40
    Niestety, naszym forumowym bezrobotnym daleko do niego pod względem intelektu.
    Obserwuj wątek
      • Gość: bezrobotny Re: Milton Friedman - wybitny ekonomista IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.11, 13:47
        > Niestety, naszym forumowym bezrobotnym daleko do niego pod względem intelektu.

na jakiej podstawie twierdzisz, ze Milton Friedman byl bardziej inteligentny niz ja ?
        • Gość: ANTY-SOCJALISTA Re: Milton Friedman - wybitny ekonomista IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.11, 15:40
          Na jakiej podstawie twierdzisz, że w ogóle jesteś inteligentny? Wg mnie masz co najwyżej dwucyfrowe IQ :)
      • rabart Re: Milton Friedman - wybitny ekonomista 29.05.11, 14:04
        Tiaa, propagandysta który usprawiedliwiał bezrobocie i banialuki że dla społeczeństwa najlepiej jest jak polepsza się ludziom bogatym.

Poza tym bzdury o braku interwencji rządowej, gdy tymczasem wszystkie bogate państwa jak USA, Korea Południowa,Singapur, Szwecja polegają na państwowej ingerencji w gospodarkę.

Autor tematu pewnie jest hipokrytą wierzącym w libertarianizm i korzystającym z państwowego wynalazku jakim jest sieć czy system wodociągowy.
        • Gość: Mylton Frydman Re: Milton Friedman - wybitny ekonomista IP: *.echostar.pl 29.05.11, 15:31
          USA - Reaganomics chłopcze :)
          Szwecja - zobacz sobie jaka była stopa redystrybucji, kiedy PKB per capita Szwecji był zbliżony do naszego obecnego.

Korzystam z tego, co jest dostępne w obecnym ustroju. Ja przynajmniej za to słono płacę, nie wiem jak Ty.
          • rabart Re: Milton Friedman - wybitny ekonomista 29.05.11, 16:22
            USA - Reaganomics
            Acha, dobrze wiedzieć co zbankrutowało USA.

Szwecja
            Szwecja, Korea Południowa, Singapur, Norwegia, Francja-wszędzie państwo ingeruje mocno w gospodarkę. Wszędzie są to państwa bogate. W przypadku Singapuru czy Koreii Płd to nawet można śmiało powiedzieć że żródłem bogactwa była interwencja rządu...
      • Gość: Mylton Frydman Re: Milton Friedman - wybitny ekonomista IP: *.echostar.pl 29.05.11, 15:25
        Ponieważ czytałem i oglądałem wywiady z nim, a z drugiej strony zapoznałem się z Twoimi wywodami na tym forum.
        • Gość: Mylton Frydman To do bezrobotnego :) IP: *.echostar.pl 29.05.11, 15:26
          Kliknąłem w zły link :)
        • Gość: bezrobotny Re: Milton Friedman - wybitny ekonomista IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.11, 15:35
          Nie przecze, ze MF byl inteligentny, z pewnoscia byl, cokolwiek by nie sadzic o jego pogladach.

Jednakze wysnuwanie wniosku na podstawie moich postow na forum o mojej inteligencji nie jest mozliwe. No chyba, ze fakt, ze mam ukonczone studia na Uniwersytecie, obrobilem prace magisterska (samodzielnie napisana) na ocene bardzo dobra i wskutek tego nie zamierzam "dostosowac sie" do rzeczywistosci, jesli to dostosowanie ma sie rownac ze zrobieniem kursu obslugi wozkow widlowych, interpretujesz jako przejaw mojej niskiej inteligencji.

• Gość: ANTY-SOCJALISTA Re: Milton Friedman - wybitny ekonomista IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.11, 15:41
            Dyplom na Óniwerq obroniony na 5 to ten sam poziom, co PRL'owska podstawówka zdana na 4.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka