Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Praca w sklepie z wyposażeniem wnętrz

11.01.15, 19:01
    Hej,
    Mam pytanie do kobiet:
    Czy chciałbyście pracować w sklepie z wyposażeniem wnętrz?
    Ile chciałybyście zarabiac na takim stanowisku?
    obowiązki to: na pewno obsługa sklepu internetowego i klientów detalicznych stacjonarncyh, obsługa aukcji allegro
    pozyskiwanie nowych klientów, kreatywna praca
    Obserwuj wątek
      • nigella356 Re: Praca w sklepie z wyposażeniem wnętrz 11.01.15, 21:00
        To łatwo wyliczyć ile: opłata za użytkowanie mieszkania 400-500zł,media 220-230zł,inne podatki i opłaty z tytułu posiadania mieszkania np 100-150zł,samochód 200-300zł benzyna plus naprawy minimum 400zł(lub jak kto woli przeglądy i inne drobne naprawy), jedzenie 1000zł(porządne a nie pasztet i kurczak),kosmetyki 100zł/mies-w sklepie trzeba wszak jakoś wyglądać+fryzjer-wliczony, ubrania i buty myślę raz w miesiącu jakiś ciuch i but 250(nie z ciucha i tanie butki za 40zł w których noga się poci i lapie grzyba). Oczywiście muszę też coś odłożyć miesięcznie wg. potrzeb drobny remont lub niezapowiedziana awaria lub od tak zależnie od potrzeb-powiedzmy 300zł. Nie wspominam o wakacjach raz w roku i tzw. spokojnym życiu czyli że odkładam z wypłaty tyle aby nie martwić się niezapowiedzianymi większymi wydatkami. Podane kwoty to minimum minimorum. Zakładam, że nie wynajmujemy lokalu, ale mamy swój.
        wychodzi 3.250 zł na rękę plus minus powiedziałabym 3.500. I wszytko jasne:)
        I to nie jest żadne"chciałabym" ale muszę aby żyć normalnie i funkcjonowac i móć się utrzymać.
        W tą kalkulacje nie wliczam dzieci ani psa. pozdrawiam.
          • nigella356 Re: Praca w sklepie z wyposażeniem wnętrz 11.01.15, 21:42
            Czy ja wiem czy praca w sklepie to moje marzenie? Na handlowca się nie kształciłam.
            Jestem tłumaczem na podbudowie pracy w szkole i taką też wykonywałam kilka lat między innymi.
            Także wysłowić się, nawiązać z kontakt z klientem potrafię a język polski to dla mnie nie języka obca;)
            Podejrzewam, że sporą rolę odgrywają umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, w tym poprawna polszczyzna, bo to ostatnio w zaniku.Ten temat podejmuję zupełnie niezobowiązująco.
            Często pracodawcy szukają super fachowca do wszytkiego za minimum.
            A takowego raczej coraz trudniej będzie znaleźć.
            Na tyle wyceniam MINIMUM wynagrodzenie jakie musiałabym otrzymywać aby żyć. Po prostu. I tyle. Więcej nic. Bez luksusów ale też wbijania zębów w beton od pierwszego do pierwszego.
            W Polsce coraz więcej słyszy sie o tzw. biednych pracujących i chyba to przeraża najbardziej.
            Człowiek pracuje a po opłaceniu rachunków już na mało co starcza.
            Owszem, pracy jest sporo ale za jakie pieniądze a często też w fatalnej atmosferze w firmie.
    Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka