Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

proinvest Katowice kolo dworzec pks

IP: *.mmj.pl 03.02.12, 20:41
    witam,
    Chetni do pracy ProInvest Katowice na przeciwko PKS K-CACH
    ODRADZAM nie dajcie sie nabić w butelke:)
    Praca jako telemarketing a jak sie nie umówi klienta to dziekują
    za świadczenie pracy??? Wogóle nie dba się o warunki pracy, nie mówiąc
    o pracy.
    Obserwuj wątek
      • Gość: gosc Re: proinvest Katowice kolo dworzec pks IP: *.adsl.inetia.pl 01.06.12, 13:53
        Też pracowałam w proinwest i to dosyć długo. I nie rozumiem ludzi, którzy myślą, że będą sobie siedzieć cały dzień przy telefonie i tylko kawe popijać. Przecież to oczywiste, że jak się pracuje w handlu to trzeba sprzedawać jakieś produkty. Nikt za darmo nie będzie nam pensji przelewał. Każdy musi zapracować na swoje wynagrodzenie i jeszcze na firme. Poza tym to jest jedyna firma, przynajmniej na śląsku, która oferuje podstawe, więc nawet jeśli nam się nie uda nic sprzedać to za dni przepracowane mamy wynagrodzenie. Nabijanie w butelkę jest wtedy kiedy ktoś nas oszukał, pracowaliśmy x czasu a nie dostaliśmy kasy. Tam jeszcze nikt nie wyszedł bez wypłaty, nawet jeśli nie zostawił po sobie żadnych zamówień.
      • Gość: telemarketerka Re: proinvest Katowice kolo dworzec pks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.14, 03:08
        Też pracowałam w tej firmie. Naciaganie naiwnych ludzi a wlasciciel ma zyski dzięki ludzkiej dobroci. Kierowniczka Pani Alina nie dba w ogóle o dobrą atmosferę w pracy a wręcz do niej zniechęca (chodzby wiecznie naburmuszona mina) a kłamie juz od samego początku w ofertach pracy pisząc ze poszukują kandydata na stanowisko np. sekretarki na rozmowie okazuje się ze to zwykły telemarketing. Teraz nie ma szansy wyciągnąć więcej niz podstawa która nie jest stała tylko zależna od miesiaca.szkoda tylko dziewczyn które tam pracuja. Mam nadzieję ze ta firma upadnie jak najszybciej a wszystkie panie kierowniczki zostaną z niczym
        • oalcia Re: proinvest Katowice kolo dworzec pks 22.12.14, 10:10
          Witam , pracowałam również w opisywanej przez Was firmie. Niestety nie robiłam wyników i co zrozumiałe, po prostu nie nadawałam się do tej pracy. Również trafiłam tam z ogłoszenia, gdzie była informacja, że poszukują pracownika biurowego, a nie sekretarki. Telemarketer to także pracownik biurowy. Rozumiem, że komuś taka praca się może nie komuś nie podobać, ale jest chyba lepsza niż życie z zasiłków na koszt państwa, prawda? W grupie, w której byłam zatrudniona było kilka osób które wyciągały baaardzo duże premie. A podstawa jest i tak wyższa niż najniższa krajowa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka