Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

praca w gdańsku lub wrocławiu????

IP: *.jgora.dialog.net.pl 07.08.04, 23:45
    czy trudno jest absolwentom wyższych uczelni znalezc prace w gdansku lub
    wroclawiu? czy ktos sie orientuje jak ksztaltuja sie tam rynki pracy? na
    jakie zarobki mozna liczyc na poczatku?
    Obserwuj wątek
      • Gość: , Re: praca w gdańsku lub wrocławiu???? IP: 62.233.177.* 08.08.04, 12:46
        Wszystko zalezy co skonczyles. Moge co podac moj przyklad - absolwent
        budownictwa (konstrukcje) na PWr (jakby nie patrzec drugiej/trzeciej uczelni
        technicznej w kraju), j. niemiecki - sredniozaawansowany, angielski -
        podstawowy, no i co nieco jeszcze rosyjskiego z podstawowki pamietam ;) ,
        doswiadczenie w zawodzie - 8 miesiecy w biurze projektowym, i co.. siedze na
        tylku bo nie mam pracy.. szukam, pytam, wysylam i nic.
        podobnie rzecz sie ma ze znajomymi, a jak juz pracuja to albo nie w zawodzie
        (sprzedawcy w marketach), albo za naprawde glodowe pensje (szczyt marzen to
        1000 pln) - ale i tak nikt nie narzeka bo ma prace. to tyle odnosnie wroclawia.
        powodzenia
      • Gość: yoss Re: praca w gdańsku lub wrocławiu???? IP: *.jgora.dialog.net.pl 18.08.04, 23:36
        no ja juz szukam 2 miesiace pracy zarowno w kraju jak i za granica. wysylam
        codziennie po kilka - kilkanascie zgloszen i zero odpowiedzi. myslalem ze tylko
        mnie dotyczy ale widze ze ze wszystkimi tak postepuja. pytanie: jak absolwent
        ma zdobyc doswiadczenie skoro nikt go nie chce zatrudnic zostanie chyba
        dluuuugo bez odpowiedzi. ja juz aplikowalem nawet na roznego rodzaju staze
        gdzie praktycznie niczego nie wymagaja i tez cisza. pozdrawiam wszystkich
        szukajacych pracy. powodzenia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka