Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Euro-Tax.pl - Pozew zbiorowy.

23.01.15, 17:03
    Witam wszystkich.
    Moja przygoda z Euro-Tax.pl zaczęła się ponad rok temu. Od tamtej pory nie otrzymałem zwrotu podatku. Co jakiś czas pisze do nich maila z pytaniem "Jak wygląda sytuacja", oni odpowiadają że "Sprawa jest w toku" i wygląda na to, że nie zamierzają jej szybko zakończyć. Wiem od moich znajomych którzy korzystali z innych firm, że w ich przypadku proces odzyskiwania podatku trwał 2 -3 miesiące. Ostatnimi czasy zacząłem przeszukiwać internet w poszukiwaniu informacji o tej firmie. Znalazłem bardzo dużo negatywnych opinii od osób, które również czują się pokrzywdzone. Dlatego uważam, że takie firmy nie powinny działać i naciągać kolejnych nieświadomych ludzi, którzy podobnie jak ja, zaczną czytać opinie o tej firmie dopiero kiedy zorientują się, że coś jest nie tak. Chciałbym aby osoby, które czują się poszkodowane przez firmę Euro-tax dopisały się pod tym postem. Myślę, że wspólnie będzie nam łatwiej dochodzić naszych praw. Mam nadzieję, że uda nam się razem złożyć pozew zbiorowy, który raz na zawsze zakończy temat Eurotax-u. Jeżeli znasz kogoś, kto został pokrzywdzony zaproś go do dyskusji.
    Pozdrawiam wszystkich,
    Krzysztof.
    Obserwuj wątek
      • darklan69 Re: Euro-Tax.pl - Pozew zbiorowy. 06.08.16, 18:50
        Przed podpisaniem umowy z Euro Taks .pl nardzo prosze skontaktujecie z prawnikiem , umowa ta nie daje Wam zadnych praw , pozostaje tylko prawo do płacenia , firma nie informuje klienta na przykład o numerze Waszej sprawy w Familienkasse , po wykonaniu zlecenia odmawia zwtotu dokumentów w tym vollmachtu podpisanego in blanco , skanów dowodów osobistych , swiadectw urodzenia , aktów slubu, naruszajac w ten sposób artykuł 740 kodeksu cywilnego , w umowie jesli nie zaznaczysz pól dotyczacych danych osobowych (odwrotnie niz w wielu innych tego typu umowach( pozwalasz firmie na dowolny obrót Swoimi danymi . ale najgorsze jest to ze firmie uzywa kilku definicji tak zwanego okresu wnioskowania , roszczac sobie prawo do prawie 50% prowizji to jest 90 euro od kazdego wypłaconego zasiłku nawet przez kilkanascie lat , osobiscie mam udoumentowane 3 definicje okresu wnioskowania , od tej na podstawie której podpisałem umowe do tej o której wspomniałem , konsultant na fb dopiero po tym jak zorientował sie ze wiem o co pytam udzielil mi konkretnej odpowiedzi , wczesniej unikał jej i odsyłał do konsultaji telefonicznej mym nie miał tego na pismie , niestety ...na szczescie rozmowy tez nagrywam , to wszystko

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka